زمان کنونی: ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۱۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۷۲۰۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰ ب.ظ، توسط big cloud.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  وای بچها امروز یه چیزی شنیدم آتیش گرفتم یه پزشک عمومی استخدامی تامین اجتماعی ماهی پونزده میلیون حقوق میگیره تازه عصر از ساعت یک میره سر کار تا شش و هفت بچها فکرشش را بکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونوقت ما با دو تا بچه کوچیک که هنوز پوشک میشن با هزینه های سرسماور زندگی ماهی دوتومن هم نمیگیریم که باید وام هامون را هم باهاش بدیم . تازه الان بعد سه سال زندگی مشترک تونستیم خونمون را به زور وام عوض کنیم یه واحد آپارتمان بگیریم
پزشک شدن دل بزرگی میخواد، هر چند در کشور ما خبر مرگ آدما را شنیدن به یک امر واضح و بدیهی مبدل شده، اگر تصور میکنید پتانسیل پزشک شدن را دارید، از همین الان میتونین براش درس بخونین و دوباره کنکور بدین، من خودم تحمل دیدن خون را ندارم و میدونم هیچ وقت برام دیدن مرگ و میر عادی نمیشه، پس ترجیح میدم دور این شغل شریف را خط بکشم و به همین دوزار قانع باشم!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۷۲۰۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۵ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۲۹ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۱۴ ب.ظ)نارین نوشته شده توسط:  وای بچها امروز یه چیزی شنیدم آتیش گرفتم یه پزشک عمومی استخدامی تامین اجتماعی ماهی پونزده میلیون حقوق میگیره تازه عصر از ساعت یک میره سر کار تا شش و هفت بچها فکرشش را بکنید !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونوقت ما با دو تا بچه کوچیک که هنوز پوشک میشن با هزینه های سرسماور زندگی ماهی دوتومن هم نمیگیریم که باید وام هامون را هم باهاش بدیم . تازه الان بعد سه سال زندگی مشترک تونستیم خونمون را به زور وام عوض کنیم یه واحد آپارتمان بگیریم
پزشک شدن دل بزرگی میخواد، هر چند در کشور ما خبر مرگ آدما را شنیدن به یک امر واضح و بدیهی مبدل شده، اگر تصور میکنید پتانسیل پزشک شدن را دارید، از همین الان میتونین براش درس بخونین و دوباره کنکور بدین، من خودم تحمل دیدن خون را ندارم و میدونم هیچ وقت برام دیدن مرگ و میر عادی نمیشه، پس ترجیح میدم دور این شغل شریف را خط بکشم و به همین دوزار قانع باشم!

دل بزرگ یعنی اینکه با ۲ تا بچه وتاهل کلی قسط و وام ماهی ۲ تومن درامدت باشه...

پزشک شدن اصلا دل بزرگ نمی خواد
دل بزرگ رو یه کارگر می خواد که ۴ شیفت تو خط تولید برای ماهی ۱۵۰۰ داره کارگری می کنه...

خانوادش
بچش
زنش
خودش...
ارسال: #۴۷۲۰۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۵ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دل بزرگ یعنی اینکه با ۲ تا بچه وتاهل کلی قسط و وام ماهی ۲ تومن درامدت باشه...
دل بزرگ رو یه کارگر می خواد که ۴ شیفت تو خط تولید برای ماهی ۱۵۰۰ داره کارگری می کنه...
خانوادش
بچش
زنش
خودش...
از نظر من این حرف‌ها بازی با کلمات هست. من کاری با حقوق و سواد و اخلاق پزشکان ندارم، ولی تقریبا همه‌ی ماهایی که به این تاپیک سر می‌زنیم، امکانِ این رو داشتیم که گزینه‌ی پزشک شدن رو پیگیری کنیم، البته به شرط داشتن علاقه و هوش و استعداد. و در این صورت الان احتمالا پزشک شده بودیم. چیزی هم نیست که نیاز به پارتی داشته باشه. پس خودمون رو ملامت کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , blackhalo1989 , Saman , RASPINA , .:tarannom:. , Milad_Hosseini , Avril89
ارسال: #۴۷۲۰۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۰۶ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  از نظر من این حرف‌ها بازی با کلمات هست. من کاری با حقوق و سواد و اخلاق پزشکان ندارم، ولی تقریبا همه‌ی ماهایی که به این تاپیک سر می‌زنیم، امکانِ این رو داشتیم که گزینه‌ی پزشک شدن رو پیگیری کنیم، البته به شرط داشتن علاقه و هوش و استعداد. و در این صورت الان احتمالا پزشک شده بودیم. چیزی هم نیست که نیاز به پارتی داشته باشه. پس خودمون رو ملامت کنیم.
دقیقا منظور بنده همین بود، اگر فردی هر جای زندگی تصور میکنه در مسیر اشتباهی قرار گرفته، بهتره همونجا ایست کنه و تغییر مسیر بده. رسیدن به هدف خیلی سخته، اما نشدنی نیست!اگر علاقه داریم به درآمد یک جراح برسیم باید راهی را بریم که اون رفته و سختیاش را به جون بخریم .
 سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , RASPINA
ارسال: #۴۷۲۱۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۱۳ ب.ظ
همیشه فکر میکردم اینایی که پزشک، پرستار و مشاغل این مدلی میشن، از همون اول نترس بودن، تا اینکه چند وقت پیش خانومی رو دیدم که داشت با خانوادش صحبت میکرد، اتاق عمل استخدام شده بود با خوشحالی می‌گفت خدارو شکر بالاخره استخدام شدم اما از دیروز که مریض رو در اون حال دیدم یه جوری هستم، حالم بده، اما باز خودش رو دلداری میداد می‌گفت عادت میکنم عادی میشه و ...
پ. ن ۱: بله صدرصد ما هم می‌تونستیم پزشک بشیم.
پ.ن ۲: تنها نباید خودمون رو به خاطر پزشک نشدن یا نداشتن شغل بعد اینهمه تحصیلات، ملامت کنیم؛بخشی بخاطر سیاست های غلط هست. یه موقعی همه درس خون ها می‌رفتن ریاضی و فیزیک میخوندن، الان همه بخاطر شغل های بیمارستانی تجربی میخونن، حالا چندین سال دیگه باز گرفتار همین نتایجی خواهند شد که ما الان گرفتارشیم.
پ. ن۳. مشکل خیلی از ماها اینه که از شغلمون راضی نیستیم بخاطر درآمدش یا شغل نداریم، اینکه یک سال دیگه کجا باشیم مهمه! اگر فهمیدیم و تغییرش ندادیم، اگر فهمیدیم چیزی هست که می‌تونه ما رو خوشحال کنه، اما براش تلاش نکردیم و بازم گذشته رو نبش قبر کردیم باید خودمون رو ملامت کنیم.
پ.ن ۴:منم که این حرف ها رو میزنم، گاهی روحیم رو می‌بازم ولی باز بلند میشم و تلاشم رو میکنم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , αɾια
ارسال: #۴۷۲۱۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۲:۳۵ ب.ظ
خواهر من یه پرستاره
اگر چیزایی که اون دیده رو من میدیدم :
اون قضیه خودکشی تا الان رخ داده بود
و بعدش اینکه من دست کم روزی ۸ یا ۹ ساعت باید گریه میکردم. صد البته نه اینکه دل نازک و اینا باشم(کلا به سنگ دل بودن معروفم و چند تا از دوستانم یادمه بهم گفتم تا حالا گریه هم کردی).عمق فاجعه زیاده، شبیه دیدن پسر بچه ای ۸ ساله که :
سرطان ستون فقرات داره
و سرطان زده به مغز استخوانش.
تصادفی هایی که دل و روده شون میریزه روی تخت!!
یه روز میام مفصل براتون مینویسم اگر حسش رود
و آخرین موردی که گفت همین دیروز :
دو تا پسر بچه که پدر و مادرشون با قرص برنج خودکشی کردن
پسر بزرگ بیش فعاله ، ۷ سالشه . ده روز از مرگ پدر و مادر می گذره و عموش به خاطر رفتار پسره در حد کبود شدن بچه رو کتک میزنه . . .
دختر بچه ای که سرطان داره و آرزوی مرگ میکنه و به حدی زخم بستر داره که هر یه ساعت یه بار باید پانسمانش رو تعویض کنن
و البته مرد
و . . .
پزشک بودن و پرستار بودن و مهندس بودن و هر چیزی با عشق به بودنشون و قبول سختی ها برای بدست آوردنشون قشنگه به نظرم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , big cloud , αɾια , diligent , SepidehP
ارسال: #۴۷۲۱۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط خانه سبز.)

(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  ...

واقعا حرفت درسته خیلی موفق باشی خیلی خوشم اومد خیلی
ارسال: #۴۷۲۱۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۱۳ ب.ظ، توسط αɾια.)
[تصویر:  460824_qj9u_1024_programmer_day.png]

.. برنامه نویس هایِ مانشتی روزتوون مبااارک ..
[تصویر:  460824_www.roozgozar.com-223.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: .:tarannom:. , negarin_ , Amir V , RASPINA , blackhalo1989 , MarkLand , big cloud , Saman
ارسال: #۴۷۲۱۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۱۶ ب.ظ
بچه ها الان کسی هست بتونه پروژه دورکاری برای من بگیره
ارسال: #۴۷۲۱۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۵۵ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۵۵ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  دل بزرگ یعنی اینکه با ۲ تا بچه وتاهل کلی قسط و وام ماهی ۲ تومن درامدت باشه...
خانوادش
بچش
زنش
خودش...
از نظر من این حرف‌ها بازی با کلمات هست. من کاری با حقوق و سواد و اخلاق پزشکان ندارم، ولی تقریبا همه‌ی ماهایی که به این تاپیک سر می‌زنیم، امکانِ این رو داشتیم که گزینه‌ی پزشک شدن رو پیگیری کنیم، البته به شرط داشتن علاقه و هوش و استعداد. و در این صورت الان احتمالا پزشک شده بودیم. چیزی هم نیست که نیاز به پارتی داشته باشه. پس خودمون رو ملامت کنیم.
جای ملامت داره
واقعا باید خودمون رو ملامت کنیم که در جامعه ما اینقدر اختلاف درآمد وجود داره!!!
به نظرم همه باید دست به دست هم بدن، حتی خود پزشکا که این اختلاف درآمدی کاهش پیدا کنه
پزشکایی هستن که مثلا نصف حقوقشون رو خیریه مصرف می‌کنن ولی بهتر بود برای متعادل‌تر کردن حقوق‌ها تلاش می‌کردن

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: saeidkhan
ارسال: #۴۷۲۱۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۰۵ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۱۶ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها الان کسی هست بتونه پروژه دورکاری برای من بگیره
درصدم میدی بهش؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۷۲۱۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ ب.ظ
سلام
یه فلش ۸گیگ دارم که اوبونتو را روش بوت شده تا بصورت لایو اوبونتو را بالا بیارم
الان میخوام فلش را به حالت قبل برگردونم و فرمتش کنم .
کلیک راست کردم و روی گزینه فرمت زدم.ولی فضای باقیمانده را ۸گیگ نمینویسه.۲مگ مینویسه.
راه خاصی هست برای فرمت کردن فلشی که روی برنامه بوت شده؟
ممنون
ارسال: #۴۷۲۱۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۰۵ ق.ظ
من یه رفیقی دارم همکلاس بودیم یعنی الان حدود ۲۷ سالشه و برق شریف بوده از این ترم پزشکیشو شروع میکنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , big cloud , RASPINA
ارسال: #۴۷۲۱۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۰۵ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  من یه رفیقی دارم همکلاس بودیم یعنی الان حدود ۲۷ سالشه و برق شریف بوده از این ترم پزشکیشو شروع میکنه.
واقعا این ادمایی که برق شریف خوندن، اکثرشون استعداد های تلف شده هستن، همکارای منم زیاد هستن که برق خوندن بعضا تا فوق لیسانس و الان برنامه نویسی یا کارای بیزنسی میکنن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۷۲۲۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۸ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۲ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سلام
یه فلش ۸گیگ دارم که اوبونتو را روش بوت شده تا بصورت لایو اوبونتو را بالا بیارم
الان میخوام فلش را به حالت قبل برگردونم و فرمتش کنم .
کلیک راست کردم و روی گزینه فرمت زدم.ولی فضای باقیمانده را ۸گیگ نمینویسه.۲مگ مینویسه.
راه خاصی هست برای فرمت کردن فلشی که روی برنامه بوت شده؟
ممنون
با دستور killبزن کل ویندوز رو بکش داخل فلش. قبلشم فک کنم توی run level 1باید بیاریش بالا.
بعد ترمینال رو باز کن و دستور kill. . .یه چیزی رو وارد کن کل سیستم عامل رو میکشه. دقیق یادم نیست kill osیا یه همچین چیزی بود.
بذار پیداش کنم میذارم اگر درست یادم باشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۹۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۹۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۴۴۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۵۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۱۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close