زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۵۰۳۱
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۹:۱۷ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
همیشه عادت کردم از همه چیز بگذرم به خاطر خانوادم ، اما اینبار باید از خانوادم بگذرم برای ادامه حیاتم! مهاجرت دارم بهت جدی تر فکر میکنم ! تنها نگرانیم اینه که نتونم با اخلاق مردم دیگه اکی شم! هر چند آدم معمولی هستم و همیشه سرم تو کار خودمه!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۵۰۳۲
۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۲۳ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۵۰۳۳
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
«هیچ وقت به شما آرزویی داده نمی‌شود مگر اینکه قدرت به واقعیت پیوستن آن هم به‌ شما داده شود. ولی، شاید مجبور باشید برایش تلاش کنید.»

شاید ریچارد باخ

+میرسه اون روز ...Angel
+ چه خوابم میاد امشب... فکر کنم امشب تا سرم رو بذارم رو بالش خوابم ببره.. عاشق این حسم
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , RASPINA
ارسال: #۴۵۰۳۴
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۴۱ ق.ظ
عجب حرکت احمقانه‌ای! افراد از کشورهای مختلف که ذره‌ای از سیاست خبر ندارند هم توو فیسبوک و ... ویدئوی مجلس رو دیدند و هی میپرسن اونجا چه خبره!
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , crevice , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۵۰۳۵
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۵۹ ب.ظ
نکته جالب اینه که مردم اینجا حتی نمیدونن کلمه "سیاست" چجوری نوشته میشه. تنها مشغله های فکری شون اینه که این آخر هفته کجا برن تفریح یا از مرخصی شون کی استفاده کنن یا امروز اگه هوا آفتابیه کجا با خانواده و دوستاشون برن واسه عصرونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , diligent , big cloud , Avril89
ارسال: #۴۵۰۳۶
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۰۷ ب.ظ
بخشودن کسی که به تو بدی کرده
تغییر گذشته نیست ، تغییر آینده است
(گاندی)
باشه اقا بخشیدیم! Smile

think positive
ارسال: #۴۵۰۳۷
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۷:۲۲ ب.ظ، توسط pioneer01.)
‌‌‌‌‌
Finally, I want to deliver a message to the long-suffering people of Iran: The people of America stand with you. It has now been almost 40 years since this dictatorship seized power and took a proud nation hostage. Most of Iran’s 80 million citizens have sadly never known an Iran that prospered in peace with its neighbors and commanded the admiration of the world.
But the future of Iran belongs to its people. They are the rightful heirs to a rich culture and an ancient land. And they deserve a nation that does justice to their dreams, honor to their history, and glory to God.
Iran’s leaders will naturally say that they refuse to negotiate a new deal; they refuse. And that’s fine. I’d probably say the same thing if I was in their position. But the fact is they are going to want to make a new and lasting deal, one that benefits all of Iran and the Iranian people. When they do, I am ready, willing, and able.
Great things can happen for Iran, and great things can happen for the peace and stability that we all want in the Middle East.
.There has been enough suffering, death, and destruction. Let it end now

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ارسال: #۴۵۰۳۸
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۸:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۴۱ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  عجب حرکت احمقانه‌ای! افراد از کشورهای مختلف که ذره‌ای از سیاست خبر ندارند هم توو فیسبوک و ... ویدئوی مجلس رو دیدند و هی میپرسن اونجا چه خبره!

(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۵۹ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  نکته جالب اینه که مردم اینجا حتی نمیدونن کلمه "سیاست" چجوری نوشته میشه. تنها مشغله های فکری شون اینه که این آخر هفته کجا برن تفریح یا از مرخصی شون کی استفاده کنن یا امروز اگه هوا آفتابیه کجا با خانواده و دوستاشون برن واسه عصرونه.

اقا من فک کنم الان فهمیدم منظور کدوم کشوراس ولی نمیگم احتمال اشتباه هست هنوز Big Grin

Top 5 future concept cars

سپاس‌گزاری شده توسط: crevice , WILL
ارسال: #۴۵۰۳۹
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۰:۱۲ ب.ظ
کاش نماینده‌های مجلس برای اعتراض، به جاى پرچم آمریکا ویزاها و گرین کارتهایشان را آتش میزدند، فرزندانشان را از آمریکا برمی‌گرداندند و حسابهای دلاری خود را درآنجا می‌بستند!
با این کارا فقط یه چهره ی بد از کشورمون به دنیا نشون میدیم.اونی هم که چیزی از سیاست نمیفهمه و این چیزا رو میبینه از ایران و ایرانی بدش میاد. تمومش کنین این حرکتای عصر حجری رو!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , khayyam , WILL , sanaz777 , NP-Cσмρℓєтє , big cloud , nlp@2015 , RASPINA , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۵۰۴۰
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۰:۱۲ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  کاش نماینده‌های مجلس برای اعتراض، به جاى پرچم آمریکا ویزاها و گرین کارتهایشان را آتش میزدند، فرزندانشان را از آمریکا برمی‌گرداندند و حسابهای دلاری خود را درآنجا می‌بستند!
با این کارا فقط یه چهره ی بد از کشورمون به دنیا نشون میدیم.اونی هم که چیزی از سیاست نمیفهمه و این چیزا رو میبینه از ایران و ایرانی بدش میاد. تمومش کنین این حرکتای عصر حجری رو!
یعنی اینجام باید بهت جواب بدیم یا میری اون جوابا رو میخونی خودت Big Grin Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۵۰۴۱
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۰۴ ب.ظ
نماینده‌های مجلس رو چه کسی انتخاب می‌کنه؟
من بودم؟ تو بودی؟ کی بود؟
من باید عوضشون کنم؟ تو باید عوضشون کنی؟ کی باید عوضشون کنه؟
من می‌تونم؟ تو می‌تونی؟ کی می‌تونه؟
من می‌تونم فرار کنم؟ تو می‌تونی فرار کنی؟ کی‌ می‌تونه فرار کنه؟

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , قاصدک۲۳
ارسال: #۴۵۰۴۲
۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۱:۰۴ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  یعنی اینجام باید بهت جواب بدیم یا میری اون جوابا رو میخونی خودت [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  tongue.gif]
نه میرم میخونم :دی

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۴۵۰۴۳
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۱:۰۵ ق.ظ، توسط Riemann.)
: )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ارسال: #۴۵۰۴۴
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۱۲:۵۹ ق.ظ

ارسال: #۴۵۰۴۵
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷, ۰۱:۳۱ ب.ظ
(۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۵:۳۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  ‌‌‌‌‌
Finally, I want to deliver a message to the long-suffering people of Iran: The people of America stand with you. It has now been almost 40 years since this dictatorship seized power and took a proud nation hostage. Most of Iran’s 80 million citizens have sadly never known an Iran that prospered in peace with its neighbors and commanded the admiration of the world.
But the future of Iran belongs to its people. They are the rightful heirs to a rich culture and an ancient land. And they deserve a nation that does justice to their dreams, honor to their history, and glory to God.
Iran’s leaders will naturally say that they refuse to negotiate a new deal; they refuse. And that’s fine. I’d probably say the same thing if I was in their position. But the fact is they are going to want to make a new and lasting deal, one that benefits all of Iran and the Iranian people. When they do, I am ready, willing, and able.
Great things can happen for Iran, and great things can happen for the peace and stability that we all want in the Middle East.
.There has been enough suffering, death, and destruction. Let it end now

واقعا به صحبت‌های این کله‌زرد اعتقاد دارید؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close