زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۱۰۵۱
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ب.ظ
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)nilia نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تو ساختمان داده و طراحی الگوریتم مشکل دارم.پوران میخونم.به نظرتون الان تو این فرصت کم میرسم منبع بخونم؟و چه منبعی؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنینSmile

اینا رو بخون خوبن ولی CLRS هم لازمه خونده بشه ولی سعی کن متن CLRS رو سریع بخونی که برسی تمریناتش رو حل کنی چون تمریناتش خیلی مهمه مطلبو تو ذهنت حک میکنه حتی بعضی سوالاش تست ارشد هم بوده
تو ارشد یه تستایی میاد که به آگاهی تو از این تمرینا و مسائل نیازه، ذهنت که با حل این تمرینا راه افتاد واسه تستای کنکور راه حل به ذهنت میرسه
۳
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۵۲
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۲:۵۸ ب.ظ
بچه هایی مهندسی کامپیوتر پارسه شرکت کردن سوالاشونو نمیذارن؟!
می خوام ببینم پارسه امسال چه جوری بوده سوالاش

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۲
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas
ارسال: #۱۰۵۳
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
یه حسی داره بهم میگه طراح ۴ تا از درسهای کنکور ارشد استادای ما هستن. یکیشون ۳ ۴ جلسه است میگه باید برم وزارت علوم کار دارم. .... قبلا هم طزاح بوده و یکی از استادای مشهوره.
یکی دیگه هم هست اونم بسیار مشکوکه.... ۲ ماه قبل از کنکور پارسال بهش گفته بودم چی بخونم واسه شبکه؟ گفت کتاب کروس و راس رو بخون از این به بعد از این کتاب سوال میاد. خودشم مترجمشه. و یه کتاب معماری هم داره که باهاش میشه همه سوالای پارسال رو جواب داد.
مشکوکن خلاصه
Fardad-A، در تاریخ ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۴۲ ب.ظ برای این مطلب یک پانوشت گذاشته است:

اینکه شما منفی میخوری و مدام معترضی بنظر میرسه بعضی منفی ها بی علت هم نیست. خب کسی که از اینجور شایعات سرهم میکنه طبیعی است که منفی میخوره.Big GrinBig Grin
نمیدونم با اینکه بارها خود سازمان سنجش و بعضی از اساتید که سابقه طرح سوال دارند گفته طراحان سوال خودشون هم نمیدونند سوالاتشون چه سالی میاد چون منتقل میشه به بانک سوالات سازمان سنجش ، باز بعضی از دوستان توهم شناختن طراح سوالات را دارند.

۱۵
۷
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , *farnaz* , fatemesoleimani , asiehmohammadian , mohammadali1990 , matin724 , Payam92 , gordafarid , اوژن , MS.rezvan , moha
ارسال: #۱۰۵۴
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  یه حسی داره بهم میگه طراح ۴ تا از درسهای کنکور ارشد استادای ما هستن. یکیشون ۳ ۴ جلسه است میگه باید برم وزارت علوم کار دارم. .... قبلا هم طزاح بوده و یکی از استادای مشهوره.
یکی دیگه هم هست اونم بسیار مشکوکه.... ۲ ماه قبل از کنکور پارسال بهش گفته بودم چی بخونم واسه شبکه؟ گفت کتاب کروس و راس رو بخون از این به بعد از این کتاب سوال میاد. خودشم مترجمشه. و یه کتاب معماری هم داره که باهاش میشه همه سوالای پارسال رو جواب داد.
مشکوکن خلاصه
حالا نمیشه نیایید بگید که منفی بخورینBig Grin

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , mohammadali1990 , MS.rezvan
ارسال: #۱۰۵۵
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۳۰ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۳ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  حالا نمیشه نیایید بگید که منفی بخورینBig Grin
بابا فدای سرت. منفی چیه؟ پای همه ی پستهام ۳ تا منفی خورده. دوستان لطف کردن مثبت دادن وگرنه الان ۵۰۰- بودمBig Grin
۱۱
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , *farnaz* , sara_sb92 , asiehmohammadian , mohammadali1990 , Payam92 , gordafarid , اوژن , MS.rezvan
ارسال: #۱۰۵۶
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۱ ب.ظ
من همه منفیا رو مثبت میدم تا چشه همه کارشکنا دراد ، اصلا تو این مدت کارم فقط همین شده اگه بقیه بچه ها هم همین کارو بکنن طرف نقره داغ میشه روش کم میشه دیگه زحمتشو از تو سایت کم میکنه
۷
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , sara_sb92 , asiehmohammadian , mohammadali1990 , Payam92 , 5h4rk , jameshenas , اوژن , MS.rezvan
ارسال: #۱۰۵۷
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۵ ب.ظ، توسط nilia.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)nilia نوشته شده توسط:  سلام دوستان
من تو ساختمان داده و طراحی الگوریتم مشکل دارم.پوران میخونم.به نظرتون الان تو این فرصت کم میرسم منبع بخونم؟و چه منبعی؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنینSmile

اینا رو بخون خوبن ولی CLRS هم لازمه خونده بشه ولی سعی کن متن CLRS رو سریع بخونی که برسی تمریناتش رو حل کنی چون تمریناتش خیلی مهمه مطلبو تو ذهنت حک میکنه حتی بعضی سوالاش تست ارشد هم بوده
تو ارشد یه تستایی میاد که به آگاهی تو از این تمرینا و مسائل نیازه، ذهنت که با حل این تمرینا راه افتاد واسه تستای کنکور راه حل به ذهنت میرسه

مرسی فرناز جون.امروز رفتم تست مقسمیو گرفتم .ولی سی ال ار اس رو شهر ما نداره نمیدونم چیکار کنمConfused
خیلی استرس دارم

(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۶ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۶ ق.ظ)nilia نوشته شده توسط:  ممنونم من پوران دارم یعنی منبع نخونم فقط مقسمی کافیه؟چون مشکل دارم مخصوصا پیچیدگی زمانی

نه منبع اصلا نخون.

مقسمی بخون بعدشم پوران رو ورق بزن ببین چیز جدیدی داره نسبت به مقسمی یا نه.

واسه پیچیدگی زمانی هم طراحی الگوریتم نیپولیتان فصل ۱ عالی توضیح داده.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2
مرسی از راهنماییت.مقسمیو گرفتم میخونم خدا کنه دیگه مشکل نداشته باشم.اکثر بچه ها میگن سی ال ار اس هم بخون دیگه نمیدونمExclamation
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , asiehmohammadian , mohammadali1990 , parastou , samereh
ارسال: #۱۰۵۸
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۲:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
Confused چی دارم بگم آخه!
همین جوری جهت اینکه بدونم هنوز زندم اومدم این تاپیکUndecided

امروز ۳۰ مهر
فردا ۱ آبان!!
دیگه باید با این تاپیک خدافظی کنیم دوستانConfused

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , asiehmohammadian , mohammadali1990 , jameshenas
ارسال: #۱۰۵۹
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۶ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۹ ب.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  Confused چی دارم بگم آخه!
همین جوری جهت اینکه بدونم هنوز زندم اومدم این تاپیکUndecided

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
۱
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۱۰۶۰
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  من همه منفیا رو مثبت میدم تا چشه همه کارشکنا دراد ، اصلا تو این مدت کارم فقط همین شده اگه بقیه بچه ها هم همین کارو بکنن طرف نقره داغ میشه روش کم میشه دیگه زحمتشو از تو سایت کم میکنه
لطف میکنید. تازه شما نبودید. اصلا ی وضعی بود. مقبولیتم یه شبه از ۵۷+ رفت به ۳۳- . از اونجایی که خواستیم تاپیک موضوع انحرافی نداشته باشه، گفتیم دیگه راجع بهش حرف نزنیم. بازم سپاس
۹
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , *farnaz* , asiehmohammadian , mohammadali1990 , gordafarid , اوژن , ADELZX , sara_sb92
ارسال: #۱۰۶۱
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۰ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۷ ب.ظ)nilia نوشته شده توسط:  مرسی فرناز جون.امروز رفتم تست مقسمیو گرفتم .ولی سی ال ار اس رو شهر ما نداره نمیدونم چیکار کنمConfused
خیلی استرس دارم

CLRS لاتینه.. ترجمش میشه "مقدمه ای بر الگوریتم ها" ترجمه دهقان طرزه رو بگیر هر دو جلدشو
ممکنه نرسی متنشو بخونی ولی تمریناتشو حتما حل کن حل التمرینشو تو سایت میتونی پیدا کنی به زبان لاتین.. همه تمریناتشو هم حل نشده
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: asiehmohammadian , mohammadali1990 , sara_sb92
ارسال: #۱۰۶۲
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۱۲ ب.ظ
بسم الله

این اولین پست من تو مانشته امیدوارم هم بتونم کمک کنم هم از کمک شماها استفاده کنم

من از تابستون کلاس میرفتم اما هیچی نمیخوندم

الانم دارم تفریحی میخونم وفقط به قصد یادگرفتن نه کنکور

چون احساس میکنم این عمر ما حیفه برا حفظ و رتبه ی کنکور بره تفریح کنیم سودش بیشتر از اینه که بکوب بخونیم

اینو از روی تجربه میگم من کنکور لیسانس رو خوب خوندم اما دوماه به کنکور بعد یازده ما تلاش مجبور شدم آرام بخش بخورم و با این قرصا تا کنکور رفتم روز کنکور حالم بد شد برگشتم گفتم بیخیال دوباره میخونم دوباره خوندم سال بعدش اوضاعم بدتر شد آخر سرم نتیجه ی زحمتم رو ندیدم

الان دیگه خودمو نابود نمیکنم برا کنکور من عاشق یادگرفتنم پس تلاش میکنم یاد بگیرم نه رتبه بگیرم چون یه لیسانس باسواد به مراتب بهتر از یه دکترای بی سواده که فقط بلده اونچه که بقیه خوندن رو تحویل گروهای دیگه بده

کامپیوتر ساخته مغز امثال منو شماست پس مغز توان مند ما خیلی راحت از پسش برمیاد نه استرس لازمه نه فشار زیاد درس خوندن

برا لیسانس یه مشاور خوب داشتم میگفت به جای اینکه صد در صد مسائل رو هفتاد درصد یاد بگیری هفتاد درصد مطالب رو صد در صد یاد بگیر الانم با همین پیش فرض ذهنی کار میکنم

موفق باشید
۱۳
۲
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , m@hboobe , misagh01 , Payam92 , gordafarid , jameshenas , sara_sb92 , atharrashno , Engineer , fatemesoleimani
ارسال: #۱۰۶۳
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ب.ظ
امروز ۳۰ مهره...از ساعت ۱۲ امشب تاپیک بسته میشه!!!
وقت آمار گیریــــــــــــه...!!!
.
.
اعتراف کنید...این ماه چند ساعت درس خونید؟؟؟

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , mohammadali1990 , sara_sb92 , gordafarid
ارسال: #۱۰۶۴
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۳:۴۲ ب.ظ
این ماه واسه من خیلی زود گذشت نسبت به ماه قبل کمتر کار کردم ولی تو آبان نمیزارم اینجوری شه واسه همتون آرزوی قبولی دارم
۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: nilia , mohammadali1990 , آرتا , m@hboobe , matin724 , jameshenas , sara_sb92
ارسال: #۱۰۶۵
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۰۳ ب.ظ
Re: RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز ۳۰ مهره...از ساعت ۱۲ امشب تاپیک بسته میشه!!!
وقت آمار گیریــــــــــــه...!!!
.
.
اعتراف کنید...این ماه چند ساعت درس خونید؟؟؟

من حدود ۱۰۰ ساعت.

Sent from my Galaxy Nexus using Tapatalk 2

There is no there there.
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , آرتا , sara_sb92

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۸۰۰ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۲۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۲۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۹ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۳۷ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۷۳ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۴۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close