زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۹۴۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۳۹ ب.ظ
رفتیم دکتر یه مشت قرص نوشت و گفت بیشن خونه استراحت کن حدودا دو هفته طول میکشه من خودم به نسبت خوب رعایت می کردم ولی فاکتور اصلی این ویروس واگیری بسیار بالای اونه اولین بار یه تیر خیلی بد سمت چپ قفسه سینم کشید فک کردم قلبمه توجه نکردم بعدا احساس کردم بدنم عفونت داره تو حالت عادی دهنم بو نمی داد یعنی این مشکل رو نداشتم اما متوجه شدم اینجور شده بعد چند روز بد بیحال شدم من خودم هر شب دوش میگیرم دیدم صب که بیدار میشم صورتم عرق کرده و چرب شده طوری که باید اول صبی که شبش حموم بودم باز با شامپو صورتم رو می شستم دهنمم مدادم تلخ میشد دو ساعت هم که کد می زدم بعدش همه چیز برام تار میشد یه روز هم دست راستم لرزش گرفته بود انگشت شستم مدام شروع به لرزش می کرد بعد افتادم به اسهال و یه شب نفسم تنگ شد قفل شد گفتم مردم! خیلی حس بدیه شبیه خفگی می مونه نشستم به دعا جرات نمی کردم به اورژانس هم زنگ بزنم گفتم پدر و مادرم دلواپس میشن میخوان بیان باهام اونا هم ممکنه بگیرن که الان مشخص شد همینه و یه قسمتهایی درگیر شده ولی نه تب دارم نه سرفه ولی قیافم رنگ پریده هست دیگه توکل به خدا.
الان که فک می کنم چقد تو همه کارا ایده ال گرا بودم واقعا ارزش این همه اذیت کردن خودمو نداشت بیشتر خوش باشین و تا اونجایی که می تونین این روزا بیرون نرین خیلی ویروس عجیبیه بسیار واگیری بالایی داره خیلی ها هیچ علامتی هم ندارن ولی ناقلن مراقب پدر مادرهاتون باشین خریدها رو خودتون انجام بدین ما جوونیم قدرت مبارزمون بهتره
الانم خیلی خستمه برام دعا کنید ممنون

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , khayyam , Milad_Hosseini , marvelous , hanie_M , Javad Street , RASPINA , Avril89 , ele
ارسال: #۵۳۹۴۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۵۹ ب.ظ
دوست عزیز Markland ان شالله که هر چه زودتر خوب بشی ، قوی باش و به خودت بیشتر انگیزه و امید بده ، یه سوال تو از کجا می دونی این ویروس کرونا هست مگه رفتی تست کرونا دادی شاید انفولانزا باشه یا یه چیز دیگه ؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۵۳۹۴۳
۰۱ فروردین ۱۳۹۹, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دوست عزیز Markland ان شالله که هر چه زودتر خوب بشی ، قوی باش و به خودت بیشتر انگیزه و امید بده ، یه سوال تو از کجا می دونی این ویروس کرونا هست مگه رفتی تست کرونا دادی شاید انفولانزا باشه یا یه چیز دیگه ؟
ممنون دوست خوبم
سی تی ری ریه مشخص میکنه حتی با رادیولوژی هم نقاط سفید تو ریه مشخص میشه البته سی تی دقیق تر و زودتر میتونه تشخیص بده

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , Avril89
ارسال: #۵۳۹۴۴
۰۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۰۰ ق.ظ
با آرزوی سلامتی برای تمامی بیماران کرونایی، خصوصا بچه های کرونایی مانشت، خلیل پرور و مارکلند. امیدوارم این سال سالی باشه پر از سلامتی و پیروزی برای ملت ایران. امیدوارم سالی باشه که دیگه خطای انسانی رخ نده، سالی باشه پر از احساس مسئولیت، پر از وطن دوستی، پر از انسان دوستی، پر از صلح و پر از آزادی، سال تموم شدن شعارهای مرگ، و سردادن سرود صلح باشه در این دیار

امیدوارم خدا هم یاری کنه ما کنکوری ها بتونیم خوب درس بخونیم تو این وقت اضافی و بتونیم یه کاری انجام بدیم بالاخره.

و در آخر سالی باشه پر از سلامتی و نشاط برای پدر و مادرهای همه

شب همگی بخیر و پیشاپیش سال نو مبارک

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , diligent
ارسال: #۵۳۹۴۵
۰۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۴:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۹ ۰۴:۴۰ ب.ظ، توسط RASPINA.)
دوستان گل مانشت عیدتون مبارک
ان شالله همه اتون در کنار خانواده اتون سالم و شاد باشید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , marvelous , MarkLand , MajidNasiri , diligent , ezra , Avril89 , Javad Street
ارسال: #۵۳۹۴۶
۰۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۳۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
با سلام.

عید رو به همه دوستان گل مانشتی تبریک میگم و از خداوند سالی سرشار از رشد، سلامتی و موفقیت برایتان آرزومندم Heart
امیدوارم دوستانی هم که دچار بیماری شدند به زودی خبر سلامت کامل خودشون رو اینجا بزارن تا ما را خوشحال کنند Smile

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , MajidNasiri , MarkLand , diligent , RASPINA , alma1988 , ezra , Avril89 , Javad Street
ارسال: #۵۳۹۴۷
۰۱ فروردین ۱۳۹۹, ۰۹:۴۵ ب.ظ
در سایه ی ایزد تبارک
عید همگی بود مبارک

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: MajidNasiri , MarkLand , diligent , Avril89 , Javad Street
ارسال: #۵۳۹۴۸
۰۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۱۷ ب.ظ
سال نو همه دوستان مانشتی ( قدیم و جدید ) مبارک براتون آرزوی سلامتی و خوشبختی دارم .
دوستانی که به مریض شدن لطف کنند ما رو از نگرانی دربیارن و وضعیت خودشون رو اگه امکانش هست اینجا بیان کنند روند بیماری و روند بهبودی و ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , RASPINA , Avril89 , Javad Street
ارسال: #۵۳۹۴۹
۰۲ فروردین ۱۳۹۹, ۰۷:۰۹ ب.ظ
امروز دوم فروردینه، مثلا ماه ماه منه، ولی هیچ انگیزه ای ندارم. درست حس اسیری رو دارم که میخواد از زندانش فرار کنه. تو این حس و حال بودم که یهو این شعر حافظ یادم افتاد:

حجاب چهره ی جان میشود غبار تنم
خوشا دمی که از آن چهره پرده برفکنم

و یهو سفری کردم در عالم خیال به تاریخ ایران در دوران حافظ، بله، اون دوره هم یه بیماری مسری شایع شده بوده که حافظ ازش جون سالم به در میبره. یه لحظه احساس کردم اون موقع هم ماسک استفاده میکردن و حافظ این شعر رو با تاثیر گرفتن از ماسکی که استفاده میکرده نوشته.

جالب اینکه خیلی از شعرهای حافظ در مورد بیمار و بیماری هست که به این تعبیر شده که عشق یک بیماریه و خلاصه اساتید به این صورت رفتن رو منبر و تفاسیری به هم بافتن.

از اونجایی که زبان فارسی در هر دوره ای شکل خاص خودشو داشته و از اواخر دوران قاجار به شکل امروزین خودش درومده، میخوام بگم که برداشت ها هم شامل همین تغییر شدن. حالا این همه گفتم که چی؟
میخوام بگم امیدوار باشید، بیماریها اومدن و رفتن و تنها چیزی که مونده یاد آدماس. باهم مهربون باشین و تو این روزهای نوروز قهر ها رو به آشتی ها بدل کرده و به هم انرژی مثبت بدین، چرا که همین انرژی مثبته که میتونه ما رو در برابر این بیماری شکست ناپذیر کنه.

یا سل در قرن هجدهم حمله میکنه به اروپا، فرانسه در تب سل میسوخته که انقلاب کبیرش به پیروزی میرسه!
بزارین این انرژی مثبتهای ما و باهم بودن های ما سدی بشن در برابر بیماری و بهتر بگم بیماریها و شکست ناپذیر باشیم و شکست بدیم. هر چیزی رو که در برابر ما ایستاده، حتی اگه یه بیماری ...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۹۵۰
۰۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۳۴ ب.ظ
اینکه توی شبکه چهار «همای» میاد این شعر محمدعلی بهمنی رو میخونه جالب بود واقعا. هرچند بعدا مدیر شبکه چهار عذرخواهی کرد : )

انگار نفرین کرده‌اند این خاک را اجداد ما
تا بوده زاری بوده و تا مانده غم در یاد ما
ما نسل بازی خورده‌ایم آتش به پرهامان زدند
شاهان به آتش بازی و نیرنگ و استبداد ما
بازندگان بازی شطرنج قدرت نسل ماست
پایان بازی مات بود از کیش مادرزاد ما
یا زیر آواریم و سنگ یا غرق سیلابیم و جنگ

انگار نفرین کرده‌اند این خاک را اجداد ما
من با تو همدردم رفیق خنجر به پشت من نزن
هرگز نمی‌خواهد رسید، جز ما کسی بر داد ما
روزی فرا خواهد رسید روزی که ما هم نیستیم
غم جای خود را می‌دهد بر چهره‌های شاد ما

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Autumngirl , marvelous , RASPINA
ارسال: #۵۳۹۵۱
۰۳ فروردین ۱۳۹۹, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۲۵ ب.ظ، توسط crevice.)
یکی از بچه هامون بهم یام داده ک خواب مامان جونمو دیدم از اون دنیا و فک میکنم دارم میرم پیشش؛ اگ من مردم، تو هوادار باش موجودی حسابم به خونواده م برسه.بغل دستیش تو دانشگاه کرونا گرفته. اینا رو میگفت یاد یکی از دوستام افتادم توی آمستردامی که همه سوار دوچرخه ان، با همون دوچرخه رفت زیر ماشین سنگین و ... یه پسر دو ساله و شوهرشو چند ماه قبل از دفاع دکتری ش تنها گذاشتو رفت.
من حالو هواشو عوض کردم تا جایی از دستم بر میومد ولی چقدر ما در برابر عظمت طبیعت هیچیم هیچ و چقدر الکی همه چیو به شکل بدی جدی گرفتیم و انصاف و انسانیتو و بعضی وقتا شرف رو هو کردیم. کاش همیشه کرونای درونمون زنده بود و اجازه نمیداد به «نقطه، پایان» فک نکنیم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89 , marvelous , khayyam , Javad Street , RASPINA , ele , alma1988 , diligent
ارسال: #۵۳۹۵۲
۰۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۳۸ ق.ظ
بچه ها خیلی مهمه که از نظر روحی خودمون رو نبازیم.
به هر شکلی که میتونید به خودتون و اطرافیانتون انرژی مثبت بدید. باور کنید خیلی خیلی تاثیر داره توی حال و روزمون.

مواظبت کنید و مثبت باشید.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Javad Street , marvelous , RASPINA , diligent , Avril89
ارسال: #۵۳۹۵۳
۰۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۶:۳۱ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۳:۳۸ ق.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  بچه ها خیلی مهمه که از نظر روحی خودمون رو نبازیم.
به هر شکلی که میتونید به خودتون و اطرافیانتون انرژی مثبت بدید. باور کنید خیلی خیلی تاثیر داره توی حال و روزمون.

مواظبت کنید و مثبت باشید.

اونور وضعیت چطوره !؟
المان
ارسال: #۵۳۹۵۴
۰۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۲:۲۴ ب.ظ
(۰۴ فروردین ۱۳۹۹ ۰۶:۳۱ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  اونور وضعیت چطوره !؟
المان
مثل همه جا ما هم توی خونه ایم و شهر تعطیله.
چند تا قانون جدید هم گذاشتن مثلا تجمع بیشتر از دو نفر و رفت و آمد غیر ضروری ممنوع شده.
مردم خیلی رعایت میکنن و امیدواریم که به زودی بره این ویروس از همه جا.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , Avril89
ارسال: #۵۳۹۵۵
۰۴ فروردین ۱۳۹۹, ۰۳:۱۶ ب.ظ
اوه. شما خبر رو ببین. گفته که "چین یک‌محموله ۶۸۰ هزار ماسکی به ایتالیا می‌فرستد، جمهوری چک در بین راه این ماسک‌ها را برای خودش بر می‌دارد! هر دوی این کشورها عضو اتحادیه اروپا هستن" لینک توییت طرف و خبرگزاری ایتالیا رو گذاشتم پایین.
واقعا چه کار دارن میکنن مردم با هم....

به قول "بهرام" توی آهنگ "سوز" :
تفسیر دنیا از نگاه من فقط سه کلمه‌س
دوره‌ی افول بشریت
دوره‌ی رنج
دوره‌ی زجر
مقصد ثریا بنیان کج

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close