زمان کنونی: ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۳۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۲۷۰۶
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۶ ۰۶:۲۴ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۰۵:۴۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  کیف پولم گم شد [تصویر:  sad.gif]
عخییییی

احتمال ۹۹ درصد پیدا میشه و به دستت میرسه،‌فقط امیدوارم کل زندگیتو توی کیفت نگذاشته باشی.

+ پیرو همین مشکل کیف گم شدن، من چند مدتی میشه که اصلا کیف استفاده نمیکنم و فقط یک کارت بانکی و ماکسیمم ۱۰ هزار تومن توی جبیم فقط میزارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RASPINA
ارسال: #۴۲۷۰۷
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۰۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۴۳ ق.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  نقل و قول نزدم شلوغ نشه،دوست عزیزی که در رابطه با مقایسه کشور خودمون با کشورهای جهان اول متعجب هستی.

خب خوب شد این بحث جهان اول و دموم و سوم پیش اومد !
قبلاً در ویکی پدیا تعریف و نقشه ی کشور های جهان سوم رو خونده بودم ! و ایران جزو کشورهای جهان اول بود !
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

الان که رفتم واسه شما لینکش رو بیارم , دیدم کلاً عوضش کردن ! Cool
و یه دوستی گرفته ایران رو از جهان اولی ها حذف کرده گذاشته جزو جهان سومیا!
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

حالا در نسخه انگلیسیش هنوز در جهان اول هستیم ! Big Grin

ارسال: #۴۲۷۰۸
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۷:۳۵ ب.ظ
وقتی با هیچ بهونه ای نشه باهاش ارتباط برقرار کرد ،
عصر ارتباطات یه شوخیه مسخرست.. Smile

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۲۷۰۹
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  وقتی با هیچ بهونه ای نشه باهاش ارتباط برقرار کرد ،

بلد نیستی حتما Big Grin

There is no there there.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , αɾια
ارسال: #۴۲۷۱۰
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۱۴ ب.ظ
شکار لحظه های امروز من Smile

[تصویر:  450059_dtbw_2018-01-04_20.07.04.jpg]
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , diligent , blackhalo1989 , Amir V , salam5 , The BesT , nlp@2015 , sara9009 , فاطمه سلیمانی , SepidehP , RASPINA , kilookiloo , tiran22 , ele
ارسال: #۴۲۷۱۱
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۰۹:۴۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۳۶ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۰۸:۳۴ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۶ ۰۷:۳۵ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  وقتی با هیچ بهونه ای نشه باهاش ارتباط برقرار کرد ،
بلد نیستی حتما Big Grin
آدرس کلاساتونو لطف می کنید استاد [تصویر:  450061_wow1-onion-head-emoticon.gif]

گاد آف سوتی که میگن منم Dodgy

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۷۱۲
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ ب.ظ
تصور کنید یک بخش مهم از کارتون تموم شده و برای اُستادتون فرستادید. بعدش هم در مورد ادامه کار با هم صحبت کردید و طبق معمول خیال‌تون راحت شده و چشماتون رو بستید و لبخند زدید و یک نفس عمیق و آسوده کشیدید. Smile
بعد، قید ته‌چین درست کردن رو زدید و بعد از یک هفته تو اتاق نشستن و خوندن و نوشتن، پا شدید آماده شدید هندفری‌تون رو گذاشتید تو گوش‌تون، آهنگ موردعلاقه‌تون رو پیدا کردید و قدم‌زنان رفتید سینما یک فیلم طنز تماشا کردید و تا تونستید خندیدید.
و بعد هم قدم‌زنان رفتید کتاب‌فروشی موردعلاقه‌تون که براتون حکم بهشت دنیایی رو داره. با میزبان‌های خوبش در مورد کتاب‌ها گپ زدید و دو تا کتاب با توجه به شرایط فعلی‌تون بهتون پیشنهاد شده و ازتون دعوت شده پشت میز کنار شیشه بنشینید و چند صفحه از کتاب رو مطالعه کنید.
و بعد دعوت به نوشیدن چای بشید و یکی دیگه از میزبان‌های خوب ترنجستان براتون یک لیوان چای خوش‌عطر همراه با نبات بیاره و شما از پشت شیشه به پیاده‌رو انقلاب و عابراش نگاه کنید و جرعه جرعه چای ترنجستان سروش رو بنوشید که بدون نبات هم شیرینه... Smile
ارسال: #۴۲۷۱۳
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  .... جرعه جرعه چای ترنجستان سروش رو بنوشید که بدون نبات هم شیرینه... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۴۲۷۱۴
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۴۴ ب.ظ
_ چرا آقایان اجازه چندهمسری دارند، اما خانم‌ها نه؟

کارشناس، در پاسخ به این سؤال، سه دلیل را مطرح می‌کند، که یکی از آن‌ها این است که روحیه خانم‌ها به‌گونه‌ای است که تمایلی به چندهمسری ندارند و نمی‌توانند هم‌زمان چند همسر داشته باشند. اما روحیه آقایان طوری است که می‌توانند هم‌زمان چند همسر داشته باشند!
اما سؤالی که مطرحه اینه که چه‌جور به اینجا که می‌رسه به روحیهٔ خانم‌ها احترام گذاشته می‌شه. اما وقتی که بحث چندهمسری آقا پیش میاد، به روحیه خانم که به‌شدت براش مهمه که همسرش فقط برای خودش باشه و بهش وفادار باشه، توجه نمی‌شه؟

(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  .... جرعه جرعه چای ترنجستان سروش رو بنوشید که بدون نبات هم شیرینه... Smile

چه عالی.
من طبقه بالاش رو دیدم، اما هنوز چیزی میل نکردم. Big Grin
امشب همون طبقه پائین به یک چای و چند صفحه کتاب دعوت شدم. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , SepidehP , pioneer01 , diligent , The BesT
ارسال: #۴۲۷۱۵
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۴۸ ب.ظ
آقا داریم عشق تر از خرداد و متولدین خرداد آیا؟ CoolTongue

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۷۱۶
۱۴ دى ۱۳۹۶, ۱۱:۵۹ ب.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  آقا داریم عشق تر از خرداد و متولدین خرداد آیا؟ CoolTongue
آره، دی و دی ماهیا یا مثلا مهر و مهرماهیا RolleyesSmile

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۴۲۷۱۷
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  آقا داریم عشق تر از خرداد و متولدین خرداد آیا؟ CoolTongue
حالا دی رو با ارفاق قبول میکنم ولی اون یکیُ دیگه نه Big Grin

هراسی ندارند!
ارسال: #۴۲۷۱۸
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۰۹ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۱:۳۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  .... جرعه جرعه چای ترنجستان سروش رو بنوشید که بدون نبات هم شیرینه... Smile

منم خیلی دوسش دارم، اولین بار میخاستم کیبرد گل گلی بخرم که فقط اونجا پیدا کردم، دیگه شد سومین پاتوق کافه کتابی من Heart
اولیش کافه کراسه بود تو پورسینا، دومیش سوره مهر کنار مترو انقلاب. آقاا اصن کتاب فروشی حتما باید کافه توش باشه مث اینا، نمیشه کتاب بخری ولی جایی نباشه بتونی اونجا بشینی و همراه خوندن کتاب یه دم نوش به لیمو رو مزه مزه کنی، میشه؟!Rolleyes

صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , pioneer01 , RASPINA
ارسال: #۴۲۷۱۹
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۲ ق.ظ
(۱۴ دى ۱۳۹۶ ۱۰:۴۳ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  و جرعه جرعه چای ترنجستان سروش رو بنوشید که بدون نبات هم شیرینه... [تصویر:  smile.gif]
این تیکه اش شبیه تبلیغای تی وی شد
Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , SepidehP , pioneer01
ارسال: #۴۲۷۲۰
۱۵ دى ۱۳۹۶, ۱۲:۱۳ ق.ظ
(۱۵ دى ۱۳۹۶ ۱۲:۰۱ ق.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۶ ۱۱:۵۹ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  
(14 دى ۱۳۹۶ ۱۱:۴۸ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  آقا داریم عشق تر از خرداد و متولدین خرداد آیا؟ CoolTongue
حالا دی رو با ارفاق قبول میکنم ولی اون یکیُ دیگه نه Big Grin

مهرماهیا که خیلی مهربون و خوبنBlush
چه خوشگل شدی کیمیا، تیپ زنبوری و بهش فکر نکرده بودم تاحالا ولی مث اینکه خیلی نانازه Smile

صورتم را
دوست دارم...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۵۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۶۰۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۹۷۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۳ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۵۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close