زمان کنونی: ۲۹ فروردین ۱۴۰۳, ۰۴:۲۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۹۱۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۴۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۱۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  من اینترنتی کتاب سفارش دادم امروز یا فردا باید دستم برسه.
ولی یه مشکلی دارم اونم اینکه بعد سفارشم چاپ شده. یعنی دست زده شده به صفحه هاش. یکم آمار مبتلایان تهران بالاست نگرانم. و تا برسه دستم هم کلا جعبه و کتاب ها چند بار دست به دست شده مسلما. واسه همین اعتماد نمیکنم با خیال راحت استفاده کنم ازش. دوستان کسی میدونه این ویروس کرونا چقدر تو صفحات کتاب میمونه؟ و برای ضدعفونیش باید چیکار کنم؟
عجب گیری کردیم با این ویروسه.. یعنی تو عمرم به ضدعفونی کردن کتاب فکر نمیکردمBig Grin

به نظرم کتابها باید ضد عفونی بشن! البته جلوی آفتاب مستقیم هم بزاری حله. یه یکی دو ساعت بزار جلوی آفتاب مستقیم هر چی باشه میپره . با الکل نمیشه ضدعفونی کرد و تنها راه حرارتیه، و بهترین حرارتی که کتاب رو نابود نکنه حرارت آفتابه.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۳۹۱۲
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۵۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط Javad Street.)
.........................................
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous
ارسال: #۵۳۹۱۳
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۳۴ ب.ظ
من خداییش الان اعتراف میکنم که اشتباه میکردم، روی امیرحسین رستمی هیچوقت حساب نمیکردم. واسه اینکه همیشه دستش تو دست خانواده اروپا گردی میکرد. ولی الان با این کارش احساس میکنم یه جورایی بین این همه آدم حسابیه خداییش!
دمش گرم
و لعنت بر کسی که دستش به رسانه ای برسه و حرکتی نزنه برای اطلاع رسانی یا کمک

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: عزیز دادخواه , Amir V
ارسال: #۵۳۹۱۴
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۲۵ ب.ظ، توسط khayyam.)
آقا یکی منو راهنمایی کنه ، اگه من از جلو در خونه اسنپ بگیرم تا فرودگاه مهرآباد از اونجا سوار هواپیما بشم تا اردبیل بعد جلو فرودگاه هم ماشین بیاد دنبالم برم خونه آیا کرونا می گیرم !؟

از ۷ اسفند به اینور دیگه سرکار نمی رم و از اون موقع هر هفته تمدید کردن دورکاری رو الانم مدیرمون پیام داد احتمالا تا ۲۰ فروردین تعطیل خواهد بود !
کاش همون اول می رفتم الانم نمی دونم والا
ارسال: #۵۳۹۱۵
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۵۷ ب.ظ، توسط diligent.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۱۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  من اینترنتی کتاب سفارش دادم امروز یا فردا باید دستم برسه.
ولی یه مشکلی دارم اونم اینکه بعد سفارشم چاپ شده. یعنی دست زده شده به صفحه هاش. یکم آمار مبتلایان تهران بالاست نگرانم. و تا برسه دستم هم کلا جعبه و کتاب ها چند بار دست به دست شده مسلما. واسه همین اعتماد نمیکنم با خیال راحت استفاده کنم ازش. دوستان کسی میدونه این ویروس کرونا چقدر تو صفحات کتاب میمونه؟ و برای ضدعفونیش باید چیکار کنم؟
عجب گیری کردیم با این ویروسه.. یعنی تو عمرم به ضدعفونی کردن کتاب فکر نمیکردمBig Grin
مبارکه : ) منم یه دفتر سفارش دادم. قراره بعد عید ب دستم برسه که تا اون موقع هم قطعا کرونا مهمون مون هست. فکر نمیکنم روی کاغذ موندگاری چندانی داشته باشه، من میذارمش یکی دو روز توی آفتاب بمونه و جلدش رو ضدعفونی میکنم
+ الان یه جایی خوندم نوشته حداکثر ۵ روز میمونه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , RangiRangi
ارسال: #۵۳۹۱۶
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۵۴ ب.ظ

روی‌ کتاب رو یه دست بکشید کافیه فکر کنم.
یه چیز خنده‌داری که چند روز پیش داشتم بهش نگاه میکردم این بود که یکی رفته از یه فروشگاهی توی شهرمون یه روسری خریده. بعد به اکانت اینستاگرام فروشگاه پیام داده که روسری خیلی خوب بود، یکی دیگه ندارید؟ فروشنده گفت نه، چطور مگه؟ طرف برگشت گفت چون واسه ضد عفونی کردن روسری گذاشتمش توی مایکروویو و سوخت روسری Smile)))))))))))))
واقعیه‌ها. فکر کنید طرف روسری رو گذاشت توی مایکرو..
اصن استوری فروشگاه رو دیدم به ربع داشتم میخندیدم Smile)

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , marvelous , Javad Street , RangiRangi
ارسال: #۵۳۹۱۷
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷ ب.ظ، توسط Javad Street.)
........................
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۳۹۱۸
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۵۲ ب.ظ
راستی یادم رفت
چهارشنبه سوری همگی مبارک!
سرخی شما از آتیش، زردی شما از اون
کرونا بسوزد در آتش قلب های ما امشب
چرا که آتشی که نهان شد در قلبهای ما هنوز روشن است

الان اینجا آهنگ ای ایران شجریان رو بلند گذاشتن از یه خونه ای و همه ی پنجره ها دارن همخونی میکنن
ایران ای سرای امید ....
دلتون شاد

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۵۳۹۱۹
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۱۱ ب.ظ
عجب گیری کردیم با این ویروسه.. یعنی تو عمرم به ضدعفونی کردن کتاب فکر نمیکردم
ی هفته بذار تویی توی حیاطی جایی آفتاب بخوره

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۵۳۹۲۰
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۱:۴۱ ب.ظ، توسط khayyam.)
(۲۷ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۵۲ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  الان اینجا آهنگ ای ایران شجریان رو بلند گذاشتن از یه خونه ای و همه ی پنجره ها دارن همخونی میکنن
ایران ای سرای امید ....
دلتون شاد

اکباتان واقعا جای عجیبه ، هم واسه قرنطینه تو خونه می مونن از پنجره آواز می خونند ، هم چهارشنبه سوری میان بیرون : )))
ارسال: #۵۳۹۲۱
۲۷ اسفند ۱۳۹۸, ۱۱:۴۳ ب.ظ
بچه ها مرسی از راهنماییتون

امروز همین که رسید دستم بردمش پشت بوم از صبح اونجاست ولی آفتاب نبود .. دو روز هوای اینجا کاملا ابریه.
چند روزی میذارم بمونه خدا کنه ویروساش از بین برن تو این مدت : (

عجب گیری کردیماااا یعنی واقعا فکرش رو میکردیم یه روزی باید دغدغه ضدعفونی کردن روسری نو، کتاب دفتر نو، پفک و چیپس و بیسگوییت و ... رو داشته باشیم؟! آدم یه چیزی از بیرون میگیره کلی استرس میکشه تا ازش استفاده کنه دیگه خرید درمانی مثل قبل مزه نداره. Sad
ارسال: #۵۳۹۲۲
۲۸ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۴۴ ق.ظ
مواظب بارون باش
صبح بری روی پشت بوم ببینی کتابت مثل کتاب تصمیم کبری شده

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Avril89 , RangiRangi
ارسال: #۵۳۹۲۳
۲۸ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۱۳ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۴ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  مواظب بارون باش
صبح بری روی پشت بوم ببینی کتابت مثل کتاب تصمیم کبری شده

دمت گرمBig GrinBig GrinBig Grin
یه حالی دادی خندوندی تو این موقعیت بیخود!

من اگه گفتم بزاره تو آفتاب منظورم این بود که یه نیم ساعت خودشم پیششون باشه آفتاب بخوره. نه اینکه بزاره در بره

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۹۲۴
۲۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۱۴ ب.ظ
یکی نگرانه اینه ویرویس رو برگه های کتاب نباشه یکی هم بساط رو جمع کرده داره می ره مسافرت !
ارسال: #۵۳۹۲۵
۲۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی نگرانه اینه ویرویس رو برگه های کتاب نباشه یکی هم بساط رو جمع کرده داره می ره مسافرت !

ایشالا سفرت به خیر و سلامتی باشه. کرونا هم نمیگیری ایشالا

من الان دارم بالاخره بعد از مدتی میرم سروقت کتابا. به نظرتون ضدعفونی کنم؟ Big Grin

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۰۸۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۶,۸۳۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۱۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۶۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۸۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۰۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۰۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close