زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۱۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه

ارسال: #۱۰۸۱
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۰۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۴ ب.ظ، توسط m@hboobe.)
RE: گروه درسی مانشت شروع از مهر ماه
یه خبر Big Grin

هرکی به شبکه آموزش دسترسی داره اگر حوصله زبان عمومی رو داره ساعت ۹ صعود استاد نتاجبرنامه داره Smile

گفتم یه ندایی هم اینجا بدمTongue

(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۵ ب.ظ)jameshenas نوشته شده توسط:  ترسیدم دیدم بچه ها دارن میگن من اینو خوندم ..من اونو خوندمRolleyes
به قول خودتون بود فکر کنم رهرو آن نیست گهی تند و رهی خسته رود رهرو ان است که آهسته و پیوسته رود Smile

خودتون رو با وضعیت خودتون بسنجین با پارسه هم پیش برید خوبه میرسید هر درس بخونید خودتون محک بزنید و مشکلاتتون رو رفع کنید

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: ۸Operation , matin724 , Payam92 , jameshenas , sara_sb92 , mohammadali1990 , آلبالو
ارسال: #۱۰۸۲
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۸ ب.ظ، توسط asusx59sr.)
آقای Fardad-A
کی گفت که طراح سوال واسه امسال هستند؟ گفتم که ظاهرا سوال طرح میکنن. ظاهرا همه متوجه شدن جز شما.
انقدر هم بیخود بد اخلاق نباشید و انقدر بد صحبت نکنید. "توهم" یعنی چی؟ واقعا که..... متاسفم
این چندمین بار بود به من توهین کردید. ترجیح میدم دیگه مانشت نیام.

دوستان امیدوارم همگی موفق باشید

بدرود
۱۵
۵
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , MS.rezvan , m_gh , jameshenas , sara_sb92 , asiehmohammadian , moha , mohammadali1990 , maryam.raz , misagh01
ارسال: #۱۰۸۳
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۰۹:۵۳ ب.ظ
ایول خودم تا الان هنور نـــــــــــــــــــــــــــخوندم Big Grin
۳
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: H3NGAM3H , jameshenas , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۸۴
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۰۸ ب.ظ
۲۴۰ ساعت خوندم
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: moha , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۸۵
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط Payam92.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  آقای Fardad-A
کی گفت که طراح سوال واسه امسال هستند؟ گفتم که ظاهرا سوال طرح میکنن. ظاهرا همه متوجه شدن جز شما.
-_-_-_- احترام متقابل:

با شناختی که این چند وقت از جناب asusx59sr پیدا کردم میدونم که برداشتی که بعضی از دوستان از جمله اقا Fardad از حرفای ایشون کردن زیاد درست نیست(... دوستان توهم شناختن طراح سوالات را دارند. این جمله به نظر زیاد مودبانه نیست)
asusx59sr فقط نظرشو گفت واخرش هم گفته که فقط مشکوکه و صرفآ جهت اطلاع گفته..
و باز هم میگم این پانوشت مانشت هم بعضی جاها واقعا یه جور بی احترامیه ... (البته این هم نظر منه لطفا به کسی بر نخوره.)

از asusx59sr عزیز هم میخوام ناراحت نشه و بدونه که ما بچه های مانشت بهش احتیاج داریم.

زندگی باید پرواز مسرت بخش در بین عقابها باشد نه دویدنی جنون امیز در میان موش ها.
به امید زندگی بهتر.
۹
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: MS.rezvan , m_gh , sara_sb92 , 8Operation , asiehmohammadian , mohammadali1990 , nana2010 , misagh01
ارسال: #۱۰۸۶
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۰:۴۹ ب.ظ
دوستان و هم گروهی های محترم یواش یواش تا دو ساعته آینده یکی یکی کوچ میکنیم به ماه جدید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990 , maryam.raz
ارسال: #۱۰۸۷
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۱۹ ب.ظ
انقدر هم بیخود بد اخلاق نباشید و انقدر بد صحبت نکنید. "توهم" یعنی چی؟ واقعا که..... متاسفم

بدرود
بابا asusx59srکه چیزی نگفت ،اگر واقعا به ایشون توهین کرده باشین واقعا متاسفم واستون ،منم به شخصه دیگه نمیام.

بگذار عشق خاصیت تو باشد نه رابطه خاص تو با کسی......
۶
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , Payam92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۸۸
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۲۴ ب.ظ

بدرود

کجا بری؟؟؟؟؟؟؟؟؟
نیای نمیام....با اینکه سخته ولی اگه نباشی تو گروه منم ترجیح میدم نباشم...

I definitely will win
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , mohammadali1990 , moha
ارسال: #۱۰۸۹
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۵ ب.ظ

بدرود

asusx59sr جان با اینکه من زیاد تو گروه نبودم ولی وقتی این پستتو خوندم واقعا ناراحت شدم...شما صبور باش...ما دوس داریم برگردی...

دوستان عزیز به جای پیام خصوصی از طریق وبگاه با من در ارتباط باشید.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , Payam92 , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۹۰
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ، توسط esisonic.)
(۳۰ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۴ ب.ظ)asusx59sr نوشته شده توسط:  دوستان امیدوارم همگی موفق باشید
بدرود
شما به بزرگی خودتون ببخش...اینجا یه محیط مجازیه...بچه های مانشتی نسبت به قصد جسارت ندارن!!
در کل اگه سوء تفاهمی شده من به جای ایشون از شما عذر میخوام...گروه درسی به خوبی بدون شما معنی نداره!

آنجا که رویاها به حقیقت می پیوندند...مرا خواهی یافت. ------------------------- وضعیت : [تصویر:  53319_mrsbeasley.gif]
۵
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara_sb92 , Payam92 , jameshenas , asiehmohammadian , mohammadali1990 , nana2010
ارسال: #۱۰۹۱
۳۰ مهر ۱۳۹۱, ۱۱:۴۱ ب.ظ
مهر در پایان است. نکندمهر تو با تقویم است.
من ز تقویم دلت باخبرم. همه ماهش مهر است.
همه روزش احساس. زنده باشی ای دوست.
عزتت افزون باد. همه روزت زیبا

به امید موفقیت همه دوستای مانشتی.
امیدوارم تا آخر راه با خوبی و موفقیت بیشتر در کنار هم باشیم.

کنکور تنها راه واسه منه!Blush من می تونم. Cool
+++++++++++++++++++++++++++++++++++
نیلوفر گلی که توی مرداب رشد می کنه و گل میده، تا ثابت کنه در بدترین شرایط هم میشه بهترین بود.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Payam92 , jameshenas , آرتا , m@hboobe , asiehmohammadian , شاپری , mohammadali1990 , آلبالو
ارسال: #۱۰۹۲
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۱۹ ق.ظ
ماه مهر هم با همه ی خوبی و بدی هاش تموم شد...من از مرداد اومدم و حالا شهریور و مهر هم گذشت و آبان پیش روی...
خداحافظ تایپیک سرتاسر مهر ماهی و پر آز جنجال.... و پر از مثبت و منفی های بحق و نا حق...
خدایا کمک ام کن من هم در کنار این دوستام با اینکه مجازین و تا شب نیام و پستاشون رو نبینم نمیخابم بتونم پا به پا باهاشون جلو برم و تو این رقابت که رقیب اصلیشم خودمم برنده بشم... الهی آمین

I definitely will win
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: آرتا , m@hboobe , moha , sara_sb92 , mohammadali1990 , ADELZX
ارسال: #۱۰۹۳
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۶ ق.ظ، توسط moha.)
من مهر ۱۶۰ ساعت خوندم که تقریبا برا من خوب بود برا شروع ولی برای کنکور کمه

آبان ۲۰۰ ساعت میخونم :دی

بچه ها بیخیال رفتن چیه asus ؟؟؟
۲
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990
ارسال: #۱۰۹۴
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۳۸ ق.ظ
بزار بیام اینجا که دیگه میخواد بسته بشه اعتراف کنم راحت بشممممممم

یه پروژه پایانی دارماااا خودمو کشتم تا قبل مهر تحویلش بدم هی ریزه کاری ریزه کاری گذاشتم تا مهر شد نیمه مهر گذشت گفتم دیگه واسه ابان تحویل داده باشمش
ای بدم میاد از این استادا که نایاب هستن توی دانشگاه اخه شانس بود من داشتم با یه استاد که تخصص ای تی دار تونستم این واحدو بردارم گفت من تخصصم نرم افزار نیست کار عملی داری مشکلی نیست قبول اما متخصص میزارم پروژه ات چک کنه

حالا میخوام تحویلش بدم جناب استاد گرفتاره!!!

ای خدااااااااااا!!!

پتانسیل انسان آنقدر زیاد است که میتواند صد زندگی همزمان داشته باشد. ما میتوانیم بیاموزیم و در هرچیزی متخصص شویم.

درس و دانشگاه یعنی مانشت و دیگر هیچ
Big Grin
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: jameshenas , mohammadali1990
ارسال: #۱۰۹۵
۰۱ آبان ۱۳۹۱, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۰۱ آبان ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)m@hboobe نوشته شده توسط:  بزار بیام اینجا که دیگه میخواد بسته بشه اعتراف کنم راحت بشممممممم

یه پروژه پایانی دارماااا خودمو کشتم تا قبل مهر تحویلش بدم هی ریزه کاری ریزه کاری گذاشتم تا مهر شد نیمه مهر گذشت گفتم دیگه واسه ابان تحویل داده باشمش
ای بدم میاد از این استادا که نایاب هستن توی دانشگاه اخه شانس بود من داشتم با یه استاد که تخصص ای تی دار تونستم این واحدو بردارم گفت من تخصصم نرم افزار نیست کار عملی داری مشکلی نیست قبول اما متخصص میزارم پروژه ات چک کنه

حالا میخوام تحویلش بدم جناب استاد گرفتاره!!!

ای خدااااااااااا!!!
من چی بگم؟
ارائه زبان تخصصی در یک ربع در مورد موضعی از علم به روز کامپیوتر....
تحقیق درس انقلاب اسلامی....
درسی که بدم میاد از استادش...آز معماری...
درسی که باید پاس بشه گرافیک...
و درس شیوه ارئه....مدیریت همه ی اینا یه طرف+امتحانات پیان ترم یه طرف...۳روز آخر هفته یه طرف+ کنکور هم که...
ولی من ایمان دارم که موفق میشمRolleyes

I definitely will win
۳
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammadali1990

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۱ ۷۹۱ ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ۰۴:۲۷ ق.ظ
آخرین ارسال: liliahmadi
  کمک برای شروع برنامه نویسی seyed ehsn ۲۱ ۱۴,۲۹۶ ۲۴ بهمن ۱۴۰۲ ۰۵:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: maryamjafari63
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  شروع کار و اشتغال زایی در اصناف الکتریکی تهران nikikalhor ۰ ۷۰۹ ۲۶ دى ۱۴۰۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ
آخرین ارسال: nikikalhor
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۰۹۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۴۴ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۰۰۲ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
  شروع به تدریس reyhaneh ۴ ۳,۳۰۱ ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ۰۷:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: SetareSokhanrani
  رکوردهای مانشت admin ۱۴۰ ۸۳,۶۹۷ ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ۰۲:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: msm1365
  اهدای کتاب هایم به اعضای گل مانشت x86 ۴۴ ۳۵,۴۱۴ ۰۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: abolfazl pepco

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close