زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

برنامه ریزی برای تابستان- ۱

ارسال: #۳۱
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۰۸:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۳۳ ب.ظ، توسط hamid88.)
آقای جهانی شما به ادامه بزرگواریتون مبنی بر راهنمایی ما کنکوریا ادامه بدین
تازه منم متولد ٦٧ هستم و هنوز دیر نشده

من از تک تک صحبتاتون استفاده کردم.
مخصوصاً این طریقه ی درس خوندن یک کتاب
عالی بود.
امروز امتحانش کردم بدجور جواب داد

ادامه بدین لطفاً

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani , asiehmohammadian , H3NGAM3H , amash
ارسال: #۳۲
۰۱ تیر ۱۳۹۲, ۱۱:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۳ ب.ظ، توسط bahar1369.)
RE: برنامه ریزی برای تابستان- ۱
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ق.ظ)MrBong نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  MrBong شما که انقد با استعداد و باهوشید دیگه چرا نگرانید خنگا تو کنکور شرکت کنن یا نکنن لطفا بحث تایپیک رو به سمت دعوا نبرید و منحرفش نکنید خیلیا دارن استفاده میکنن حقوق دیگران رو با بی نظمی ضایع نکنید اجازه بدین سوالایی که مربوط به این تایپیکه جواب داده بشه،شما هم دوست دارید برید یجای مناسب تو مانشت پیدا کنید حرفاتونو بزنید شاید خیلی هم طرفدار پیدا کنه حرفاتون، ولی اینجا جای این حرفا نیست

دعوا چیه خانوم...

خیر... بنده آدم باهوشی نیستم و ادعایی هم ندارم...
خنگ ها هر چقدر می خوان کنکور بدن... این اصلا اثری به حال من نداره...
من کار خودمو انجام می دم و با بالاتری ها رقابت می کنم.

من میخوام بهره وری محیط آموزشی با هدایت افراد بی استعداد به سوی زندگی افزایش پیدا کنه.
یعنی کار بدیه این!؟

خانوم رفیعی از شمایی که ۳ ساله رد شدید این حرف ها بعیده.
خانوم رفیعی شما هر چقدر می خواید کنکور بدید.
مشکلی برای کسی ایجاد نمی کنه چون نهایتا بازنده هستید.

و با این روند شما بنده آشکارا و با قاطعیت می توانم عرض کنم که امسال نیز رد خواهید شد (چون استعداد تحصیلیتون خیلی کمه).

MrBong عزیز! می دونم که تمام پست های شما و این پست من به زودی از این تاپیک حذف خواهد شد و شما هم به احتمال زیاد به دلیل توهین آشکار به دیگران Ban خواهید شد. ولی چون شما به گفته خودتون یه جوان ۲۱ ساله (متولد ۷۱) هستید، حیفم اومد که به عنوان یه برادر بزرگتر، این مطلب رو به شما گوشزد نکنم. چون این دیدی که شما نسبت به دیگران داری، بدون شک در زندگی مشکلات زیادی برات بوجود خواهد آورد. شما اینجا در یه فضای مجازی پست می ذاری و شاید کمی احساس امنیت می کنی. ولی اینو بدون که دنیای حقیقی بسیار سخت گیرتر و بی رحم تر از این فروم هست و به شما اجازه چنین اظهار نظرهایی رو نخواهد داد. پس به نفع خودته که کمی در دیدگاهت نسبت به افراد دیگه تجدید نظر کنی تا بعداً متضرر نشی. مثلاً، با توجه به اینکه در این مملکت، بسیاری از افراد بر اساس شایستگی به جایگاهی که دارن نمی رسن، اصلاً بعید نیست که در آینده یه آدم خنگ و کودن بشه رئیس شما و اون وقت شما که تحمل اطاعت دستورهای یه آدم خنگ رو نداری، یا نمی تونی باهاش کنار بیای و رئیست با تمام خنگیش حالتو اساسی می گیره و یا باهاش کنار میای و مجبوری از این قضیه حسابی زجر بکشی.

از سوی دیگه، همه ی ما می دونیم که کنکور یه مسابقه مهارتیه و نه الزاماً یه آزمون علمی. برای موفقیت در این مسابقه، شما باید علاوه بر مطالعه دروس (و شاید مهم تر از مطالعه دروس) یه سری مهارت ها رو یاد بگیری که اتفاقاً هیچ ربط مستقیمی به هوش و استعداد تحصیلی نداره. مواردی مثل : چگونه، چه وقت و چقدر درس خواندن، انتخاب صحیح منابع، برنامه ریزی گام به گام، تسلط و مدیریت بر محیط آزمون، آموختن روش های تست زنی و ... . پس قبول نشدن افراد در کنکور، الزاماً دلیلی بر به اصطلاح شما «خنگ بودن یا کودن بودن» افراد نیست. همونطور که قبولی تو کنکور هم الزاماً دلیل بر تیزهوش بودن افراد نیست. چه بسا دوستانی که در دوره کارشناسی بسیار دانشجویان موفقی بودن و در کنکور نتیجه خوبی نگرفتن و بالعکس دوستان زیادی که دانشجوی متوسط یا حتی ضعیفی بودن و همه (حتی خودشون) رو در کنکور ارشد شگفت زده کردن. نمونه های زیادی از این موارد در همین سایت وجود داره. بنابراین، خطاب کردن کسانی که در کنکور نتیجه مطلوب نگرفتن با القابی مثل کودن و خنگ و ... اصلاً منصفانه نبست. چه بسا همون افراد با کسب مهارت کافی و رفع اشکالات و اشتباهات قبلی، بتونن از سد کنکور بگذرن و این کاریه که دوستانی مثل آقای جهانی دارن سعی می کنن به بقیه آموزش بدن.

نکته ی آخر اینکه به قول کنفوسئوس « به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید، یک شمع روشن کنید ». به اعتقاد من و خیلیای دیگه، مانشت یه مکانیه برای اونایی که به جای ناامیدی و گوشه ای نشستن و خود رو به سرنوشت سپردن، می خوان در دلشون یه شمع هرچند کوچک از امید روشن کنن. کسی که می خواد به تاریکی لعنت بفرسته با عرض معذرت در مانشت جایی نداره. ضمن اینکه یکی از نابخشودنی ترین گناهان در آموزه های مذهبی ما، ناامید کردن دیگرانه.

پس به هر کدوم از دلایل بالا که با منطقت جور در میاد، لطفاً از ادامه دادن چنین پست هایی دست بردار. به هر حال، به قول شاعر

هر آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم
تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

یا علی مدد.

واقعا مرررررررسی.بهترین جواب بود. این جمله تون عالی بود:
« به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید، یک شمع روشن کنید ». به اعتقاد من و خیلیای دیگه، مانشت یه مکانیه برای اونایی که به جای ناامیدی و گوشه ای نشستن و خود رو به سرنوشت سپردن، می خوان در دلشون یه شمع هرچند کوچک از امید روشن کنن.
کاشکی این جمله ها همیشه یادمون بمونهSmile
امید داشته باشین بچه ها + تمرین و خودباوری و مشورت با باتجربه ها. اینجا هم میتونه کلاس کنکور باشه براتون.همینطور که الان واسه من هست و کلی انگیزه گرفتم و چند روزه شروع کردم به خوندن.

(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  آقای جهانی شما به ادامه بزرگواریتون مبنی بر راهنمایی ما کنکوریا ادامه بدین

عالی بود.

ادامه بدین لطفاً

منم متولد ۶۹ هستم و تازه اول کارم. ۱ بارم کنکور دادم. آقای جهانی؟ میشه واسه منم سپاس بذارین؟Smile
هرچی آدم تشویق میشه بازدهیش بیشتر میشهWink
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani , hamid88 , H3NGAM3H , amash , persian_boy , jparisa , fatemehkh , mahkaameh
ارسال: #۳۳
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
من نمیخوام تاپیکتون را به هم بزنم. این را گفتم چون بنظر میرسه بعضی شدیدا" اینجا جو گیر شدن و هر کی حرف ناهماهنگ بزنه کتک میخورهSmile
می بینید مثلا" میگه برام یه سپاس بذارید Big Grin
ولی من یه ابهامی دارم که میخوام با چند تا سوال بپرسم از آقای مشاور:
اول اینکه این حرفای مشاورها معمولا" خوبه و به دل می شینه ولی اکثرا" جواب نمیده.(نزنید و بذارید حرفام تموم شه)
فرض کنید من همه دستورات شما را اجرا کردم . انگیزه هم داشتم. منابعتون را هم خوندم. سر کنکور هم مشکل خاصی مثل بیماری نداشتم . بنظرتون چند درصد رتبه من زیر بیست؟ چند درصد زیر پنجاه؟ چند درصد زیر صد ؟ و باحتمال چند درصد زیر صد و پنجاه میشه؟
یعنی شما فقط توصیه میکنید یا نمونه کار هم دارید. مثلا" کسی هست که شما مشاورش باشید و رتبه خوب آورده باشه؟

اینم بگم که من با صحبتهای mrboong موافق نیستم. ولی من یه مشاور مثل شما داشتم تو یه آموزشگاهی . مثالهای توپ میزد ولی من نتیجه نگرفتم.من بنظرم میرسه که شما نباید یه طرفه اینهمه توصیه کلی کنید. من امسال فهمیدم اشتباهم کجا بوده.
نمیخوام هم بقیه را نا امید کنم.
این تاپیک اگه برای روحیه گرفتنه و کسی ازش روحیه میگیره که خوبه. اگرچه ما در زندگی باید انگیزه های محکمتر داشته باشیم تا اینکه یکی بهمون بد و بیراه بگه و این بشه انگیزه ما.
من سوالات دیگری هم دارم و حرف دارم راجع به توصیه هاتون ولی فعلا" همین سوالات من را رفع کنید.
ضمنا" من یه نام کاربری دیگه داشتم ولی اشکالی داشت که نتونستم وارد شوم. این نام را ایجاد کردم و از مدیر کل خواستم اون یکی را حذف کنند. یعنی حداقل یکسال و نیم هست عضو اینجام.
۱
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: jahani
ارسال: #۳۴
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۲ ق.ظ
شب بخیر.

دعوا شده؟ Smile

چه خبره بابا... بزارید زمان نشون بده واقعیت ما چیه.

اینقدر انرژیتون رو برای کوبیدن همدیگه هدر ندید! Smile

تنبلیم؟
زرنگیم؟
بی استعدادیم؟
با استعدادیم؟

زمان زود میگذره. Idea
بزارید زمان به خودمون نشون میده که واقعیت ما کدوم گزینست.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: lotus , ریحان
ارسال: #۳۵
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط M.Amin.M.)
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۷:۵۱ ب.ظ)masoudkhan نوشته شده توسط:  سلام جناب جهانی
بابت تلاش ها و زحمات و راهنمایی های که برای دوستان انجام میدید تشکر می کنم
من یه برنامه برای تابستونم گذاشتم و قراره بر اساس این برنامه درس ها رو بخونم
تیر ماه: گسسته، آمار، سیستم عامل،محاسبات عددی
مرداد ماه:مدار منطقی، نظریه،ساختمان داده،پایگاه داده
شهریور ماه:طراحی الگوریتم،معماری،زبانهای برنامه سازی،هوش

برای دروس ریاضی مهندسی،مدار الکتریکی،کامپایلر چون در همین ترم داشتم فقط یک جمع بندی در قبل از شروع تابستون روشون انجام دادم و قرار شد در صورتی که در هر ماه برنامه زودتر پیش رفت و درسی زودتر تموم شد بر اساس حجم درس و زمان این دروس رو جایگزین کنم
ا ا ا ا ا برنامت که کپ برنامه منه!!!!!!!۱ExclamationExclamation
آقای جهانی برنامه منم شبیه آقا مسعوده تقریبا
البته من تا ۱۶ تیر دانشگاه امتحان دارم(امتحانامون افتادن بعد از انتخابات)
تفاوت برنامه ی من با دوستمون، اینه که من بازه برا درسام مشخص نکردم وبا شش درس شروع میکنم وهر موقع تموم شدمیرم سراغ شش تای بعدی.Undecided
البته جمع بندی هم دارم، تقریبا برنامم مث آقا مسعوده، اگه عیب وایرادی به نظرتون هست یا پیشنهادی دارین بفرمایید.Cool

اووووووووووه بابا چقد شماها حال وحوصله بحث ودردسر دارین!!!!ExclamationExclamationچشم بهم بزنین کنکور میادااا، بحث نکنین استفاده کنین.Shyخواهش میکنم این تاپیکو خراب نکنین، واسه خیلیا مهمه.ممنون.Undecided

تشکر وبازم تشکرBig Grin

وَ مَنْ أَحْیَاهَا فَکَأَنَّمَا أَحْیَا النَّاس جَمِیعاً
وهرکس انسانى را ازمرگ رهائى بخشدچنان است که گوئى همه مردم را زنده کرده است.
سوره المائدة آیه۳۲

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: masoudkhan , amash , lotus
ارسال: #۳۶
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط sara.mx.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  من نمیخوام تاپیکتون را به هم بزنم. این را گفتم چون بنظر میرسه بعضی شدیدا" اینجا جو گیر شدن و هر کی حرف ناهماهنگ بزنه کتک میخورهSmile
اول اینکه این حرفای مشاورها معمولا" خوبه و به دل می شینه ولی اکثرا" جواب نمیده.(نزنید و بذارید حرفام تموم شه)
فرض کنید من همه دستورات شما را اجرا کردم . انگیزه هم داشتم. منابعتون را هم خوندم. سر کنکور هم مشکل خاصی مثل بیماری نداشتم . بنظرتون چند درصد رتبه من زیر بیست؟ چند درصد زیر پنجاه؟ چند درصد زیر صد ؟ و باحتمال چند درصد زیر صد و پنجاه میشه؟
یعنی شما فقط توصیه میکنید یا نمونه کار هم دارید. مثلا" کسی هست که شما مشاورش باشید و رتبه خوب آورده باشه؟

اینم بگم که من با صحبتهای mrboong موافق نیستم. ولی من یه مشاور مثل شما داشتم تو یه آموزشگاهی . مثالهای توپ میزد ولی من نتیجه نگرفتم.من بنظرم میرسه که شما نباید یه طرفه اینهمه توصیه کلی کنید. من امسال فهمیدم اشتباهم کجا بوده.
این تاپیک اگه برای روحیه گرفتنه و کسی ازش روحیه میگیره که خوبه. اگرچه ما در زندگی باید انگیزه های محکمتر داشته باشیم تا اینکه یکی بهمون بد و بیراه بگه و این بشه انگیزه ما.
من سوالات دیگری هم دارم و حرف دارم راجع به توصیه هاتون ولی فعلا" همین سوالات من را رفع کنید.
ضمنا" من یه نام کاربری دیگه داشتم ولی اشکالی داشت که نتونستم وارد شوم. این نام را ایجاد کردم و از مدیر کل خواستم اون یکی را حذف کنند. یعنی حداقل یکسال و نیم هست عضو اینجام.

بله من با این پاسخ شما موافقم که یه داوطلب مبارز باید روحیه ای فراتر از یه صحبت که ظاهرا" منفی بشمار میاد داشته باشه و اون رو سرمشق خودش قرار بده و اصلا این اصولی نیست که حرف یکی رو حتی از روی غرض زده باشه رو ما مثل کینه در خودمون نگه داریم و یک کینه ساختگی رو توشه تلاش خودمون کنیم.

ما باید توان خودمون + تلاشمون رو یه کفه ترازو و عشق + اعتقاد به خود رو کفه دیگه ترازو کنیم و ببینیم آیا واقعا هموزن هستند؟

یا کفه بالا تره و تنظیم نداره و باید شخص تکلیفشو با خودش روشن کنه و وقتشو تلف نکنه یا برعکس تلاش کنه...
۱
۰
ارسال: #۳۷
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۷ ق.ظ، توسط bahar1369.)
آقای علی عبدالمالکی عزیز که شما جوگیر نشدی اسم خواننده گذاشتی رو خودت(الان لحنم بد نیستا)، شوخی کردم جو عوض بشه که گفتم سپاس بذارن، انرژی مثبت بیاد وسط. واقعا این بحثا رو خیلیا تاثیر داره، درسته که مثالای نقضی هم پیدا میشن، ولی خوب کار منفی و بد و دور از اخلاقی هم نیست.چنین جاها و مشاورایی اگه نباشن، خیلیا نمیتونن خودشونو پیدا کنن.

(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۴۷ ب.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۲ ۱۱:۵۱ ق.ظ)persian_boy نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۳۲ ق.ظ)MrBong نوشته شده توسط:  
(01 تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۸ ق.ظ)mahtab_rafiei نوشته شده توسط:  MrBong شما که انقد با استعداد و باهوشید دیگه چرا نگرانید خنگا تو کنکور شرکت کنن یا نکنن لطفا بحث تایپیک رو به سمت دعوا نبرید و منحرفش نکنید خیلیا دارن استفاده میکنن حقوق دیگران رو با بی نظمی ضایع نکنید اجازه بدین سوالایی که مربوط به این تایپیکه جواب داده بشه،شما هم دوست دارید برید یجای مناسب تو مانشت پیدا کنید حرفاتونو بزنید شاید خیلی هم طرفدار پیدا کنه حرفاتون، ولی اینجا جای این حرفا نیست

دعوا چیه خانوم...

خیر... بنده آدم باهوشی نیستم و ادعایی هم ندارم...
خنگ ها هر چقدر می خوان کنکور بدن... این اصلا اثری به حال من نداره...
من کار خودمو انجام می دم و با بالاتری ها رقابت می کنم.

من میخوام بهره وری محیط آموزشی با هدایت افراد بی استعداد به سوی زندگی افزایش پیدا کنه.
یعنی کار بدیه این!؟

خانوم رفیعی از شمایی که ۳ ساله رد شدید این حرف ها بعیده.
خانوم رفیعی شما هر چقدر می خواید کنکور بدید.
مشکلی برای کسی ایجاد نمی کنه چون نهایتا بازنده هستید.

و با این روند شما بنده آشکارا و با قاطعیت می توانم عرض کنم که امسال نیز رد خواهید شد (چون استعداد تحصیلیتون خیلی کمه).

MrBong عزیز! می دونم که تمام پست های شما و این پست من به زودی از این تاپیک حذف خواهد شد و شما هم به احتمال زیاد به دلیل توهین آشکار به دیگران Ban خواهید شد. ولی چون شما به گفته خودتون یه جوان ۲۱ ساله (متولد ۷۱) هستید، حیفم اومد که به عنوان یه برادر بزرگتر، این مطلب رو به شما گوشزد نکنم. چون این دیدی که شما نسبت به دیگران داری، بدون شک در زندگی مشکلات زیادی برات بوجود خواهد آورد. شما اینجا در یه فضای مجازی پست می ذاری و شاید کمی احساس امنیت می کنی. ولی اینو بدون که دنیای حقیقی بسیار سخت گیرتر و بی رحم تر از این فروم هست و به شما اجازه چنین اظهار نظرهایی رو نخواهد داد. پس به نفع خودته که کمی در دیدگاهت نسبت به افراد دیگه تجدید نظر کنی تا بعداً متضرر نشی. مثلاً، با توجه به اینکه در این مملکت، بسیاری از افراد بر اساس شایستگی به جایگاهی که دارن نمی رسن، اصلاً بعید نیست که در آینده یه آدم خنگ و کودن بشه رئیس شما و اون وقت شما که تحمل اطاعت دستورهای یه آدم خنگ رو نداری، یا نمی تونی باهاش کنار بیای و رئیست با تمام خنگیش حالتو اساسی می گیره و یا باهاش کنار میای و مجبوری از این قضیه حسابی زجر بکشی.

از سوی دیگه، همه ی ما می دونیم که کنکور یه مسابقه مهارتیه و نه الزاماً یه آزمون علمی. برای موفقیت در این مسابقه، شما باید علاوه بر مطالعه دروس (و شاید مهم تر از مطالعه دروس) یه سری مهارت ها رو یاد بگیری که اتفاقاً هیچ ربط مستقیمی به هوش و استعداد تحصیلی نداره. مواردی مثل : چگونه، چه وقت و چقدر درس خواندن، انتخاب صحیح منابع، برنامه ریزی گام به گام، تسلط و مدیریت بر محیط آزمون، آموختن روش های تست زنی و ... . پس قبول نشدن افراد در کنکور، الزاماً دلیلی بر به اصطلاح شما «خنگ بودن یا کودن بودن» افراد نیست. همونطور که قبولی تو کنکور هم الزاماً دلیل بر تیزهوش بودن افراد نیست. چه بسا دوستانی که در دوره کارشناسی بسیار دانشجویان موفقی بودن و در کنکور نتیجه خوبی نگرفتن و بالعکس دوستان زیادی که دانشجوی متوسط یا حتی ضعیفی بودن و همه (حتی خودشون) رو در کنکور ارشد شگفت زده کردن. نمونه های زیادی از این موارد در همین سایت وجود داره. بنابراین، خطاب کردن کسانی که در کنکور نتیجه مطلوب نگرفتن با القابی مثل کودن و خنگ و ... اصلاً منصفانه نبست. چه بسا همون افراد با کسب مهارت کافی و رفع اشکالات و اشتباهات قبلی، بتونن از سد کنکور بگذرن و این کاریه که دوستانی مثل آقای جهانی دارن سعی می کنن به بقیه آموزش بدن.

نکته ی آخر اینکه به قول کنفوسئوس « به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید، یک شمع روشن کنید ». به اعتقاد من و خیلیای دیگه، مانشت یه مکانیه برای اونایی که به جای ناامیدی و گوشه ای نشستن و خود رو به سرنوشت سپردن، می خوان در دلشون یه شمع هرچند کوچک از امید روشن کنن. کسی که می خواد به تاریکی لعنت بفرسته با عرض معذرت در مانشت جایی نداره. ضمن اینکه یکی از نابخشودنی ترین گناهان در آموزه های مذهبی ما، ناامید کردن دیگرانه.

پس به هر کدوم از دلایل بالا که با منطقت جور در میاد، لطفاً از ادامه دادن چنین پست هایی دست بردار. به هر حال، به قول شاعر

هر آنچه شرط بلاغ است با تو می گویم
تو خواه از سخنم پند گیر و خواه ملال

یا علی مدد.

واقعا مرررررررسی.بهترین جواب بود. این جمله تون عالی بود:
« به جای اینکه به تاریکی لعنت بفرستید، یک شمع روشن کنید ». به اعتقاد من و خیلیای دیگه، مانشت یه مکانیه برای اونایی که به جای ناامیدی و گوشه ای نشستن و خود رو به سرنوشت سپردن، می خوان در دلشون یه شمع هرچند کوچک از امید روشن کنن.
کاشکی این جمله ها همیشه یادمون بمونهSmile
امید داشته باشین بچه ها + تمرین و خودباوری و مشورت با باتجربه ها. اینجا هم میتونه کلاس کنکور باشه براتون.همینطور که الان واسه من هست و کلی انگیزه گرفتم و چند روزه شروع کردم به خوندن.

(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۲۹ ب.ظ)hamid88 نوشته شده توسط:  آقای جهانی شما به ادامه بزرگواریتون مبنی بر راهنمایی ما کنکوریا ادامه بدین

عالی بود.

ادامه بدین لطفاً

منم متولد ۶۹ هستم و تازه اول کارم. ۱ بارم کنکور دادم. آقای جهانی؟ میشه واسه منم سپاس بذارین؟Smile
هرچی آدم تشویق میشه بازدهیش بیشتر میشهWink

مرسی.مدیر سایت واسه اعضا سپاس بذاره سعادتیه Wink
حالا ۱ سوالم دارم. من که ۱ بار کنکور دادم و رو بعضی از درسا تقریبا مسلطم، اگه بذارمشون واسه مهر به بعد، مشکلی پیش نمیاد که؟
تصمیم دارم تا آخر شهریور رو درسایی کار کنم که سخت ترن مثل دروس مشترک. آیا برنامم مشکلی داره؟
۳
۰
ارسال: #۳۸
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۱۲:۳۵ ب.ظ
(۰۱ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۳۱ ب.ظ)fsi2013 نوشته شده توسط:  من راجب بحث اصلی حرفی نداشتم.ولی راجب بحث انحرافی یه چند تا کلمه مینویسم امیدوارم مفید باشه
نداشتن استعداد یا اینک ی نفر اینجا بگ فلانی تو استعداد نداری دلیل بر تلاش نکردن نمیشه،یادمه توی کتاب عربی یه داستانی بود راجب یکی از دانشمندای عرب ک هرچی میرفت سر کلاس هیچی یاد نمیگرفت،حروف الفبار و هم یاد نمیگرفت،ازدرس خسته میشه از کلاس میزنه میاد بیرون .کلی پیاده و بی هدف راه میره.کنار یه تخته سنگی میشینه،ی مدت نشسته بوده،ابی ک داشت از زیر تخت سنگ و کنارش ب سختی رد میشه.پیش خودش میگ یعنی حروف الفبا از این تخته سنگ محکم تر و قوی ترن و منم از این قطرات اب ضعیف ترم!!!این صحنه کوچیک توی طبیعت یه انقلابی توی دلش ایجاد میکنه و عزمشو جزم میکنه و الفبارو یاد میگیره و ... روزی دانشمند بزرگی میشه

دوست عزیزم اسم اون دانشمند فکر کنم سکاکی بوده است
۱
۰
ارسال: #۳۹
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۲:۴۵ ب.ظ
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  من نمیخوام تاپیکتون را به هم بزنم. این را گفتم چون بنظر میرسه بعضی شدیدا" اینجا جو گیر شدن و هر کی حرف ناهماهنگ بزنه کتک میخورهSmile

مشاوری که داشتید رتبه برتربود؟
آقای جهانی بدون هیچ چشم داشت مالی دارن تجربیاتشون رو در اختیار ما میزارن.این امکاناتی که توسایت مانشت هست رو هیچ جای دیگه پیدانمیکنین پس بهتره قدردان باشیم.
فقط آدم هایی با تحقیر شدن انگیزه میگیرن که عزت نفس واراده بالایی دارن.

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ali_Abdolmaleki
ارسال: #۴۰
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۳:۴۵ ب.ظ
من با شش درس منطقی معماری محاسبات ساختمان و سیستم عامل و نظریه شروع کردم .
ریاضی مهندس و آمار و گسسته رو میزارم وقتی که یکی از اینا تموم شد
در کل میخوام تو تابستوناین نه تا درس رو بخونم بعد داخل ترم برم سراغ تخصصی ها
البته اگه زود تر تموم شدن که خب چه بهتر

من هر هفته که میخوام جمع بندی کنم خب خلاصه ها م رو میخونم و نصف تستای کتابی رو که داشتم می زنم.
بعد میرم فصلای بعد
سوالم اینجاست که اینا رو کی مرورشون کنم دوباره؟ بزارم از اول مهر؟ چون نصف تست هاش رو دست نخورده میزارم
راهنمایی کنید ممنون میشم Smile

یه خونه که اندازه ی دستامونه

که گوشه کنارش پر از حرفامونه

یه خونه که حالا دیگه اونجا نیستی

تو دیگه لب پنجرش وای نمیستی
مادر
۰
۰
ارسال: #۴۱
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۵:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط Ali_Abdolmaleki.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  مشاوری که داشتید رتبه برتربود؟
آقای جهانی بدون هیچ چشم داشت مالی دارن تجربیاتشون رو در اختیار ما میزارن.این امکاناتی که توسایت مانشت هست رو هیچ جای دیگه پیدانمیکنین پس بهتره قدردان باشیم.
بله ایشان رتبه سه بودند ولی سال کنکورش را نمیگم چون ممکنه متوجه بشید ایشان کی هستند.
آقای جهانی بجای پاسخ بمن یه سپاس دادند.Big Grin
من تجربه آقای جهانی را نمیدونم چقدر هست ولی تجربه اون آقا که سه چهارسال بود.
اینجا همه مجانی کار میکنند.

من دیشب با مدیر سایت صحبت کردم. حرف خوبی زدند. بمن گفتند مشکل اینه که وقتی حرفی اینجا زده میشه هر کسی یه برداشتی میکنه. مشاور هم یه هدفی از حرفش داشته . این برداشت وقتی درسته و تصحیح میشه که مشاورفیدبکی داشته باشه.
این حرف ایشان را خیلی قبول دارم.
اتفاقا" من بر عکس شما وقتی کسی به من توهین میکنه میخوام دندونهاش را بریزم تو دهنش و فقط در این کار انگیزه پیدا میکنم. ولی روحیه ام خراب میشه و تا مدتی مغزم از کار می افته. نمیدونم چطوری شما انگیزه میگیری؟Huh

امیدوارم همه تون موفق بشید . اگر چه نمیشه تو یه مسابقه هم موفق بشن .

(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۰ ق.ظ)bahar1369 نوشته شده توسط:  آقای علی عبدالمالکی عزیز که شما جوگیر نشدی اسم خواننده گذاشتی رو خودت(الان لحنم بد نیستا)، شوخی کردم جو عوض بشه که گفتم سپاس بذارن، انرژی مثبت بیاد وسط. واقعا این بحثا رو خیلیا تاثیر داره، درسته که مثالای نقضی هم پیدا میشن، ولی خوب کار منفی و بد و دور از اخلاقی هم نیست.چنین جاها و مشاورایی اگه نباشن، خیلیا نمیتونن خودشونو پیدا کنن.
؟
من از رو بازی میکنم. اسم کاربری قبلیم مثل اسم شما از همین اسمهای مستعار بود ولی اسم اصلیم علی عبدالملکی هسش.اگه ناراحتی برم ثبت احوال عوضش کنم ؟ چی دوست داری بذارم ؟ محمد اصفهانی خوبه؟ سالار عقیلی چطوره؟
۰
۲
ارسال: #۴۲
۰۲ تیر ۱۳۹۲, ۰۶:۱۸ ب.ظ
من اگر سپاس زدم رو پست شما به معنی این بود که خوندم و تشکر کردم از پستتون و انتقادتونSmile اما جواب شما باشه در وقت مقتضی. اون موقع قادر به پاسخ گویی نبودم و دوست نداشتم مثل اون مورد MR boong یه جنجال دیگه درست کنم.
در ارتباط با سابقه هم بگم من امسال سال چهارمی هست که مشاور کنکور هستم.
در ارتباط با این مورد که گفتی ایا تا الان نتیجه گرفتی میتونی به بچه هایی که پارسال کنکور دادند مراجعه کنی. که ایا حرفهای من به مرور زمان به دردشون خورده یا نه؟ مطمئن باش اگر کسی از گفته های من ضرر کرده بود الان اینجا به من یکی امون نمیداد.
در کل این طور نبوده که پاسخی نداشته باشم برای حرفهای شماSmile منتها الان زمان مناسبی نیست. به وقتش پاسخ سوالات شما و انتقادات شما نیز داده میشود. در ضمن شما که دیشب با مدیریت تالار صحبت کردید دوست عزیز. اگر انتقادی هست طی یه پیغام به خود من بدهید. هر جا که احساس میکنید من دارم اشتباه میکنم بگید دلایلتان را. من موندم چرا این هایی که به من انتقاد دارند هیچ وقت به خودم پیغام نمیدهندSmile و در عوض میان اینجا وسط تاپیک جارو جنجال راه میاندازند.

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid88
ارسال: #۴۳
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۰۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۳ ق.ظ، توسط Ali_Abdolmaleki.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  من اگر سپاس زدم رو پست شما به معنی این بود که خوندم و تشکر کردم از پستتون و انتقادتونSmile اما جواب شما باشه در وقت مقتضی. اون موقع قادر به پاسخ گویی نبودم و دوست نداشتم مثل اون مورد MR boong یه جنجال دیگه درست کنم.
من انتقادی نکردم. سوال کردم. چون پارسال مثل همین دوستان پای هر پست شما سپاس میزدم و امتیاز مثبت میدادم . ولی بنظرم محتوا نداشت و من هم جوگیر شده بودم.
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در ارتباط با سابقه هم بگم من امسال سال چهارمی هست که مشاور کنکور هستم.
در ارتباط با این مورد که گفتی ایا تا الان نتیجه گرفتی میتونی به بچه هایی که پارسال کنکور دادند مراجعه کنی. که ایا حرفهای من به مرور زمان به دردشون خورده یا نه؟ مطمئن باش اگر کسی از گفته های من ضرر کرده بود الان اینجا به من یکی امون نمیداد.
خب من البته فقط میخوندم و البته نتیجه نگرفتم. شما یه نیگاه به کسانی که پارسال سپاس زدند پای تمام پستهات بنداز :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

در هر پنجاه تا سپاس بالای چهل و پنج شش نفر قبول نشدند . اونهایی هم که قبول شدند خیلی رتبه تاپی ندارند. ولی چیکار کنیم بیایم یقه گیری؟؟ یعنی چی که امان نمیدیم؟Smile
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۶:۱۸ ب.ظ)jahani نوشته شده توسط:  در کل این طور نبوده که پاسخی نداشته باشم برای حرفهای شماSmile منتها الان زمان مناسبی نیست. به وقتش پاسخ سوالات شما و انتقادات شما نیز داده میشود. در ضمن شما که دیشب با مدیریت تالار صحبت کردید دوست عزیز. اگر انتقادی هست طی یه پیغام به خود من بدهید. هر جا که احساس میکنید من دارم اشتباه میکنم بگید دلایلتان را. من موندم چرا این هایی که به من انتقاد دارند هیچ وقت به خودم پیغام نمیدهندSmile و در عوض میان اینجا وسط تاپیک جارو جنجال راه میاندازند.
علت اینکه بشما انتقادی نمیشه همین روحیه انتقادناپذیری شما ست. بیشتر تاپیکهای شما شبیه این سخنرانیهای افراطی است . اگه کسی حرفی بزنه خود شما و کسانیکه از حرفای شما هیجانشون زده بالا، له اش میکنن.
متاسفانه من و امثال من که پارسال هم اینجا سینه چاک حرفای شما بودیم امسال اگه حرف بزنیم میشیم جار و جنجالچی.!!!
شما یه سری آدم را میخوای که واسه ات دست بزنن و سوت و هورا بکشن. اگه کسی انتقاد کنه یا حتی سوالی داشته باشه یا وقتش مقتضی نیست یا تحریکش میکنید که یه چیزی بگه و شما و هوادارها بهش حمله کنند. بازم میگم من اصلا" اهل توهین یا اتهام یا جنجال نیستم. ولی شما هم یه کم منصفانه تر باشید.
من از مدیر ارشد سایت یه برنامه اختصاصی خواستم. کمکم کردند که اشکال کارم را پیدا کنم .و فکر میکنم کمکشون مفید بود. من در مورد شما بمدیر ارشد سایت چیز خاصی نگفتم.چون مانشت آزاده و هر کی میتونه نظر بده . ولی مدیر ارشد باید مراقب این باشه که بعضی نسخه کلی برای همه ندن.
پارسال هم که ما طرفدار شما بودیم هر کی انتقاد داشت باهاش برخورد میکردین.

من الآن دیگه انتقاد هم ندارم . چون انتقاد وقتی فایده داره که اثری داشته باشه.سوال هم ندارم چون وقت مقتضی یعنی هیچوقت!!
من دنبال علت یابی برای عدم موفقیتم هستم . اینایی که واسه شما دست میزنن و هورا میکشن طول میکشه بفهمن نسخه شما بدرد همه نمیخوره.

در مورد مانشت هم فکر میکنم مانشت داره درجا میزنه. بهتره یه کمک موثرتری به داوطلبان کنکور ارشد بکنه.البته این را به مدیر ارشد گفتم . گفتند در فکرش هستند.
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: M.Amin.M
ارسال: #۴۴
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط jahani.)
شما پیغام خصوصی به من میدادی اگه من جواب نمیدادم و یا کمک بهت نمیکردم بعد بیا بگو روحیه انتقاد ناپذیر داریSmile همین الانم میخوای شماره تلفن بدم بشینیم صحبت کنیم ببینیم کجای کار اشکال داشتی. باور کن من مشکلی با این قضیه ندارم. من فقط میگم که جنجال اینجا درست نکنیم. همین. به به و چه چه نخواستم. قرارم نیست همه اینهایی که الان لایک میزنند رتبه های درخشان بیارن. تو کسانی که من بهشون مشاوره میدادم بودن کسانی که رتبه شون زیر بیست شد بودند کساتنی که زیر صد شدند بودن کسانی که ۱۰۰۰ شده بودن سال قبلش امسال ۲۰۰ شده بودند و بودند کسانی که بدتر هم شدند. فقط من نیستم که رو موفقیت ادمها تاثیر میگذارم فقط من هم نیست که رو شکستشون تاثیر میگذارمSmile

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , M.Amin.M , hamid88
ارسال: #۴۵
۰۳ تیر ۱۳۹۲, ۰۱:۱۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ تیر ۱۳۹۲ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط jparisa.)
(۰۲ تیر ۱۳۹۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ)Ali_Abdolmaleki نوشته شده توسط:  
(02 تیر ۱۳۹۲ ۰۲:۴۵ ب.ظ)jparisa نوشته شده توسط:  مشاوری که داشتید رتبه برتربود؟
بله ایشان رتبه سه بودند ولی سال کنکورش را نمیگم چون ممکنه متوجه بشید ایشان کی هستند.
آقای جهانی بجای پاسخ بمن یه سپاس دادند.Big Grin
من تجربه آقای جهانی را نمیدونم چقدر هست ولی تجربه اون آقا که سه چهارسال بود.
اینجا همه مجانی کار میکنند.

من دیشب با مدیر سایت صحبت کردم. حرف خوبی زدند. بمن گفتند مشکل اینه که وقتی حرفی اینجا زده میشه هر کسی یه برداشتی میکنه. مشاور هم یه هدفی از حرفش داشته . این برداشت وقتی درسته و تصحیح میشه که مشاورفیدبکی داشته باشه.
این حرف ایشان را خیلی قبول دارم.
اتفاقا" من بر عکس شما وقتی کسی به من توهین میکنه میخوام دندونهاش را بریزم تو دهنش و فقط در این کار انگیزه پیدا میکنم. ولی روحیه ام خراب میشه و تا مدتی مغزم از کار می افته. نمیدونم چطوری شما انگیزه میگیری؟Huh

امیدوارم همه تون موفق بشید . اگر چه نمیشه تو یه مسابقه هم موفق بشن .
منم انگیزه شاید نگیرم و چون ادم زود رنجی هستم شاید خیلی ناراحت بشم.
خدارو شکر که تا الان تحقیر تو این زمینه نشدم چون تو دانشگاه و (حتی دوران مدرسه)جز دانش اموز ودانشجوهای خوب بودم البته خودستایی نباشه!
درسته حتی شما الان منظور منو یه جور دیگه برداشت کردین
راستش بنظر من وجود مشاور حیاتی نیست اما بعضی جاها لازمه!
تو زمینه منابع که خیلی کمک بزرگی بود .

آقای جهانی ما منتظریم ادامه بدید

ﻫﺮﮔﺰ ﻧﮕﻮﺋﯿﺪ » ﻧﻤﯽ ﺗﻮﺍﻧﻢ « ﺷﻤﺎ ﮐﻪ ﺍﻣﺘﺤﺎﻥ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﻪ ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯿﺪ ﯾﺎ ﻧﻪ ،
ﭘﺲ ﭼﻄﻮﺭ ﺍﺯ ﻧﺘﻮﺍﻧﺴﺘﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﯽ ﺯﻧﯿﺪ؟

[تصویر:  05824264702380577369.jpg]
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۴۵ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۳ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۳ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۸ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۰۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۳ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۰ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu
  برای آموزش مبانی برنامه نویسی چکار کنیم؟ elecomco ۰ ۲,۳۲۴ ۱۹ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: elecomco
  همکار در حوزه speech recognition و برنامه نویسی اندروید pasargad7788 ۰ ۱,۹۹۲ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: pasargad7788
  چرا یادگیری برنامه نویسی ؟ elecomco ۰ ۲,۲۸۷ ۰۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: elecomco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close