زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۹۲۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تنها‌یی ای که تنهایی نیست!
لازمه لازم!

بحثا سنگین شده. من دیگه کشش ندارم. Big Grin

شما تنها نمون ازدواج کن سنت میره بالا بعدا نمی تونیا از ما گفتن بود Undecided
رفتم دختر همسایه رو بگیرم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۹۲۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۵۹ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۳۴ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تنها‌یی ای که تنهایی نیست!
لازمه لازم!

شما تنها نمون ازدواج کن سنت میره بالا بعدا نمی تونیا از ما گفتن بود Undecided
رفتم دختر همسایه رو بگیرم. Big Grin
دختر همسایه برات آش آورده یا فوتبال بازی می کردی سر کوچه از کوچه رد شد خوشت اومد یا تو تلگرام باهاش چت می کردی Big GrinBig GrinBig Grin
دختر کم سن می گیری یا دهه ۶۰ !!!
ارسال: #۴۶۹۲۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۱۵ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تنها‌یی ای که تنهایی نیست!
لازمه لازم!
شما توی خصوصی خیلی بحثات سنگین تر از این حرفاس که
کمر چت ها رو شکستی
ارسال: #۴۶۹۲۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۲:۵۲ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۵۹ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  دختر همسایه برات آش آورده یا فوتبال بازی می کردی سر کوچه از کوچه رد شد خوشت اومد یا تو تلگرام باهاش چت می کردی Big GrinBig GrinBig Grin
دختر کم سن می گیری یا دهه ۶۰ !!!
۱۸ سالهBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۹۲۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۰۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۱۴ ب.ظ، توسط Saman.)
شهر داغون ما منطقه آزاد شده ، البته شنیدم.
اگه راست بود فعلا میرم ماشینم رو با یه موستانگ عوض میکنمBig Grin

پولم در حد شعب ابی طالب در میاد.(به قول دوستان Big Grin)
کامارو ۲۰۱۴ و مزدا۳ میشه آورد فقطSad
از این با بعد من رابط شما با ایالات متحده عراق صنعتی هستم.
میگن تا ۵ سال دیگه آمریکا رو توی جیبش میذاره Big Grin
ارسال: #۴۶۹۲۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۰ ب.ظ
استان ما هم منطقه آزاد شد حالا در تلاش هستن نماینده ها شهر خودمون رو هم بهش اضافه کنند !
ارسال: #۴۶۹۲۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۲ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۰ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  استان ما هم منطقه آزاد شد حالا در تلاش هستن نماینده ها شهر خودمون رو هم بهش اضافه کنند !
خب من فعلا برم ماشین برات پیدا کنم. برای باقی کارا خدا بزرگهBig Grin
یعنی تمام دوستام اولین چیزی که به ذهنشون میاد ماشینهBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۶۹۲۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۴۳ ب.ظ، توسط gogooli.)
به نظرم ایده شون خوب بود می گرفت. هرچند من گفته بودم با شرایطتون موافق نیستم و طوری که حرف زدم به تیم اونا نمی خورم. Big Grin
انقدر از مزایای استارتاپ گفت که دیگه آدم دلش نمی خواهد کارمند باشه.Confused
البته خودش می گفت ١٠ درصدشون می گیره.

+ بعضی از مصاحبه ها یک کلاس آموزشی هستند. خیلی خوب بود. Smile امیدوارم موفق باشند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۶۹۲۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۰۰ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  به نظرم ایده شون خوب بود می گرفت. هرچند من گفته بودم با شرایطتون موافق نیستم و طوری که حرف زدم به تیم اونا نمی خورم. Big Grin

+ بعضی از مصاحبه ها یک کلاس آموزشی هستند. خیلی خوب بود. Smile امیدوارم موفق باشند.
ببین شما برو پارک علم و فناوری(من چند ماه اونجا بودم)
بعد اونا خیلی مجانی و بی دردسر کمکت میکنن. من خودم یه مدت فعال بودم. اگر مجموعه "فاوا" و "شتاب دهنده ش" خوب باشه ، خوب میتونید کمک بگیرید و هزینه هم جز رفت آمد نباید داشته باشه براتون. کلاس آموزشی در حد زبان و اینام برگزار میکنن.
مثلا سخت افزار های خیلی گرون داده بودن به بچه ها اینام زدن همه رو داغون کردن که مثلا برنامه نویسی اشیا یاد گیرن
می شه بیشتر توضیح بدهید که چه کمکی می تونند به من کنند؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۶۹۳۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۲۱ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  اول اینکه ببخشید من جوابا رو ندیدم اصلاSmile
-------
من حقیقتش اینه که نمیخوام تنها باشم
و اما نمیخوامم باور کنم درصد عظیمی از مردم درکی از چیزی که من در باره ش حرف میزنم ندارن.(براشون مهم نیست یا هر چی . . .)
تنها بودنی که خودمون اسمش رو بذاریم "تنهایی" خیلی مسخره س. من میگم توی خلوت خودمون نباید این احساس رو داشته باشیم. یه گستردگی عظیم ذهنی میطلبه که من ندارمش.
شرایط خاصی نمیطلبه که یه چیزی میخواد که اینقدر ذهن رو درگیر کنه که مجنون بشی.(خیلی آرمانیه ولی حس میکنم به دیوانگیش می ارزه)

ببخشید جوابا رو دیر دیدم
من میگم انرژی زیادی صرف این نشه که همیشه آدمایی که بشه باهاشون حرف زد رو پیدا کنیم ،چون وجود ندارند به این گستردگی مورد انتظار ما.
مثلا من دو شبه با یکی که خیلی خوبه(خیلییییییییییی) میرم بیرون.دوست قدیمی فهمیده و. . . برام به کل ۴ ماه گذشته می ارزه. حساب کنید من ۳ ماه شرکت فعال بودم. حتی یه دونه دوست هم پیدا نکردم. اصلا نمیفهمیدمشون.خداییش خیلی هم سعی کردم باهاشون رفیق بشم. اما نشد که نشد.(تعدادشونم خیلی زیاد بود).
حذف آدم ها از زندگی اشتباهه ، اما حفظ آدمای درست خیلی مهمه و انگشت شماری هستن که به سختی پیدا میشن.
لحظات تنهایی رو به جستجو برای بیشتر کردن این مجموعه دوستان تلف نکنید.(این یه بخشی از صحبت من بود)

بعد اونا خیلی مجانی و بی دردسر کمکت میکنن. من خودم یه مدت فعال بودم. اگر مجموعه "فاوا" و "شتاب دهنده ش" خوب باشه ، خوب میتونید کمک بگیرید و هزینه هم جز رفت آمد نباید داشته باشه براتون. کلاس آموزشی در حد زبان و اینام برگزار میکنن.
مثلا سخت افزار های خیلی گرون داده بودن به بچه ها اینام زدن همه رو داغون کردن که مثلا برنامه نویسی اشیا یاد گیرن
حالا اگه ما اینجوری می نوشتیم ؛ بلک دادش در میومد ؛ ولی ...
ارسال: #۴۶۹۳۱
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۳۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۲۱ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  اول اینکه ببخشید من جوابا رو ندیدم اصلاSmile
حالا اگه ما اینجوری می نوشتیم ؛ بلک دادش در میومد ؛ ولی ...
بالاخره سامان جون باید یه فرقی با بقیه داشته باشه دیگهHeartTongueBig Grin

ارسال: #۴۶۹۳۲
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۳:۳۸ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۳۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بالاخره سامان جون باید یه فرقی با بقیه داشته باشه دیگه[تصویر:  heart.gif][تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]
آره فرقش اینه که انقدر داغون می نویسه Tongue
ارسال: #۴۶۹۳۳
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط αɾια.)
چقد خوبه دیدن تیپ فکری/سلیقه هایی که مثلِ خودتن! مخصوصا اونا که خیلی نادرن!!
خوشحالم که اینجایین [تصویر:  460149_4s9h_124.gif]

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۶۹۳۴
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۳۷ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۳:۰۰ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۵۲ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۲۶ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  به نظرم ایده شون خوب بود می گرفت. هرچند من گفته بودم با شرایطتون موافق نیستم و طوری که حرف زدم به تیم اونا نمی خورم. Big Grin

می شه بیشتر توضیح بدهید که چه کمکی می تونند به من کنند؟
شهر شما نمیدونم کجاست. اما کسایی که توی پارک هستن معمولا گروهشون ضعیفه و ایده های خوبی ندارن.شما چه بسا برید حتی سرگروه استارت آپ ها بشید اگر تخصص ویژه ای دارید.
شما حالا یه سر برید با شتاب دهنده ش حرف بزنید(معمولا مدیر بخش شتاب دهنده اساتید دانشگاه هستند) ببینید چی بهتون میگه.به سبکی هم حرف بزنید که پول اول کار باشه براتون که نیان سو استفاده کنن.دست بالا هم بگیر. اگر خودتون ایده دارید که باید دفاع کنید و از روش وام بهتون میدن و از صفر تا صدش باهاتون همراه میشن
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli
ارسال: #۴۶۹۳۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۳۷ ب.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۳۷ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  شهر شما نمیدونم کجاست. اما کسایی که توی پارک هستن معمولا گروهشون ضعیفه و ایده های خوبی ندارن.شما چه بسا برید حتی سرگروه استارت آپ ها بشید اگر تخصص ویژه ای دارید.
شما حالا یه سر برید با شتاب دهنده ش حرف بزنید(معمولا مدیر بخش شتاب دهنده اساتید دانشگاه هستند) ببینید چی بهتون میگه.به سبکی هم حرف بزنید که پول اول کار باشه براتون که نیان سو استفاده کنن.دست بالا هم بگیر. اگر خودتون ایده دارید که باید دفاع کنید و از روش وام بهتون میدن و از صفر تا صدش باهاتون همراه میشن
ممنون. ما تهران هستیم. اینجایی که رفتم در شتاب دهنده فینوا مستقر بودند. اون سه تا رشتشون کامپیوتر نبود. یکی شون یک کم برنامه نویسی،.. بلد بود. محصولشون هم ایجاد شده بود. یک developer می خواستند که باگ هاش رو رفع کنه و ویژگی رو اضافه کند،... می گفتند هیچ کس head نیست. همه هم تیمی هستیم. یعنی co-founder می شدم. شرایطشون بد نبود. حالا اون دو ماه خیلی مهم نبود، می شد هم حرف زد و کمترش کرد،... ولی اگه نمی گرفت تقریبا کل وقتی که آدم گذاشته رو هوا می رفت. اگه بگیره کلی سود می کردیم. می گفتتند سرمایه گذار فعلا نمی گیریم چون محدودمون می کنه و درصد زیادی رو هم خودش بر می داره. اون برای توسعه خوب است. نمی دونم بقیه استارتاپ های نوپا هم این طوری است یا نه. یعنی اون ها هم سودش ۰ و ۱ است؟ اینکه co-founder بودیم خیلی ویژگی خوبی بود. دوست دارم هم حقوق ماهیانه داشته باشم هم از فروش سهم داشته باشم.Big Grin
پارک علم و فناوری فقط مخصوص استارتاپ ها است؟ من اگه قرار باشه کارمند باشم دوست دارم در شرکت های بزرگ کار کنم. می خواستم بدونم اون ها می تونند لینکی ایجاد کنند یا نه.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۹۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close