زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۵۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۳۶۶
۲۹ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۷ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط ezra.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
When a man loves a woman she becomes his weakness
.When a woman truly loves a man he becomes her strength. This is called the exchange of Power

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۹۳۶۷
۲۹ دى ۱۳۹۷, ۰۳:۲۹ ق.ظ
(۲۸ دى ۱۳۹۷ ۰۲:۵۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  استاد راهنمای دومم در کمال پررویی می گه حوصله ام نمی گیره مقاله رو بخونم. تو که حوصله ات نمی گیره یک مقاله بخونی برای چی مسیولیت قبول کردی. اون یکی هم می گه می تونیم بدیم به یک استاد خارجی بخونه ایرادهای گرامری،... رو بگیره خودمون نخواهیم وقت بذاریم یا پول بدهیم. مقاله رو می خواهد ۴ نویسنده ای کنه برای اینکه خودش وقت نذاره. Angry
هرکی مقاله رو ببیند فکر می کنه آدم هیچ کاری نکرده نمی دونه اون ها الکی فقط اسمشون اومده در مقاله....

استاد خارجی ایراد گرامری زیاد ببینه احتمالا فرارو بر قرار ترجیح بده. به نظرم بدید که استاد زبان تصحیح کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Avril89
ارسال: #۴۹۳۶۸
۲۹ دى ۱۳۹۷, ۱۲:۱۹ ب.ظ
دیگه توکل به خدا انشااله درست میشه

think positive
ارسال: #۴۹۳۶۹
۲۹ دى ۱۳۹۷, ۰۹:۰۷ ب.ظ
(۲۹ دى ۱۳۹۷ ۰۳:۲۹ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  استاد خارجی ایراد گرامری زیاد ببینه احتمالا فرارو بر قرار ترجیح بده. به نظرم بدید که استاد زبان تصحیح کنه.
من هم خودم همین پیشنهاد رو دادم. البته به خاطر اینکه خیلی وقت گذاشتم نمی خواهم نویسنده اضافه شه. استادم گفت در فیلد ما نیست. گفتم ایراد گرامری لزوما نمی خواهد در فیلدمون باشند. حالا قرار شده بپرسیم ببینیم چند می گیره. استادمون که می گه تا ۳۰۰-۴۰۰ می دهم. :| فکر نمی کنم قیمتش این باشه. یکی از داورها گفته بدهید native speaker...
قبلا برای بچه های دیگه رو می داد به یک خارجی (اون هم native نبود) ولی به خاطر نرخ دلار دیگه نمی شه داد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Avril89
ارسال: #۴۹۳۷۰
۲۹ دى ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۵۷ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
خیلی زشته که با بقیه بر حسب محله ای که خونشون توش قرار داره و وضعیت مالیشون برخورد کنیم. ته بی شعوریه!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , big cloud , ezra , Avril89 , sajadg , .:tarannom:. , ele
ارسال: #۴۹۳۷۱
۲۹ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۴۰ ب.ظ
بانک ملت استخدام داره. گفتم اطلاع رسانی کنم شاید گره از کار کسی باز شدShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , khayyam , Soldier's life , .:tarannom:.
ارسال: #۴۹۳۷۲
۳۰ دى ۱۳۹۷, ۰۱:۲۷ ق.ظ
(۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کسی اطلاع داره حال خونواده آقای crevice چطوره؟
دوستانی که باهاشون مراوده داشتن اطلاع بدن
آقای وارسته و آقا مسعود لطفا

بهشون الان تو تلگرام پیام میدم. هر وقت جواب دادن اینجا اطلاع میدم.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Avril89 , alma1988 , big cloud , Saman , crevice
ارسال: #۴۹۳۷۳
۳۰ دى ۱۳۹۷, ۰۴:۳۳ ب.ظ
ممنون از همگی تون بچه ها، لطف کردین. با دعای شما بخیر گذشت. زن داداشم ممکن بود چندین ماه استراحت مطلق بشه که انگار خدا رو شکر اونم تا حدود یکی دو هفته دیگه[/align] مرخص میشن از بیمارستان. مرسی از همگی Heart
(۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۱:۲۷ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(30 دى ۱۳۹۷ ۰۱:۱۲ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  کسی اطلاع داره حال خونواده آقای crevice چطوره؟
دوستانی که باهاشون مراوده داشتن اطلاع بدن
آقای وارسته و آقا مسعود لطفا

بهشون الان تو تلگرام پیام میدم. هر وقت جواب دادن اینجا اطلاع میدم.
مرسی مسعود جان لطف کردی. Heart
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Milad_Hosseini , RASPINA , alma1988 , The BesT , big cloud , ezra , Avril89 , .:tarannom:. , codin , pioneer01
ارسال: #۴۹۳۷۴
۳۰ دى ۱۳۹۷, ۰۸:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ دى ۱۳۹۷ ۰۸:۰۶ ب.ظ، توسط sajadg.)
(۲۹ دى ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی زشته که با بقیه بر حسب محله ای که خونشون توش قرار داره و وضعیت مالیشون برخورد کنیم. ته بی شعوریه!

هیچ چیزی ثابت نیست همه چی در حال چرخیدنه(یه کنایه)

متاسفانه من خودم از این نوع افراد دیدم افرادی که اگه بهشون بها بدی میخوان به هر دلیلی مثل همین دلیلی که گفتید سوار ادم(مخصوصا ادم نیازمند و فقیر) بشن. یک بار به یه نفر گفتم ادم ارزشمند و و طوری با یه نفر برخورد کرد که من خودم واقعا واقعا واقعا شرمنده شدم(دلیل همین دلیل بالایی).... بگذریم
ارسال: #۴۹۳۷۵
۳۰ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۲۵ ب.ظ
۱-۰ بردیم؟؟؟
من فقط یه بار صدای "گُل" شنیدم.
:|
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۹۳۷۶
۳۰ دى ۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ ب.ظ
می دونم درست میشه به امید خدا...

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , khayyam
ارسال: #۴۹۳۷۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۶ ق.ظ
آدم مگه ازین زندگی چی میخواد؟؟
یه کار که سرش گرم باشه و یکی که دلش بهش گرم باشه..
چیز زیادیه این؟؟
نه واقعا چیز زیادیه؟؟
خواهرم شما بگو چیز زیادیه اینا؟؟
براددم شما بیا بگو..چیز زیادیه؟؟

نیست والا...

رتبه خواهی همچو خورشید از خلایق دور باش ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , alma1988 , negarin_
ارسال: #۴۹۳۷۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۹:۳۳ ق.ظ
خدایا شکرت!
همینجوری Smile

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , negarin_ , big cloud , khayyam
ارسال: #۴۹۳۷۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ ق.ظ
سرم خیلی شلوغ شده. شلوغتر هم خواهد شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , big cloud , khayyam
ارسال: #۴۹۳۸۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ ق.ظ
بعضی وقتا هیچی اونی که میخای نیس. ایده آل گرا بودن خیلی مزخرف و افتضاحه.
----
برای سومین بار آنفولانزا رو در ماه اخیر گرفتم که نشون بدم که کار نشد نداره Tongue البته فکر کنم اینبار آنفولانزای خری گرفتم که دکتر دو آمپول روز اول و دو آمپول برای روز دوم تجویز کرده Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , Riemann , khayyam

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۰۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close