زمان کنونی: ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۱ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۰۳۵۱
۱۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط diligent.)

(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  به به به به به... چه خبر خوبی، مبارک باشه...
حالا شیرینیش رو کی بخوریم و کجا؟ [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  smile.gif]
جدا از یه اصفهانی انتظار شیرینی دارین؟ Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , so@
ارسال: #۴۰۳۵۲
۱۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۵ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  

(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  به به به به به... چه خبر خوبی، مبارک باشه...
حالا شیرینیش رو کی بخوریم و کجا؟ [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  smile.gif]
جدا از یه اصفهانی انتظار شیرینی دارین؟ Big Grin
یه بار تو دانشگاه تو مسیر دانشگاه به خوابگاه سوار خط واحد شده بودیم و من ۵۰ تومان کم داشتم یه اصفهانی کنارم بود گفتم ۵۰ تومن رو می دی به من ! پول رو داد ولی دو روز بعدش گرفت !
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۴۰۳۵۳
۱۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۱۴ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  چراغ قوه انداختم تو چشم ماهی : )))) :| :|
نتیجه این آزمایش علمی چی بود؟Smile
---------------
جمع اصفهونیا جمعسSmile
--------------
کوله لپتاپ میخام قیمت مناسبUndecided
------------
[تصویر:  446085_ldj_screen_shot_2017-11-03_at_10.41.09_pm.png]

چطوری میشه رفت مکان نامعلوم؟ Smile
فکر کنم کلیک روی پست حذف شده اما مطمعن نیستم:\
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , αɾια
ارسال: #۴۰۳۵۴
۱۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ب.ظ، توسط so@.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  [
کوله لپتاپ میخام قیمت مناسبUndecided

دیجی کالا دیروز یدونه کوله لپتاپ گذاشته بود۶۰ خرده ای به نظر خوب هم بود ا.یه هفته پیش هم کوله پشتی گاردینو گذاشته بود۹۹ تومن .دلسی هم میزاره که گرونن معمولا:/
دیجی معمولا کیفهای خوبی میزاره

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۰۳۵۵
۱۲ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۵۱ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۵ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  چه چیزی زیباتر از سخن نگفتن
سخن گفتنSmile
ارسال: #۴۰۳۵۶
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۳۲ ق.ظ
بوی تو می دهد؛
آغوشِ خالی اَم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια
ارسال: #۴۰۳۵۷
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۱۲ ق.ظ
هیچ وقت این مباحث مربوط به فصل اول و دوم ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو نفهمیدم ( مرتبه زمانی ، تعدادگام ها ، بازگشتی و غیرههههه )

دوستان اگر برای درک این موضوعات راهی دارید عنوان کنید !
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۴۰۳۵۸
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  هیچ وقت این مباحث مربوط به فصل اول و دوم ساختمان داده و طراحی الگوریتم رو نفهمیدم ( مرتبه زمانی ، تعدادگام ها ، بازگشتی و غیرههههه )
دوستان اگر برای درک این موضوعات راهی دارید عنوان کنید !
من همه چیز دارم،
اگر خواستی و مصمم بودی بگو تا عکس برات بگیرم!
--------
به عنوان پیشنهاد :
اگر خیلی فلسفی و عمیق میخواید بفهمیدشون فیلم آبام از شریف + جزوه ش،شما اگر خواستی فیلم رو ببین ،جزوه رو من برات عکس میندازم!(خودم نوشتمش خطم بده فقط)
------
حالا شما که عمیق فهمیدی احتمالا فقط حس خوبی داری و سوال نمیتونی بزنی،اون شبه برنامه ها رو که واقعا مقسمی + پارسه خیلی کلاسیک و قشنگ توضیحشون داده.بازم من میتونم عکس بندازم براتون ۱۰ تا سوالشو تحلیل و تریس کنید تمومه!
------
برای قسمت بازگشتی که نظر من اینه باید از گسسته بیاید و قال قضیه رو بکنید از همون اولش(یعنی شما از حل های کلاسیک گسسته با یافتن جواب های خصوصی و عمومی شروع کنید بعد بیاید داخل ساختمان بعد برید داخل الگوریتم)این قسمت بازگشتی ها خودش چند تا روش داره شامل :
۱)جایگذاری و تکرار
۲)تغییر متغیر
۳)درخت بازگشت
۴)قضیه اصلی
و . . .
که برای تمام موارد بالا میتونید از کتاب الگوریتم مدرسان استفاده کنید
------
در نهایت برای اینکه قدرت تحلیل و حل سوالتون بالا بره جزوه سید جوادی واقعا خوبه.
------
فقط همین قسمتش خوبه که آدم اینجوری پیش بره، از اون به بعدش با فرض قوی بودن گسسته شما ،جزوه های سید جوادی خیلی خوبن.
------
سید جوادی از این جهت کارش خوبه که نگاه کردن به مسله رو به آدم یه شیوه درست و نه حفظیش یاد میده،
-----
بعدش در نهایت اینو بگم :

درس خوندن حوصله میخواد واعصاب.خیلی از آدمایی که خودشون میدونن کی هستن من بارها براشون سوال حل کردم،همه شون به جرات میشه گفت آدمای آرومی هستن و بهترین رتبه ها رو آوردن.من به این نتیجه رسیدم که آدمای آروم و بی استرس توی این حوزه خیلی موفق تر هستن.
بدی کامپیوترم اینه که از جایی شروع شده که اعصاب آدم رو خورد میکنه و ادم نا امید و نا آروم میشه.ولی همین قسمت اولش رو یاد بگیرید حله باقیش،به نظرم.

برای درک و نگاه کامپیوتری فیلم معماری شریف رو هم به شدت توصیه میکنم
-----
در آخر باز هم تاکید میکنم ، همه ی این ها ۳۰ درصد کاره و حل کردن سوال باقی قضیه منم نمیدونم چرا اینجوریه واقعا!
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , big cloud , khayyam
ارسال: #۴۰۳۵۹
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۰۲ ق.ظ، توسط αɾια.)
(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  نتیجه این آزمایش علمی چی بود؟Smile

یهو یادم افتاد تنها عشقِ زندگیمه!
تو چشماش زل زدم و گفتم ببخشید و فرار کردم....

ولی خب بالاخره بعد از ۸ماه تونستم براش اسم انتخاب کنم، پـــریچهر Shy
یا پــریزاد
یا پــریوش
Confused

(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۳۵ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  [تصویر:  446085_ldj_screen_shot_2017-11-03_at_10.41.09_pm.png]

چطوری میشه رفت مکان نامعلوم؟ Smile
فکر کنم کلیک روی پست حذف شده اما مطمعن نیستم:\

قدرت خدا Big Grin چه چیزها که در این مانشت نمیبینه آدم
باید شروع به نوشتن موازی کتاب رازهای مانشت هم بنومایم Cool

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۴۰۳۶۰
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۰۶ ق.ظ
سوم راهنمایی تموم شده بود و تابستون رسیده بود که کامپیوتر وارد خونمون شد،بعد از یه مدت داداشم گفت کامپیوتر باید وصل بشه به اینترنت ،بابام هم که موافق تکنولوژی بود و قانع شده بود که نیاز ضروری داداشم هستش پول داد که اینترنت رو راه بندازه.

اونموقع خط وشرکت و ترافیک و این حرفا نبود یه مودم دایال آپ بود و یه کارت شارژ که حاوی رمز و پسوورد بود که مثل کارت شارژ های تلفن همراه از ۲ تومن تا ۲۰ تومن داشت و ساعتش محدود بود. داداشم کامپیوترو برد تعمیراتی که بهش مودم وصل کنند یکی دو روز بعد اوردش و یه کارت گرفت و میخاست وصل بشه به اینترنت حالا همه مون (حتی پدر و مادرم)جمع شده بودیم بالای سر داداشم و مودم اون بوق معروف دیال آپ رو میزد هی میگفتیم وصل شد بعد دباره داداشم اینترنت اکسپلورر باز می کرد و میزد یاهو (اخه اونموقع ها گوگل مد نبودSmile )بعد میدیدم نه وصل نشد یه نصف روز هممون یه لنگ پا بالای سر داداشم وایسادیم صدای بوق دیال آپ امیدوار و ناامیدیمون میکرد،فردای همون روز داداشم سیستمو گرفت رو دلشو دوباره رفت پیش تعمیراتی و گفت خرابه و خونه وصل نمیشه Smile تعمیراتی تست کرد گفت درسته!! و من وصل میشم داداشم سیستمو اورد خونه و دوباره dial رو زد ولی ایندفعه بعد از چندبار امتحان کردن وصل شد و ما انگار قند تو دلمون اب شده بودSmile که تکنولوژی اومده تو خونمون Smile)

تقریبا هرروز به صدای بوق معروف دیال آپ عادت کرده بودیم اول دبیرستان بودم که از داداشم اینا کلمه دانلودو زیاد شنیدم ،داداشم سیستمو دستمون میدادولی اینترنت رو نه!! به فاصله یکسال هردوشون دانشجو شدن و رفتن شهرهای محل تحصیلشون، منو دوتا خواهرم رفتیم یه کارت دوهزار تومنی گرفتیم تو یاهو مسنجر وارد شدیم(یکی از دوستام اونموقع به شدت معتاد روم های مسنجر بود و برای من هم ای دی درست کرده بود Smile ) دیدیم ععععععه چه دنیایی اینجا از همه جای جهان ادم هستشSmile چون کارتش دوساعته بود تا اومدیم ببینیم چی به چیه و کی به کیه و مسنجر چطوری کار میکنه به دوساعت نکشید که کارت تموم شد Sad

فرداش رفتیم یه ۵ ساعته گرفتیم من شده بودم سردسته خواهرام و ماوس دست من بود و اونا منو فرماندهی میکردن Smile) یادم همون موقعا خیلی از دانلود میترسیدم و فکر میکردم که دانلود مثل خرید اینترنتی و چیزی دانلود کنم پولش رو خطمون میاد و لو میریم Smile))

همون موقعا پسر عمه ام اولین خرید اینترنتیشو انجام داده بود و یه چیزی بود که داخل بشکه کوچیک مثلا نفت بود و میرختیش رو دست ژله ای بود :| خیلی خرید بیخودی بود

گاهی وقتا یاده اونموقع تفسیرم از کلمه دانلود میفتم خنده ام میگیره برای خواهرام ادای ادمهای کار بلدو درمیاوردم و میگفتم اگر دانلود کنیم داداش میفهمه به اینترنت وصل شدیم Big Grin

اونموقعا نهایت گیممون هرکول یا ماریو بودSmile)) که اونم به ما نمیدادن بازی کنیم Smile))پسره دیگه ظالم بودن تو خونشونه Smile)) شوخی کردم داداش داشتن جز بهترین نعمتهای دنیاست مخصوصا وقتی به بلوغ میرسن وبرات غیرتی میشن که عشقن عشقSmile

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , SepidehP , big cloud , Milestone , moslem73421 , RASPINA , alma1988
ارسال: #۴۰۳۶۱
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۱:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۱:۲۷ ب.ظ، توسط MarkLand.)
یه نگاه به عکس ایفون X انداختم یه نگاه به گوشی خودم هیی چه فاصله ای شدههه!

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , diligent , Milestone
ارسال: #۴۰۳۶۲
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۱۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  فعلا رفتیم سنگامونا واکندیم تا بعد،قرار داد شنبه بسته میشه،امیدوارم هر چی خیره برای همه پیش بیاد Blush

نگفتم چقدر زود حل می‌شه؟ Cool انقدر ناراحتی داشت واقعا آیا؟ Sleepy
آقا فقط رو حقوق ماه اولت زیاد حساب باز نکنی‌ها، حتما تو این مدت متوجه شدی که بچه‌های مانشت چقدر شیرینی دوستند! Big GrinSmile

[/quote]

ممنون بابت انرژی مثبت زیادی که درون شما وجود داره و قطعا در زندگی خودتون هم تاثیر خیلی خوبی خواهد گذاشت،بازم کار پروژه ای بودSmileولی شاید طولانی کار کنم با تیمشون !هیچی مشخص نیستUndecidedبچه ها به من گفتن نه تنها حقوق نمیدن ، قرار شده اول هر ماه یچی هم دستی بگیرنSmileشیرینی را بیخیال شید جان منBig Grin

مشکل من از اونجایی شروع میشه که نمیدونم کار پروژه ای بهتره یا کار تیمی با این که هردوتاش را تجربه کردم!!!کسی هست جواب سوالم رابدونه!ممنون میشم بنده را روشن کنید در این بلاتکلیفیShy
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۴۰۳۶۳
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
بعضی از پست ها سن کاربرا رو لو میده. اشاره به پست خاصیم نباشه اصلا Big GrinTongue

(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  مشکل من از اونجایی شروع میشه که نمیدونم کار پروژه ای بهتره یا کار تیمی با این که هردوتاش را تجربه کردم!!!کسی هست جواب سوالم رابدونه!ممنون میشم بنده را روشن کنید در این بلاتکلیفیShy
من پروژه ای کار نکردم اما تیمی چرا. سال پیش تابستون با چند نفر که هم سن و مجرد بودیم یه تیم بودیم تو یه شرکت. درسته که اختلاف سلیقه بیداد می کرد اما در کل خاطره خوبی بود. چون مسخره بازی زیاد در می آوردیم. و ضمنا صبحونه های شرکت هم خیلیییی خوش می گذشت. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: big cloud , moslem73421 , Milestone , hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۰۳۶۴
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۰۹ ب.ظ
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۷ ب.ظ)big cloud نوشته شده توسط:  
(12 آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۳ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  نگفتم چقدر زود حل می‌شه؟ Cool انقدر ناراحتی داشت واقعا آیا؟ Sleepy
آقا فقط رو حقوق ماه اولت زیاد حساب باز نکنی‌ها، حتما تو این مدت متوجه شدی که بچه‌های مانشت چقدر شیرینی دوستند! Big GrinSmile

ممنون بابت انرژی مثبت زیادی که درون شما وجود داره و قطعا در زندگی خودتون هم تاثیر خیلی خوبی خواهد گذاشت،بازم کار پروژه ای بودSmileولی شاید طولانی کار کنم با تیمشون !هیچی مشخص نیستUndecidedبچه ها به من گفتن نه تنها حقوق نمیدن ، قرار شده اول هر ماه یچی هم دستی بگیرنSmileشیرینی را بیخیال شید جان منBig Grin

مشکل من از اونجایی شروع میشه که نمیدونم کار پروژه ای بهتره یا کار تیمی با این که هردوتاش را تجربه کردم!!!کسی هست جواب سوالم رابدونه!ممنون میشم بنده را روشن کنید در این بلاتکلیفیShy
دقیقا آقای مایلستون سرشار از انرژی اند ماشالله. اسفند دود کنید برای خودتونSmile گویا شیرینی هم خیلی دوست دارند. Smile آگاه باشید که شیرینی ضرر داره Big Grin

کار پروژه ای نمیتونه تیمی باشه آیا؟ Undecided
من خودم تا با افراد تیم اشنا نباشم یا رزومه شونو ندونم ترجیح میدم کار نکنم ینی خیلی مهمه که بشناسمشون که بار کار نیفته رو دوش یکی دو نفر و بقیه بروند خوشگذرانی.Dodgy

(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بعضی از پست ها سن کاربرا رو لو میده. اشاره به پست خاصیم نباشه اصلا Big GrinTongue
بله در صورت دقت نمودن پست ها حاوی اطلاعات بسیاری می باشد.Smile سن منم لو رفته در پست ها Smile

سر سه راهی انتخاب استاد راهنما مانده امUndecided
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , sss , Milestone
ارسال: #۴۰۳۶۵
۱۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۴۱ ب.ظ، توسط big cloud.)
(۱۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۴:۰۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  کار پروژه ای نمیتونه تیمی باشه آیا؟ Undecided
من خودم تا با افراد تیم اشنا نباشم یا رزومه شونو ندونم ترجیح میدم کار نکنم ینی خیلی مهمه که بشناسمشون که بار کار نیفته رو دوش یکی دو نفر و بقیه

در کارهای بنده خیر ،در کاری که مثلا مبلغ ۵میلیون تومان برای طراحی یک وب سایت کامل به شما داده میشه ، تیم شاید تولید محتوا و... دیگه را بعهده داشته باشند ولی تحویل و رفع عیب اون وب سایت به عهده شما خواهد بود و شما برنامه نویس تیم هستید و مسلما هزینه خوبی هم بابت تخصص خودتون که کامل هست دریافت می کنیدRolleyes،شما سایت را در زمان مشخص به صورت پلان پلان طراحی می کنید و یعد به مدیر مربوطه میدید و هزینه را هم به صورت یک پیش پرداخت و یک پرداخت نهایی دریافت می کنید

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۲۷۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۸,۹۳۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۳۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۳۶۱ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۲۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۳۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۴۶۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۲۶۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۳۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close