زمان کنونی: ۱۰ فروردین ۱۴۰۳, ۰۳:۲۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

دانلود مقاله از IEEE

ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ فروردین ۱۳۹۲ ۰۵:۴۰ ب.ظ، توسط -Ali-.)
دانلود مقاله از IEEE
سلام به همگی

برای دانلود مقاله به این ترتیب عمل کنید:
ابتدا وارد تنظیمات پروکسی مرورگر خودتان شوید

تنظیم ip و port در مرورگر فایرفاکس (Firefox)

Options> Optios>Advanced> Network> Settings> Manual proxy configuration

[تصویر:  138169_1_1379088421.jpg]

تیک گزینه Use this proxy ... رو هم بزنید.

تنظیم ip و port در مرورگر کروم (Chrome)

Settings> Advanced> Under The Hood> Change proxy settings

[تصویر:  138169_chrome.jpg]

سپس یکی از آدرس IP و پورت های زیر را وارد کنید

کد:
۲۲۲/۱۹۷/۲۱۴/۹۱:۸۰۸
۲۰۳/۱۳۱/۲۱۲/۱۶۶:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۱۸/۲۳۶/۱۳۰:۳۱۲۸
۲۱۱/۸۶/۱۵۶/۱۱۱:۳۱۲۸
۱۵۰/۱۴۰/۱۴۱/۱۹۵:۳۱۲۸
۲۱۹/۲۴۲/۵۰/۵۰:۸۰۸۰
۱۲۵/۲۱۶/۱۴۴/۱۹۹:۸۰۸۰
۲۰۲/۱۱۴/۲۰۵/۱۲۵:۸۰۸۰
۲۱۸/۱۹۴/۹۱/۲۳۸:۸۰۸۰
۲۰۲/۱۱۹/۲۳۶/۶۹:۸۰۸۰
۱۲۱/۲۵۱/۲۵۵/۲۳۷:۸۰۸۰
۱۱۰/۱۶۴/۶۲/۱۹۱:۸۰۸۰
۲۰۲/۱۱۶/۱۶۰/۸۹:۸۰
۱۲۱/۲۵۱/۲۵۴/۲۱۳:۸۰
۲۰۲/۳۸/۹۵/۷۵:۸۰
۱۱۵/۲۵/۲۱۶/۶:۸۰

کد:
۱۵۰/۱۴۰/۱۴۱/۱۹۵:۳۱۲۸
۲۱۱/۸۶/۱۵۷/۱۱۱:۳۱۲۸
۲۱۱/۸۶/۵۶/۲۰۵:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۱۸/۲۳۶/۱۳۰:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۲۰/۳۷/۱۳۴:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۱۹/۱۹۹/۱۴۷:۸۰۸۰
۲۰۲/۳۸/۹۵/۷۵:۸۰
۲۰۲/۱۱۲/۱۱۳/۷:۸۰
۲۱۱/۸۳/۱۰۵/۱۹:۸۰۸
۲۱۰/۳۴/۱۵/۱۰:۸۰۸

آی پی های جدید (۹۲/۱/۱۴):

کد:
۱۹۵/۲۵۱/۲۴۸/۶:۳۱۲۸
۱۹۵/۲۵۱/۲۵۰/۲۴۳:۳۱۲۸
۲۱۱/۸۶/۱۵۷/۱۱۰:۳۱۲۸
۲۰۲/۱۰۶/۱۶/۱۱۶:۳۱۲۸
۱۶۲/۱۰۵/۶۹/۲۱۹:۳۱۲۸
۲۱۸/۱۹۴/۹۱/۲۳۸:۸۰۸۰
۲۰۲/۱۲۰/۸۸/۱۲:۸۰۸۰
۲۱۰/۳۲/۳۴/۱۱۵:۸۰۸۰
۲۰۲/۲۰۶/۲۴۹/۱۷۷:۸۰۸
۲۰۲/۱۰۷/۱۹۵/۲۳۱:۸۰

خوب حالا می توانید بدون محدودیت مقالات خودتون رو از سایت
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
به صورت fulltext دانلود کنید

نکته مهم: وقتی دانلود مقالات شما تمام شد، در آخر کار حتما، حتما Sign Out کنید

دوستان، عمر این IP ها محدود هستند اگر هر کدام غیر فعال شدند همین جا اعلام کنید

IP های جدید جایگزین شد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۳۴
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: ف.ش , Potential , bagion , blackhalo1989 , equilibrium , sahar_2000 , euruse , maryami , kavehn , ghaside , saharp , ghaderiyaser , pooya_ww , skma1313 , banou , Lonely Palm , diligent , Breeze , farima69 , rezatotti , yasemi , alireza.ghp , Manix , Sophia , farhoudjk , sina_bhh , riga , f_a , yass147 , mohammadali1990 , professional , eris229 , najme60 , sora.p , **sara** , ashkan022 , Girbert , sd_javadi , amirmehdi , naimeh , s.sadri , aahmadi83 , Pakniat , jokerian , admin , m.jahandoost , omidd1315 , farhad02 , mohsen_m , byb , شاپری , mosaferkuchulu , reyhaneh64 , 1nafar , mrousta , mfatemi64 , Dark Knight , bme_021 , AmiriManesh , Mohammad-A , Aurora , M*Gh , Reza_Man , MONA_STAR , hadirr , mahshid1383 , marjan_gh , Pegasus , ملینا ارشد
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط sahar_2000.)
دانلود مقاله از IEEE
من تونستم وارد بشم...ولی وقتی دکمه ی fulltext pdfرو میزنم....بهم پیغام میده که IDMنمیزاره چون لینک دانلود دوبار تکرار میشه...باید بهمراش دکمه ی INs بگیرم...بازم این کارو میکنم اما نمیشه..بازم دکمه ی ALTرو میگیرم که کلا بدون IDMدانلود کنه بازم چیزی نمیاد....شما چطوری گرفتید؟؟؟اگه میشه راهنمایی کنید....مرسیییییییییییییییییییی

درمیان مردمی که میدوندبرای زنده بودن،آرام قدم برداربرای زندگی کردن!!
۱
۰
ارسال:
۲۸ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ، توسط -Ali-.)
دانلود مقاله از IEEE
من خودم روی لینک کلیک راست می کنم open link in new tab رو می زنم
خب شما یک کاری کنید، وارد IDM قسمت Downloads / Options بشوید و تیک گزینه use advanced browser integration رو بردارید، دوباره فایرفاکس رو باز کنید، اینجوری دانلودر خود فایر فاکس براتون فایل رو دانلود می کنه

۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , sahar_2000 , Lonely Palm , amirmehdi
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۰ ق.ظ
دانلود مقاله از IEEE
ضمن تشکر از -Ali-

این لطف شون باعث شد من یه روش دیگه ای رو از طریق ۲ واسط یاد بگیرم ... یعنی روش ایشون رو به یه نفری که اون نفرم به یه نفر دیگه ای گفتن، برسونم و بالعکس من هم یه روشی رو با واسط یاد بگیرم (Big Grin)

وارد سایت زیر شوید، و عنوان مقاله تون رو وارد کنید ( من مقالات Science direct و ACM و IEEE رو امتحان کردم و جواب داد .... شاید سایر سایت ها هم بشه ... امتحان کنید)

وقتی عنوان رو زدید و جستجو کردید وارد سایت گوگل اسکالر میشه و اونجا رو مقاله کلیک کنید و وارد سایت اصلی میشه که میتونید از اونجا مقاله رو دانلود کنید:

موفق باشید

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
۲۸
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , ghaside , bagion , -Ali- , strongxxx , kavehn , ریحانه , maryami , Lonely Palm , Breeze , diligent , blackhalo1989 , pooya_ww , banou , yasemi , equilibrium , Manix , sina_bhh , inteligentium , mahta , sora.p , **sara** , unique_as14 , admin , keyhani , آدلین , Msccom , reyhaneh64 , sima_st , sogand_eng65 , web132 , Mohammad-A , M*Gh , *farnaz* , najme60 , bagherok , z1990_good , mahshid1383 , kiarash_pejman , mohammadali1990 , crevice , eng92 , shokoohsun , marjan_gh , messi1991
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۷ ق.ظ
دانلود مقاله از IEEE
بسیار عالی
ممنون دوستان

برای دوستانی هم که راحتی رو ترجیح میدن میتونن از طریق لینک زیر درخواستشون رو بدن ، براشون در کمتر از ۲۴ساعت مقاله رو ارسال میکنند

لطفا لبخند بزنید !
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: kavehn , maryami , blackhalo1989 , Potential , farhoudjk , sina_bhh , byb , آدلین , M*Gh , mahshid1383 , marjan_gh
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۵ ق.ظ
دانلود مقاله از IEEE
IP ها برای چه دانشگاهیه؟

تحمل مشقت به امید آسایش بهتر از آسایشی است که سختی به دنبال دارد.
۰
۰
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۴ ق.ظ، توسط -Ali-.)
دانلود مقاله از IEEE
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  ضمن تشکر از -Ali-

این لطف شون باعث شد من یه روش دیگه ای رو از طریق ۲ واسط یاد بگیرم ... یعنی روش ایشون رو به یه نفری که اون نفرم به یه نفر دیگه ای گفتن، برسونم و بالعکس من هم یه روشی رو با واسط یاد بگیرم (Big Grin)

وارد سایت زیر شوید، و عنوان مقاله تون رو وارد کنید ( من مقالات Science direct و ACM و IEEE رو امتحان کردم و جواب داد .... شاید سایر سایت ها هم بشه ... امتحان کنید)

وقتی عنوان رو زدید و جستجو کردید وارد سایت گوگل اسکالر میشه و اونجا رو مقاله کلیک کنید و وارد سایت اصلی میشه که میتونید از اونجا مقاله رو دانلود کنید:

موفق باشید

تشکر ویژه از شما
این روش فوق العاده هست
جالبه تو هر وارد شدن تو IEEE با IP یک دانشگاه جدید وارد میشه

(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۵ ق.ظ)MohammadTaher نوشته شده توسط:  IP ها برای چه دانشگاهیه؟

دانشگاه های چین

۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Xilinx , kavehn , Breeze , Potential , amirmehdi
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
تشکر وِیژه

if things were easy to find, they wouldn't be worth finding
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , Potential , mohammadali1990
ارسال:
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۸ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
ممنون
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , Potential , mohammadali1990
ارسال: #۱۰
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۸ ب.ظ
RE: دانلود مقاله از IEEE
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۰ ق.ظ)Potential نوشته شده توسط:  وقتی عنوان رو زدید و جستجو کردید وارد سایت گوگل اسکالر میشه و اونجا رو مقاله کلیک کنید و وارد سایت اصلی میشه که میتونید از اونجا مقاله رو دانلود کنید:

موفق باشید
واقعا واقعا ممنون ... خیلی عالی بود . اصلا فکر نمی کردم به این راحتی انجام بشه....

[تصویر:  2hpj6v9.png]
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , apple1392 , moslemparsi
ارسال: #۱۱
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۰۰ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
wowwwwwwwww
بینظیر بود بسیار ممنونم
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential
ارسال: #۱۲
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۰۳ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
خدا یک در دنیا و ۱۰۰ در آخرت نصیبت کنه برادر...عجیب کمک کردید...

Real education must ultimately be limited to men who insist on knowing, the rest is mere sheep-herding
Erza Pound
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: -Ali- , Potential
ارسال: #۱۳
۲۹ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۲۵ ب.ظ
دانلود مقاله از IEEE
اصلا فکر نمی کردم مشکل دانلود مقاله ام به این راحتی حل بشه
چقدر قشنگه که هرکسی در حد توانش به دوستاش کمک میکنه
تشکر از صمیم قلب واقعا

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Potential , -Ali-
ارسال: #۱۴
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۵ ق.ظ
دانلود مقاله از IEEE
(۲۸ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  ۲۱۹/۲۲۳/۲۵۲/۱۶۵
چرا برای من کار نمیکنه؟؟؟؟؟
۰
۰
ارسال: #۱۵
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۱۳ ب.ظ، توسط -Ali-.)
RE: دانلود مقاله از IEEE
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)adhoc نوشته شده توسط:  
(28 مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۰۰ ق.ظ)-Ali- نوشته شده توسط:  ۲۱۹/۲۲۳/۲۵۲/۱۶۵
چرا برای من کار نمیکنه؟؟؟؟؟

الان تست کردم، مشکلی نبود

۱
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دانلود سوالات تخصصی گرایش فناوری اطلاعات آزمون دکتری ۹۱(کد ۲۳۵۸) Lonely Palm ۲ ۵,۸۵۹ ۲۶ دى ۱۴۰۲ ۰۲:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: bijibuji
  دانلود حل نمونه مسائل پایگاه داده المصری jazana ۳ ۶,۱۸۹ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ ۰۸:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: M--mohammadi
  دانلود رایگان پاسخنامه تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری elhammath2014 ۲ ۴,۷۲۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۲ ۰۵:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mmmh68
  [دانلود] ویس و جزوه ی طراحی الگوریتم سیدجوادی هاتف ۳۳ ۴۰,۷۹۸ ۰۴ تیر ۱۴۰۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: solmaz58
  دانلود جزوه شناسایی آماری الگو دکتر بیگی Jooybari ۲۲ ۲۱,۶۵۶ ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ
آخرین ارسال: studentstar
  دانلود حل المسائل A First Course in Mathematical Modeling, 5th Edition jazana ۱ ۲,۹۵۷ ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ۰۱:۲۲ ب.ظ
آخرین ارسال: مرجان فهمیده
  درخواست مقاله ali_it_2008 ۵,۲۰۴ ۱,۷۹۶,۰۵۳ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: lordesiah
  دانلود جزوه ریاضیات گسسته amiraraz ۱ ۳,۲۱۷ ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ
آخرین ارسال: start2
  دانلود جزوات طرح ۹۰ درصد پارسه SarahArshad ۱۱ ۳۰,۸۵۰ ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ۰۲:۵۵ ق.ظ
آخرین ارسال: paaaaah
  [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی هاتف ۱۰۷ ۸۴,۳۴۹ ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: Avzr

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close