زمان کنونی: ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۵۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۹۳۸۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۱:۳۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
دیگه دنیای فنی برام جذابیت نداره. بازار خیلی جالب تره.

اینم که هفت ساعت از روز پشت میز بشینم و آدمای مزخرف رو تحمل کنم برایم قابل تحمل نیست دیگه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , MarkLand , ezra , khayyam , Iranian Wizard
ارسال: #۴۹۳۸۲
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۱:۵۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بعضی وقتا هیچی اونی که میخای نیس. ایده آل گرا بودن خیلی مزخرف و افتضاحه.
----
برای سومین بار آنفولانزا رو در ماه اخیر گرفتم که نشون بدم که کار نشد نداره Tongue البته فکر کنم اینبار آنفولانزای خری گرفتم که دکتر دو آمپول روز اول و دو آمپول برای روز دوم تجویز کرده Big Grin
منو یه پسرخاله م خیلی از این واژه "خری" استفاده میکنیم.
یعنی تا دیدم پوکیدم از خندهBig GrinBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , Riemann
ارسال: #۴۹۳۸۳
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۳:۵۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط elect.)
.....

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۹۳۸۴
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۱۰ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۵۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  واقعن جذابییت نداره یا چونن درمقایسه باانرزی ک صرف میشه و زحمتش, دستاورد متتناسب ب دس نمیاد؟

ینی میخوام بگم اگه ازنظرر مالی و اجتماعیی نتیجه مطلوب ب دس میومد بازم انصراف میددادین از رشته تخصصی خودتونن؟

لایک کننددگان و دیگراانم جواب بدن ممنون میشم
نمیدونم. من هیچ وقت به «اگه» ها فکر نمی کنم. همیشه تو دنیای واقعی زندگی می کنم.

سپاس‌گزاری شده توسط: elect , khayyam
ارسال: #۴۹۳۸۵
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۴:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۶ ب.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۹۳۸۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۰۸:۲۵ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۴:۱۷ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  پس در صورتت تمایل از جذابییت های بازار بگین (همینطورر دیگران هم ج بدن ممنون میشم)
موضوع انشا: میخواهید چه کار شوید

بستگی داره. برای من دیدن سر زندگی بازار جذابیت داره. برنامه نویسی مستلزم اینه که چند ساعت فقط با کامپیوتر کار کنم. دوست دارم با آدم ها مراوده کنم تا کامپیوتر. به علاوه فکر می کنم تو بازار آزادی عمل بیشتری دارم تا برنامه نویسی. تو برنامه نویسی تهش اینه که آدم فریمورکشو عوض می کنه یا زبان برنامه نویسی رو. تو بازار آدم میتونه خلاقیت های متنوعی رو بزنه برای گسترش کسب و کارش به خرج بده. یا اصلا کسب و کارش رو عوض کنه. یا مثلا تو چند تا کار سهم داشته باشه.
انگیزه های مالی، استهلاک بالای برنامه نویسی و عمر پایین کار برنامه نویسی رو هم به دلایل عدم علاقه من به بازار اضافه کنید.
به علاوه دیگه دوست ندارم برای کسی کار کنم. آزادی عملم گرفته میشه. شاید به خودتون بگید کار بازار هم درگیری خودش رو داره. اما دیگه آدم برای یه بانک رفتن نباید با دو نفر هماهنگ کنه و تازه بعدش هم وسط کار یکی زنگ بزنه که اینترنت من وصل نمیشه برگرد اداره درستش کن! دوست ندارم رییس داشته باشم تا (احیانا) تو زندگی شخصیم فضولی کنه. تو شرکت های خصوصی که بیشتر سهم به رییس و سهامدار های شرکت میرسه. برنامه نویس عملا داره تو جوب بقیه آب میریزه.
من کارها رو تقسیم می کنم (که البته تقسیم بندی دقیقی هم نیست) به کارهای خدماتی و سرمایه گذاری. کار خدماتی ویژگی مهمی که داره اینه که تا زمانی که فرد کار می کنه بهش پول میدن و اگه کار نکنه کسی بهش پول نمیده. مثل کار مهندس ها، وکلا، مشاورها و حتی کارمندان دولت (تا حدی). کار سرمایه گذاری برعکسه. طرف به خاطر سرمایه ای که داره پول در میاره. فرضا صاحب یه کارگاه میتونه یه فرد مورد اعتماد پیدا کنه برای مدیریت کارگاه و خودش دیگه درگیر کار نشه و فقط سودش رو بگیره. حتی آدم هایی هستن که چند تا آپارتمان اجاره دادن و از این طریق درآمد دارن. حالا بعد از چند سال یه برنامه نویس کمک کرده به موفقیت یه شرکت دیگه و موقع ترک شرکت هیچی به غیر از حقوقی که گرفته نداره. اما همین فرد علاوه بر اجاره آپارتمان ها که در طی سالها گرفته، سرمایه خودش (آپارتمان ها)‌ رو هم حفظ کرده.
این بود انشای من Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: alma1988 , Avril89 , The BesT , big cloud , elect , MarkLand , khayyam
ارسال: #۴۹۳۸۷
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۰:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط negarin_.)
(۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۳:۵۵ ب.ظ)elect نوشته شده توسط:  واقعن جذابییت نداره یا چونن درمقایسه باانرزی ک صرف میشه و زحمتش, دستاورد متتناسب ب دس نمیاد؟

ینی میخوام بگم اگه ازنظرر مالی و اجتماعیی نتیجه مطلوب ب دس میومد بازم انصراف میددادین از رشته تخصصی خودتونن؟

لایک کننددگان و دیگراانم جواب بدن ممنون میشم
میدونی عزیزم، من یه چند سالی کار خصوصی انجام دادم، خسته شدم از اینکه وقت و بی وقت باید کار میکردم؛ همش در حال یادگیری بودم، همش میگفتم این کار تموم بشه این مدت تموم بشه ، همه چی روی روال میفته و من میتونم زندگی عادی خودم رو داشته باشم... درآمدم خوب میشه پس میتونم خوشحال باشم... اما ته تهش دیدم نه، توقعات مدیران و شرکت ها تمومی نداره، مدیرانی که بعضی شون هنوز تکلیف خودشون رو با شرکتشون نمیدونن، انتظاراتت هم برآورده نمیشه... دیکه استپ کردم و دنبال راه های جایگزینی که قاعدتا باید توی این یکسال به نتیجه برسه اگر اگر استقامت کنم.. به نتیجه رسید حتما اینجا خبرشو میدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , Avril89
ارسال: #۴۹۳۸۸
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۲ ب.ظ
فکر میکنم من هم مثل استیو جابز دیوانه باشم. (البته نابغه نیستم) بعد از حدود ۱۰ سال برنامه نویسی خسته نشدم هنوزBlush البته کار بازار را هم دوست دارم. اما نمیدونم چرا هر کاری هم میخوام بکنم دوست دارم اون کار را راه بندازم گاهی یه سر بهش بزنم و خودم بازم کد بزنم UndecidedUndecidedUndecided
شاید چون از اول تفریحی کار کردم و بیشتر عمر برنامه نویسیم دور کار بودم و برا خودم زندگی کردم.( اینم سختیای خودش را داره اما دیگه رئیس بازی نداره)
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_
ارسال: #۴۹۳۸۹
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۱۴ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۰۸:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  برنامه نویس عملا داره تو جوب بقیه آب میریزه.

الان شما یه شغل معرفی کن که آب تو جوب خودت بریزه؟!
دنیا همینه دیگه
هرچقدرم لیبرال تر یا به قول شما بازار آزادتر بشه بدترم میشه
سرمایه دارای بزرگ کوچیکترا رو میبلعن و بزرگتر میشن
کلی آدم بدبخت شب و روز عرق میریزن تا یه چند نفر خاص تو لاکچری ترین وضعیت ممکن عرق بخورن
سوسیالیستی و دولتی و حکومتی و .. هم که قتلگاه خلاقیت و بهشت رانت و فساده.
کلاً هر جور بازار و مکتبی یه ایراداتی داره و یه مزایایی
به نظرم نباید اصن به این چیزا فکر کرد
ما به این دنیا نیومدیم که کار کنیم. پس کار اولویت اول نباس باشه. کار فقط یه ابزاره. همه چیز نیست.

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Amir V
ارسال: #۴۹۳۹۰
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۴۱ ب.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۴ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  الان شما یه شغل معرفی کن که آب تو جوب خودت بریزه؟!
دنیا همینه دیگه
هرچقدرم لیبرال تر یا به قول شما بازار آزادتر بشه بدترم میشه
سرمایه دارای بزرگ کوچیکترا رو میبلعن و بزرگتر میشن
کلی آدم بدبخت شب و روز عرق میریزن تا یه چند نفر خاص تو لاکچری ترین وضعیت ممکن عرق بخورن
سوسیالیستی و دولتی و حکومتی و .. هم که قتلگاه خلاقیت و بهشت رانت و فساده.
کلاً هر جور بازار و مکتبی یه ایراداتی داره و یه مزایایی
به نظرم نباید اصن به این چیزا فکر کرد
ما به این دنیا نیومدیم که کار کنیم. پس کار اولویت اول نباس باشه. کار فقط یه ابزاره. همه چیز نیست.
با این نگرش و دید منفی قرار نیست چنین چیزی رو پیدا کنی. وقتی از اول خودت رو باخته فرض می کنی قرار نیست آخرش موفق بشی.

سپاس‌گزاری شده توسط: ezra , negarin_ , nlp@2015
ارسال: #۴۹۳۹۱
۰۱ بهمن ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ب.ظ
بارها اومدم اینجا چیزی بنویسم ولی یه احساس درونی عمیق رو نمیشه اونطوری که حق مطلب ادا بشه توصیف کرد.. الانم نوشتم و پاک کردم.
فقط این که به خاطر موضوعی که در گذشته اتفاق افتاده و مقصرش هم تا حد زیادی خودم بودم به شدت احساس گناه میکنم.. ای بابا نمیشه بیشتر نوشت ...

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: elect , khayyam , alma1988 , RASPINA
ارسال: #۴۹۳۹۲
۰۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۰۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  بارها اومدم اینجا چیزی بنویسم ولی یه احساس درونی عمیق رو نمیشه اونطوری که حق مطلب ادا بشه توصیف کرد.. الانم نوشتم و پاک کردم.
فقط این که به خاطر موضوعی که در گذشته اتفاق افتاده و مقصرش هم تا حد زیادی خودم بودم به شدت احساس گناه میکنم.. ای بابا نمیشه بیشتر نوشت ...
راه جبرانی نیست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۹۳۹۳
۰۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط elect.)
.....

سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , negarin_
ارسال: #۴۹۳۹۴
۰۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۳۴ ق.ظ
(۰۲ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ق.ظ)hope_ نوشته شده توسط:  راه جبرانی نیست؟
نمیدونم. فکر کن ۳-۴ سال از عمرت هدر رفته، میتونی زمان رو برگردونی؟

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۹۳۹۵
۰۲ بهمن ۱۳۹۷, ۱۲:۴۶ ق.ظ
.....

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۶۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۵۹۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۱۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۲۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۷۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۲۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۲۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close