زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

آغاز به کار رسمی تالار مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۹۳

ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۸ ب.ظ
سلام بر بروبچ کنکوریSmile
از همین امروز رسما میخواهیم کار مشاوره کنکور ۹۳ رو شروع کنیم. فعلا بنا بر این شده که در کسوت مدیر این بخش در خدمت دوستان باشمSmile تلاشم بر اینه که تو این تالار تا جایی که بشه کمک به داوطلبا بکنیم. قرارم نیست که خود محوری باشه و طبق فلسفه مانشت دوست داریم همه در بحثها شرکت کنند و نظرات و تجربیات خودشون رو با بقیه در میون بگذارند. من فقط چند تا پیشنهاد دارم که با شماها در میون میگذارم برای این که اینجا نظم بهتری پیدا کنه
اول این که به مرور زمان و متناسب با وقتش ممکنه بخشی از تاپیکهای مشاوره از پارسال به این قسمت اضافه بشه.
دوم این که اگر سوالی دارید که میخواهید بپرسید اول از همه تو تالار بگردید شاید قبلا سوال شما پرسیده شده و پاسخ داده شده باشد. اندکی زمان بگذارید قطعا جواب خیلی از سوالاتتون رو خواهید فهمید. اگر پیدا نکردید میتونید سوالتون رو پست کنید. در مواقعی هم که ببینم سوالتون تکراریه ان را حذف میکنم و شما رو به تاپیکی که سوالتون در اونجا پرسیده شده راهنمایی میکنیم. این طوری برای همه بهترهSmile
سوم خواهشا سعی کنیم احترام همدیگر رو در این تالار حفظ کنیم. چون مشاوره امریست که تناقض ممکن است توش بسیار به وجود بیاید. هر کسی نظری داره و قطعا ممکنه ما با خیلی از نظرات مخالف باشیم. سعی کنیم در کمال ارامش مخالفتهامون رو با یکدیگر ابراز کنیم و افکار و عقیده های هم رو به نقد بکشیم. این طوری برای همه بهتره
امیدوارم همه با کمک هم قویترین قطب مشاوره کنکور رو در سال جدید برای بچه های کنکوری بسازیم. قطعا برای ساختن این قطب به کمک تک تک بچه هایی که تجربه های موفق و ناموفق در زمینه کنکور داشتند نیاز هست. امیدوارم با کمک هم بتونیم این کشتی رو به سر منزل مقصود برسانیم.
یا علی

من آنچه شرط بلاغ است با تو میگویم تو خواه پندگیر خواه ملال
۵۶
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: atenaa , m..ch , nassim92 , Mehman , s.sadri , Parva , good-wishes , pouya45 , asiehmohammadian , unicornux , سجاد۶۷ , mehdi.m2 , tarannom , sahar bano , mostafa122 , lotus , leila taghizade , Jooybari , explorer , shahbazi , iApp , sir_ams , elynn66 , Doctorwho , fse , pariya2020 , shokofe , پوونه , Mohammad-A , sahar121 , amin222 , m450ud , nina69 , samaneh_aftab , roshanak_sh , n_a602 , (:مجید نوری راد-سرباز تایباد , friends , ati314 , persian_boy , mahniya , Mänu , ramzi , maxi , shoaib.narimani , mim_golden , Engineer , siloi , pooyaa , reza1234 , mohabati10 , somaieh_hassani , eng_majid , NabeGhe , bita_it , GoodStudent67 , M.Amin.M , mrsh69it , Mohammad.K , cs03 , nader618 , eris229 , rata , mary.moj , Sakura , fatemehkh , aydingol , deh-ab , lili6900 , aatwo , mohammadali1990 , H3NGAM3H , ehsan007 , ana9940 , uka , sanar.m , Pegasus , shiva865 , mahinjoon , الهه نصیرپور , amin750 , ناصریا , zahra 67 , hiddenman , مهربان مادر , hnarghani , rezvanjoon , slevin , صائب , AZADEH.k , mint07 , sepidsal , ندا۱ , mgshervin , afa90 , directline , احسان مومنی , mrsh1372
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۲:۰۴ ب.ظ
افرادی مثل من که شاغل هم هستند اهمیت برنامه ریزی براشون بیشتر اهمیت پیدا می کنه

all the saddest love song symphony in my head
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Apple.CS , soheila2012
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۵:۳۴ ب.ظ
سلام شروع کنین من آماده ام Smile

هر که به من می رسد بوی قفس می دهد،

جز تو که پر میدهی تا بپرانی مرا ..
۲
۲
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۷:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۷:۲۷ ب.ظ، توسط tahereh_abbasi.)
RE: آغاز به کار رسمی تالار مشاوره و برنامه ریزی برای کنکور ۹۳
منم آمادم...نمیدونم از کجا و چجوری شروع کنم....
همیشه استارت هرچی سختهHuh

به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه ی شادی که گذشت,غصه هم میگذرد...
آنچنانی که فقط خاطره ایی خواهد ماند.لحظه ها عریانند،به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز....... "سهراب"
۱
۱
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۳۸ ب.ظ
من با هوش شروع کردم
منطق مرتبه اول

۰
۱
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ
سلام منم هستم پایه ام خیلی ضعیفه Undecided

احتیاج به منابعی دارم که خوب توضیح داده باشه من درسهای کارشناسی رو تازه میخوام مفهومی یاد بگیرم Blush میدونم اوضاعم خیلی بی ریخته اما تلاش میکنم.............Rolleyes

............خدایا مرا ببخش به خاطر تمام درهای که کوبیدم و خانه ی تو نبود..............
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: pouya45 , rata , amash , مهربان مادر
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۸:۴۲ ب.ظ، توسط payman84ce.)
من کتابای اصلی رو دارم

هر کی خواست پ.خ بده

۰
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۰۹:۰۷ ب.ظ
سلام
من تو ریاضیات مطالعه نداشتم حالا تردید دارم که برای کنکور ریاضی مهندسی و آمارو کلاس برم ...
سوالم اینجاست :
آیا کلاس رفتن با توجه به اتلاف وقتی که داره میتونه مفید واقع بشه ؟
کلاسمو از کی برم و تا چه تاریخی به پایان برسه بهتره؟
آیا موسسه خاصی هست که تو این ۲ تا درس عالی کار کنه ؟
ممنون میشم اگه کمکم کنید .

فقط کافیست خود را باور کنیییم
امان از روزی که انسان برخیزد...
۱
۰
ارسال:
۰۳ خرداد ۱۳۹۲, ۱۱:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۰۱ ق.ظ، توسط shahryar711.)
من که کامپایلر رو شروع کردم نظریه و مدار هم تقریبا خوندم البته نه کامل فعلا رهاشون می کنم تا تابستون مسلا هر کدوم هفته ای یه درس یه مروری می کنم تا خوب یاد بگیرم فغلا برای کنکور آزاد ایشالله کافیه

(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۰۹:۰۷ ب.ظ)۲۰۰۰com نوشته شده توسط:  سلام
من تو ریاضیات مطالعه نداشتم حالا تردید دارم که برای کنکور ریاضی مهندسی و آمارو کلاس برم ...
سوالم اینجاست :
از نظر من ببین کلاس که می خوای بری آیا واقعا توش مشکل داری و از لحاظ بعدی استادی که می خوای بری آیا واقعا می ارزه یا نه
مثلا من خودم می خوام ۴ درس گسسته ساختمان الگوریتم معماری می خوام با استاد هادی یوسفی برم
خوب معلومه هادی یوسفی همه تعریفش می کنند از کتاباش معلومه کیه شاید می شه گفت جز ۵ استاد برتر کامپیوتر تو ایرانه خیلی ها می گن با خوندن کتاب های اون دیگه نیازی به خوندن مرجع نیست
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۰۰۰com
ارسال: #۱۰
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ خرداد ۱۳۹۲ ۱۲:۲۲ ق.ظ، توسط momonia.)
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  
(۰۳ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۵۵ ب.ظ)shahryar711 نوشته شده توسط:  من که کامپایلر رو شروع کردم نظریه و مدار هم تقریبا خوندم البته نه کامل فعلا رهاشون می کنم تا تابستون مسلا هر کدوم هفته ای یه درس یه مروری می کنم تا خوب یاد بگیرم فغلا برای کنکور آزاد ایشالله کافیه

[quote='2000com' pid='184341' dateline='1369413431']
سلام
سوالم اینجاست :
از نظر من ببین کلاس که می خوای بری آیا واقعا توش مشکل داری و از لحاظ بعدی استادی که می خوای بری آیا واقعا می ارزه یا نه
مثلا من خودم می خوام ۴ درس گسسته ساختمان الگوریتم معماری می خوام با استاد هادی یوسفی برم
خوب معلومه هادی یوسفی همه تعریفش می کنند از کتاباش معلومه کیه شاید می شه گفت جز ۵ استاد برتر کامپیوتر تو ایرانه خیلی ها می گن با خوندن کتاب های اون دیگه نیازی به خوندن مرجع نیست
من با یوسفی معماری داشتم واقعا عالی بود اما در مورد درس های دیگه توصیه می کنم یه کم بیشتر تحقیق کن. چون به نظرم تو اون درس ها اساتید بهتری هم هستند.
واسه آمار کتاب طورانی خیلی خوبه البته همراه با زدن تست.. ریاضی مهندسی هم من با خود معتقدی کلاس داشتم اما چون پایه ریاضی ام ضعیف بود سر کلاساش اصلا راضی نبودم اما voice شو که گوش دادم با جزوهاش خیلی توپ شدم..
کتابشو بخواید بخونین خیلی سنگینه... البته اینا فقط نظره منه و از رو تجربه می گم.. Smile

تو آینه رو به فرداها بایستُ ....
بگو می تونمُ ... می خوامُ... می شه...
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۲۰۰۰com
ارسال: #۱۱
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۲۷ ق.ظ
سلاممم
تشکر بخاطر زحماتی که می کشید
من ۲۲ اخرین امتحانم هست انشالله ۲۳ شروع میکنم به خوندن
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Engineer
ارسال: #۱۲
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۳۹ ق.ظ
اینجا در مورد کنکور دکتری هم مشاوره هست؟؟؟
منم حاضر اگه هست!!!
ان شا ا... که باشه
۰
۱
ارسال: #۱۳
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۱۲:۵۴ ق.ظ
سلام بچه ها منم از یازدهم با معماری یوسفی و مانو شروع می کنم Wink.
فکر کنم این دوتا برای معماری کافی باشند نظر شما چیه بچه ها؟؟؟؟؟

m.m:
۰
۲
ارسال: #۱۴
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۳:۱۰ ق.ظ
امتحانا که تموم بشه بسم الله میگم
۰
۰
ارسال: #۱۵
۰۴ خرداد ۱۳۹۲, ۰۸:۲۷ ق.ظ
یا علی
۰
۱

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۱۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۵۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۲۱ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  رودمپی برای برنامه نویسی Doctorwho ۱ ۱,۷۹۹ ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ۰۳:۰۲ ق.ظ
آخرین ارسال: one hacker alone
  استخدام برنامه نویس یا کارآموز برنامه نویسی سی شارپ Hesitant_Girl ۰ ۱,۵۱۴ ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ۱۲:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: Hesitant_Girl
  رودمپی برای یادگیری برنامه نویسی Doctorwho ۰ ۱,۵۹۹ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۲۲ ق.ظ
آخرین ارسال: Doctorwho
  به دانشجوی تازه کار چه پیشنهادی میکنید ؟ اورمزد ۴ ۴,۰۱۱ ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ ۰۵:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: اورمزد
  درخواست برنامه برای اردینو در iot seokheiry ۱ ۳,۰۱۶ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: iot-programer
  کدام زبان برنامه‌نویسی بهترین انتخاب است؟ elecomco ۲ ۲,۷۹۴ ۱۰ شهریور ۱۳۹۹ ۰۵:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: kilookiloo
Sad مشکل در برنامه نویسی شیء گرا Xialu ۰ ۱,۹۸۳ ۰۵ شهریور ۱۳۹۹ ۱۲:۰۰ ب.ظ
آخرین ارسال: Xialu

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close