زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۴۶۰۱
۱۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۵۴ ب.ظ
کمترین تحریری از یک آرزو این است
آدمی را آب و نان باید و آن گاه آوازی
در قناری‌ها نگه کن در قفس تا نیک دریابی
کز چه در آن تنگناشان باز شادی‌های شیرین است
کمترین تحریری از یک زندگانی
آب، نان، آواز
ور فزون‌تر خواهی از آن، گاه‌گه پرواز
ور فزون‌تر خواهی از آن، شادی آغاز
ور فزون‌تر خواهی هم باز، بگویم باز...
آن چنان بر ما به نان و آب اینجا تنگ‌سالی گشت
که کسی به فکر آوازی نباشد
اگر آوازی نباشد شوق پروازی نخواهد بود

شفیعی کدکنی

همایون‌جان شجریان با هنرنمایی تار علی قمصری هم این شعر رو‌ خونده که گوش کردنش خالی از لطف نیست.
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شب و‌ روزگار بر شما خوش
امشب زودتر خوابم میاد : )

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , marvelous
ارسال: #۵۴۶۰۲
۱۰ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
من حال هیچ کاری را ندارم
واقعا شدم مرده متحرک ولی روحیه خوبی دارم Smile

نه دنبال کارم نه روی پایان نامه ام کار می کنم

کاش پایان نامه ام تموم شده بود
یوقتایی که آدم خودش را به بیخیالی میزنه ی جور فرارهست از حجم کاری که باید انجام بده

(۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  برای دیده شدن تلاش بیجا نکن! به کمال که برسی دیده می‌شوی...
این امضا را وقتی میبینم فقط قسمت تلاش بیجا نکن را میبینم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:.
ارسال: #۵۴۶۰۳
۱۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۱:۴۶ ق.ظ
(۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من حال هیچ کاری را ندارم
واقعا شدم مرده متحرک ولی روحیه خوبی دارم Smile

نه دنبال کارم نه روی پایان نامه ام کار می کنم

کاش پایان نامه ام تموم شده بود
یوقتایی که آدم خودش را به بیخیالی میزنه ی جور فرارهست از حجم کاری که باید انجام بده

(۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۴ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  برای دیده شدن تلاش بیجا نکن! به کمال که برسی دیده می‌شوی...
این امضا را وقتی میبینم فقط قسمت تلاش بیجا نکن را میبینم
به نظرم هر چه زودتر پایان نامه رو به سرانجام برسونید اینجور تمرکز برای کارای دیگه دارید

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA
ارسال: #۵۴۶۰۴
۱۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۴:۱۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  واقعا شدم مرده متحرک ولی روحیه خوبی دارم Smile

من حرکت هم نمیکنم زیاد Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۵۴۶۰۵
۱۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۴۷ ب.ظ
میخوام هدیه بفرسم به یه شهر دیگه واسه یه پسربچه ۱۵-۱۶ساله که روحیاتشم نمیدونم دقیقاً!
اگه از اینجا بخرم کلی باید پول پست بدم!
کارت هدیه بانکی یا کارت هدیه دیجیکالا مثلاً؟!
چطوره؟ کسی پیشنهاد بهتری نداره اینجا؟
چیزی به ذهنم نمیرسه

ارسال: #۵۴۶۰۶
۱۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۷:۵۳ ب.ظ
لباس خوبه و کارت هدیه بانکی
معمولا از وسایل دیجیتال هم استقبال می کنن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۵۴۶۰۷
۱۱ خرداد ۱۳۹۹, ۰۸:۳۰ ب.ظ
اولین مقاله ژورنالی ام اکسپت شد. Smile
دو سال طول کشید! :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Milad_Hosseini , marvelous , nlp@2015 , RASPINA , shamim_70 , Amir V , Saman , big cloud , Iranian Wizard , Avril89
ارسال: #۵۴۶۰۸
۱۱ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط crevice.)
هوا خوب شده، آدم دلش میخواد تو بالکن با رکابی سولاخ سولاخ بخوابه صبح تا شب Big Grin

(۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اولین مقاله ژورنالی ام اکسپت شد. Smile
مبارکه، همیشه اولی خیلی طول میکشه (:
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۴۶۰۹
۱۲ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۵۵ ق.ظ
(۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۳۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  اولین مقاله ژورنالی ام اکسپت شد. Smile

تبریکات مرا بپذیرید! عالیSmile

شما هم داداش که میخوای واسه بچه کادو بگیری بفرستی یه کتاب درست درمون بفرست.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۵۴۶۱۰
۱۲ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۰۹ ق.ظ
بازم میگم نمیخوام زندگیمو ایندکس کنم به خدا. فقط احساس میکنم دوست دارم این مسئله رو بگم. نمیدونم واقعا دارم کار درستی میکنم یا بازم دارم اشتباه میکنم. خیال داشتم از همسرم جدا بشم. یه چند روزی خیلی سردرگم بودم. مثل مار یه جورایی به خودم میپیچیدم. واقعا دوران سختی بود. نمیتونم بگم هنوز نیست. احساس نا امنی شدیدی میکنم. ولی امروز به خاطر یه سری بحثها که پیش اومد و حرفهایی که زده شد، فکر کردم باید به این زندگی مشترک یه فرصت دوباره بدم. حرفهای اونو هم گوش دادم، بزرگترا باهاش صحبت کردن و خب یه خرده احساس کردم که اونم یه جاهایی حق داره و کلا یه سوء تفاهم به وجود اومده و همین شد که تصمیم گرفتم یه فرصت دیگه به خودمون و این زندگی بدم. چیزی که امروز بحثش شد و منم خودم قبولش دارم اینه: من متاسفانه به شدت فکرم و تخیلاتم قوی کار میکنن. گاهی میشینم و طرف مقابلم رو محاکمه میکنم و واسش کفن هم میدوزم. کلا خیلی زود قضاوت میکنم و این رو اصلا دوست ندارم. من واقعا اینطوری نبودم و واقعا دلیلش رو نمیدونم چرا این بلا به سرم اومده. حالا من کاری به ایناش ندارم و وارد جزئیات نمیخوام بشم. فقط میخوام بگم احساس کردم با این سن و سالم منم دارم یه جاهایی رو اشتباه میرم.
فکر میکنم آدم نباید همیشه یه تنه به قاضی بره. همه اشتباه میکنن و این تو ذات آدمه. من نمیتونم بگم هیچ تقصیری تو به گند کشیده شدن این زندگی نداشتم. آدما گاهی باید به اشتباهات خودشون هم نگاه کنن. کورکورانه نباید قضاوت کرد و رفت جلو. خصوصا تو این دوره که تاریکی مطلقه ، بخوای کورکورانه هم بری بدبخت روزگاری. به هر حال نمیخوام برم رو منبر و نصیحت کنم. نمیخوام هم قصه ی زندگیمو ایندکس کنم. فقط دلم میخواست احساس امشبمو باهاتون درمیون بزارم. خیلی میترسم ولی دوباره اعتماد کردم. برام دعا کنید و انرژی مثبت بفرستید.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , shamim_70
ارسال: #۵۴۶۱۱
۱۲ خرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۱۷ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۲:۰۹ ق.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  فکر کردم باید به این زندگی مشترک یه فرصت دوباره بدم
آفرین خیلی کار خوبی کردی
واقعا حرف زدن هم باعث رفع سوتفاهم ها میشه
من همیشه میگم آدم باید برای زندگی اش تلاش کنه و زندگی اش را بسازه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۴۶۱۲
۱۲ خرداد ۱۳۹۹, ۰۵:۳۱ ب.ظ
دو روزه دیگه باز نظر عوض میشه تجربه ثابت کرده !
ارسال: #۵۴۶۱۳
۱۲ خرداد ۱۳۹۹, ۱۰:۰۷ ب.ظ
یکی از بدترین صحنه‌های بیماری سرطان و عواقب شیمی درمانی، ریختن موهاست. سه جلسه بعد از شیمی درمانی مادرم، از هفته پیش کم کم موهاش شروع کرد به ریختن. امروز دیگه بعد از جلسه سوم شیمی درمانی وقتی گفت میلاد بیا موهام رو از ته بزن واقعا نتونستم خودمو کنترل کنم و اشکم در اومد : (
خیلی خودمو کنترل کردم ولی دیگه ماشین اصلاح رو که روشن کردن اصن گریه‌ام گرفت و حالم بد شد، دلم میخواست زمین دهن باز کنه برم توش. با شوخی و خنده گفتم بهش "مادر من مطمئنی میخوای بزنی از ته؟" گفت آره بابا، بزن از ته. خودشم داشت میخندیدا. یهو دیدم چشاش پر از اشک شد : (
هیچی دیگه، با قلبی پاره پاره و دلی مملو از غم زدم موهاش رو از ته. یه مقدار شبیه یکی از فوتبالیستای خارجی تاج خروسی گذاشتم واسش یه مقدار خندیدم وسطاش : )
ایشالله که همیشه شاد و تندرست باشید، قدر سلامتی خودتون و مادر و پدرتون رو هم بدونید. کوچیکترین مریضی رو هم پیگیری کنید واقعا.
همین الانشم داشتم اینا رو مینوشتم قشنگ اشکم در اومد یادش افتادم.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , RASPINA , khayyam , marvelous , Saman , Iranian Wizard , shamim_70 , ezra , hanie_M , NP-Cσмρℓєтє , ele
ارسال: #۵۴۶۱۴
۱۲ خرداد ۱۳۹۹, ۱۱:۱۳ ب.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۰۷ ب.ظ)Milad_Hosseini نوشته شده توسط:  یکی از بدترین صحنه‌های بیماری سرطان و عواقب شیمی درمانی، ریختن موهاست.
ان شالله هر چه زودتر اینروزا تموم بشه و مادرتون سلامتی اش را به دست بیارن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini
ارسال: #۵۴۶۱۵
۱۳ خرداد ۱۳۹۹, ۱۲:۳۱ ق.ظ
(۱۲ خرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۳۱ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دو روزه دیگه باز نظر عوض میشه تجربه ثابت کرده !

این دفه دیگه حرف یه عمر زندگیه، شوخی نیست.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: Doyle65.99 , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۵۳۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۵۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۳ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۰۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close