زمان کنونی: ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۵۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۵۳۹۲۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۴:۱۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی نگرانه اینه ویرویس رو برگه های کتاب نباشه یکی هم بساط رو جمع کرده داره می ره مسافرت !

ایشالا سفرت به خیر و سلامتی باشه. کرونا هم نمیگیری ایشالا

من الان دارم بالاخره بعد از مدتی میرم سروقت کتابا. به نظرتون ضدعفونی کنم؟ Big Grin
منظورم خودم نبود من دیگه تصمیم گرفتم نرم مسافرت ، منظورم این بود کاش همه به اندازه این کاربره که نگران بود تو کتابش هم ویروس باشه رعایت می کردن مردم توجه نمی کنند رعایت نمی کنند الان رفته بودم نانوایی با اینکه نوشتن در نانوایی چسبوندن فاصله یه متری رو رعایت کنید نه نتها یه متری بلکه ۵ سانت رو هم رعایت نکرده بود یه اقای ۵۰ ساله بود کم مونده باهاش بحثم مرده ، یه تعداد واقعا نفهم هستن کاریش هم نمیشه کرد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۵۳۹۲۷
۲۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۴:۳۹ ب.ظ
(۲۸ اسفند ۱۳۹۸ ۰۴:۱۵ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۲۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  
(28 اسفند ۱۳۹۸ ۰۳:۱۴ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یکی نگرانه اینه ویرویس رو برگه های کتاب نباشه یکی هم بساط رو جمع کرده داره می ره مسافرت !

ایشالا سفرت به خیر و سلامتی باشه. کرونا هم نمیگیری ایشالا

من الان دارم بالاخره بعد از مدتی میرم سروقت کتابا. به نظرتون ضدعفونی کنم؟ Big Grin
منظورم خودم نبود من دیگه تصمیم گرفتم نرم مسافرت ، منظورم این بود کاش همه به اندازه این کاربره که نگران بود تو کتابش هم ویروس باشه رعایت می کردن مردم توجه نمی کنند رعایت نمی کنند الان رفته بودم نانوایی با اینکه نوشتن در نانوایی چسبوندن فاصله یه متری رو رعایت کنید نه نتها یه متری بلکه ۵ سانت رو هم رعایت نکرده بود یه اقای ۵۰ ساله بود کم مونده باهاش بحثم مرده ، یه تعداد واقعا نفهم هستن کاریش هم نمیشه کرد .

من دیشب یه فیلمی دیدم از بازار تهران، موج جمعیت غلغله میکرد. من نمیدونم پس کی تو خونه نشسته؟ فقط ماییم انگار!
من دیروز برای یه کار بانکی رفتم عابربانک در خونه، یه آقایی مسن هم بود پشت سرم هی هم نزدیک میشد، تو ماسک هی عطسه و سرفه میکرد. نمیشد هم بهش تذکر داد زشت بود. من خونه اومدم همه لباسامو که انداختم ماشین بشوره هیچ خودمم پریدم تو حموم!
آدم چی بگه از دست این آدمای بی ملاحظه!
کلا نمیدونم چرا آدما اینقدر بد شدن این روزا. از همه نظر

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

(The only thing I know is that I know nothing)

Socrates
ارسال: #۵۳۹۲۸
۲۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۶:۲۱ ب.ظ
اینجا از دوشنبه وضعیت اضطراری اعلام شده.
مکان های عمومی و رستوان ها و بار ها هم خیلی خیلی محدود شدن.
دیشب رفتم مرکز شهر قدم بزنم کلا ۱۰ نفر آدم توی خیابون دیدم که همشون هم خارجی بودن.

برام جالبه که چقدر اینا به دولتشون اعتماد دارن. تا وقتی که دولت چیزی نگفته بود همه بیرون بودن و به محض اعلام عمومی هیچ کس از خونش بیرون نمیاد! بدون دخالت پلیس.

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , Javad Street , RangiRangi , diligent , RASPINA
ارسال: #۵۳۹۲۹
۲۸ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۴۷ ب.ظ
آخ جون!!!!!!
مژده دهید باغ را اینکه بهار میرسد،
مژده دهید من را شوهر جانم رسید!!!!!!!!

چقدر هم بهش ساخته لامصب چاق شده، ولی از نظر روحی خیلی تخریب شده. حالا باهاش صحبت میکنم اخبار دقیق میام مینویسم اینجا

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۹۳۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۴۷ ق.ظ
منم گرفتم دیشب داشتم قشنگ می مردم خیلی حس بدی بود سرفه کم و تب هم نداشتم اما اسهال داشتم اومدم بخوابم دیدم نمی تونم نفس بکشم تا ۵ صبح بیدار نشستم خیلی حس بدیه قفسه سینه قفل میشه رفتم دکتر گفت درگیرت کرده اما پیش رفته نیست حالا قراراه فرا سی تی کنم توکل به خدا

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: Amir V , khayyam , Javad Street , marvelous , RangiRangi , diligent , RASPINA , ezra
ارسال: #۵۳۹۳۱
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۱:۲۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۳۱ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  منم گرفتم دیشب داشتم قشنگ می مردم خیلی حس بدی بود سرفه کم و تب هم نداشتم اما اسهال داشتم اومدم بخوابم دیدم نمی تونم نفس بکشم تا ۵ صبح بیدار نشستم خیلی حس بدیه قفسه سینه قفل میشه رفتم دکتر گفت درگیرت کرده اما پیش رفته نیست حالا قراراه فرا سی تی کنم توکل به خدا

این سایتو چک کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , marvelous
ارسال: #۵۳۹۳۲
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۱۲:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۲۸ ب.ظ، توسط marvelous.)
(۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  منم گرفتم دیشب داشتم قشنگ می مردم خیلی حس بدی بود سرفه کم و تب هم نداشتم اما اسهال داشتم اومدم بخوابم دیدم نمی تونم نفس بکشم تا ۵ صبح بیدار نشستم خیلی حس بدیه قفسه سینه قفل میشه رفتم دکتر گفت درگیرت کرده اما پیش رفته نیست حالا قراراه فرا سی تی کنم توکل به خدا

طوری نیست نگران نباش، خوب میشی. خدا رو شکر از نوع خفیفش هست احتمالا و زودی خوب میشی برات دعا میکنم.

(۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۲۹ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۴۷ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  منم گرفتم دیشب داشتم قشنگ می مردم خیلی حس بدی بود سرفه کم و تب هم نداشتم اما اسهال داشتم اومدم بخوابم دیدم نمی تونم نفس بکشم تا ۵ صبح بیدار نشستم خیلی حس بدیه قفسه سینه قفل میشه رفتم دکتر گفت درگیرت کرده اما پیش رفته نیست حالا قراراه فرا سی تی کنم توکل به خدا

این سایتو چک کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

اگه این سایته که به همه میگه کرونا دارین برین خودتونو بستری کنین. من که کرونا داشتم، شما چطور؟

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۹۳۳
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۲:۴۲ ب.ظ
۹۸ چه سال بدی بود

خدا کنه ۹۹ اینقد بد نباشه تازه نمیدونیم این شهاب سنگ که میخواد بیاد میخوره تو سرمون یا نه
ارسال: #۵۳۹۳۴
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۵:۳۰ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۲:۴۲ ب.ظ)moslemrahmati نوشته شده توسط:  ۹۸ چه سال بدی بود

خدا کنه ۹۹ اینقد بد نباشه تازه نمیدونیم این شهاب سنگ که میخواد بیاد میخوره تو سرمون یا نه

الان گفتی شهاب سنگ یاد سریال لاست افتادم. یه قسمتی بود این پسر چاقه هارلی بنده خدا بلیط بخت آزمایی برد رستورانی رو که توش کار میکرد رو خرید. دقیقا روز افتتاحیه ی رستوران با مدیریت جدید یه شهاب سنگ زد همه رو نابود کرد و همه چی رفت هواBig GrinBig GrinBig Grin
الانم دقیقا ما همینمون مونده، ملخ حمله میکنه، سیل میاد، میمون میاد، کرونا میاد، احتمالا دفه ی بعد درست قبل از فرو افتادن همین شهاب سنگ روی ملت ایران، گوریلها حمله میکنن ، بعد گزینه ی بعدی تو این بازی جومانجی که به سر ایران اومده اینه، یا کرونا بگیر و برنده شو و مملکتت رو نجات بده، یا بزار شهاب سنگه بیاد.... اون موقعس که من یاد الفی اتکینز می افتم که میگفت، من از هیچی نمیترسم من از هیچی نمیترسم! و اینجا بود که همه چی تموم میشد و تازه میدیدی سال ۹۸ چه سال بدی بود!

من که دو هفته ی تنهایی سپری کردم تو این وضعیت کرونا بازار، همسرم قرنطینه بود و همش غصشو میخوردم که ای کاش اینجا بود، از قرنطینه بیرون بود، حالا که اومده دارم میگم، ای کاش قرنطینه بود و دست مامانش ازش کوتاه بود!!!! دلم نمیسوخت اون موقع لااقل میگفتم قرنطینس! الان چی بگم؟ تک و تنها تو خونه ای با پدر و مادر پیر .... دلمون خوشه والا، بریم طلاقمونو بستونیم به قول اصفونیای عزیز بریم رد کارمون.

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
ارسال: #۵۳۹۳۵
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۱۹ ب.ظ
خدا این اپراتورها رو لعنت نکنه. این‌ چه‌ مسخره بازیه زنگ میزنی یهو یه مرده با صدای کلفت میگه «به‌به ...» خب کوفت. مرض. ترسیدیم ما : )

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , khayyam , RASPINA , ele
ارسال: #۵۳۹۳۶
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۷:۲۲ ب.ظ
دلم برای تمام چیزهایی که به ظاهر ساده بود ولی از کنارش گذشتیم و همش غر می زدیم تنگ شده ، از مترو و brt شلوغ با اینکه تو هم بودیم ولی تو brt خوش بودیم آقا هل بده و همه می خندیدن Big Grin ، از دوچرخه سواری راحت با خیال اسوده با یه تی شرت ( الان جرات نمی کنم بیرون رفتی تی شرت بپوشم ) ، از دربند رفتن و درکه و غیره ، از باشگاه رفتن ، استخر رفتن و .... هیچ ترسی نداشتی هر کسی رو می دیدی دست می دادی خیلی وقتا هم دستاتو نمی شستی ولی غذا هم می خوردی هیچی نمی شد ، الان نمی تونی حتی برای خرید نون بری بیرن من خیلی رعایت می کنم ولی باز از صبح سرفه خشک گرفتم و وقتی تنها باشی هزار تا فکر بد می کنی Sad خیلی ساده بگم این کرونا سرویس کرد Confused
 سپاس‌گزاری شده توسط: marvelous , MarkLand , nlp@2015 , ele
ارسال: #۵۳۹۳۷
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۰۰ ب.ظ
الان رفتم واسه خونه یه شیشه ی بزرگ الکل گرفتم که همه جا رو ضد عفونی کنیم!
یاد کثیفی ها بخیر ...

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , RASPINA
ارسال: #۵۳۹۳۸
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۸:۲۰ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۰۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  الان رفتم واسه خونه یه شیشه ی بزرگ الکل گرفتم که همه جا رو ضد عفونی کنیم!
یاد کثیفی ها بخیر ...
پیدا میشه مگه الکل !!! چنده ؟
ارسال: #۵۳۹۳۹
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۰۹:۲۰ ب.ظ
(۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(29 اسفند ۱۳۹۸ ۰۸:۰۰ ب.ظ)marvelous نوشته شده توسط:  الان رفتم واسه خونه یه شیشه ی بزرگ الکل گرفتم که همه جا رو ضد عفونی کنیم!
یاد کثیفی ها بخیر ...
پیدا میشه مگه الکل !!! چنده ؟

والا این سوپری نزدیک خونه ی ما از این الکل های ۷۰ درصد با شیشه قهوه ای بزرگ آورده شیشه ای ۱۳۰ تومن. همه هم میخریدن انگار آب حیاته. من به خاطر بابا اینا این همه پول پای الکل دادم. وگرنه این مسخره بازیها چیه، آدم تو خونه تمیز بشینه دستاشو بشوره هیچی نمیشه. من دلم نگران مامان و باباس که سنی ازشون گذشته. الان این الکلی که من خریدم باور کنین دقیقا همونایی هستن که از سه کشور اروپایی به ایران وارد کردن، الان به جایی که مجانی به ما بدن دارن به خودمون میفروشن!!!!

ἓν οἶδα ὅτι οὐδὲν οἶδα

Σωκράτης

Socrates
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۵۳۹۴۰
۲۹ اسفند ۱۳۹۸, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۰:۴۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
این ۱۰۰ گیگ اینترنت هم امروز تا قطره آخرش رو چکوندم ... دیگه فیلم هم بخوام دانلود کنم میرم اونی که ۸ گیگ هست رو میگیرم ...

از این به بعد تصمیم گرفتم که توی هر پلتفرمی، کامنتا رو نخونم!

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۷,۷۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۷۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۳,۴۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۱۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۹۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۱۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close