زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۹۳۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۴۵ ب.ظ
منم دوست دارم پارک برم ولی نه پارک فن آوری ! پارک شهر ، پارک آب و آتشی چیزی Smile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۹۳۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۸:۱۶ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من هم پارک علم و فناوری توی شهرستان رفتم ( میرفتم شرایطو میدیدم و کار نمیکردم اونجا) و هم پارک یکی از دانشگاه های تهران کار کردم . بیشترین چیزی که دیدم این بود که استارتاپ ها فقط برای این شروع به کار میکردن که تسهیلات مربوطه رو بگیرن و کارها احمقانه و لاکپشتی جلو میرفت! تجربه خیلی بدی بود
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۶۹۳۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۱۹ ب.ظ، توسط MarkLand.)
ﻫﻤﯿﻦ ﻋﻘﻠﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺳﻨﮓ ﺣﻘﯿﻘﺖ ﺧﺎﻧﻪ ﻣﯽ ﺳﺎزد

زﻣﺎﻧﯽ از ﺣﻘﯿﻘﺖ ﻫﺎی ﻣﺎ اﻓﺴﺎﻧﻪ ﻣﯽ ﺳﺎزد

ﺳﺮ ﻣﻐﺮور ﻣﻦ! ﺑﺎ ﻣﯿﻞ دل ﺑﺎﯾﺪ ﮐﻨﺎر آﻣﺪ

ﮐﻪ ﻋﺎﻗﻞ آن ﮐﺴﯽ ﺑﺎﺷﺪ ﮐﻪ ﺑﺎ دﯾﻮاﻧﻪ ﻣﯽ ﺳﺎزد...

#فاضل_نظری

think positive
ارسال: #۴۶۹۳۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۰۱ ب.ظ
-مهاجرت
-کار
-ادامه تحصیل
-تنهایی
همه یا بیشتر ما از مواربالا همه یا حداقل یک موارد را درگیرن

منم این رزوا خیلی فکرم مشغوله از طرفی شرایط کاریم سخت شده و از طرفی دانشگاه شروع میشه و کار و ادامه تحصیل همزمان به نظرم سخته برام از طرفی بیکاری و در ادامه بی پول شدن هم ی کابوسه ............
کارم قبلا شهر خودمون بود ولی الان فاصله اش شده ۲/۵ ساعت تازه مسیرش هم خیلی بده کلاسای دانشگام هم وسط هفته دوشنبه و سه شنبه

اهل غر زدن زیاد نیستم ولی چ میشه کرد؟ کاش حداقل شرایط جامعه خوب بود آدم ی امیدی داشت که کارش را رها کنه راحت کار پیدا میکنه

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , big cloud
ارسال: #۴۶۹۴۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  -مهاجرت
-کار
-ادامه تحصیل
-تنهایی
همه یا بیشتر ما از مواربالا همه یا حداقل یک موارد را درگیرن

منم این رزوا خیلی فکرم مشغوله از طرفی شرایط کاریم سخت شده و از طرفی دانشگاه شروع میشه و کار و ادامه تحصیل همزمان به نظرم سخته برام از طرفی بیکاری و در ادامه بی پول شدن هم ی کابوسه ............
کارم قبلا شهر خودمون بود ولی الان فاصله اش شده ۲/۵ ساعت تازه مسیرش هم خیلی بده کلاسای دانشگام هم وسط هفته دوشنبه و سه شنبه

اهل غر زدن زیاد نیستم ولی چ میشه کرد؟ کاش حداقل شرایط جامعه خوب بود آدم ی امیدی داشت که کارش را رها کنه راحت کار پیدا میکنه
منم غم شروع دانشگاه رو دارم , اگه تحصیل برام مهم نبود قطعا با خیال راحت میرفتم دانشگاه آزاد. از طرفی فشار کار و درس که قاطی بشه فشار زیادیه واقعا. موندم چی کنم هردو رو ، حاضر هم نیستم پارت تایم کارکنم Confused قطعا کمترین کاری که میکنم اینه که با اساتید صحبت کنم کمتر برم سرکلاس که بتونم هم کار کنم هم تکالیف و وظایف درس هارو انجام بدم
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۹۴۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۰۷ ب.ظ
سحاب داره جاوا کار علاقه‌مند به بیگ دیتا میگره. دیدم بحث کار و استارت آپ و پارک راه انداختین، گفتم شاید برای کسی مفید باشه.
از نظر شخصی خودم توی تهران دنبال کار توی استارت آپ ها نباید بود، جاهای امتحان پس داده رو انتخاب کنید. شرکت های بزرگ که چارچوب کاری مشخص باشه.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , kilookiloo , Saman , khayyam
ارسال: #۴۶۹۴۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۵۶ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۲۱ ق.ظ)H-Arshad نوشته شده توسط:  در میان دزدان و اختلاس گران ۴۰ سال گذشته حتی یک مرد کرواتی یا یک زن بی حجاب هم نبود.
همگی مومن،نمازخوان و به اصطلاح مسلمان بودند و همگی به معاد اعتقاد داشتند
همگی خدا ترس و داغ مهر در پیشانی داشتند
همگی در منسب اداره یا وزارتخانه خود در صف اول نماز جماعت می ایستادند
همگی ماه رمضان را روزه میگرفتند و شبهای احیا قرآن به سر بودند و ماه محرم مشکی پوش بودند....

به معاد اعتقاد داشتند؟؟ خدا ترس؟ قرآن؟
یعنی می‌دونستند که باید جواب پس بدن؟

دزد اگه لباس آشنا بپوشه و بره دزدی، ما میگیم همه دزدا آشنا بودن، غریبه‌ها دزد نبودن؟

احساساتی شدیا Big Grin

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , SepidehP
ارسال: #۴۶۹۴۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ ق.ظ
پند اخلاقی امشب هم اینکه:
به کسی که میخواد از زندگیتون بره ،دوویدن یاد بدین !!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , WILL , nlp@2015 , RASPINA , big cloud , ftmbghrn , SepidehP
ارسال: #۴۶۹۴۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۵۴ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۳۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  شهر شما نمیدونم کجاست. اما کسایی که توی پارک هستن معمولا گروهشون ضعیفه و ایده های خوبی ندارن.شما چه بسا برید حتی سرگروه استارت آپ ها بشید اگر تخصص ویژه ای دارید.
شما حالا یه سر برید با شتاب دهنده ش حرف بزنید(معمولا مدیر بخش شتاب دهنده اساتید دانشگاه هستند) ببینید چی بهتون میگه.به سبکی هم حرف بزنید که پول اول کار باشه براتون که نیان سو استفاده کنن.دست بالا هم بگیر. اگر خودتون ایده دارید که باید دفاع کنید و از روش وام بهتون میدن و از صفر تا صدش باهاتون همراه میشن
ممنون. ما تهران هستیم. اینجایی که رفتم در شتاب دهنده فینوا مستقر بودند. اون سه تا رشتشون کامپیوتر نبود. یکی شون یک کم برنامه نویسی،.. بلد بود. محصولشون هم ایجاد شده بود. یک developer می خواستند که باگ هاش رو رفع کنه و ویژگی رو اضافه کند،... می گفتند هیچ کس head نیست. همه هم تیمی هستیم. یعنی co-founder می شدم. شرایطشون بد نبود. حالا اون دو ماه خیلی مهم نبود، می شد هم حرف زد و کمترش کرد،... ولی اگه نمی گرفت تقریبا کل وقتی که آدم گذاشته رو هوا می رفت. اگه بگیره کلی سود می کردیم. می گفتتند سرمایه گذار فعلا نمی گیریم چون محدودمون می کنه و درصد زیادی رو هم خودش بر می داره. اون برای توسعه خوب است. نمی دونم بقیه استارتاپ های نوپا هم این طوری است یا نه. یعنی اون ها هم سودش ۰ و ۱ است؟ اینکه co-founder بودیم خیلی ویژگی خوبی بود. دوست دارم هم حقوق ماهیانه داشته باشم هم از فروش سهم داشته باشم.Big Grin
پارک علم و فناوری فقط مخصوص استارتاپ ها است؟ من اگه قرار باشه کارمند باشم دوست دارم در شرکت های بزرگ کار کنم. می خواستم بدونم اون ها می تونند لینکی ایجاد کنند یا نه.
این که خیلی شیر تو شیره. کی مدیریت میکنه پس؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۶۹۴۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۰۰ ق.ظ
بچه ها کسی دورکاری میتونه بمن پروژه بده پایتون جنگو فلسک پی اچ پی ...؟؟؟
دور کاری
ارسال: #۴۶۹۴۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۲۴ ق.ظ، توسط gogooli.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۵۴ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  این که خیلی شیر تو شیره. کی مدیریت میکنه پس؟
یه جورایی مدیریت با یکی شون بود ولی رییس و کارمندی نبود.

(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۰ ق.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  بچه ها کسی دورکاری میتونه بمن پروژه بده پایتون جنگو فلسک پی اچ پی ...؟؟؟
دور کاری
به من php (laravel) پیشنهاد شد رد کردم. اگه بلدید می خواهید معرفی کنم.
در این سایت های کاریابی هم می تونید پیدا کنید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

البته من این شرکت ها رو نمی شناسم.
ارسال: #۴۶۹۴۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۶ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۷ ق.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  پند اخلاقی امشب هم اینکه:
به کسی که میخواد از زندگیتون بره ،دوویدن یاد بدین !!

به جای آموزش دو بهتر نیس برگردین ببینین چیکار کردین که میخاد از زندگیتون بره، که حداقل دفه بعد تکرارش نکنین!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , WILL , khayyam , codin , James Sullivan , SepidehP
ارسال: #۴۶۹۴۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۴۶ ب.ظ
کاربر خانه سبز چرا عین بچه دبیرستانی ها تو تلگرام بلاکم می کنی !؟

آقا من بهش گفتم زن نگرفتی ؟

گفت با کدوم پول و بلاکم کرد Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۴۶۹۴۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۱ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  به جای آموزش دو بهتر نیس برگردین ببینین چیکار کردین که میخاد از زندگیتون بره، که حداقل دفه بعد تکرارش نکنین!!!
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی !!

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۹۵۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۸ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۱ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  به جای آموزش دو بهتر نیس برگردین ببینین چیکار کردین که میخاد از زندگیتون بره، که حداقل دفه بعد تکرارش نکنین!!!
کل اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی !!

شاید طرف همینجوری کل دوست داشته باشه Big Grin

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close