زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۶۹۰۶
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۴:۵۰ ب.ظ
چه انرژیهایی برای بحث Big Grin با این انرژی میشه کلی چیز یاد گرفت

think positive
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۶۹۰۷
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۱۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۵ تیر ۱۳۹۷ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تهران جای زندگی کردن نیست. قطعا!

(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۱:۳۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  چه بسا فکر میکنم تهران جای زندگی نیست و کرامت انسانی توش تبدیل به ... شده.

همه جای ایران خوبیا و قشنگیای خودشو داره، تهران هم یکی از شهرای همین کشوره، مردمش مردم همین کشورن، اگه خوبه یا بده نتیجه کارها و رفتارای همین مردمه. همه مون میدونیم مشکلاتو، هر شهری یه سری مشکلات داره. کاش تو همه شهرها انقدر امکانات بود که کسی مجبور نمیشد دل بکنه از شهری که دوست داره. ولی همین تهران شلوغ و پرترافیک و آلوده هم قشنگیای خودشو داره.
برا کسایی که اینجا زندگی کردن خاطره های قشنگ ساخته. همون طور که زادگاه شما براتون عزیزه، تهران هم با همه مشکلاتش برای اهلش عزیزه.
با هم مهربان باشیم: ) قوانین راهنمایی و رانندگی هم رعایت کنیم Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۹۰۸
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۵۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۵:۱۱ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  همه جای ایران خوبیا و قشنگیای خودشو داره، تهران هم یکی از شهرای همین کشوره، مردمش مردم همین کشورن، اگه خوبه یا بده نتیجه کارها و رفتارای همین مردمه. همه مون میدونیم مشکلاتو، هر شهری یه سری مشکلات داره. کاش تو همه شهرها انقدر امکانات بود که کسی مجبور نمیشد دل بکنه از شهری که دوست داره. ولی همین تهران شلوغ و پرترافیک و آلوده هم قشنگیای خودشو داره.
برا کسایی که اینجا زندگی کردن خاطره های قشنگ ساخته. همون طور که زادگاه شما براتون عزیزه، تهران هم با همه مشکلاتش برای اهلش عزیزه.
با هم مهربان باشیم: ) قوانین راهنمایی و رانندگی هم رعایت کنیم Smile
پیش فرض های اشتباه!
تفسیر شخصی غلط!

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۶۹۰۹
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۶:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۲۵ ب.ظ، توسط Saman.)
سلام . . .

دوس دارم این اتفاق توی زندگیم بیفته :

که دیگه دوس نداشته باشم که با کسی حرف بزنم . . .
اینکه توی تنهایی بگردی برای پیدا کردن کسی که باهاش حرف بزنی
هم به خودت و هم به "تنهایی" بی احترامی کردی به نظـــــــرم!

کسی هم که از تنهایی بترسه همیشه در جا میزنه(ثابت شده با تجربه شخصی).
-----------
من در تمام لحظات عمرم به این فکر میکنم که بعد از یه زمانی گذروندن تنهایی با "یکی" حرف بزنم.ولی این"یکی" همیشه وجود نداره.و انرژی ای که برای پیدا کردن این "یکی" میذارم خیلی بیشتر از انرژی ای هست که توی تنهایی صرف میشه.

حس فقدان، حس اینکه گم شده ای وجود داره که من رو از دام خودم(با خودم بودن) رها کنه ،محرک و انگیزه ای بشه برای ادامه دادن یه انرژی عظیمی میگیره.

چطور میشه این انرژی رو به دام بندازم؟؟Big Grin باور کنید شاید از انرژی هسته ای هم قوی تر باشه.
چند سال پیش این کارو کردم.

بحثم غنی کردن تنهایی هست. متکی نبودن مرکز ثقل آدم به دیگری.

شایدم توهم میزنم Big Grin یا حتی کسی نفهمه چی میگم.
-------------
حرف های آدم های مچاله ای که نبضشون امید هست و دلشون روشن . . . شایدم به ما بگن احمق های کوته بین که اوضاع رو درست درک نکردن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , salam5
ارسال: #۴۶۹۱۰
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۵۵ ب.ظ، توسط αɾια.)
ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید
بنویسید که اندوه بشر بسیار است....

چند روز پیش رفته بودم خرید ؛خانم فروشنده ازم پرسید آرایشگری؟
( جز ضد آفتاب چیز دیگه ای نزده بودم نگین صورتت تابلو نقاشی بوده لابد :/ )
اون لحظه یه حال خوبی بهم دست داد! حتی بیشتر از وقتی که بهم میگفتن خانم مهندس!!
و به این فکر کردم که اگه قرار نبود کارشناس شبکه بشم، چی میشدم؟ و یاد رویاهای کودکی افتادم و انشای "دوست دارید در آینده چکاره شوید"...
صرف نظر از درآمد و تمام محدودیت ها ،دوست داشتید چکاره شوید؟

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , salam5
ارسال: #۴۶۹۱۱
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۲:۴۸ ق.ظ)نازنینی نوشته شده توسط:  سلام
همگی خوب هستید؟

من تازه این موضوع رو دیدم!

یه سوال برام پیش اومده فکر کردم تو این بخش بپرسم بهتره!!!

اکثریت شما فارغ تحصیل دانشگاههای خوب ایران هستید مثل شریف، امیرکبیر،اصفهان...
اگه برای لذت شخصی درس نمیخونید فایده ای هم براتون نداره مگه اینکه بخواید استاد دانشگاه بشید یا همچین کارهایی
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud
ارسال: #۴۶۹۱۲
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۸:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۰۱ ب.ظ، توسط diligent.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  صرف نظر از درآمد و تمام محدودیت ها ،دوست داشتید چکاره شوید؟
من از بچگی عاشق نقاشی و کارهای هنری بودم. اما چند سالی هم هست که عشق باغبانی پیدا کردم. اگه الان بخوام تصمیم بگیرم، میرم سراغ رشته های کشاورزی یا هنر میخونم.
یه شغل هیجان انگیز دیگه هم یادم اومد Tongue
خیلی دوست دارم که مربی و دامپزشک حیوانات بشم. نمیدونم دقیقا اسم شغلش چی هست. ترکیب این دو تا. کلا کار با حیوانات رو دوست دارم : )

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۶۹۱۳
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۰۵ ب.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۷ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  
(06 شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۱۱ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  اصلا متوجه نمیشم به چه قصدی و اصلا چطور اون آدم عیاش رو به اون آیه تونستید ربط بدید.

یعنی چی چه قصدی؟ مگه من گفتم ایشون مورد تایید هست؟ اتفاقا اشاره معکوس داشتم بهش
ببین چقدر اوضاع تهران خرابه یه جوان مجرد نمیتونه بره سرکار هجرت کنه تهران برای کار
و ببین چقدر سخت شده اوضاع

الان اینجا تکلیف ما چی هست؟ کسی که تهران حقوق ماهی ۳ تومن الان میگیره ناراضی هست میگه نیا اشتباهه
و کسی که شهرستان داره کارگری می کنه بازم ناراضی هست با حقوق ماهی ۱۵۰۰

مقصر کی هست؟ الان متوجه شدین یا باز مثال معکوس بزنم بعد شما بگین قصدت چی هست؟

(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه مسئله ای که بابت تهران این روزا خیلی باب شده ، مسئله مهاجرت از شهرستان به تهرانه و اکثر کسایی که تو شهرستان درس خوندن و الان بیکارن می خوان بیان تهران فقط می خوام به چند نکته اشاره کنم .
۱/ اگه خودت یه سرمایه اولیه خیلی کم داری مثلا ۳۰ میلیون یا خانوادت بهت میدن و اگر هدف خاصی مثلا برنامه نویسی یا شبکه داری یکی دیگه رو هم عین خودت پیدا کن ( پسر با پسر نه ازدواج سفید) و با هم خونه بگیرید و تو کارهای خونه هم همکاری کنن .

۲/ اگر هیچ سرمایه ای نداری ولی فکر می کنی اگه تهران نیایی بعدا پشیمون میشی پیشنهاد می کنم یه چند وقت برو کارگری چیزی کن یه سرمایه خیلی کم ۲ الی ۳ میلیون جمع کن و بیا تهران مستقیم یه خوابگاه خودگردان یکی دو ماه بمونی دیدی خوب نیست برگرد.

۳/ تو تهران واقعا هزینه ها بالاست و ترافیک هم خیلی بالاست اگر به این فکر می کنی که میام اطراف تهران خونه می گیرم و هر روز می رم تهران برمیگردم این اشتباه بزرگی هست و واقعا ادم اکثر عمرش تو ترافیک می گذره و وقتی برای خانواده نخواهد داشت ( نمونه برید عصر از ساعت ۵ به بعد مترو شادمان یا صادقیه ببینید چقدر شلوغه و مردم چجوری می دوند و انگار داره جنگ میشه ! مترو و تقاطع امام خمینی هم فاجعه است .
...

یه بحثی که هست اخه از ۳۰ تومن هم ارزشی باقی نمونده الان بخوای با ۳۰ تومن بیای تهران حداقل باید ماهی ۱ تومن کرایه خونه بدی و ۳۰ تومن پول پیش درست میگم؟
بعدشم طبق محاسبات من حداقل باید ۲ سال سخت درگیر کار کنی خودت رو شاید از سال سوم ارتقا پیدا کنی
بعدشم مگه چقدر ذهن ادم کشش داره و روشن هست هرروز برنامه نویسی بکنه و چند سال؟

الان بنظر شما فرض کنین من ۴۰ تومن نقد دارم بنظرتون بیام تهران با ۴۰ تومن سرمایه یا نه؟ با فرض قرارداد شروع بکار ۲۵۰۰ ماهانه

خانه سبز عزیز من الان سه ساله تهران خونه گرفتم سال اول با ۴ نفر ۱۰ میلیون پول پیش ماهی ۴۸۰
سال دوم سال ۹۶ با ۱۰ میلیون پول پیش ماهی ۵۶۰ هزار و سه نفر
سال سوم که امسال با ۳۰ میلیون پول پیش و ۴۳۰ هزار کرایه دو نفر !

من می خوام به عنوان شخصی که از شهرستان اومده تهران و شرایط رو تجربه کرده بیام و کسایی که این راه رو تازه می خان شروع کنن از شرایط تهران بگم اصلا هم نمی گم تهران بده یا خوبه اگه بگم بده تهرانی ها ناراحت میشن البته اینم بگم الان تهرانی اصل که بابا و مامانش هم تهرانی اصل بوده خیلی کمه مگر اینکه بری دربند و .. بگذریم من می گم اینکه پشتیوانه مالی نداشته باشی و بی هدف بیایی تهران خیلی اذیت می شی بلاخره تهران اومدی خونه خودت که نیست مامان برات غذا بپزه همین الان دارم برای فردا نهار غذا درست می کنم همه این فشارها ( روحی ، روانی و دوری از خانواده و غیره ) یه جایی ادم رو خسته می کنه حتی اگر کار داشته باشی ..
انتخاب با خودته بیایی تهران یا نیایی طرف هست با ۵۰۰ هزار تومان هم میاد تهران چطوری ؟ به این صورت که میاد مثلا حوالی میدان انقلاب یه پانسیون پیدا می کنه ۳۶۰ هزار تومان بعدش میره از فرداش تراکت پخش می کنه تا بتونه بمونه تهران و در زمان مناسب کار مورد نظر خودشو پیدا کنه

بازم می گم اگه میایی تهران زودتر بیا چند سال تجربه کن بعدش خودت میدونی بمونی یا برگردی اینطوری نشه که مثلا یه هم خونه داشتم ارشد شیمی خونده بود یه بار می خواست صندوق دار بشه یه جایی دو روز بعدش کار برق کشی می خواست بکنه دو روز بعدش دید من لینوکس می خونم گفت لینوکس رو بده منم یاد بگیرم گفتم عمو تو متخصص لینوکس هم بشی شرکتی بهت اعتماد نمی کنه چون اولا ۳۳ سالته دوما اصلا رشتت با لینوکس مرتبط نیست به اندازه کافی مهندس کامپیوتر بیکار داریم ولی برای اینکه حس نکنه بهش حسودیم میشه لینوکس centos رو بهش دادم Big Grin
ارسال: #۴۶۹۱۴
۰۶ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۱۱:۴۲ ب.ظ، توسط WILL.)
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Katerina Petrova نوشته شده توسط:  ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید
بنویسید که اندوه بشر بسیار است....

چند روز پیش رفته بودم خرید ؛خانم فروشنده ازم پرسید آرایشگری؟
( جز ضد آفتاب چیز دیگه ای نزده بودم نگین صورتت تابلو نقاشی بوده لابد :/ )
اون لحظه یه حال خوبی بهم دست داد! حتی بیشتر از وقتی که بهم میگفتن خانم مهندس!!
و به این فکر کردم که اگه قرار نبود کارشناس شبکه بشم، چی میشدم؟ و یاد رویاهای کودکی افتادم و انشای "دوست دارید در آینده چکاره شوید"...
صرف نظر از درآمد و تمام محدودیت ها ،دوست داشتید چکاره شوید؟

انیماتور انیمیشن‌های سه بعدی یا دو بعدی
عکاس
نقاش

رمان نویس

سفرنامه نویس

محقق علوم طبیعی

دیزاینر دیجیتال

مدل‌ساز کامپیوتر (طراح مدل‌های تولیدی)

خلبان هواپیما

....

و چیزهایی که می‌خواهم ولی جرأتش را ندارم
چیزهایی که دوست دارم و می‌توانم ولی نمی‌خواهم (اراده نمی‌کنم)!
می‌خواهم ولی مانده‌ام

در کل دوست دارم یه دیزاینر دیجیتال باشم که دائم در سفره

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , big cloud , αɾια
ارسال: #۴۶۹۱۵
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۱:۵۷ ق.ظ
(۰۶ شهریور ۱۳۹۷ ۰۶:۱۳ ب.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  اینکه توی تنهایی بگردی برای پیدا کردن کسی که باهاش حرف بزنی
هم به خودت و هم به "تنهایی" بی احترامی کردی به نظـــــــرم!
همونطور که هر تنهایی ، واقعا تنهایی نیست ؛
با کسی بودن و حرف زدن هم ، همیشه به معنی این نیست که دیگه تنهاییتو نداری.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , khayyam , salam5
ارسال: #۴۶۹۱۶
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۵:۲۱ ق.ظ
در میان دزدان و اختلاس گران ۴۰ سال گذشته حتی یک مرد کرواتی یا یک زن بی حجاب هم نبود.
همگی مومن،نمازخوان و به اصطلاح مسلمان بودند و همگی به معاد اعتقاد داشتند
همگی خدا ترس و داغ مهر در پیشانی داشتند
همگی در منسب اداره یا وزارتخانه خود در صف اول نماز جماعت می ایستادند
همگی ماه رمضان را روزه میگرفتند و شبهای احیا قرآن به سر بودند و ماه محرم مشکی پوش بودند....
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , nlp@2015
ارسال: #۴۶۹۱۷
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۰۹:۲۶ ق.ظ
سلام دوستان

یه کانال تلگرامی هست به اسم CEIT Students که معمولا فرصت شغلی میذاره، اگر دوس داشتین چک کنید شاید به دردتون خورد.

موفق باشید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۶۹۱۸
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۰:۳۵ ق.ظ
تنها‌یی ای که تنهایی نیست!
لازمه لازم!

بحثا سنگین شده. من دیگه کشش ندارم. Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۶۹۱۹
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تنها‌یی ای که تنهایی نیست!
لازمه لازم!

بحث همون بحث ازدواجه
بحث جدیدی نیست Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , blackhalo1989
ارسال: #۴۶۹۲۰
۰۷ شهریور ۱۳۹۷, ۱۱:۳۴ ق.ظ
(۰۷ شهریور ۱۳۹۷ ۱۰:۳۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تنها‌یی ای که تنهایی نیست!
لازمه لازم!

شما تنها نمون ازدواج کن سنت میره بالا بعدا نمی تونیا از ما گفتن بود Undecided

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۰ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۷۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close