زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۳۵۶
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط sasanlive.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۱ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۴۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  یک لحظه آنچنان زمین لرزید که گفتم حیف شد به آخر رسیدیم باین زودی!

دیدیش نامردو یه لحظه اومدو در رفت. فقط اگه جرات داشت می ایستاد , میدونستم چیکارش کنم Big Grin.

پــرواز را به خاطـر بسپـار پـرنده مردنـی اسـت.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۲۳۵۷
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۴۰ ق.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  همگی سالم هستید خداروشکر Big Grin اگه وایستاد شما الان پیش حوریا بودید Big Grin

خیلی خوب میشد Big Grin.
چقدر بحث حوری این چند وقتی میشنوم.
دیگه نمیتونستم بیام مانشت . همه از دستم راحت میشدن.
اونوقت تو اون دنیا میرفتم تو سایت میدیدم نوشته:
حوری میاد تو خوابم میکنه بیدارم ... Big GrinBig Grin.

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami
ارسال: #۲۳۵۸
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۱۶ ق.ظ
آی این navigation جدید چقدر قشنگهSmile
جهت مشاهده دوستان معتاد حتما F5 رو بزنن.
حالا زیر سوالات جدید و این‌ها رو ببینید.
بالاخره navigation با کلاس دار شدیم Smile

من برم هر جای دنیا قلب من دست تو گیره
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , انرژی مثبت , SarahArshad , sasanlive
ارسال: #۲۳۵۹
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۰:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۳۳ ق.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  جهت مشاهده دوستان معتاد حتما F5 رو بزنن.

Big Grin

چقدر تغییر خوب و مفید. تشکر Smile

هی دوست دارم بیام ببینم نسبت به سری قبل چه تغییری ایجاد شده. البته معتاد نیستماااااااا. Big Grin

If you have built castles in the air
your work need not be lost
that is where they should be
Now put foundations under them
Henry David Thoreau
ارسال: #۲۳۶۰
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۱۱:۲۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۳۳ ق.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۱:۴۰ ق.ظ)parimehraban نوشته شده توسط:  اگه وامیستاد شما الان پیش حوریا بودید Big Grin

Big Grin
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۴۰ ق.ظ)sasanlive نوشته شده توسط:  اونوقت تو اون دنیا میرفتم تو سایت میدیدم نوشته:
حوری میاد تو خوابم میکنه بیدارم ... Big GrinBig Grin.

Big Grin

چقدر حرفای بامزه می زنین. Big Grin

مخصوصا این آقای sasanlive

اون سری سر اون ارسالتون که گفتین: " امسالو فیلم می بینم سال دیگه اینشالا گل یا پوچ بازی می کنم " هم خیلی خندیدم. Big Grin

می خواستم جواب بدم. اینقدر خندم گرفت، نتونستم. Big Grin

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: sasanlive
ارسال: #۲۳۶۱
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۲:۰۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۰۰ ب.ظ، توسط انرژی مثبت.)
چند روز ما نیستیم چقدر اتفاق افتاده!!!! کسی که هیچ جا طوریش نشده؟!!!

با حرفای اقا ساسان یاد یه جوک افتادم:
به غضنفر میگن زلزله اومد شما فهمیدید؟
میگه نه من روم اون طرف بود ندیدمشBig Grin
(من برعکس بقیه‌ام همه میگن با این حرف یاد فلان شعر افتادیم من میگم یاد فلان جک افتادم Big Grin Big Grin )

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  همانطور که میدونید موج هست دیگه.
پای اقای موج هم که کشیده شد وسطBig GrinBig Grin ایشونم در این امر دخیل بودند؟!!! اقا ساسان شما که مسئول بودید بگیدBig Grin اقای موج اینجاها زیاد نمیان اذیتشون کنیم حیف شد Big Grin تازه می خوان بیان شریف اونوقت همه موجهای زلزله رو از همه طرف میارن اینجا ،دیگه اونوقت خدا ما رو بیامرزه Angel

راستی اقا ساسان اگه الان پیش حوریا بودید، حوری نمی اومد تو خوابتون احتمالا با یه ملاقه می زد تو سرتون که چرا همش تو مانشتی برو سر درست Big Grin Big Grin Big Grin

عشق صیدیست که تیرت به خطا هم برود/لذتش کنج دلت تا به ابد خواهد ماند
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , sasanlive , parimehraban
ارسال: #۲۳۶۲
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۱۱ ب.ظ
البته جای این سوال اینجا نیست ولی دکتری درسته یا دکترا؟! یعنی باید بنویسیم دانشجوی دکتری یا دانشجوی دکترا!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۲۳۶۳
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۲۴ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  چند روز ما نیستیم چقدر اتفاق افتاده!!!! کسی که هیچ جا طوریش نشده؟!!!

با حرفای اقا ساسان یاد یه جوک افتادم:
به غضنفر میگن زلزله اومد شما فهمیدید؟
میگه نه من روم اون طرف بود ندیدمشBig Grin

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  همانطور که میدونید موج هست دیگه.
پای اقای موج هم که کشیده شد وسطBig GrinBig Grin ایشونم در این امر دخیل بودند؟!!! اقا ساسان شما که مسئول بودید بگیدBig Grin اقای موج اینجاها زیاد نمیان اذیتشون کنیم حیف شد Big Grin تازه می خوان بیان شریف اونوقت همه موجهای زلزله رو از همه طرف میارن اینجا ،دیگه اونوقت خدا ما رو بیامرزه Angel

آخ خانم انرژی مثبت شما دیگه چرا؟ Big Grin حتما مامانم فکر می کنه دخترش خل شده تنهایی با خودش می خنده Big Grin Big Grin Big Grin

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  اگه الان پیش حوریا بودید، حوری نمی اومد تو خوابتون احتمالا با یه ملاقه می زد تو سرتون که چرا همش تو مانشتی برو سر درست Big Grin Big Grin Big Grin

من که اینقدر ا ع ت‌ی ا د م شدیده که خسته از راه میام هم حتما باید به مانشت یه سری بزنم. Big Grin

از اونجایی که روشهای خشونت بار ملاقه و اینا رو دوست ندارم فکر کنم باید یه مدت بستری شم. Big Grin

Henry David Thoreau
ارسال: #۲۳۶۴
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ اسفند ۱۳۹۰ ۱۲:۳۱ ق.ظ، توسط انرژی مثبت.)
:
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  البته جای این سوال اینجا نیست ولی دکتری درسته یا دکترا؟! یعنی باید بنویسیم دانشجوی دکتری یا دانشجوی دکترا!

لونا خانم فکر کنم خبریه. فکر کنم دارید به این فکر می کنید که سال دیگه که خواستید وضعیتتون رو عوض کنید بنویسید دانشجوی دکترا کدوماش درست ترهSmile

راستی چرا توی اخبار هیچی در مورد زلزله نگفت؟!!!!!!

مریمی خانم من متوجه نشدم چی من دیگه چرا؟؟؟؟ واضح نیست بگید تا بیشتر توضیح بدم Big Grin چرا با اقای موج گیر دادم یا چرا ملاقه یا ...

سپاس‌گزاری شده توسط: luna , SarahArshad , sasanlive
ارسال: #۲۳۶۵
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۳:۵۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  مریمی خانم من متوجه نشدم چی من دیگه چرا؟؟؟؟ واضح نیست بگید تا بیشتر توضیح بدم Big Grin

ارسالای بچه‌ها با مزه اس. گفتم شما دیگه چرا ارسالای بامزه می فرستین؟ همش خندیدم صفحه قبلی رو خوندم. Tongue

بعضی وقتا آنلاینم که نیستم یاد ارسالاشون می افتم می خندم. Big Grin

البته اشکال از فرستنده نیست گیرنده خیلی دم کنکوری سرخوشه. Big Grin

ولی کلا میام اینجا یه کم دلم باز می شه. Angel

Henry David Thoreau
ارسال: #۲۳۶۶
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۰۵ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۴۸ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  :
(22 دى ۱۳۹۰ ۰۳:۱۱ ب.ظ)luna نوشته شده توسط:  البته جای این سوال اینجا نیست ولی دکتری درسته یا دکترا؟! یعنی باید بنویسیم دانشجوی دکتری یا دانشجوی دکترا!

لونا خانم فکر کنم خبریه. فکر کنم دارید به این فکر می کنید که سال دیگه که خواستید وضعیتتون رو عوض کنید بنویسید دانشجوی دکترا کدوماش درست ترهSmile

Smile) نه بابا خبری نیست! داشتم فکر می کردم که من چرا به این نکته هیچ وقت توجه نکرده بودم. الان واقعا نمی دونم چرا می نویسیم دکتری!

to get something you've never had, you have to do something you've never done
ارسال: #۲۳۶۷
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۱۱ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۳:۵۹ ب.ظ)maryami نوشته شده توسط:  ارسالای بچه‌ها با مزه اس. گفتم شما دیگه چرا ارسالای بامزه می فرستین؟ همش خندیدم صفحه قبلی رو خوندم. Tongue
بیا حالا همه ارسالهای ما بی مزه بود Confused این همه من ذوق خرج می کنم از بین همه شون این یکی فقط بامزه بود!!!!
(شوخی کردم )
خوب سعی می کنم بازم ارسال بی مزه داشته باشم .این اقا ساسان که هستند دیگه کافیه .کسی نمی تونیه حریف ایشون شه و باهاشون رقابت کنهBig GrinTongue
من خودم صفحه قبل رو که خوندم کلی خندیدم Big Grin ماشالله همه دوستان خیلی خوش ذوقن ان شالله که همیشه شاد باشند Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , sasanlive , najme60
ارسال: #۲۳۶۸
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط maryami.)
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۱۱ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  بیا حالا همه ارسالهای ما بی مزه بود Confused این همه من ذوق خرج می کنم از بین همه شون این یکی فقط بامزه بود!!!!
(شوخی کردم )
خوب سعی می کنم بازم ارسال بی مزه داشته باشم .این اقا ساسان که هستند دیگه کافیه .کسی نمی تونیه حریف ایشون شه و باهاشون رقابت کنهBig GrinTongue
من خودم صفحه قبل رو که خوندم کلی خندیدم Big Grin ماشالله همه دوستان خیلی خوش ذوقن ان شالله که همیشه شاد باشند Smile

اختیار دارین. شکسته بندی می کنین. Big Grin

شما که یکی از با ذوق ترین دوستانید. همیشه سر ارسالاتون کلی روحیه‌ام عوض می شه از بس با مزه ان. مثل اون ارسالتون که واسه تولد مسافر کوچولو بود یا خیلی ارسالای دیگه تون.

اینشالا همیشه سرحال و شاد باشین. [تصویر:  62592_1_1379095981.gif]

اینم مال من [تصویر:  62592_2_1379095981.gif] اینشالا کنکور قبول شم

Big GrinBig GrinBig Grin

Henry David Thoreau
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , parimehraban
ارسال: #۲۳۶۹
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط SarahArshad.)
یادم باشد حرفی نزنم که به کسی بر بخورد

نگاهی نکنم که دل کسی بلرزد

راهی نروم که بیراه باشد

خطی ننویسم که ازار دهد کسی را

یادم باشد که روز و روز گار خوش است!

همه چیز رو براه و بر وفق مراد است!!

تنها دل ما دل نیست.

آیا می دانید تاثیر جمله «این مکان مجهز به دوربین مداربسته می باشد» به مراتب بیشتراز جمله «عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید» می باشد!!!!!!!!!!!!!ا

سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , maryami , Parva
ارسال: #۲۳۷۰
۲۲ دى ۱۳۹۰, ۰۵:۱۷ ب.ظ
(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۵:۱۶ ق.ظ)admin نوشته شده توسط:  جهت مشاهده دوستان معتاد حتما F5 رو بزنن.

دکتر جان دیگه از شما انتظار نداشتبم.
معتاد چیه. اقلا بفرمایید مصرف کننده یا فضانورد یا مریخی Big Grin.
ما که مجرم نیستیم برادر من اینطوری با ما برخورد میکنین .مریضیم مریـــــــــــــــــض Big Grin.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۱:۰۱ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  دوستی با تو من رو به کشتن میده آخر.Big GrinBig GrinBig Grin
ایندفعه خواستی کری بخونی آدرس خونه خودتون را بده!Big Grin

فرداد جان اتفاقا با شما کار داشت. مثل اینکه قبلا بنش کرده بودین. جزء خوارج مانشتی بود Big Grin.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۱۰:۵۲ ق.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  شرق خیابان ولیعصر تقاطع پل همت. فکر نکنم خیلی شرق حساب بشه. همانطور که میدونید موج هست دیگه.

جدا.
یادم باشه ایندفعه اومد آدرس دقیقتونو بهش بدم.
دیشب مثل اینکه خونتونو پیدا نکرده بود. تو کوچه پس کوچها گم شده بود بیچاره Big Grin.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  کسی که هیچ جا طوریش نشده؟!!!

نه از بدشانسیمون قسمت نشد چند تا حوری گیرمون بیاد Big Grin.

(۲۲ دى ۱۳۹۰ ۰۲:۰۵ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  راستی اقا ساسان اگه الان پیش حوریا بودید، حوری نمی اومد تو خوابتون احتمالا با یه ملاقه می زد تو سرتون که چرا همش تو مانشتی برو سر درست Big Grin Big Grin Big Grin

اونجا مگه مثله اینجاست که با ملاقه آدمو از خواب بیدار کنن.

اینجا اول صبح باید پاشی واسه خانم چایی دم کنی.
میخوای بری سر کار جلو آینه خودتو مرتب میکنی. میگه آهاااااااا کی منتظرت خوشتیپ می کنی.
از سر کار میای خونه. میگه چیه میخندی مثله اینکه خوش میگذره بهت سرکار نه.چرا بهت زنگ میزدم یه خانمه گوشی رو بر میداشت میگفت فعلا در دسترس نیست بعد تماس بگیرین.کجا بودی.
میری سر میز نهار بخوری. میبینی یه املت سوخته میذاره جلوت. میگی میل ندارم سیرم. میگه با از ما بهترون میری رستوران غذا میخوری بایدم سیر باشی.
تو سرما از سر کار دومت بر میگردی خونه. میگه چیه لپات گل انداخته با کی بودی.
یه روز جمعه با رفیقات میخوای بری فوتبال. میبینی دیشب رفته توپو پنچر کرده. میخهای کفشتم درآورده شده کتونی چینی.
غروب میخوای بری یه سری به خانوادت بزنی. میبینی رفته کفشتو قایم کرده. ازش میپرسی کفشم کو. میگه دم در درآوردی دزد برد.
Big Grin

حالا اونطرف چی
یه حوری با عطوفت تو رو اول صبح بیدار میکنه.
یه حوری واست چای میریزه میاره.
یه حوری موهاتو شونه میکنه.
یکی دیگه لقمه میذاره دهنت.
شبام که میخوای بخوابی یه حوری واست لالایی میخونه تا بخوابی.
یه حوریم تا صبح بالا سرت بیدار میمونه تا پشه نیشت نزنه. دیگه احتیاج به قرص حشره کشم نیست Big Grin.
ازتم نمیپرسن با کدوم حوری بودی Big Grin.
به این میگن زندگی. به به. بـــــــــــــه به Big Grin.

سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , admin , انرژی مثبت , diligent , parimehraban

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۱۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close