زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۷۱
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۳۰ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۱۷ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  یه حوری با عطوفت تو رو اول صبح بیدار میکنه.
یه حوری واست چای میریزه میاره.
یه حوری موهاتو شونه میکنه.
یکی دیگه لقمه میذاره دهنت.
شبام که میخوای بخوابی یه حوری واست لالایی میخونه تا بخوابی.
یه حوریم تا صبح بالا سرت بیدار میمونه تا پشه نیشت نزنه. دیگه احتیاج به قرص حشره کشم نیست Big Grin.
ازتم نمیپرسن با کدوم حوری بودی Big Grin.
به این میگن زندگی. به به. بـــــــــــــه به Big Grin.

فکر کنم که
۱: فیلم زیاد می بینین!
۲: کنکور خیلی فشار اورده!
Big Grin
من واقعا نگران شدم الان! ConfusedBig Grin

to get something you've never had, you have to do something you've never done
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: مازیار صفایی , maryami , Mahtab_m , انرژی مثبت , sasanlive
ارسال: #۲۳۷۲
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۶:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۲۸ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  یادم باشد که روز و روز گار خوش است!

همه چیز رو براه و بر وفق مراد است!!

تنها دل ما دل نیست.

چه قشنگ ........ موافقم در حد تیم ملییییییی

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
ارسال: #۲۳۷۳
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۷:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  فکر کنم که
۱: فیلم زیاد می بینین!
Big Grin
من واقعا نگران شدم الان! ConfusedBig Grin
به نظر میاد که خیلی بهشون گیر دادند ،یا این که زیاد خواب می بینند Big Grin در هر صورت کاملا مشخصه که این موارد رو تجربه کردند اخه با جزئیات کامل و خیلی ملموس توضیح دادند.
ماشالله این جور که شما شمردید یه لشکر حوری فقط خدا باید واسه شما ردیف کنه .حالا اگه همه اقایون این جوری فکر کنند و حداقل تعداد رو در نظر بگیریم که چند ده برابر اقایون باید حوری باشهBig Grin TongueBig Grin فکر کنم یه چند صباحی رو اونجا سپری کردید خیلی بهتون چسبیده‌، مگه پشه هم داره که بخواد شما رو نیش بزنه !!!! Big GrinTongue یادتون رفت بگید اونجا نباید درس بخونید و کنکور بدید فکر کنم این مهمترین قسمتش بود Big Grin وگرنه الانم شبانه روز بخوابید و پای مانشت باشید کی به شما کار داره فقط در این صورت سال اینده هم در خدمتتون خواهیم بود. حالا ملاقه دوست ندارید می تونید یه ابزار دیگه از لوازم منزل رو انتخاب کنید هر کدوم که به نظرتون بهتر بهتون می چسبهBig GrinTongue

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , maryami , luna
ارسال: #۲۳۷۴
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۹:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۴۲ ب.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  ۱: فیلم زیاد می بینین!
Big Grin

اتفاقا اصلا اهل فیلم دیدن نیستم. سالی چهار پنج تا.
اصلا اهل استرسم نیستم. امسال نشد ساله بعد نشد ساله بعدش... اینهمه عمر. زیادم هست Big Grin.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۳۰ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  من واقعا نگران شدم الان! ConfusedBig Grin

حسادت زنانه. به حوریام حسادت میکنین Big Grin.
آقایون جاشون اونطرف امنه نگران نباشین.
خدا رو شکر اونطرف زنونه مردونه جداست. بینشونم چند لایه دیوار از جنس کاکتوس کشیدن که خانمها نتونن برای آقایون مزاحمت ایجاد کنن. بالاخره یه جور تهدید جانی به حساب میان Big Grin.
خانمها اونور دیوار عبادت میکنن. آقایون اینطرف دیوار صفا سیتی Big Grin.
خیالمونم راحته. هیچ درخت سیبی هم اونجا وجود نداره تا اقایون اغفال بشن Big Grin.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۷:۳۰ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  کی به شما کار داره فقط در این صورت سال اینده هم در خدمتتون خواهیم بود.

با ۳ ماه خوندن چه انتظاری ازم دارین. اونم بعد ۲ سال خدمت نیمه مقدس سربازی , که لای کتابم باز نکردم.
ایشالله ساله بعد اون دنیا دیگه میرم تو سایت بهشت بجای مانشت Big Grin.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  بین همه اونایی که سپاس گذاشتن،آقای دکتر هم هستند. پیداست همه حرفات مورد تاییده. یعنی هم صبح چایی دم میکنی هم جرات نمیکنی از جلوی آینه رد بشی هم بقیه اش. Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آخ گفتی.
دکترو میبینم دلم کباب میشه. البته کبابم میخواد Big Grin.
بنده خدا سنی نداره. ببین چقدر زود پیر شده Big Grin.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۸:۵۱ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  خدائیش بهشت حقتهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ایشالله اگه قسمت شد رفتم , یه جای توپم لب ساحل برای شما رزرو میکنم Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , diligent , luna
ارسال: #۲۳۷۵
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۱۸ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  آقایون جاشون اونطرف امنه نگران نباشین.
خدا رو شکر اونطرف زنونه مردونه جداست. بینشونم چند لایه دیوار از جنس کاکتوس کشیدن که خانمها نتونن برای آقایون مزاحمت ایجاد کنن. بالاخره یه جور تهدید جانی به حساب میان Big Grin.
خانمها اونور دیوار عبادت میکنن. آقایون اینطرف دیوار صفا سیتی Big Grin.
خیالمونم راحته. هیچ درخت سیبی هم اونجا وجود نداره تا اقایون اغفال بشن Big Grin.

بازم تبعیض جنسیتی؟ بازم قضیه‌ی همیشه در حق خانما ظلم می شه؟ Sad Sad Sad

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۹:۴۱ ب.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  حسادت زنانه. به حوریام حسادت میکنین Big Grin.

بابا خانما کجا حسودن؟ مثلا نمونه اش من ...... کی حسودی کردم؟؟؟؟ نه من که یادم نمیاد Big Grin Big Grin Big Grin

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۲۳۷۶
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۰ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۱۱ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  بابا خانما کجا حسودن؟ مثلا نمونه اش من ...... کی حسودی کردم؟؟؟؟ نه یادم نمیاد Big Grin Big Grin Big Grin
آفرین به شما که حسودی نمیکنی Smile حسادت اول بر ضد خود آدمه
ارسال: #۲۳۷۷
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
ببینم شد خانمها بگن غلمان ،نمیگن دیگه از بس که کم توقعند Big Grin حالا شما همش چپ میری راست میری میگی حوری Big Grin اخه خداییش شما صبح پا می شید صبحانه می خورید که حالا واسه کس دیگه ای چایی دم بدید Big Grin Big Grin Big Grin

اقا فرداد فکر کنم زیاد نباید نگران اقا ساسان باشیم .این شخصی که ما می بینیم اگه جهنمم بره (محض شوخیه وگرنه میگن کسی که دل مومن رو شاد کنه خدا شادش می کنه ایشونم که کلا در این امر دستی دارند مومنم که اینجا پیدا می شه Smile) شیطون از دستش تنگ میاد میگه تو رو خدا بیاد ببریدش Big Grin یه پست تو بخش جک نوشتم درمورد بهشت و جهنم ایرانی‌ها اقا ساسان رو شامل می شه Big Grin (یه کمش از زبون شیطون اینه‌:
چندتاشون دفتر ویزای مهاجرت به بهشت باز کردن و ارواح مردمو خر میکنن. بلیت جعلی یکطرفه بهشت هم میفروشن.
یک سری شون وکیل شدن و تبلیغ میکنن که میتونن پیش ن***** و منکر برای جهنمی‌ها تقاضای تجدید نظر بدن.
چند تاشون که روی زمین مهندس بودن میگن پل صراط ایراد فنی داشته که اونا افتادن تو جهنم. دارن امضا جمع میکنن که پل باید پهن‌تر بشه..... Big Grin Big Grin Big Grin)

اقا ساسان حالا خانم اقای دکتر که اینجا نیستند از خودشون دفاع کنند Smile (فکر کنم لازمه با خانمشون یه صحبتی کنیم Big Grin Big Grin) دکتر خیلی هم جوونند تازه از وقتی ازدواج کردند جوون ترم شدند Smile (دارید به جوونی دکتر حسادت می کنید تابلوه !!!) یه تیکه از حرفتون خطاب به دکتر بود سپاس گذاشتن Big Grin

دوباره یاد یه جک افتادم‌: میگن به کسی که ازدواج نکرده میگن تو که همه چی داری چرا ازدواج نمی کنی!!! بعد از ازدواج میگن تو که همه چی داشتی واسه چی ازدواج کردی ؟!!! Big Grin Big Grin

الان تاپیک خوف و رجا شده یه کم از بهشت می گیم یه کم از جهنم Big Grin Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , sasanlive
ارسال: #۲۳۷۸
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۰ ب.ظ)fatima1537 نوشته شده توسط:  Smile حسادت اول بر ضد خود آدمه

درسته. Smile

اینا می خوان بگن خانما حسودن. Big Grin
می دونین حساسن در بعضی موارد. Angel

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۲۳۷۹
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۹ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  حوری میاد تو خوابم میکنه بیدارم ... Big GrinBig Grin.

- از آسمون داره میاد یه دسته حوری

همه شون کاکل به سر گوگوری مگوری Big GrinBig GrinBig Grin

توی بهشت داره عجب جشن و سروری...! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , sasanlive , پشتکار
ارسال: #۲۳۸۰
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۴۲ ب.ظ
اوه اوه اوه مثل این که مسریه اقا مسعودم دارن حور و پری می بینند Big Grin بچه های کنکوری بیشتر به تغذیشون رسیدگی کنند، کم خوابی هم اصلا خوب نیست Big Grin
خدا کنه یه دسته که چه عرض کنم یه جماعت بیان ما که مشکلی نداریم فقط دیدیم اوضاع زیاد خوب نیست بچه‌ها چشماشون داره البالو گیلاس می چینه گفتیم شاید مشکلی هست .یا این که نه شاید چشم بصیرت می خواد ما هم که نداریم Big Grin Big Grin Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive , azad_ahmadi
ارسال: #۲۳۸۱
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۶ ب.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۲۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(22 دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  حوری میاد تو خوابم میکنه بیدارم ... Big GrinBig Grin.

- از آسمون داره میاد یه دسته حوری

همه شون کاکل به سر گوگوری مگوری Big GrinBig GrinBig Grin

توی بهشت داره عجب جشن و سروری...! Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

بفرما حالا بگین من زیاده خواهم.
من فقط چند تا حوری ناقابل واسه کارای ضروری روزمره‌ام میخوام Big Grin.
دوستان دیگه حوریو دسته ای سفارش میدن Big Grin.
تازه بساط حرکات موزون هم پهنه Big Grin.

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Masoud05 , diligent , admin , انرژی مثبت
ارسال: #۲۳۸۲
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۰۸ ب.ظ
این خانم مریمی خیلی تو بخش سرگرمی فعالند باید به دکتر پسپاریم مثل خانم مسافر کوچولو تا کنکور نذارن اینجا پست داشته باشند بهتر درس بخونند Big Grin Big Grin Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: پشتکار , maryami
ارسال: #۲۳۸۳
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۵۲ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  این خانم مریمی خیلی تو بخش سرگرمی فعالند باید به دکتر پسپاریم مثل خانم مسافر کوچولو تا کنکور نذارن اینجا پست داشته باشند بهتر درس بخونند Big Grin Big Grin Big Grin

می خوام خودمو ببندم به تخت که ترک کنم Big Grin Big Grin Big Grin

Henry David Thoreau
ارسال: #۲۳۸۴
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۵۰ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
دوستان عزیزی که حساس شدن به حوری پسند شدن آقایون
خدا خودش می دونست که براشون حوری در نظر گرفته و باز خودش می دونسته که چند زنی رو آزاد کرده دیگه به ظرفیتها اشراف داشته خدای عزیز.
دخترا زیاد نگران نشید خدا به فکر شما هم بوده وغلامها را برای زنان خوب در نظر گرفته !!!!!

اما خداییش از شوخی گذشته چقدر جالبه که بعضی‌ها از گناه میگذرن که برن بهشت برسن به حوری و غلام ونهر و درختان ووو

اما بعضی عرفا بودن که حتی بهشت رو هم مانع خودشون برای رسیدن به خدا می دونستن .

جایی خوندم که در صبحدمی که آیت الله طباطبایی درحال راز ونیاز با خدا بودن حوری به ایشون ظاهر میشه اما تغییری در ایشون صورت نمیگیره وایشون آنچنان غرق در معشوق بوده که اصلا نمی بینه حوری رو تا حدی که باعث تعجب حوری وفرشته هم میشه البته نقل به معنا کردم . .لذاتی در این دنیای مادی هست که زیباترین حوری‌ها هم جاش رو نمی گیره .لذاتی که عجیبند اما واقعی .واون حسیه که وقتی فقط به خاطر خود خود خدا به خودت بلرزی وگناه نکنی نه به خاطر بهشت و حوری و غلام . خدا بزرگترین لذته . البته این وقتی به دست میاد که با ازدواج برسی به این که حوری وغلام هیچند .برای همینه که نصف دین با ازدواج کامل میشه .ازدواج تو رو از خیلی از بند‌ها رها میکنه وبعد که آزاد شدی اجازه فکر وپروازبهت میده .البته یه ازدواج خوب وکامل .نه یه ازدواج الکی .وقتی خودسازی هم داشته باشی میبینی که ازدواج خیلی از فکرهای بچه گانه ات رو رفع کرده حالا خودت رو بساز وپر بکش به سمت انسان کامل. بعد می فهمی که دنیا نیامدی که کار خوب بکنی و بری بهشت .دنیا برای رسیدن به خداست در بهترین حالت که به اشتباه شاید خیلی‌ها مون حس می کنیم نهایت کار خوب بهشته وحوری.

ببحشید که با دمپایی ابری پریدم وسط خوشی حوری پسندتونBig GrinBig GrinBig Grin اما خوب هرکی یه عالمی دارهBlushBlushCoolCool

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: مهشاد , Parva
ارسال: #۲۳۸۵
۲۳ دى ۱۳۹۰, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط sasanlive.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  اما خداییش از شوخی گذشته چقدر جالبه که بعضی‌ها از گناه میگذرن که برن بهشت برسن به حوری و غلام ونهر و درختان ووو

لذاتی در این دنیای مادی هست که زیباترین حوری‌ها هم جاش رو نمی گیره .لذاتی که عجیبند اما واقعی .واون حسیه که وقتی فقط به خاطر خود خود خدا به خودت بلرزی وگناه نکنی نه به خاطر بهشت و حوری و غلام . خدا بزرگترین لذته . البته این وقتی به دست میاد که با ازدواج برسی به این که حوری وغلام هیچند .برای همینه که نصف دین با ازدواج کامل میشه .ازدواج تو رو از خیلی از بند‌ها رها میکنه وبعد که آزاد شدی اجازه فکر وپروازبهت میده .البته یه ازدواج خوب وکامل .نه یه ازدواج الکی .

البته ولی نه وقتی که میخوای ازدواج کنی هیچ پولی تو جیبت نیست.
هیچ کاری برات نیست.
هیچ سرمایه اولیه ای نداری.
از هزار جور فیلتر باید رد بشی تا یه پست در پیت بهت بدن.
فقط با توکل نمیشه.
فردا زن میگیری هزار جور خرج داری.
بچه دار میشی هزار جور خرج دیگه.
ازدواج الکی چیه همه از اول قربون هم میرن واسه هم میمیرن. وقتی نون شب ندارن بخورن. پول ندارن بچشونو بفرستن مدرسه. دانشگاه و... وقتی بخاطره چندرقاز باید هزار جور حرف دریوری رئیسشو گوش بده که دیپلمم نداره. اونوقت تازه میفهمن کامل کردن دین چقدر سخته.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۴۵ ب.ظ)SarahArshad نوشته شده توسط:  وقتی خودسازی هم داشته باشی میبینی که ازدواج خیلی از فکرهای بچه گانه ات رو رفع کرده حالا خودت رو بساز وپر بکش به سمت انسان کامل. بعد می فهمی که دنیا نیامدی که کار خوب بکنی و بری بهشت .دنیا برای رسیدن به خداست در بهترین حالت که به اشتباه شاید خیلی‌ها مون حس می کنیم نهایت کار خوب بهشته وحوری.

ببحشید که با دمپایی ابری پریدم وسط خوشی حوری پسندتونBig GrinBig GrinBig Grin اما خوب هرکی یه عالمی دارهBlushBlushCoolCool

کدوم فکر بچه گانه این حرفا صرفا برای عوض شدن جو topic هست.
نمیدونم چرا افراد متاهل خیال میکنن مجردا فکر بچگونه دارن. یا تا ازدواج نکنن بزرگ نمیشن.
شاید مجردا اینو هم در نظر میگیرن تا زمانی که نمیتونن مسئولیت زندگی رو به دلایل مختلفی قبول کنن , ترجیح میدن یکی دیگه رو هم بدبخت نکنن.
شاید خیلی حرفایی که متاهلا میزنن واسه مجردا بچگونست Wink.

سپاس‌گزاری شده توسط: SarahArshad , parimehraban

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close