زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۳۶۶
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۱۴ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶ ق.ظ)so@ نوشته شده توسط:  پسره دیگه ظالم بودن تو خونشونه [تصویر:  smile.gif])) شوخی کردم

نه دیگه، حرفی بود که زده شد و هیچ جور دیگه نمی‌شه جمعش کرد! Confused
بیچاره پسرای مظلوم و بی‌دفاع! |: آخه چقدر تبعیض جنسیتی؟ چقدر ظلم؟ چقدر ستم؟ |: به کی بگیم این دردا رو؟ به کجا شکایت ببریم؟ Big GrinSmile

(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بازم کار پروژه ای بود[تصویر:  smile.gif]ولی شاید طولانی کار کنم با تیمشون !هیچی مشخص نیست

مهندس شما یه جوری اون روز آرزوی عاقبت به خیری برای بقیه کردی که من فکر کردم الان تو هواپیمایی و داری می‌ری آمریکا با گوگل قرارداد امضا کنی! Big GrinSmile کار ثابت نیست؟ خب چه ایرادی داره؟ مهم اینه که آدم یه حرکتی کنه، حرکت که شروع بشه، موقعیت‌های خوب هم میاد، شانس هم میاد، ارتباطات هم میاد، اون وسط آدم دو تا چیز هم یاد می‌گیره، دو تا دوست خفن هم پیدا می‌کنه... Cool یهویی دیدین اصلا یه تیم تشکیل دادین و یه شرکت زدین خودتون نیرو استخدام کردین به جای اینکه استخدام شید! Smile بعد ۱۰ سال دیگه میاین مانشت می‌گین، یادش به خیر، یه کاربری بود به اسم Milestone که با اینکه من به صدها ترفند پیچونمش تا بهش شیرینی ندم (Big Grin) اما بنده خدا پیش‌بینی‌های درستی می‌کرد! Big GrinSmile)))

(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  بچه ها به من گفتن نه تنها حقوق نمیدن ، قرار شده اول هر ماه یچی هم دستی بگیرن[تصویر:  smile.gif]شیرینی را بیخیال شید جان من[تصویر:  biggrin.gif]

یعنی قلبم به درد اومد با این توصیف، هر کاری می‌کنم نمی‌تونم جلوی بارش اشک‌هام رو بگیرم! Big GrinSmile
آقا نخواستیم شیرینی، نخواستیم! Big Grin

(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  مشکل من از اونجایی شروع میشه که نمیدونم کار پروژه ای بهتره یا کار تیمی با این که هردوتاش را تجربه کردم!!!

به نظرم باید ببینیم دنبال چی هستیم؟ پول بیشتر؟ تخصص بیشتر؟ ارتباطات بیشتر؟ کارهای بزرگ‌تر و خفن‌تر؟
ممکنه کارهای انفرادی در بلند مدت بیشتر آدم رو به سمت عمومی‌گرایی پیش ببره تا تخصص‌گرایی؛ فرضا کسی که خودش قراره صفر تا صد پروسه طراحی یک اپلیکیشن یا طراحی وب رو پیش ببره، هم باید بازاریابی کنه، هم مذاکره کنه، هم دغدغه تعهدات مالی داشته باشه، هم برنامه‌نویسی کنه، هم گرافیک کار کنه، هم سئو کار کنه، هم از امنیت چیزی بدونه، شاید حتی تولید محتوا هم کنه، خب همه اینا دست به دست هم می‌ده تا اون فرد بشه یه آچارفرانسه، من نمی‌گم این بده یا خوب، اصلا ممکنه خیلی هم توش پول باشه، بحث این نیست، بحث اینه که انجام یا عدم انجامش بستگی به دید افراد نسبت به خودشون و اهدافشون داره. معمولا هم این نوع کارهای فری‌لنسری به صورت ساختارمند پیش نمی‌ره، یعنی طرف ترجیح می‌ده روش خودش رو داشته باشه تا تبعیت از یک متدولوژی خاص به همین دلیل فرآیند توسعه نرم‌افزارش ناقصه، مثلا به جای اینکه از نیازسنجی شروع بشه یهو می‌پره تو برنامه‌نویسی! نه دیزاین پترن، نه داکیومنت و نه... مگر اینکه اون فرد خودش در درجه خیلی خیلی بالایی از نظم فکری و خودسازمان‌دهی برخوردار باشه.

تو کار تیمی خب طبیعتا چیزهایی رو می‌شه یاد گرفت که به صورت انفرادی آدم ممکنه هیچ‌وقت دنبالش نره، مثل پیشبرد امور تحت یک متدولوژی و روش مشخص مثل Scrum که دارای قواعد تیمی مخصوص به خودش هست یا کار با ابزارهای کار تیمی مثل Git . به نظر من کار تیمی وقتی خوبه که اعضاش دارای سه ویژگی باشن: اولی تعهد، دومی انگیزه و سومی تخصص‌های مکمل و غیر یکسان از هم، طوری که کارها با هم همپوشانی نداشته باشه و مثلا دو تا UI کار مدعی و صاحب سبک نداشته باشیم که آخرش بزنن همدیگه رو بکشن! Big Grin به نظرم برای پروژه‌هایی که کلی ازش نمونه داریم (مثل وب‌سایت‌های ساده یا برنامه حسابداری)، دلیلی نداره آدم خودش رو درگیر تیم کنه، ولی واسه کارهای خلاقانه، اینکه آدم در کنار خودش دو تا آدم خوش‌فکر داشته باشه خیلی به آدم کمک می‌کنه. من یک بار دیگه می‌گم که همه چیز به نظرم به اهدافمون بستگی داره، وگرنه به نظر من قیاس این دو مورد، قیاس درستی نیست و بحث بهتر یا بدتر بودن اصلا مطرح نیست.

(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  گویا شیرینی هم خیلی دوست دارند. [تصویر:  smile.gif] آگاه باشید که شیرینی ضرر داره [تصویر:  biggrin.gif]

نه دیگه، شما به عمق استراتژیک واژه شیرینی پی نبردید! Big Grin
شیرینی صرفا یه استعاره‌ست! استعاره از مواردی مثل بیف استراناگوف، شیشلیک، مرغ بریون، شیرموز بستنی، کاپوچینو و... که هر وقت نوبت شما شد (آخر ترم و همزمان با انتشار کارنامه‌ها و شاگرد اولی) لیست کامل رو براتون می‌فرستم! Big GrinTongue اون هم خیلی شیک در فرمت پی دی اف! Smile البته شیرینی و کیک هم دوست دارما، ولی خب همونطور که عرض کردید شیرینی ضرر داره واسه دندونا! Big Grin البته اگه از نوع موز و گردویی باشه چرا که نه؟ Big GrinSmile

(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  سن منم لو رفته در پست ها [تصویر:  smile.gif]

بله، درسته! Cool فکر کردید فقط خودتون بلدید در مورد سن دیگران افشاگری کنید؟ Big GrinSmile
هیــــــچ‌وقت تیم تحقیق و تفحص مانشت رو دست کم نگیرید! CoolBig GrinSmile)))
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , pioneer01 , WILL , blackhalo1989 , diligent , SepidehP
ارسال: #۴۰۳۶۷
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۲ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۴۰۳۶۸
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۱۷ ب.ظ
الان یه طوری شده واسه پستای مایلی جان اول سپاس زده میشه بعد خونده میشه اقا دستت درد نکنه این همه با حوصله جواب میدی Milestone

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , Milestone , RASPINA , diligent , SepidehP
ارسال: #۴۰۳۶۹
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۱۱ ب.ظ، توسط moslem73421.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , MarkLand
ارسال: #۴۰۳۷۰
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۷:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۵۴ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  نه دیگه، شما به عمق استراتژیک واژه شیرینی پی نبردید! Big Grin
شیرینی صرفا یه استعاره‌ست! استعاره از مواردی مثل بیف استراناگوف، شیشلیک، مرغ بریون، شیرموز بستنی، کاپوچینو و... که هر وقت نوبت شما شد (آخر ترم و همزمان با انتشار کارنامه‌ها و شاگرد اولی) لیست کامل رو براتون می‌فرستم! Big GrinTongue اون هم خیلی شیک در فرمت پی دی اف! Smile البته شیرینی و کیک هم دوست دارما، ولی خب همونطور که عرض کردید شیرینی ضرر داره واسه دندونا! Big Grin البته اگه از نوع موز و گردویی باشه چرا که نه؟
Big GrinSmile
برای یه ترم که خیلی زیاده اینا حالا برای دفاع یه چیزیSmile
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۷:۰۴ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  بله، درسته! Cool فکر کردید فقط خودتون بلدید در مورد سن دیگران افشاگری کنید؟ Big GrinSmile
هیــــــچ‌وقت تیم تحقیق و تفحص مانشت رو دست کم نگیرید! CoolBig GrinSmile)))
البته من خیلی ریز اشاره کردم دقت و ریز بینی نیازهCool
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone
ارسال: #۴۰۳۷۱
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۸:۴۳ ب.ظ
خواهر زاده ام تازه به دنیا اومده چه حس خوبیه چه قدر خوشحالمHeartHeart

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , MarkLand , blackhalo1989 , Milestone , diligent , SepidehP , salam5 , big cloud
ارسال: #۴۰۳۷۲
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۱۲ ب.ظ
برام سواله چرا سایت ورزش۳ ریسپانسیو نیست؟ تبلیغات؟

think positive
ارسال: #۴۰۳۷۳
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هیچ وقت این مباحث مربوط به فصل اول و دوم ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو نفهمیدم ( مرتبه زمانی ، تعدادگام ها ، بازگشتی و غیرههههه )
دوستان اگر برای درک این موضوعات راهی دارید عنوان کنید !
من همه چیز دارم،
اگر خواستی و مصمم بودی بگو تا عکس برات بگیرم!
--------
به عنوان پیشنهاد :
اگر خیلی فلسفی و عمیق میخواید بفهمیدشون فیلم آبام از شریف + جزوه ش،شما اگر خواستی فیلم رو ببین ،جزوه رو من برات عکس میندازم!(خودم نوشتمش خطم بده فقط)
------
حالا شما که عمیق فهمیدی احتمالا فقط حس خوبی داری و سوال نمیتونی بزنی،اون شبه برنامه ها رو که واقعا مقسمی + پارسه خیلی کلاسیک و قشنگ توضیحشون داده.بازم من میتونم عکس بندازم براتون ۱۰ تا سوالشو تحلیل و تریس کنید تمومه!
------
برای قسمت بازگشتی که نظر من اینه باید از گسسته بیاید و قال قضیه رو بکنید از همون اولش(یعنی شما از حل های کلاسیک گسسته با یافتن جواب های خصوصی و عمومی شروع کنید بعد بیاید داخل ساختمان بعد برید داخل الگوریتم)این قسمت بازگشتی ها خودش چند تا روش داره شامل :
۱)جایگذاری و تکرار
۲)تغییر متغیر
۳)درخت بازگشت
۴)قضیه اصلی
و . . .
که برای تمام موارد بالا میتونید از کتاب الگوریتم مدرسان استفاده کنید
------
در نهایت برای اینکه قدرت تحلیل و حل سوالتون بالا بره جزوه سید جوادی واقعا خوبه.
------
فقط همین قسمتش خوبه که آدم اینجوری پیش بره، از اون به بعدش با فرض قوی بودن گسسته شما ،جزوه های سید جوادی خیلی خوبن.
------
سید جوادی از این جهت کارش خوبه که نگاه کردن به مسله رو به آدم یه شیوه درست و نه حفظیش یاد میده،
-----
بعدش در نهایت اینو بگم :

درس خوندن حوصله میخواد واعصاب.خیلی از آدمایی که خودشون میدونن کی هستن من بارها براشون سوال حل کردم،همه شون به جرات میشه گفت آدمای آرومی هستن و بهترین رتبه ها رو آوردن.من به این نتیجه رسیدم که آدمای آروم و بی استرس توی این حوزه خیلی موفق تر هستن.
بدی کامپیوترم اینه که از جایی شروع شده که اعصاب آدم رو خورد میکنه و ادم نا امید و نا آروم میشه.ولی همین قسمت اولش رو یاد بگیرید حله باقیش،به نظرم.

برای درک و نگاه کامپیوتری فیلم معماری شریف رو هم به شدت توصیه میکنم
-----
در آخر باز هم تاکید میکنم ، همه ی این ها ۳۰ درصد کاره و حل کردن سوال باقی قضیه منم نمیدونم چرا اینجوریه واقعا!

تشکر بابت توضیحاتی که دادید ولی نمی دونم چرا حرفاتون رو نفهمیدم یعنی با این توضیحات بیشتر سردرگم شدم ( یعنی برای یادگیری دو مطلب و فصل کلی کتاب خوانده بشه !) چرا یه جزوه یا کتاب به زبان ساده نیست برای این موارد یعنی کسایی که تو این قسمت ضعیف هستن باید دور خودشون بچرخن !؟
ارسال: #۴۰۳۷۴
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۲۷ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  برام سواله چرا سایت ورزش۳ ریسپانسیو نیست؟ تبلیغات؟
دیجی کالا مگ یه مصاحبه داره با یکی از مسئولای ورزش سه. توی اون توضیح میده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۴۰۳۷۵
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۲۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۰۲ ب.ظ، توسط MarkLand.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۲ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  برام سواله چرا سایت ورزش۳ ریسپانسیو نیست؟ تبلیغات؟
دیجی کالا مگ یه مصاحبه داره با یکی از مسئولای ورزش سه. توی اون توضیح میده.
پیدا شد Smile)

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۴۰۳۷۶
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ
هیچی باعث نمیشه عمیقا خوشحال بشم توی یه پوچی یه خلا خاصی گیر افتادم ...

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
 سپاس‌گزاری شده توسط: naser.71 , ele
ارسال: #۴۰۳۷۷
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۲ ب.ظ، توسط hun73r.9h0s7.)
هیی خدا شکرت.
ارسال: #۴۰۳۷۸
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۱ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۲۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ق.ظ)Saman.B نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هیچ وقت این مباحث مربوط به فصل اول و دوم ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو نفهمیدم ( مرتبه زمانی ، تعدادگام ها ، بازگشتی و غیرههههه )
دوستان اگر برای درک این موضوعات راهی دارید عنوان کنید !
تشکر بابت توضیحاتی که دادید ولی نمی دونم چرا حرفاتون رو نفهمیدم یعنی با این توضیحات بیشتر سردرگم شدم ( یعنی برای یادگیری دو مطلب و فصل کلی کتاب خوانده بشه !) چرا یه جزوه یا کتاب به زبان ساده نیست برای این موارد یعنی کسایی که تو این قسمت ضعیف هستن باید دور خودشون بچرخن !؟
اگر پایه ریاضی قوی ای دارید با هر کتابی کارتون راه میفته.منظورم از پایه ریاضی شیوه تفکر ریاضیه.
یه عده میگن به ریاضی نیست.من نمیدونم اونا درست میگن یا نه.ولی من کلا به این نتیجه رسیدم همه چیز توو این رشته به ریاضیه.(داشتن تفکر ریاضی).با تمرین و تکرار هم بدست میاد.
اگر میخواید از ابتدا شروع کنید و حوصله و زمانش رو دارید :
منطق رو بخونید + روابط بازگشتی از جزوه سید جوادی(جزوه درس گسسته) : جزوه ش هم همه جای اینترنت هستش.

یا منطق رو از سید جوادی بعد روابط بازگشتی رو گسسته مدرسان شریف.بعد اینجوری مشکلی که پیش میاد اینه که نمیتونید قاطیِ توابع مولد بشید ولی خیالت بابت روابط بازگشتی خیلی راحت میشه.

من خودم باشم این کارو میکنم :

منطق رو از سید جوادی میخونم بعد میرم روابط بازگشتی رو از گسسته مدرسان میخونم، بعدش مجدد روابط بازگشتی و توابع مولد رو از جزوه سید جوادی.
اینجوری پرونده ی اون تفکر ریاضی توی کامپیوتر رو برای ابد میبندید.یعنی اون شیوه تفکر پایه ای و کلاسیک رو آموزش دادی به خودت.(زمان میخواد و اعصاب صد البته)

حالا مباحث پیشرفته تر روابط یازگشتی میفته توی ساختمان داده و الگوریتم.
شما موارد بالا رو بخون من باقیشم پیشنهاد هایی دارم.
=====
توی فلسفه علوم ریاضی، یه بحثی داریم به اسم تفکر پیشینی در ریاضیات و منطق، اونایی که سطح ریاضی و تفکر ریاضیشون به صورت پیشینی هست ،پیشنهادشون با امثال من خیلی متفاوته و بهت میگن ، بابا برو گریمالدی رو بخون و خلاص . . .
منم میگم حرفشون درسته، اما نه برای من و شما.(شما اگر گسسته شریف رو ببینید ،میرصادقی(بازم اگر خواستی جزوه ش رو میدم با خط بدSmile ) ) من میگم برو در ادامه گریمالدی بخون. اما این همه زمان دیگه وجود نداره. چیزی هم گسسته بخواد برای تو بسازه بیشتر از پیشنهادات من نیست، شما نه واکاوی تفکر اویلر رو میخوای و نه میخوای ریاضی دان بشی.یه سری قضایا رو قبول کن، اصول بعدیتون رو بهتون قول میدم میتونید به همین قضایا بنا کنید.حتی اگر ایده های نو باشن.
اینا نظر من بود فقط
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , SepidehP , hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۰۳۷۹
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۳ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  هیچی باعث نمیشه عمیقا خوشحال بشم توی یه پوچی یه خلا خاصی گیر افتادم ...
شما نیاز به هدف دارین

think positive
ارسال: #۴۰۳۸۰
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ب.ظ، توسط ANGEL*.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۳ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(13 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  
شما نیاز به هدف دارین
هدفو دارم ارشدHuh

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۰۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۲۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close