زمان کنونی: ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۰۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۹۱۳۶
۱۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۸:۵۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(13 مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اصل اساسی نظافت: اگه چیزی ظاهرش تمیزه، اون چیز واقعا تمیزه. Big GrinTongue
طبق پست رتبه بندی سوسولیت رتبه شما از ۱۰، ۱۰ می باشد. Tongue Big Grin
رتبه ۱ ینی سوسول خالص و ۱۰ میشه متضاد این. هر دو از بوم افتادن. از دو جهت مخالف. Tongue Smile
نه دیگه. مثل تیم های ملی که رتبه بندی دارن (نه امتیاز)، سوسولیت هم رتبه بندی داره و از ۱ شروع میشه و به n (تعداد انسان های روی زمین) ختم میشه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۳۹۱۳۷
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۰ ق.ظ، توسط RangiRangi.)
خانوم همسایه همین چند لحظه پیش فوت کرد
خیلی حالم گرفته شد به خصوص که تو کوچه دارن گریه میکنندو صداشون میاد تو اتاقم ... خیلی حس بدیه..
به خصوص گریه مردها.. نمیدونم چرا همیشه داغون میشم صدای گریه یه مردی رو میشنوم

(۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آب گرم برای پوست خوب نیست. آب سرد باعث میشه پوست چروک نشه. [تصویر:  blush.gif]
آب گرم منافذ پوست رو باز میکنه و با صابون و آب گرم باید خوب شست صورتو ولی سریعا بعدش با آب سرد شست که هم منافذ پوست بسته شه و هم پوست چروک نشه.
والا منم اینطور شنیدم :نمیدونم درسته یا نه
البته پوست اگه سوسول باشه که همون آب سرد هم باعث میشه چروک شه Big Grin Big Grin بستگی داره به رتبه بندی سوسولیت پوست Big Grin

(۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۶ ب.ظ)NP-Cσмρℓєтє نوشته شده توسط:  اون سایت رنگی رنگی که میگن! متعلق به شماست؟ [تصویر:  biggrin.gif]
اون سایت رنگی رنگی رو من نرفتم. پیجشو دیدم. ایده هاشو زیاد دوست ندارم Big Grin چون تو واقعیت چیزای ساده و تک رنگ رو بیشتر دوست دارم تا همه چی گل گلی و رنگی رنگی. ولی میدونم رنگی رنگی بین دخترا به خصوص طرفدار زیاد داره
،
یکی از دوستای خوب مانشتی بهم گفت رنگی رنگی .. منم انقدر خوشم اومد از این اسم که سریع انتخابش کردم تا رزرو نشده Big Grin Big Grin Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Milestone , ele
ارسال: #۳۹۱۳۸
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۴ ق.ظ
(۱۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۴:۲۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اصل اساسی نظافت: اگه چیزی ظاهرش تمیزه، اون چیز واقعا تمیزه. Big GrinTongue

کثیف بودن و تمیز بودن خیلی هم به شرایط بستگی داذه ، اگه تو باغ باشی میوه بیقته تو خاک و گل هم با ی دست کشیدن تمیز میشه ولی توی خونه حتما باید بری آب بکشیش Big Grin

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , blackhalo1989 , sss , ele
ارسال: #۳۹۱۳۹
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ ق.ظ
هم اینک دما پنج درجه است و لباس زمستونی به تن کنار بخاری جان به کتاب خوانی مشغولیمBig Grin Big Grin
معلوم نیست پاییزه یا زمستون! حساب کردم دیدم فقط ۵ ماه ما بدون بخاری و شوفاژ میگذره :/
یاد هوای خنک شهریور خوشگل و همینطور اردیبهشت عزیزتر از جان دیارمون به خیر Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , ele
ارسال: #۳۹۱۴۰
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ تیر ۱۳۹۷ ۰۲:۲۷ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
ارسال: #۳۹۱۴۱
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۲:۲۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۸ ق.ظ)RangiRangi نوشته شده توسط:  هم اینک دما پنج درجه است و لباس زمستونی به تن کنار بخاری جان به کتاب خوانی مشغولیمBig Grin Big Grin
معلوم نیست پاییزه یا زمستون! حساب کردم دیدم فقط ۵ ماه ما بدون بخاری و شوفاژ میگذره :/
یاد هوای خنک شهریور خوشگل و همینطور اردیبهشت عزیزتر از جان دیارمون به خیر Sad
چقدر جالب!
اینجا ما هنوز از کولر استفاده می کنیم. اتفاقا عصری کولرمون روشن بود. ما فقط ۳-۴ ماه هوای سرد داریم. از آذر هوا سرد میشه تا وسطای اسفند. حدود بیستم اسفند دیگه هوا بهاری شده. الان من از گرما میخوام پنجره اتاق رو باز کنم Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۹۱۴۲
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۲۱ ق.ظ
کمک لطفا!
تو تهران از کجا می تونم ادکلن خوب بخرم؟
اینترنتی بخرم؟

شما که دارید کمک می فرمایید اگر تجربه ای در چاپ عکس رو لیوان حرارتی هم دارید و می دونید کجا کیفیت چاپ خوبی داره دریغ نفرماییدSmileBlush

مچکککرم

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۹۱۴۳
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۷ ق.ظ
تو نیستی و من مثل دیوونه ها..
دارم زیر باروون قدم میزنم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , diligent , فاطمه سلیمانی , ele
ارسال: #۳۹۱۴۴
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۵ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۲:۲۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چقدر جالب!
اینجا ما هنوز از کولر استفاده می کنیم. اتفاقا عصری کولرمون روشن بود. ما فقط ۳-۴ ماه هوای سرد داریم. از آذر هوا سرد میشه تا وسطای اسفند. حدود بیستم اسفند دیگه هوا بهاری شده. الان من از گرما میخوام پنجره اتاق رو باز کنم [تصویر:  biggrin.gif]
کولر؟ پنجره باز؟ Big Grin این انصاف نیست! : (( ما الان پاییز هم نداریم رسما و ننه سرما امسال زودتر از همیشه رسیده دیارمون و برف و سرما رو با خودش آورده
بعد شما کولر دارید و پاییزتون هم پاییزه واقعا و آذرماه سرد میشه هوا؟ : ((
طبیعت به ما جفا کرده! به من یکی بیشتر چون از سرما بدم میادBig Grin
حسرت به دل موندم یه بار پاییزمون پاییز باشه ولی معمولا از اواسط آبان دیگه این طرفا کاملا زمستونی میشه. نه از برگ های رنگارنگ خبری هست و نه بارون قشنگ پاییزی! همش برف و یخ و صدای قار قار رو اعصاب کلاغ هاست!
خوش به حالتون واقعا. : ((
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۹۱۴۵
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۵۸ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۷ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  تو نیستی و من مثل دیوونه ها..
دارم زیر باروون قدم میزنم...
باز هوا دونفره شدSmile هی وای
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , crevice , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۹۱۴۶
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۶ ق.ظ
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  باز هوا دونفره شدSmile هی وای
این هوا چرا نمیفمه ما هنوز یه نفریمSmile ارشد هم تازه شروع شده Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , فاطمه سلیمانی , The BesT , ele , zhid
ارسال: #۳۹۱۴۷
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  باز هوا دونفره شدSmile هی وای
این هوا دو نفر کمه براش. Tongue

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  این هوا چرا نمیفمه ما هنوز یه نفریمSmile ارشد هم تازه شروع شده Smile
مبارکهSmile

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , Riemann , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۹۱۴۸
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۳ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  باز هوا دونفره شدSmile هی وای
بله میتونن چند تا کاپل با هم برن زیر باروون قدم بزنن SmileTongue

(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۶ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  این هوا چرا نمیفمه ما هنوز یه نفریمSmile ارشد هم تازه شروع شده Smile
مبارکهSmile
Dodgy
--------------
این کدا چقد نفهمن Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۹۱۴۹
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۱:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۲۲ ق.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۱۱:۱۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(14 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۸ ق.ظ)sss نوشته شده توسط:  باز هوا دونفره شدSmile هی وای
بله میتونن چند تا کاپل با هم برن زیر باروون قدم بزنن SmileTongue
میشه با فرزندان با هم رفت که اونا هم برن واسه خودشون بچرن. TongueBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , فاطمه سلیمانی
ارسال: #۳۹۱۵۰
۱۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۴۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۴۹ ب.ظ، توسط NP-Cσмρℓєтє.)
(۱۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ق.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  کمک لطفا!
تو تهران از کجا می تونم ادکلن خوب بخرم؟
اینترنتی بخرم؟

شما که دارید کمک می فرمایید اگر تجربه ای در چاپ عکس رو لیوان حرارتی هم دارید و می دونید کجا کیفیت چاپ خوبی داره دریغ نفرماییدSmileBlush

مچکککرم

در مورد ادکلن از میثم عطر که هم سایت داره و هم حضوری توی ونک هست میتونید بخرید و یا از روژاشاپ؛ روژا شاپ ارسال رایگان داره همه ی محصولاتش و خوبیش اینه قیمتش معمولاً حداقل از کف بازار در مورد خریدهای اروزن قیمت ۲-۳ هزارتومن پایین تره، ضمانت و کیفیت هر دو تا فروشگاه رو مشتریاش تایید میکنن همیشه، من خودم از میثم عطر خرید نکردم ولی از اطرافیان تعریفش رو خیلی شنیدم؛ برای خرید غیرحضوری روژا شاپ به دلیل خوبه۱- ارسال رایگان و ۲- معمولاً یکی دوتا سمپل با محصول مورد نظر میفرسته که شما تست کنی بنظرم خیلی خوبه، حضوری هم چندتا شعبه داره میتونی از سایتش پیگیری کنی.

چاپ عکس هم عکس پرینت خوبه بقیه رو تست نکردم. ولی اینکه روی لیوان حرارتی چاپ میکنن یا نه نمیدونم باید تو سایتش ببینید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۵۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۰۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۱۹۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close