زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۵ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۲۸۶
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۱۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۲ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  پس دید من منفی بود Cool
این آواتارها ادامه ی بحث ازدواجه دیگه Cool
آهان راستی یه بحثی تو ازدواج که جا موند بحث اون قسمتیه که عروس قدم به قدم میره جلو و بقیه تشویقش می کنن و هدیه میدن تا برسه به خونه. آخرای عروسی رو میگم.
خیلی رسم زشتیه. شاید یکی وضعش خوب نبود و نتونست هدیه خوب بده، باید جلوی جمع ضایعش کنن؟ خیلی غیر انسانیه این رسم.Angry

نه که خیلی همه خدای زبان هستن، اصرار هم دارن انگلیسی بلغور کنن. (آف خورده، تایم ندارم و ...)

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۹۲۸۷
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۲۶ ب.ظ
کاربر mengan خودش هم فکرشو نمیکرد که تاپیکی که شروع میکنه میتونه انقدر فعالیت توش بالا باشه و بشه یکی از قسمت های باحال مانشت Cool Cool

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , The BesT
ارسال: #۳۹۲۸۸
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۲۹ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آهان راستی یه بحثی تو ازدواج که جا موند بحث اون قسمتیه که عروس قدم به قدم میره جلو و بقیه تشویقش می کنن و هدیه میدن تا برسه به خونه. آخرای عروسی رو میگم.
خیلی رسم زشتیه. شاید یکی وضعش خوب نبود و نتونست هدیه خوب بده، باید جلوی جمع ضایعش کنن؟ خیلی غیر انسانیه این رسم.Angry
این رسم کجاست؟ اولین باره میشنوم o_O
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , RangiRangi , The BesT , Avril89
ارسال: #۳۹۲۸۹
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۵۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آهان راستی یه بحثی تو ازدواج که جا موند بحث اون قسمتیه که عروس قدم به قدم میره جلو و بقیه تشویقش می کنن و هدیه میدن تا برسه به خونه. آخرای عروسی رو میگم.
اینجا توضیح داده:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

پ.ن: تالار نوعروس نرفته بودم که اینم رفتم. Smile

ارسال: #۳۹۲۹۰
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۸ ب.ظ
سلام دوستان.
بعد از مدت‌ها به اینجا سر زدم و به یادم افتاد که هر از گاهی که دلم می‌گرفت و از شما طلب دعا می‌کردم، لطف خدا شامل حالم می‌شد.

دوستان بیش از گذشته محتاج دعایم... دعا کنید تا خداوند متعال دست این بنده حقیر را محکم‌تر بگیرد...

گاهی به سهو خطاهایی می‌کنم که باعث رنجش اطرافیانم می‌شوم. دعا کنید تا خداوند مرا و مارا هدایت کند...

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , so@ , RangiRangi , salam5 , diligent , zhid , The BesT , NP-Cσмρℓєтє , Avril89 , gogooli , ele
ارسال: #۳۹۲۹۱
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۵ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۹ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آهان راستی یه بحثی تو ازدواج که جا موند بحث اون قسمتیه که عروس قدم به قدم میره جلو و بقیه تشویقش می کنن و هدیه میدن تا برسه به خونه. آخرای عروسی رو میگم.

رسمو رسومو بی خیال ،اینا چرا تو این سایته به شوهر میگن شوشوBig GrinBig GrinBig Grin وای یعنی کلی شاد شدم با این سایت Big GrinBig GrinBig Grinخدایش خیلی سایت مسخره ایه

در راستای این رسم هم اگر من میدونستم چنین رسمای خوب و قشنگی و درآمدزایی داریم از تالار تا خوده خونه رو مجبور میکردم فک و فامیل پیاده طی کننBig GrinBig GrinBig GrinCoolCool

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , salam5 , diligent , The BesT , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۹۲۹۲
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۴ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  رسمو رسومو بی خیال ،اینا چرا تو این سایته به شوهر میگن شوشوBig GrinBig GrinBig Grin وای یعنی کلی شاد شدم با این سایت Big GrinBig GrinBig Grinخدایش خیلی سایت مسخره ایه

در راستای این رسم هم اگر من میدونستم چنین رسمای خوب و قشنگی و درآمدزایی داریم از تالار تا خوده خونه رو مجبور میکردم فک و فامیل پیاده طی کننBig GrinBig GrinBig GrinCoolCool
ای بابا. من فکر می کردم نی نی سایت و نو عروس و اینجور سایت ها برای شما (دخترها) جالبه. Huh

ارسال: #۳۹۲۹۳
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۰ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  رسمو رسومو بی خیال ،اینا چرا تو این سایته به شوهر میگن شوشوBig GrinBig GrinBig Grin وای یعنی کلی شاد شدم با این سایت Big GrinBig GrinBig Grinخدایش خیلی سایت مسخره ایه

ای بابا. من فکر می کردم نی نی سایت و نو عروس و اینجور سایت ها برای شما (دخترها) جالبه. Huh

نمیدونم حتما براشون جالبه که انقدر هم مخاطب داره من این سایت رو یکسال پیش یکی از دوستام بهم معرفی کرد اونم محض خندیدن که چندتا خاطره خواستگاری ازش خوندم و احساس کردم ملت توهم میزنن و داستان سازی میکنن باقی دوستاهای نزدیک و خواهرام هم اصلا اسمشو نشنیدن .محیط خاله زنک بازی هستش .

من یاد کلمه شوشو میفتم خندم میگیره یاد یه برنامه کودک میفتم که اسمش یه همچین چیزی بود و جوراباش همیشه بو میدادBig GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blackhalo1989 , salam5 , diligent , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۹۲۹۴
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۳۱ ب.ظ، توسط sss.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ای بابا. من فکر می کردم نی نی سایت و نو عروس و اینجور سایت ها برای شما (دخترها) جالبه. [تصویر:  huh.gif]

بهتون توصیه میکنمSmileCool

Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۲۹۵
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۵ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  رسمو رسومو بی خیال ،اینا چرا تو این سایته به شوهر میگن شوشو[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] وای یعنی کلی شاد شدم با این سایت [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif]خدایش خیلی سایت مسخره ایه
خوندی؟ خوندی آفاق؟ خوندی؟؟
من اینجا چهار سال پیش کشف کردم دیدم همه میگن شوشو شوشو! : ))))
حالت تهوع گرفتم اومدم بیرون!
یادمه اون موقع ظاهرا اونجا مد بود امضا هم میذاشتن که برا خونه دار شدن من و شوشو صلوات بفرستید! یا میشه دعا کنید من و شوشو هم بریم خونه خودمون و از این حرفا!! Big Grin
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ای بابا. من فکر می کردم نی نی سایت و نو عروس و اینجور سایت ها برای شما (دخترها) جالبه. [تصویر:  huh.gif]
نه! جذاب نیست.
یا همش در مورد جهیزیه و طلا و پز دادن قیمت آرایشگاه و غیره س و رقابت برا خالی کردن جیب پدر و همسرشونه یا هم بحث در مورد مسخره بازی ها یا خاطرات به قول خودشون عشقولانه است که بیشترش شبیه رمان های م. مودب پوره! Big Grin
به جا خوندن خاطرات تخیلی عشقولانه اینا و شوشوهاشون، دو تا شعر از شعرای قشنگ سعدی و حافظ رو میخونیم که شبیهشون نشیمBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , so@ , diligent , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۹۲۹۶
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۷:۰۳ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۴۹ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  
(16 مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ای بابا. من فکر می کردم نی نی سایت و نو عروس و اینجور سایت ها برای شما (دخترها) جالبه. [تصویر:  huh.gif]

بهتون توصیه میکنمSmileCool
خب من دغدغه شناخت ندارم. نهایتا یه نفرو باید بشناسم که اونم از خودش میپرسم دیگه. نیازی نیست بقیه زن ها رو بشناسم.

(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  نه! جذاب نیست.
یا همش در مورد جهیزیه و طلا و پز دادن قیمت آرایشگاه و غیره س و رقابت برا خالی کردن جیب پدر و همسرشونه یا هم بحث در مورد مسخره بازی ها یا خاطرات به قول خودشون عشقولانه است که بیشترش شبیه رمان های م. مودب پوره! Big Grin
به جا خوندن خاطرات تخیلی عشقولانه اینا و شوشوهاشون، دو تا شعر از شعرای قشنگ سعدی و حافظ رو میخونیم که شبیهشون نشیمBig Grin
عجب! من فکر می کردم فقط خودم اینجور مسائل رو سطحی میدونم.
اون خاطرات هم جزو اسراره و به نظرم اصلا درست نیست که گفته بشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۹۲۹۷
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۲۳ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  عجب! من فکر می کردم فقط خودم اینجور مسائل رو سطحی میدونم.
اون خاطرات هم جزو اسراره و به نظرم اصلا درست نیست که گفته بشه.
نه. فقط الان جامعه تو اینجور موارد رقابتی شده که آدمایی که عاشق رقابت های اینجوری هستن، بیشتر جلب توجه میکنن.
،
درستش اینه گفته نشه ولی میگن
وقتی یه عده هر روز عکس ناهارشون، خونشون، سرگرمیشون و .. رو میذارن اینستا و تلگرامشون و همه رو از جزئیات زندگی روزانشون مطلع میکنن انتظار دارید خاطرات عاشقانشون رو نگن تو سایتی که هیشکی اونا رو نمیشناسه و میتونن خیلی راحت تر پست بزنن؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , so@ , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۹۲۹۸
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۷ ب.ظ
شو شو
:/

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۹۲۹۹
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۷:۵۵ ب.ظ
خوبه. امیدوار شدم. Smile

ارسال: #۳۹۳۰۰
۱۶ مهر ۱۳۹۶, ۰۸:۰۷ ب.ظ
(۱۶ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۵۶ ب.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  خوندی؟ خوندی آفاق؟ خوندی؟؟
من اینجا چهار سال پیش کشف کردم دیدم همه میگن شوشو شوشو! : ))))
حالت تهوع گرفتم اومدم بیرون!
یادمه اون موقع ظاهرا اونجا مد بود امضا هم میذاشتن که برا خونه دار شدن من و شوشو صلوات بفرستید! یا میشه دعا کنید من و شوشو هم بریم خونه خودمون و از این حرفا!!

اره خوندمSmile خدا خیرت بده که روحمو شاد کردیHeartHeart
شوشوBig GrinBig Grin

من که دخترم این متنارو میخوندم حالم بهم میخوره از این لوس بازیا بیچاره پسرا که این متنارو میخونن فکر میکنن کلهم اجمعین دخترا اینقدر لوسنDodgy

پناه می آورم به تو...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , RangiRangi

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close