زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۱۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۳۰۱
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۱۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۰۷ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  من که دخترم این متنارو میخوندم حالم بهم میخوره از این لوس بازیا بیچاره پسرا که این متنارو میخونن فکر میکنن کلهم اجمعین دخترا اینقدر لوسنDodgy
بله دیگه. قبلا ما سطح توقعمون رو آورده بودیم پایین. الان با این صحبت ها نگرشم عوض شد اصلا. Smile

پ.ن: برنخوره بهتون اما چیزی که من دیدم بیشتر همین بوده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , khayyam
ارسال: #۳۹۳۰۲
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۲۸ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آهان راستی یه بحثی تو ازدواج که جا موند بحث اون قسمتیه که عروس قدم به قدم میره جلو و بقیه تشویقش می کنن و هدیه میدن تا برسه به خونه. آخرای عروسی رو میگم.
خیلی رسم زشتیه. شاید یکی وضعش خوب نبود و نتونست هدیه خوب بده، باید جلوی جمع ضایعش کنن؟ خیلی غیر انسانیه این رسم.[تصویر:  angry.gif]
چه رسم لوسی! اولین باره میشنوم. به نظر من پاتختی هم یه رسم بیخودیه.

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , khayyam
ارسال: #۳۹۳۰۳
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۳۴ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۲۸ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  چه رسم لوسی! اولین باره میشنوم. به نظر من پاتختی هم یه رسم بیخودیه.
خب این رسم ها بیشتر خواست زنان بوده. نمیگم هیچ مردی از این رسما خوشش نمیاد اما فکر می کنم بیشتر زن ها خواستار این رسم ها باشن. همیشه هم اینطور نیست که دست خود عروس باشه. بعضا عروس تقاضایی نداره اما خانواده اش اصرار دارن. امیدوارم کم کم رسومات اضافی از ازدواج برچیده بشه. Undecided

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , so@
ارسال: #۳۹۳۰۴
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۱۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بله دیگه. قبلا ما سطح توقعمون رو آورده بودیم پایین. الان با این صحبت ها نگرشم عوض شد اصلا. Smile

پ.ن: برنخوره بهتون اما چیزی که من دیدم بیشتر همین بوده.
اول از همه اگر دختر خودشو برای پدر و برادر و همسرش لوس کنه موضوع خیلی طبیعی هست چون تمام تکیه گاهش همیناهستن البته منظورم از لوس بودن، رفتارای حال بهم زن و چندش نیست مثلا الان این کلمه شوشو چه جذابیتی داره واقعا که احساس میکنن ظرافت و خانم بودنشون با این کلمه به اوج خودش می رسه:|

من تعریفم از لوس با رفتارای چندشی که الان بعضی از دخترا برای جذب اقایون انجام میدن فرق داره که البته میشه گفت انجام این رفتارا به آقایون هم بی ارتباط نیست Big Grin مشکل اینه که دخترامون خیلی خودشون دست کم میگیرن

من همیشه به همه دوستام که در شرف ازدواج هستن میگم نهایت سخت گیری و جزیی نگری رو داشته باش و توقعت رو بالا ببر ولی نه در بحث اقتصادی(البته در شرایط سنی و تحصیلی خاص).

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RangiRangi
ارسال: #۳۹۳۰۵
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۵ ب.ظ، توسط zhid.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اینجا توضیح داده:
واقعا چ سایت مزخرفی
مردم خودشون را مسخره کردن

البته متاسفانه عین واقعیت جامعه است
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۳۰۶
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۴۶ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  من همیشه به همه دوستام که در شرف ازدواج هستن میگم نهایت سخت گیری و جزیی نگری رو داشته باش و توقعت رو بالا ببر ولی نه در بحث اقتصادی(البته در شرایط سنی و تحصیلی خاص).
چه حرف قشنگی .. خیلی خوشم اومد از این.
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۴۰ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  منظورم از لوس بودن، رفتارای حال بهم زن و چندش نیست مثلا الان این کلمه شوشو چه جذابیتی داره واقعا که احساس میکنن ظرافت و خانم بودنشون با این کلمه به اوج خودش می رسه:|

واقعا هم همینطوره. اینطوری حرف میزنن خیلی هاشون. من خودم تو دوستام سراغ دارم یه چن نفری رو و کم هم نیستند! حتی تحمل ندارم چند دقیقه بیشتر باهاشون حرف بزنم! فکر میکنن اوج ظرافت و زنانگی رو دارن با این جور رفتارها ولی یه جورایی کمبود دارن. نمیدونم چرا فکر میکنند با این لوس بازیا بیشتر دوست داشتنی میشن! البته این لوس بازی ها تا یه حدی لازمه که زندگی دیگه خیلی خشک و جدی نباشه ولی بیشتر از اون میشه خُل بازی Big Grin آدم عاقل قشنگ با جمله های قشنگ و به زیباترین و عاقلانه ترین شکل حرف میزنه که طرف مقابل بدونه میتونه روش حساب کنه باهاش جدی حرف بزنه با هم تصمیم گیری کنن و..!
میگن مردای باهوش با زن های باهوش ازدواج میکنن. حتما برعکسش هم درسته دیگهBig Grin اینا هم شاید همسرشون مثل خودشون لوسه و خوشش میاد بهش بگه شوشو اونم بگه جوجوBig Grin Big Grin Big Grin هرچی میخوان صدا بزنن اصلا!! ولی اینا دیگه بین خودشونه نه واسه جار زدن اینور و اونور! والا شخصیت همسرشون رو هم خراب میکنند خب.. با یه مرد بالغ ازدواج کردند نه پسر بچه ده ساله همسایشون که بیرون از خونه هر چی خواستن صداش بزنن. اینا به بقیه هم اجازه میدن که با القاب شاید خنده دار خودشون و همسرشون و بعدها بچه هاشونو صدا بزنن.
ارسال: #۳۹۳۰۷
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۵۶ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  میگن مردای باهوش با زن های باهوش ازدواج میکنن. حتما برعکسش هم درسته دیگهBig Grin اینا هم شاید همسرشون مثل خودشون لوسه و خوشش میاد بهش بگه شوشو اونم بگه جوجوBig Grin Big Grin Big Grin هرچی میخوان صدا بزنن اصلا!! ولی اینا دیگه بین خودشونه نه واسه جار زدن اینور و اونور! والا شخصیت همسرشون رو هم خراب میکنند خب.. با یه مرد بالغ ازدواج کردند نه پسر بچه ده ساله همسایشون که بیرون از خونه هر چی خواستن صداش بزنن. اینا به بقیه هم اجازه میدن که با القاب شاید خنده دار خودشون و همسرشون و بعدها بچه هاشونو صدا بزنن.
بیچاره بچه شون. مثلا بچه هه میگه من بچه شوشو و جوجو هستم. آدم یاد برنامه کودک میفته. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , The BesT , ele
ارسال: #۳۹۳۰۸
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۹۳۰۹
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۰۶ ب.ظ
[تصویر:  444491_4k4x_img_20171008_205953.png]

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , diligent , NP-Cσмρℓєтє , khayyam , shahlaj
ارسال: #۳۹۳۱۰
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۱۸ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۵۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بیچاره بچه شون. مثلا بچه هه میگه من بچه شوشو و جوجو هستم. آدم یاد برنامه کودک میفته. [تصویر:  biggrin.gif]
برنامه کودکBig GrinBig GrinBig Grin
بچه هم یکی عین اینا میشه چون از پدر و مادر همه چی رو یاد میگیره. شاید هم یه اسم من در آوردی هم وزن با شوشو یا جوجو درست کرد خودش.. مثلا اول اسمشون رو برداره و ترکیب کنه Big Grin

+ گفتم بچه یاد یه چیزی افتادم.
یکی از دوستام- که از همین دخترای لوسه!- هفت هشت ماهیه بچه دار شده! هر ماه تو اینستا ماهگرد تولدشو میگیره! اما چجوریش جالبه Big Grin
مثلا با پوشک ها عدد ۵ رو درست میکنه و کل لباس بچه هم یه پوشکه فقط!! و عکس میگیره ازش میذاره اینستا! ملت هم باید بیان بگن وای چه خوشگله بچه ات پنج ماهگیش مبارک و..!! یه کاری کرده من تبلیغ پوشک بچه هم تو تلوزیون میبینم حالم بد میشه و سریع کانالو عوض میکنمBig Grin خدا رو شکر که برنامشو حذف کردم و این ماه مجبور نیستم عکس این بچه رو ببینم Big Grin Big Grin Big Grin
خب این بچه بزرگ بشه نمیگه مامان این چه وضعیه واسه من درست کردی .. کل عکس های لخت من دست فامیل و دوستای خودتونه؟Big Grin
ارسال: #۳۹۳۱۱
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  + گفتم بچه یاد یه چیزی افتادم.
یکی از دوستام- که از همین دخترای لوسه!- هفت هشت ماهیه بچه دار شده! هر ماه تو اینستا ماهگرد تولدشو میگیره! اما چجوریش جالبه Big Grin
مثلا با پوشک ها عدد ۵ رو درست میکنه و کل لباس بچه هم یه پوشکه فقط!! و عکس میگیره ازش میذاره اینستا! ملت هم باید بیان بگن وای چه خوشگله بچه ات پنج ماهگیش مبارک و..!! یه کاری کرده من تبلیغ پوشک بچه هم تو تلوزیون میبینم حالم بد میشه و سریع کانالو عوض میکنمBig Grin خدا رو شکر که برنامشو حذف کردم و این ماه مجبور نیستم عکس این بچه رو ببینم Big Grin Big Grin Big Grin
خب این بچه بزرگ بشه نمیگه مامان این چه وضعیه واسه من درست کردی .. کل عکس های لخت من دست فامیل و دوستای خودتونه؟Big Grin
چند وقت پیش یه مقاله راجع به همین تو ترجمان دیدم:

سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۳۱۲
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۷ ب.ظ
دلم گرفته بود بعدظهر رفتم برای خودم یه عروسک خریدم. الان تو خبرهای کانالها میخونم روز کودک بوده امروز نمیدونستم Smile))))
چه جالب..... هنوز با همه دلواپسی ها و دل نگرانی های آینده ام هنوز کودک درونم ناخودآگاه فعال مونده.
خداروشکرت. این یکی نقطه امید هست برام... Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , diligent , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۹۳۱۳
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چند وقت پیش یه مقاله راجع به همین تو ترجمان دیدم:
فکر میکردم در مورد عکس بچه ها زیاد از حد قدیمی فکر میکنم ولی الان دیدم نه.. انگار زیاد هم قدیمی نیستم!
واقعا هم همینطوره. بعضی از مادرهای ایرانی پیج پابلیک ساختن برای بچه و به لطف بچه انقدر پرطرفدار شدن که حتی تبلیغ هم قبول میکنند. ولی از کجا میتونن مطمئن بشن همه این هایی که عکس بچه رو میبینن آدم های سالم و درستی هستن؟ از کجا میتونه مطمئن بشه بچه اش رو خودش تو موقعیت خطرناک قرار نمیده؟
مقاله جالبی بود.
ارسال: #۳۹۳۱۴
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ ب.ظ
برای توصیف این تصاویر چیزی به ذهنم نمیرسه

ارسال: #۳۹۳۱۵
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۹:۴۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  میگن مردای باهوش با زن های باهوش ازدواج میکنن. حتما برعکسش هم درسته دیگه[تصویر:  biggrin.gif]
من یه جا خوندم نوشته بود، زن های باهوش هرگز ازدواج نمیکنن Smile)))

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , RangiRangi , ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close