زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۹۹۱
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۴۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۰۳ ق.ظ، توسط sss.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۶ ۱۲:۳۰ ق.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  والا اینجایی که من هستم تا اونجا که توی دید من هست خانما بازار رو خراب کردن.

خواهش میکنم قیمت رو بالا بگید. چیه عزیز من، فوق حسابداری داری مثلا، یا فوق نرم. چرا با ماهی ۵۰۰ راضی میشی آخه

چقد حرفای شما جالب بود در مورد کیفیت کار خانوم ها. چون من دقیقا برعکسش رو فک میکردم. مثلا تو واحد آی تی شرکت ما چیزی که بیشتر تو همکارای آقا دیدم این ویژگی ها بود :
سرعت کار بالا
دقت پایین
از زیر کار در رفتن (خیلی زیاد این مورد رو دیدم)
کار خیلی جزیی و کاملاااا راحت که واقعا ۵ دقیقه وقت میگیره رو گنده نشون دادن( برای اینکه ارزش کارشون رو بالا ببرن)
توضیحات گنگ و و پیچیده دادن به مدیر فنی (برای اینکه گیج بشه و کار رو دست بالا بگیره)

این هم بگم که محل کار ما یه جای نسبتا خوب محسوب میشه.

ولی جدای این حرفا این حرف خیلی درسته که خانم ها میزان حقوقشون رو بالاتر ببرند و زیر بار حقوق پایین نرن.
معمولا آقایون اعتماد به نفس بیشتری دارن، و دوست دارن کارهاشون رو مهم نشون بدن ولی خانما برعکس تواضع بیجا میکنن.
تو دوره لیسانس گاهی استاد یه سوالی میپرسید، دخترا هیچ کدوم جواب نمیدادن، پسرا حتما یه چیزی میگفتن حتی اگه به وضوح نادرست بود ولی اصرار داشتن حتما جواب بدن، و استاد هم که خودش آقا بود کلی ذوق میکرد. در حالی که ما هم جواب های بهتری براش داشتیم ولی به نظر ما مساله انقدر ساده و بدیهی بود که نیاز به جواب نداشت.
و موارد دیگه از این دست هم زیاده.....

(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۳۰ ق.ظ)Paraande نوشته شده توسط:  انجام کاری که دوست داری فرسودگی نمیاره بلکه شادابی میاره.
الان برام سوال شد کدوم یکی از این فعالیت هایی که گفتین مجانی هستن؟ دقیقا همشون پولی هستن.
فعالیت کم هزینه هم هست ولی روحیات آدما یکسان نیست، چرا نباید افراد حق داشته باشن برای رسیدن به علاقه شون انتخابای بیشتر داشته باشن؟
==============================
اشکالات زیادی هست، درسته که نباید با شرایط غیرمنصفانه به هر قیمتی هر کاری رو انجام داد، ولی همیشه درصدی از افراد هستن که واقعا نیازمند به اون حداقل هستن و شاید حتی با کمتر از حداقل فعلی هم کنار بیان مخصوصا تو مشاغل ساده تر؛ و البته که باگهای قانون کار هم راه سواستفاده زیادی برای کارفرما فراهم میکنه.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , SepidehP
ارسال: #۳۹۹۹۲
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۵۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۶:۰۷ ق.ظ، توسط Milestone.)
آره! همون تعداد محدود فرصت‌های شغلی که عمدتا هم از پایین‌دست‌ترین مشاغل ممکن تو سیستم اداری کشور هستن رو از خانوم‌ها بگیریم و بدیم به آقایون... چرا؟ تا بتونن ازدواج کنن! تا بتونن بچه‌دار بشن! تا چرخ خانواده بچرخه! یعنی ترجیح دادن پیشرفت فردی به پیشرفت جمعی، یعنی نیاز جامعه برای بهره‌مندی از نیمی از سرمایه انسانی خودش هیچ و پوچ! یعنی تمام هزینه‌هایی که از دبستان تا دانشگاه و از سرمایه‌های کشور برای رشد و پرورش یک کارشناس، کارشناس ارشد یا دکتری خانوم انجام شده هیچ و پوچ! چرا؟ تا چرخ خانواده "من" بچرخه! نه چرخ پیشرفت جامعه، نه چرخ عدالت، نه چرخ برابری...

چقدر راحت در مورد بدیهی‌ترین حقوق انسانی (مشارکت اجتماعی، استقلال مالی و...) نیمی از افراد جامعه تصمیم می‌گیریم. معلوم نیست با این تفکرات تاحالا قلب چند نفر شکسته، چند تا مریم میرزاخانی می‌تونستن پرچم کشور رو بالا ببرن ولی زیر این نگاه استعدادهاشون سوخت و تو سال‌های بعد باید خبر موفقیت چند تا از مریم‌های میرزاخانی فراری از دست این نابرابری‌ها رو تو کشورهای دیگه بشنویم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , shahlaj , Soldier's life , big cloud
ارسال: #۳۹۹۹۳
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۹:۱۸ ق.ظ، توسط Saman.)
ما چی گفتیم داستان چی شد!!
اگر بخواهیم از جنبه ی دیگه و خیلی کلان به این موضوع نگاه کنیم
باید یه عده نیروی لشکری و مردمی تشکیل بشه که این غده ای رو که سر تا پا سرطانی شده از ریشه نابود کنه.
====
حرف اینه ،
من نباید تاوان اشتباه دیگران رو بدم ، تموم شد و رفت، الان برم یه مثال از یه جایی در بیارم که مقدمه پیشرفت کشورهای امثال آلمان و چین بوده یه داستان دیگه میشه،
پسرایی که سرباز میشن همین جوری هم دارن نیمی از مشاغل نصفه و نیمه رو توی سنین بالاتری به خاطر علافی سربازی از دست میدن!
این شیوه نگاه سایرین رو من از حفظم!!!
پای عمل که رسید وسط باید ببینیم برنامه سایرین چقدر میتونه مفید واقع بشه!
برنامه های کلان برای مسئولین دله دزد ایران جواب نمیده، باید فعلا به صورت کوتاه مدت عمل کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , Riemann
ارسال: #۳۹۹۹۴
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۲۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
یه دید اشتباه هم وجود داره و اینه که اگه من پول کمتری به کارمندم (فروشنده ، مدیر و ..... ) قطعا سود بیشتری میکنم چون باقیش رو میزارم توی جیبم ! درحالی که توی خیلی از موارد اگه ی مقدار هزینه بیشتری میکردم پروژه (کسب و کار و .... ) خیلی موفق تر میشد و چندین برابر اون پول برمیگشت توی جیبم . این دید اشتباه توی زمینهذکاری ما خیلی بیشتر هم دیده میشه

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , WILL , big cloud
ارسال: #۳۹۹۹۵
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۹:۵۷ ق.ظ
فارغ از جنسیت یه مشکل از کیفیت سطح اموزش هم هست خانمهایی که در دانشگاههای خوب درس خوندن اغلب کارشون رو خوب بلد بودن حداقل تو همکارای من که اینجوری بود اون ادمی که با ماهی ۵۰۰ تومن میره سره کار و همه چی رو هم خراب میکنه صرفا فارغ التحصیله نه با سواد

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , tiran22 , big cloud
ارسال: #۳۹۹۹۶
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ق.ظ
اومدم ریپلای کنم دیدم اکثرا حرف حسابه میگن.
من واقعا شرایط جامعه را دوست ندارم
خانواده من همه شاغل هستند فقط من بیکارم انگار که خلاف کرده باشم همه میپرسن تو چرا سرکار نرفتی! یا همسایه امون به مامانم گفته بود اون دخترت که بیکاره هنوز نرفته سر کار؟
آخه در جامعه ای که گاه پسرها تا ۲۵ سالگی پول تو جیبی اشون را از باباشون میگیرن چه لزومی داره من که یه دخترم حتما سر کار برم؟ استقلال مالی خیلی خوبه ، حس مثبت مفید بودن و در اجتماع حضور مثبت داشتن خیلی خوبه ولی من الزامی برای شاغل بودن خانم ها نمی دونم
شما میگید خانم ها بازار را خراب کردند ولی واقعا همه مجبورن .خانم متاهلی که از صبح تا ساعت ۴ برای ۴۰۰ تمن میره سر کار مجبوره چون همون پول یه جای زندگی اش به درد بخوره
یکی از دوستای من دربه در دنبال کار بود تازه عقد کرده بود و شوهرش بیکار بود به محض اینکه شوهرش کار پیدا کرد دیگه دنبال کار نرفت .
من هم دوست دارم برم سرکار ولی یه وقتایی از اینکه توی خونه با آرامش به کارایی که دوست دارم انجام میدم احساس آرامش میکنم تا اینکه وارد هر محیط شغلی بشم و با هر کارفرمایی سر و کله بزنم
البته خیلی وقت ها هم بسیار عصبی و کلافه میشم و میبینم که اینجور نمیشه که وقتم را تلف کنم و کار مفیدی انجام ندم والبته نیاز مالی هم خیلی وقت ها نمیشه انکار کرد و یا مخارجی که ضرورت نداره که خانواده برای من تامین کنن ولی اگر خودم شاغل بودم حتما برای خودم فراهم می کردم و باعث حس بهتری می شد
خب اگه کسی که این متن را بخونه کلی تناقض میبینه.الان به نظرتون من دوست دارم برم سر کار یا تو خونه بشینم؟
پس شرایط برای یه خانم خیلی سخته

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: WILL , blackhalo1989 , tiran22 , big cloud
ارسال: #۳۹۹۹۷
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۱۱:۴۶ ق.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  البته خیلی وقت ها هم بسیار عصبی و کلافه میشم و میبینم که اینجور نمیشه که وقتم را تلف کنم و کار مفیدی انجام ندم
یه وقتی بذارید و تو یه زمینه که بهش علاقه دارین مهارت و تخصص به دست بیارن بعدش کار پیدا کردن راحتره Smile

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , The BesT , kilookiloo , big cloud
ارسال: #۳۹۹۹۸
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۲:۴۱ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۵۴ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  آره! همون تعداد محدود فرصت‌های شغلی که عمدتا هم از پایین‌دست‌ترین مشاغل ممکن تو سیستم اداری کشور هستن رو از خانوم‌ها بگیریم و بدیم به آقایون... چرا؟ تا بتونن ازدواج کنن! تا بتونن بچه‌دار بشن! تا چرخ خانواده بچرخه! یعنی ترجیح دادن پیشرفت فردی به پیشرفت جمعی، یعنی نیاز جامعه برای بهره‌مندی از نیمی از سرمایه انسانی خودش هیچ و پوچ! یعنی تمام هزینه‌هایی که از دبستان تا دانشگاه و از سرمایه‌های کشور برای رشد و پرورش یک کارشناس، کارشناس ارشد یا دکتری خانوم انجام شده هیچ و پوچ! چرا؟ تا چرخ خانواده "من" بچرخه! نه چرخ پیشرفت جامعه، نه چرخ عدالت، نه چرخ برابری...

چقدر راحت در مورد بدیهی‌ترین حقوق انسانی (مشارکت اجتماعی، استقلال مالی و...) نیمی از افراد جامعه تصمیم می‌گیریم. معلوم نیست با این تفکرات تاحالا قلب چند نفر شکسته، چند تا مریم میرزاخانی می‌تونستن پرچم کشور رو بالا ببرن ولی زیر این نگاه استعدادهاشون سوخت و تو سال‌های بعد باید خبر موفقیت چند تا از مریم‌های میرزاخانی فراری از دست این نابرابری‌ها رو تو کشورهای دیگه بشنویم؟

با حرف آقای سامان موافقم،
در رابطه با صحبت‌های آقای مایل‌استون در مورد حقوق زنان که هر از چند گاهی می‌زنند باید عرض کنم
جامعه رشد یافته جامعه‌ای است که زنان در آن احترام بیشتری دارند و هیچ علمی مانند علمی که به تجربه به دست آمده باشد نیست.

بحث در مورد حقوق زنان و مردان بحث گسترده‌ای است و ساختار حقوقی در ایران اشکال‌های عمده‌ای دارد و حق مردان کمتر از حق زنان ضایع نمی‌شود. در جامعه‌ای که تمام وظایف مادی به عهده مرد گذاشته شده باید به مردان حق داد که خواستار فرصت‌های بیشتر شغلی و امکانات بیشتر مالی نسبت به زنان باشند. وگرنه در جوامع غربی مردان آزادی بیشتری در قبال زنان دارند و من خودم ترجیح می‌دادم در یک کشور اروپایی زندگی کنم چون به عنوان یک مرد حقوق و آزادی بیشتری داشتم. کسی منکر بدرفتاری با زنان نیست و کسی منکر لیاقت زنان و استعدادهاشون نیست. ژست حمایت از زنان گرفتن با صحبت‌های شعاری مناسب نیست. نابرابری‌ها برای مردان هم هست و ایدئولوژی حاکم بر این کشور این مسائل رو به همه ما تحمیل کرده که یا باید ایدئولوژی حاکم را بپذیریم یا اینکه به همه جوانب نگاه کنیم.

ماییم که بی باده و بی جام خوشیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Riemann
ارسال: #۳۹۹۹۹
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۳:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۵۱ ب.ظ، توسط crevice.)
یه مستند دیگه این پسره (اسمشو نمیدونم) که سری های میراث آلبرتا رو هم ساخته، روونه ی بازار کرده
من بخش هاییشو توی یوتیوب دیدم؛ واقعا دمش گرم. هر چند پسر هست، ولی من اسمشو میزارم "ملکه ی مستندهای مشکلات بنیادی جامعه" (:
چیزی که ازش خیلی خوشم میاد، افق دیدی هست که داره به مشکلات upcoming. و سعی میکنه تا جایی که میتونه مغرضانه و متعصبانه نگاه نکنه به مسئله (هر چند هیشکی پرفکت نیس).
ارسال: #۴۰۰۰۰
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۰۸ ب.ظ
خب طبق تجربه قبلی منم ترجیح میدم تو مانشت بحث نکنم. و نظراتم رو برای خودم نگه دارم. Big Grin
راستی چای لیمو هم خیلی خوبه. استفاده کنید مشتری میشید. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , tiran22 , big cloud , ele
ارسال: #۴۰۰۰۱
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۴:۲۱ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۴۷ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  یه مستند دیگه این پسره (اسمشو نمیدونم) که سری های میراث آلبرتا رو هم ساخته، روونه ی بازار کرده
من بخش هاییشو توی یوتیوب دیدم؛ واقعا دمش گرم. هر چند پسر هست، ولی من اسمشو میزارم "ملکه ی مستندهای مشکلات بنیادی جامعه" (:
چیزی که ازش خیلی خوشم میاد، افق دیدی هست که داره به مشکلات upcoming. و سعی میکنه تا جایی که میتونه مغرضانه و متعصبانه نگاه نکنه به مسئله (هر چند هیشکی پرفکت نیس).

اگر امکان دارد لینک دانلود این مستند رو بدید تا ما هم استفاده کنیم
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۴۰۰۰۲
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۲۵ ب.ظ
چیزی که داره اتفاق میفته نه نمود بارزی از یه دموکراسیه و نه واقعیت اجرای مرد سالاری!!!

منم نمیدونم چیه؛

ولی چیزی که توی جامعه هست رو اگر قرار بود با تفکر و برنامه کلان به ثمر رسوند یه سیستم دولتیِ مکانیست رو در اولِ کار میطلبه که سیستم ما ماشاالله همه مشغول اختلاس کلان هستند و اگه پای مردم رو بیاریم وسط همون رخ دادن انقلاب میشه تنها راهش!!
کجای حرف ِ من اینه که بگیم زن رو حذف کنن!!
اولا میگم توو بازار قیمت رو بالا بگن خانما و کمتر مظلوم نمایی کنن!
در ثانی یه مدت دندون روو جگر بذارن؛ که مردا بیان بالا و یه گروهی استحکام و انسجام فکری پیدا کنن که حالِ این مملکت رو بگیرن!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , WILL
ارسال: #۴۰۰۰۳
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۳۰ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۲:۴۱ ب.ظ)WILL نوشته شده توسط:  با حرف آقای سامان موافقم،
در رابطه با صحبت‌های آقای مایل‌استون در مورد حقوق زنان که هر از چند گاهی می‌زنند باید عرض کنم
جامعه رشد یافته جامعه‌ای است که زنان در آن احترام بیشتری دارند و هیچ علمی مانند علمی که به تجربه به دست آمده باشد نیست.

بحث در مورد حقوق زنان و مردان بحث گسترده‌ای است و ساختار حقوقی در ایران اشکال‌های عمده‌ای دارد و حق مردان کمتر از حق زنان ضایع نمی‌شود. در جامعه‌ای که تمام وظایف مادی به عهده مرد گذاشته شده باید به مردان حق داد که خواستار فرصت‌های بیشتر شغلی و امکانات بیشتر مالی نسبت به زنان باشند. وگرنه در جوامع غربی مردان آزادی بیشتری در قبال زنان دارند و من خودم ترجیح می‌دادم در یک کشور اروپایی زندگی کنم چون به عنوان یک مرد حقوق و آزادی بیشتری داشتم. کسی منکر بدرفتاری با زنان نیست و کسی منکر لیاقت زنان و استعدادهاشون نیست. ژست حمایت از زنان گرفتن با صحبت‌های شعاری مناسب نیست. نابرابری‌ها برای مردان هم هست و ایدئولوژی حاکم بر این کشور این مسائل رو به همه ما تحمیل کرده که یا باید ایدئولوژی حاکم را بپذیریم یا اینکه به همه جوانب نگاه کنیم.

به نظر من شعار و ژست خیلی متفاوته با تلاش برای درک حقایق و مشکلات جامعه و تفکر و دغدغه‌مندی برای رفع اون‌ها؛
اجازه بدید برای بهتر رسوندن منظورم به هرم نیازهای مازلو اشاره کنم. به نظر میاد نگاهی که شما و اکثر هم‌فکرهاتون تو این بحث دارین بیشتر به سمت نیازهای اولیه و فیزلولوژی انسان گرایش داره که زندگی مطلوب و ایده‌آل رو فراهم کردن بستری برای ازدواج، خونه، ماشین، تولید مثل و... می‌دونه که اتفاقا درست هم هست و پیش‌نیاز مراحل بالاتر (طبق این مدل) ولی نکته اینجاست که دیدگاه ما نسبت به جنبه‌های مختلف و سبک زندگی ایده‌آل صرفا نباید از پنجره نگاه خودمون باشه، بر همین اساس، نیاز به کار تو خیلی از افراد و خصوصا قشر بانوان بیشتر از اینکه وابسته به نیازهای فیزیولوژی باشه، چهار پله بالاتر هست، یعنی نیازهای روانی مثل برخورداری از عزت نفس، منزلت و کامیابی و سوالی که مطرح هست اینه که چه کسی این صلاحیت رو داره که تشخیص بده که نیازهای فیزیولوژی بر نیازهای روانی ارجحیت دارند؟ یا حتی نیازهای مالی؛ و از اون سوال مهم‌تر اینکه چرا من و شما باید به جای خودشون در مورد حقوقشون صحبت کنیم، نظریه‌پردازی کنیم، کتاب بنویسیم و...

[تصویر:  445516_APlus.png]

حالا ما فرض می‌کنیم نظر آقا سامان و موافقینش درست و با اجرای این طرح پیشنهادی و خونه‌نشینی خانوم‌ها و عدم تصاحب معدود کرسی‌های شغلی فعلی (که فقط بین ۱۲ تا ۱۴ درصد هست) فرآیند ازدواج تسهیل بشه، اصلا فرض می‌کنیم با اجرای این طرح حتی یک آقای بی‌کار هم وجود نداشته باشه تو این مملکت! و همه خانوم‌ها تو خونه باشن و مشغول آشپزی و بچه‌داری، حالا سوال اینجاست که آیا این جامعه سرشار از امنیت مالی، جامعه مطلوبی هم هست؟ اصلا جامعه مطلوب چه جامعه‌ای هست؟ آیا نیاز جامعه صرفا تو امنیت مالی خلاصه می‌شه؟ پس امنیت روانی چطور؟ عدالت چطور؟ آزادی چطور؟ فرصت‌های برابر چطور؟ شایسته‌سالاری چطور؟ چرا همه چیز رو به ازدواج، چرخوندن چرخ زندگی، تولید مثل و... ختم می‌کنیم؟ شاید اصلا یه خانومی دوست نداشته باشه تا آخر عمرش ازدواج کنه یا اصلا به دلیل بیماری نتونه، باید از گرسنگی بمیره؟ جامعه رشد یافته و پیشرفته جامعه‌ای هست که مردمش بدون توجه به نگاه جنسیتی، فقط شایستگی افراد رو ملاک قضاوت قرار می‌دن و رضایت خودشون رو در گرو رضایت‌مندی کل جامعه می‌دونند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , WILL , salam5 , sss
ارسال: #۴۰۰۰۴
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۰۵:۳۴ ب.ظ، توسط Saman.)
امروز رفتم تیز هوشان و مدارس دخترانه نمونه . . .

بعد واقعا نمیدونم چی بگم.
من بیشتر از هر کسی امیدوارم برابری و نه جنبش فمینیست توی ایران نهادینه بشه. اما بیاید روی خودمون حساب کنیم نه دولت و حکومت .حساب باز کردن روی خودمونم یعنی اجرای برنامه های کوتاه مدتی که جوونا رو از این وضع در بیاره فعلا . . .و شروع کردنش از پسرا به نفع همه س
کسی که باید بره خواستگاری چه بخوایم چه نخوایم پسره. که با وضع موجود صد سال نمیره . . . البته این یه طرف بحثه

جامعه ما هرگز هرگز هرگز دوره گذار رو تجربه نمیکنه متاسفانه.
آره من میگم مردا بیان بالا. بعد طی یه گذار خانم هامون که خواهرا و زن ها و مادرامون هستن بیاریم قاطی کنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , Milestone
ارسال: #۴۰۰۰۵
۰۳ آبان ۱۳۹۶, ۰۵:۴۳ ب.ظ
(۰۳ آبان ۱۳۹۶ ۱۱:۴۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  
(03 آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۴۹ ق.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  البته خیلی وقت ها هم بسیار عصبی و کلافه میشم و میبینم که اینجور نمیشه که وقتم را تلف کنم و کار مفیدی انجام ندم
یه وقتی بذارید و تو یه زمینه که بهش علاقه دارین مهارت و تخصص به دست بیارن بعدش کار پیدا کردن راحتره Smile

یکی از حرف حساب ترین جواب هاییه که توی این تاپیک دیدم. شاید خیلی ساده از رو این جواب رد شید ولی من خودم اینو تجربه کردم. بهذجای اینکه به خودتون بگید همین الان برم سر کار x تومن دربیارم به خودتون قول بدید بشینید سر کاری که دوست دارید وقت بزارید ی سال دیگه برید سر کار ۴x تومن دربیارید. مخصوصا رشته ما که خیلی خوب میشه توش این کار رو کرد. حس میکنم فریمورک های جاوا اسکریپتی و شاید شاید شاید kotlin برای اندروید آینده ی خوبی داشته باشه. مطمئن باشید اگه ی سال با تمام وجود کارکنید سال بعد بدون کار نمیمونید و حتی تو شغل های خوب هم حق انتخاب خواهید داشت

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , RASPINA , shahlaj , big cloud

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۸۶۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۳۵۶ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close