زمان کنونی: ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۲۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۱۰۶۶
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۲۴ ب.ظ
۲۳۰ ساعت.
۴
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , آرتا , jameshenas , MS.rezvan , sara_sb92 , moha , samereh
ارسال: #۱۰۶۷
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۲ ب.ظ
بچه ها ی نصیحت اصلا ب رتبه و تراز و ... آزمونای آزمایشی اتکا نکنین--- ببینین چقد خوندین واسه درس و چقد رضایت بخش بوده تلاشتون --- آزمون ی وسیلست نه هدف

*الا بذکرالله تطمئن القلوب*
۴
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: asusx59sr , Payam92 , jameshenas , اوژن , MS.rezvan , m_gh , sara_sb92 , samereh , mohandes-abedi
ارسال: #۱۰۶۸
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۴:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ، توسط آرتا.)
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
این ماه از ۷ ام شروع کردم

دیگه رو ساعت درس خوندن حساس نیستم بلکه باید برنامه خودمو حتما بهش برسم و پیاده سازیش کنم.
می بایست هر درس رو توی پنج روز و نیم تموم میکردم که خدا رو شکر

مدار منطقی
سیستم عامل
معماری

تموم شد
الانم پایگاه دیگه داره جونش گرفته میشه
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , *farnaz* , اوژن , MS.rezvan , sara_sb92 , maryam.raz
ارسال: #۱۰۶۹
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)esisonic نوشته شده توسط:  امروز ۳۰ مهره...از ساعت ۱۲ امشب تاپیک بسته میشه!!!
وقت آمار گیریــــــــــــه...!!!
.
.
اعتراف کنید...این ماه چند ساعت درس خونید؟؟؟
شاید حدودا ۱۰۰ ساعت!

اما از ۱۳ مهر یه پروسه جدید شروع کردم که
میدونم : گسسته و مدار منطقی و ساختمان ۸۰ تا ۹۰% مطالبشون خوندم و یادگرفتم

و آمار سه پنجمش رو خوندم!!
هر درسی دیگه بجای امار میخوندم تا حالا تمام شده بود!!

هورااااااا جلسه ۱۰ معماری هم تموم شد Big Grin

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , *farnaz* , MS.rezvan , sara_sb92 , maryam.raz
ارسال: #۱۰۷۰
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۳۲ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۳ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  یه حسی داره بهم میگه طراح ۴ تا از درسهای کنکور ارشد استادای ما هستن. یکیشون ۳ ۴ جلسه است میگه باید برم وزارت علوم کار دارم. .... قبلا هم طزاح بوده و یکی از استادای مشهوره.
یکی دیگه هم هست اونم بسیار مشکوکه.... ۲ ماه قبل از کنکور پارسال بهش گفته بودم چی بخونم واسه شبکه؟ گفت کتاب کروس و راس رو بخون از این به بعد از این کتاب سوال میاد. خودشم مترجمشه. و یه کتاب معماری هم داره که باهاش میشه همه سوالای پارسال رو جواب داد.
مشکوکن خلاصه
کتاب معماریش چیه؟
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , zer0ne
ارسال: #۱۰۷۱
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۵:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۵۶ ب.ظ، توسط misagh01.)
(۲۹ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ)alireza.tabasi نوشته شده توسط:  سلام ، به همه دوستان مانشتی
بچه ها ممنون میشم اگه منم در جمع صمیمی خودتون راه بدین Smile
من هنوز هیچ کتابی رو تموم نکردم ولی امیدوارم که امسال با کمک شما دوستان خوب بتونم مثل همه ی شما ( که رتبه های برتر کنکور امسالین Big Grin ) موفق بشم
سلام دوست عزیز Smile
از این که تا حالا کتابی رو تموم نکردید اصلا نگران نباشید. هنوز زمان برای موفقیت دارید. یکی از دوستان من، هم دانشگاهی شما بود برای موفقیت هر دوتون دعا میکنم.
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۰۷۲
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۱۶ ب.ظ
سلام
من حدودا از ۳-۴ مهر شروع کردم
هم ساعت برام مهم بود (برنامه ساعتی داشتم) و هم موضوع(برنامه موضوعی هم داشتم)
ساعتی حدودا ۱۰۰تا ۱۱۰ ساعت و موضوعی هم کتابهای سیستم(حقیقت) و ساختمان(پارسه،مقسمی) و شبکه(پارسه) و معماری(پوران،مانو) با خلاصه نویسی تموم شدن!
پایگاه هم مقسمی تموم شد(۱ فصل خلاصه کردم) و گسسته هم یه دور خوندم(۱ فصل خلاصه کردم) که ایشالا اینا رو هم تموم میکنم خلاصه نویسیشون رو!
اما مدیریت و نرم و هوش و طراحی تموم نشده!(۴۰-۵۰% خوندم)!
هوووووووووووووووووووش هم که باید با استاد پیش برم چونکه این ترم دارمش!
-------------------------------------------------------------------------------------------------
در کل از خودم راضی نیستم نه از لحاظ ساعتی و نه موضوعی! اما بازم شکر خدا
آزمون هم اسم ننوشتمBig Grin

Blushخدا یـــــــــــا شکــــــــــــــــرتAngel

هر چی که خدا بخواد همون میشه

آرامش سهم قلبیست که در تصرف خداست؛
۵
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , mohammadali1990 , *farnaz* , اوژن , H3NGAM3H , MS.rezvan , sara_sb92 , gordafarid
ارسال: #۱۰۷۳
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۶:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)matin724 نوشته شده توسط:  کتاب معماریش چیه؟

کتاب معماری حاج رسولی ها. (خلاصه کتاب پترسن و هنسی)

خلاصه نویسی خیلی وقت گیره ها...... مواظب باشید. نگید نگفتم
۳
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , *farnaz* , اوژن , matin724 , MS.rezvan , samereh , gordafarid
ارسال: #۱۰۷۴
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۱۸ ب.ظ
سلام علیکم من از ۳ مهر شروع کردم و ۱۰۰ ساعتی شد حالا ی خرده اینورتر یادم نمیاد
ولی زیاد از خودم راضی نیستم امشب می خوام ی برنامه بهتر بچینم که بهتر به برنامم عمل کنم و نقاط ضعفم رو برطرف کنم
قول میدم که درستش کنم و دخله همشونو بیارمAngry
چه خطرناک خودمم ترسیدم چه برسه به کتابای طفل معصومBig Grin

من امسال قبول میشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , MS.rezvan , sara_sb92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۷۵
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۴۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۰ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ق.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  این وبلاگ هم که فیلتره تا حالا تمرینهای ۴ فصل اول رو حل کرده و داره اضافه میکنه. امیدوارم مفید باشه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

من امروز نشستم با کمک همین سایت تمرینا رو حل کردم خیلی خوب بود کاش زودتر بقیه رو هم واسمون حل کنه
۰
۰
ارسال: #۱۰۷۶
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۱ ب.ظ
من این ماه ۸۷ ساعت مفید خوندم....من دارم با برنامه پارسه پیش میرم و هنوز هم هیچ کتابی رو تموم نکردم...
یعنی باید کتاب تموم میکردم؟من مدار و معماری و محاسبات رو هنوز شروع نکردمConfused
ولی نمیدونم چرا دلم روشنه که میرسم و میخونمشون...بنظر شما هفته ای یه کتاب رو بخونم و تموم کنم بهتره یا روالی که دارم طی میکنم رو ادامه بدم؟

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۷۷
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۷:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۹ ب.ظ، توسط *farnaz*.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من این ماه ۸۷ ساعت مفید خوندم....من دارم با برنامه پارسه پیش میرم و هنوز هم هیچ کتابی رو تموم نکردم...
یعنی باید کتاب تموم میکردم؟من مدار و معماری و محاسبات رو هنوز شروع نکردمConfused
ولی نمیدونم چرا دلم روشنه که میرسم و میخونمشون...بنظر شما هفته ای یه کتاب رو بخونم و تموم کنم بهتره یا روالی که دارم طی میکنم رو ادامه بدم؟

اگه با برنامه پارسه پیش میری که نباید تا الان کتابی رو تموم کرده باشی.. و می بایست مدار و معماری و محاسباتو هم تا الان شروع میکردی Idea
به هر حال عجله نکن که کتابی رو تموم کنی با برنامه پیش برو و بعد از اتمام هر مرحله تست کار کن، البته اگه استرس داری که هیچ.. روش خودتو پیش برو ولی اگه با روش خودت پیش میری سعی کن هر شب از مباحثی که خوندی تست بزنی
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۷۸
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۴:۲۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  ۲۳۰ ساعت.
احسنت Winkخیلی خوشم اومد
بابا مصمم بابا پشتکار بابا تلاش
بابا اینا اینا(اگه تونستی بخونیش)
میشه بگی کدوما رو تموم کردی؟برنامه تو بگی ما هم استفاده کنیم
در روز چند تا کتاب رو می خونی؟می خوام بدونم روندت چطوری ؟
چون خیلی برنامه ریزی مهمه؟
با تشکر فقط کامل بگو

من امسال قبول میشم
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۰۷۹
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
باید معماری هرچه سریع تر دوباره جزوه اجلالی همراش کتاب راهیان شروع کنم!

من از عهد قجرBig Grin ی کتاب از راهیان دارم که دروس تخصصی نرم افزار داره از روی اون فعلا دارم زبانهای برنامه سازی اش برای آشنایی و دست گرمی میخونم خیلی خیلی خلاصه است با تست ۸۰ صفحه است!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۰
۰
ارسال: #۱۰۸۰
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۸:۱۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۱ ب.ظ، توسط jameshenas.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ)*farnaz* نوشته شده توسط:  
(30 مهر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  من این ماه ۸۷ ساعت مفید ......

اگه با برنامه پارسه پیش میری که نباید تا الان کتابی رو تموم کرده باشی.. و می بایست مدار و معماری و محاسباتو هم تا الان شروع میکردی Idea
به هر حال عجله نکن که کتابی رو تموم کنی با برنامه پیش برو و بعد از اتمام هر مرحله تست کار کن، البته اگه استرس داری که هیچ.. روش خودتو پیش برو ولی اگه با روش خودت پیش میری سعی کن هر شب از مباحثی که خوندی تست بزنی
مرسی...این هفته مدار و محاسباتم میاد تو برنامم...
ترسیدم دیدم بچه ها دارن میگن من اینو خوندم ..من اونو خوندمRolleyes

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: *farnaz* , MS.rezvan , mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۸ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۳۲۰ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۱۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۱۲ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۶ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۸ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۳۳ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۱۲ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۷۶۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۳۸ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close