زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۴۳۱
۲۷ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۲۷ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۲۴ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  ساراجان سلام.میفهمم چه احساسی داری واز خدامیخوام کمکت کنه که خودت را حداقل از این افکار ناخوش گذشته رهاکنی.به نظرم واگذارش کن به خدا....توزندگی وقتی اینطوراتفاقات برای ما میفته بیشتر از طرف مقابل خودمون عذاب میکشیم وبه همین خاطر باید از زندگی درس بگیریم وبا این زخمها قوی بشیم.نمیدونم شخصی که داری درموردش حرف میزنی کیه وچه نسبتی باهات داره چون آدم اگه ازنزدیکانش زخم بخوره خیلی دردناکه. اما من اگه کسی بهم بدی کنه وباعث دردورنجم بشه میگذرم وخودم سعی میکنم اون شخص واتفاقات رااز ذهنم خارج کنم، اما اگه کسی هم باعث دردورنج من بشه وهم خانوادم وهم بهترین سالهای عمرم را ازم بگیره نمیدونم ولی فکرنکنم بتونم ازش بگذرم....نگران نباش این را بدون که کسی هست که همیشه همه چیز رامیبینه وصادقانه به درددل ماها گوش میده وبدیهای دیگران را به خودشون برمیگردونه..پس عزیزم به درسات فکرکن وپیشرفت کن واونقدر بزرگ بشو که این مشکلات برات کوچیک بشه...چون خیلی از احساساتت ناراحت شدم این حرفها رابرات نوشتم.موفق باشی.Sleepy
گل قشنگم خدا سرش اورده که الان محتاج توجه من شده دقیقا همون نیازی که من بهش داشتم نه نیاز مادی بلکه نیاز محبتی می بینی .خدا بدجوری انتقام میگیره وراستش تو تمام این سالها سعی کردم فراموش کنم وتا تونستم بهشون محبت کردم واحترامشون رو نگه داشتم اما دیگه از اینجا به بعد نمی تونم یعنی دیگه جا ندارم .دیگه نمی تونم بیشتر از محبت کنم .می دونی دیگه بریدم .

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off
ارسال: #۲۴۳۲
۲۷ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ب.ظ
شبای امتحان حتی گل های فرش هم با آدم حرف میزنن !!

مکن ای صبح طلوع !!!!
ارسال: #۲۴۳۳
۲۷ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۴۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۱۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  گل قشنگم ....
ناخودآگاه یاد این شعر افتادم‌:

گل شکفته‌! خداحافظ‌، اگرچه لحظــه دیـــدارت
شروع وسوسه‌ای در من‌، به نام دیدن و چیدن بود

من و تو آن دو خطیـم آری‌، موازیــان به ناچاری
که هردو باورمان ز آغـاز‌، به یکدگــر نرسیدن بود

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۴۳۴
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۴۳ ق.ظ

من که‌ام جز باد و، خاری پیش رو؟ * من که‌ام جز خار و، باد از پشت او؟

من که‌ام جز وحشت و جرأت همه؟ * من که‌ام جز خامشی و همهمه؟

من که‌ام جز زشت و زیبا، خوب و بد؟ * من که‌ام جز لحظه‌هایی در ابد؟

من که‌ام جز راه و جز پا توأمان؟ * من که‌ام جز آب و آتش، جسم و جان؟

من که‌ام جز نرمی و سختی به‌هم؟ * من که‌ام جز زندگانی، جز عدم؟

من که‌ام جز پایداری، جز گریز؟ * جز لبی خندان و چشمی اشک‌ریز؟

ای دریغ از پای بی‌پاپوش من! * درد بسیار و لب خاموش من!

شب سیاه و سرد و، ناپیدا سحر * راه پیچاپیچ و، تنها رهگذر.

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , pos
ارسال: #۲۴۳۵
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۱۴ ق.ظ
زمان کنکور ما می‌گفتن grass قدرت مغز رو افزایش می‌ده. واقعاً گویا چنین چیزی هست اما همین مواد در دراز مدت تاثیرات بسیار بدی خواهند گذاشت. تا به حال ندیدم هیچ دانشمندی برای اینکه مغزش بیشتر فعالیت کنه از چنین موادی استفاده کرده باشه.
فکر کنم انشتین روزی ۱۱ ساعت می‌خوابیده Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna
ارسال: #۲۴۳۶
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ اسفند ۱۳۹۰ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ا
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  فکر کنم انشتین روزی ۱۱ ساعت می‌خوابیده Smile
اووووه پس من انیشتینم خودم خبر نداشتم یا در اینده می شم .فکر کردم کوالا هستم Big Grin Big Grin Big Grin
دکتر ممنون که گفتید به زندگی امیدوارتر شدم.تا حالا هیچ کس منو کشف نکرده بود Big Grin Big Grin
منظورتون از grass علفه یا چمن؟!!! اهان منظورتون خورشت چمن دانشگاست Big Grin نه واقعا من حاضر نیستم واسه بیدار بودن بخورمش یه کم وحشتناکه Big Grin Big Grin
(بخشید من همه چی رو به شوخی می گیرم Big Grin)

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avicenna , Maryam-X
ارسال: #۲۴۳۷
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۴۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۴۲ ق.ظ، توسط SarahArshad.)
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۲۲ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  ا
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  فکر کنم انشتین روزی ۱۱ ساعت می‌خوابیده Smile
اووووه پس من انیشتینم خودم خبر نداشتم یا در اینده می شم .فکر کردم کوالا هستم Big Grin Big Grin Big Grin
دکتر ممنون که گفتید به زندگی امیدوارتر شدم.تا حالا هیچ کس منو کشف نکرده بود Big Grin Big Grin
منظورتون از grass علفه یا چمن؟!!! اهان منظورتون خورشت چمن دانشگاست Big Grin نه واقعا من حاضر نیستم واسه بیدار بودن بخورمش یه کم وحشتناکه Big Grin Big Grin
(بخشید من همه چی رو به شوخی می گیرم Big Grin)

راستی امضای جدیدتونم مبارک Smile
grass همون حشیشه!!!!!!!!grass رو نمی خورن می کشن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
به این چیزها خودت رو آلوده نکن عزیزم‌! تنها راه حلش درس خوندن در طول ترمه .وهمون خوردن چای غلیظ یا نهایتا قهوه سنگین.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

ارسال: #۲۴۳۸
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۴۶ ق.ظ
حالا ما اومدیم بگیم دکتر از این چیزا منظورشون نبوده سارا خانم نذاشتند Big Grin
من که کلا به این چیزا نیازی ندارم انیشتینم دیگه زیاد می خوابم .دنیا دو روزه یه روزشم جمعه است یه روزشم من خوابم Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad
ارسال: #۲۴۳۹
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۵۵ ب.ظ
سارا جون کاش میشد توی یه فرصت مناسب پای حرفای طرفت بشینی و قضایا رو از دید اون تحلیل میکردی...شاید یکم ااروم میشدی.گلم تو همین بحث احترام رو نگه دار و ظاهر قضیه را حفظ کن و دل شکستت را بسپار به خدا و بدون گذشت زمان ناراحتیت را کم میکنه.شاید هیچ وقت فراموشت نشه اما از عصبانیتت کم میشه و باعث میشه راحتتر بگذری.به قول خودت که یبار به من گفتی گذشتت را بگذار کمه گذشت خدا از بزرگترین گناه زندگیت!!! جدی اگه توی درس هم این قدر ناقلا بودیم الان از دکتر هم زده بودیم جلو ها!!!
راستی من دارم فردا میرم مسافرت!!! تفریح!!! کی فکرشو میکرد بعده ۸ ۹ ماه درس خوندن ۲ ماه آخر این طوری شه؟؟؟ اما خب به خاطر نی نیه توی راهم مجبورم افسردگی و اضطرابو بذارم کنار که برابره با: بیخیال درس شدن در امسال!!!
بچه‌ها دق نکنم خوبه! آیا امیدی دارم سال دیگه؟ نی نیمم مهر به دنیا میاد/میذاره درس بخونم؟ همه میگن رفت تا ۲ ۳ سال دیگه!!! برم خودمو بکشم؟؟؟؟؟؟!!!!!!
ارسال: #۲۴۴۰
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۱۴ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  زمان کنکور ما می‌گفتن grass قدرت مغز رو افزایش می‌ده. واقعاً گویا چنین چیزی هست اما همین مواد در دراز مدت تاثیرات بسیار بدی خواهند گذاشت. تا به حال ندیدم هیچ دانشمندی برای اینکه مغزش بیشتر فعالیت کنه از چنین موادی استفاده کرده باشه.
فکر کنم انشتین روزی ۱۱ ساعت می‌خوابیده Smile

grass؟؟؟؟
بابا این تالار خیلی بدآموزی داره!!!
جوونای مردم معتاد میشن که!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , admin
ارسال: #۲۴۴۱
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۵۶ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
بابا این خورشت چمن دانشگاست هی من میگم این فرهنگ لغات اشتباه زیاد دارن تازه ببینید چند معنی واسه این کلمه هست شما باید بسته به موقعیت ببینید چی بکار میره من چقدر باید زبان یاد بدم زشته دیگه همه دانشجوییم Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

اصلا بی خوابی پدیده خیلی بدیه کمتر از ۸-۹ ساعت بخوابید کنکورتون رو خراب می کنید واسه امتحانم که روانشناسان و کارشناسان میگن از یه روز قبلش دیگه نخونید برید بگردید و خوش باشید Big Grin Big Grin اگه تا شب امتحان نخوندید دیگه نمی خواد بخونید چون دیگه فایده نداره Big Grin Big Grin Big Grin

ارسال: #۲۴۴۲
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۶:۳۵ ب.ظ، توسط مازیار صفایی.)
هر چی ساختمان داده هلو.... معماری خربزه!

قبل از ایجاد تاپیک جدید فقط ۴ دقیقه در تالار جستجو کنیم.....
ارسال: #۲۴۴۳
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۳۲ ب.ظ، توسط luna.)
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  
(28 دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۷ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  grass؟؟؟؟
بابا این تالار خیلی بدآموزی داره!!!
جوونای مردم معتاد میشن که!
الآن منظور شما این بود که میخواهید بخاطر بدآموزی به دکتر اخطار بدین؟Sad اخطار را خودتون میدونید فقط بن شون نکنید اینجا زیاد باهاشون کار داریم. .Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

من شدیدا احساس مسئولیت می کنم که بهشون اخطار بدم!! ولی سیستم اینجا اجازه انتقاد از بزرگان رو به ما نمیده!!! Big GrinBig GrinBig Grin

to get something you've never had, you have to do something you've never done
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت
ارسال: #۲۴۴۴
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ب.ظ
من کلا از این سریال‌ها که همش غم وغصه است خوشم نمیاد قبل از خواب اینا رو ببیینیم بعدش بریم بخوابیم تا فردا تو مغزمون همین‌ها می چرخه.تو اخبار ۲۰:۳۰ یه بار داشت در مورد سریالهای شبکه های مختلف تلویزیون می گفت خودشون می گفتند که همه سریالهاشون همین شده.مثلا این سریال جمعه‌ها چی بود اهان ستایش همش بدبیاری و ناراحتی و غصه اخه مگه مردم خودشون کم غم و غصه دارند که اینا رو هم ببینند .نظر من بود لزوما نباید درست باشه Big Grin: من دوباره نظر دادم Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: Sunshine Off , مهشاد , Bache Mosbat , parimehraban
ارسال: #۲۴۴۵
۲۸ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۳۱ ب.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  من کلا از این سریال‌ها که همش غم وغصه است خوشم نمیاد قبل از خواب اینا رو ببیینیم بعدش بریم بخوابیم تا فردا تو مغزمون همین‌ها می چرخه.تو اخبار ۲۰:۳۰ یه بار داشت در مورد سریالهای شبکه های مختلف تلویزیون می گفت خودشون می گفتند که همه سریالهاشون همین شده.مثلا این سریال جمعه‌ها چی بود اهان ستایش همش بدبیاری و ناراحتی و غصه اخه مگه مردم خودشون کم غم و غصه دارند که اینا رو هم ببینند .نظر من بود لزوما نباید درست باشه Big Grin: من دوباره نظر دادم Big Grin
منم باهات موافقم.من خودم زیاد اهل فیلم دیدن نیستم به هر حال یک موقع که حوصله آدم سرمیره میخوادتلویزیون روشن کنه حالش با دیدن این فیلم‌ها بدترمیشه.....فکر کنم تا چند وقت دیگه خندیدن وشادبودن هم ممنوع کنن بخاطرهمین دارن با این فیلم هازمینه اون را فراهم میکنن.Smile

زندگی هدیه خداوند به ماست و ” شیوه زندگی ” ما ، هدیه ما به خداوند .Smile
مراقب باشید انچه می بخشید چون رازی در قلبتان پنهان بماند .

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۶۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close