زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۸۰۶
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه وضعی شده کردستان عراق! Confused

من خواهرم به دلیل شغل همسرش مناطق کردنشین ساکنن .وقتی از اوضاع اونجا تعریف میکنه مخصوصا تو این چندروز که جنگنده ها همش داخل اسمون در حال رفت و امدن من تو تهران سکته میکنم.Confused
امیدوارم این قضیه ختم به خیر بشه. اصلا دوست ندارم جنگ داخلی اتفاق بیفته.

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۸۸۰۷
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۳:۴۶ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۳:۳۹ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه وضعی شده کردستان عراق! Confused

من خواهرم به دلیل شغل همسرش مناطق کردنشین ساکنن .وقتی از اوضاع اونجا تعریف میکنه مخصوصا تو این چندروز که جنگنده ها همش داخل اسمون در حال رفت و امدن من تو تهران سکته میکنم.Confused
امیدوارم این قضیه ختم به خیر بشه. اصلا دوست ندارم جنگ داخلی اتفاق بیفته.
مرز کشی بر اساس نژاد یا مذهب خطرناکه. مخصوصا تو منطقه ما.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۸۰۸
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۴۶ ب.ظ
(۰۲ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه وضعی شده کردستان عراق! Confused

چی شده مگه Huh من خبر ندارم Confused

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۸۸۰۹
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۵:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ، توسط pioneer01.)
............
ارسال: #۳۸۸۱۰
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ
مگه اتفاقی و جنگی تو کشور افتاده من خبر ندارم!!!؟؟
ارسال: #۳۸۸۱۱
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۶:۲۰ ب.ظ
(۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۶ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چه وضعی شده کردستان عراق! Confused

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: αɾια , big cloud
ارسال: #۳۸۸۱۲
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۰۹:۳۲ ب.ظ
چند سال پیش که جز اولین کسایی بودم که سایت های خبری و اخبار سری را چک میکردم و جزء کسانی بودم که متاسفانه خبر جنایات هولناک داعش و عکس های منتشر شده ی اولیه را دیدم و شدت پیشرفتش شگفت آور بود ، به همه گفتم داعش داره میاد گفتن داعش کیه! و بعد چند وقت که خبر فراگیر شدو پخش شد، همه وحشت کردن. یادمه خبرا که خوندم شب بود و تا صبح خواب میدیدم که اسیر شدیم و... از اون به بعد توبه کردم خبر بخونم مگر علمی!چون بخواد جنگ بشه یا نشه ندونه آدم بهتره ! من بیخود ترسیدم و داعشم که منحدم شد!
ارسال: #۳۸۸۱۳
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۲ ب.ظ
‍ تنبیه می کردی منووووو کاش !

دبیرستان که بودیم یک دبیر فیزیک و مکانیک داشتیم که قدش
خیلی کوتاه بود اما خیلی نجیب و مودب با حافظه خیلی خوب !

قبل این که بیاد گچ و تابلو پاک کن رو میذاشتیم بالای تابلو که قدش نرسه برشون داره، هر دفعه می گفت ؛ اقا من از شما خواهش کردم اینا رو اونجا نذارین اما باز میذارین!

یک روز سر کلاسش یه مگس گرفتیم و نخ بستیم به پاش، تا برمی گشت رو تابلو بنویسه مگس رو رها می کردیم وز وز تو کلاس و تا برمی گشت رو به ما، نخش رو می کشیدیم، بنده خدا می موند این صدا از کجاست اخر سر هم نفهمید و مگسه هم با نخ پاش از پنجره فرار کرد!

با وجود این همه شیطونیای ما، خیلی دوسمون داشت و باهامون کار می کرد که بتونیم همه مسائل فیزیک مکانیک رو حل کنیم.

چند سال گذشت، انترن بودم و تو اورژانس نشسته بودم که دیدم اومد، خیلی دلم براش تنگ شده بود، سلام کردم و کلی تحویلش گرفتم، که ما مدیون شماییم و از این حرفا. بعدم براش چایی اوردم و نشستیم به مرور خاطرات اونوقتا که یهو یه لبخند زد و گفت تو دانشگاه هم نخ می بندی پای مگس؟

خشکم زد...
وای ، مگه شما فهمدید کار من بود؟! چرا هیچی بهم نگفتید؟
باز یه نگاه معلمی و از سر محبت بهم کرد و با لبخند گفت:
-حالا اون گچ و تابلو پاک کن که می گفتم نذارید اون بالا رو خیلی گوش میدادید؟! دعواتون میکردم از درس زده میشدید، حیف استعدادتون بود درس نخونید! وقتی یه معلم ببینه دانش اموز بازیگوشش دکتر شده جبران همه خستگیها و اذیتاش میشه!

کاش تنبیه میشدم اما اینطور شرمنده نمی شدم! اذیت های ما رو به روی ما نمی اورد نکنه از درس زده شیم اونوقت ما اون قد کوتاه رو میدیدیم ، این روح بزرگ رو نه ! ?

واقعا معلمی شغل انبیاست نه برا تعلیم فیزیک و مکانیک، واسه تعلیم صبر و حلم و هزار خصلت دیگه که فقط تو اموزش انبیا میشه پیدا کرد !

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , sss , blackhalo1989 , hun73r.9h0s7 , pioneer01 , big cloud , M3t30r , SepidehP , Avril89 , NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۸۸۱۴
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۹ ب.ظ، توسط khayyam.)
یه سوال : دوستان شما موفقیت رو در چه می دونید ! ؟

من هیچ وقت نتونستم به این تعریف درستی از این داشته باشم .

ولی دوست دارم زندگیم طوری باشه زیاد دغدغه ذهنی نداشته باشم و از همه مهم تر که واقعا اینو خودم حس کردم که اون داشتن سلامتی هست که اگه این نباشه واقعا به هیچ کدوم از کارهای دیگه نمیشه رسید .

ولی به صورت طبیعی و روتین همه می خوان روند زیر را به موقع طی کنند .

مدرسه
دانشگاه
سربازی
داشتن کار
ازدواج

روتین هست ولی همه دنبال این چیزا هستن .Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۳۸۸۱۵
۰۳ مهر ۱۳۹۶, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۴۶ ب.ظ، توسط αɾια.)
دیدنت باعث دلتنگی من خواهد شد
بعد هر آمدنت رفتن اگر هست، نیا! Confused

(۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۷ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  یه سوال : دوستان شما موفقیت رو در چه می دونید ! ؟

من هیچ وقت نتونستم به این تعریف درستی از این داشته باشم .

ولی دوست دارم زندگیم طوری باشه زیاد دغدغه ذهنی نداشته باشم و از همه مهم تر که واقعا اینو خودم حس کردم که اون داشتن سلامتی هست که اگه این نباشه واقعا به هیچ کدوم از کارهای دیگه نمیشه رسید .

ولی به صورت طبیعی و روتین همه می خوان روند زیر را به موقع طی کنند .

مدرسه
دانشگاه
سربازی
داشتن کار
ازدواج

روتین هست ولی همه دنبال این چیزا هستن .Big Grin

موفقیت شاید به این معنی که تو اون لحظه از خودت راضی باشی!

منم زیاد ذهنمو درگیر تعاریف نمیکنم! سعی میکنم کمتر به پیچیدگی ها فکر کنم و بیشتر از سادگی ها لذت ببرم!Cool

بعضی وقتا بعضیا واقعا نمیخوان این روتینو ولی بقیه هلشون میدن
مثل پدر مادر
اطرافیان
شاید اگه اجازه تفکر و انتخاب میدادن مسیرهای متفاوت رنگ تازه ای به زندگی خیلیامون می بخشید...

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
ارسال: #۳۸۸۱۶
۰۴ مهر ۱۳۹۶, ۱۲:۰۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۶ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۲ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  ‍ تنبیه می کردی منووووو کاش !
...
مگه شما پزشکی خوندید؟

خیلی زشته که طرف میشینه تو ماشین/روی موتور بعد به جای اینکه زنگ بزنه بوق میزنه. واقعا زشت و زننده است.

ارسال: #۳۸۸۱۷
۰۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۱۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ ق.ظ، توسط pioneer01.)
(۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خیلی زشته که طرف میشینه تو ماشین/روی موتور بعد به جای اینکه زنگ بزنه بوق میزنه. واقعا زشت و زننده است.
بوق در ایران معانی مختلفی دارد. چنین است سپاس در مانشت Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , blackhalo1989
ارسال: #۳۸۸۱۸
۰۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۳۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۳۵ ق.ظ، توسط kilookiloo.)
معمولا خسته تر از اونی بودم که کاری کنم تنبیه بشم ، فقط شوخی های گفتاری موقعی که کلاس فان میشه : ))))))))

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , gogooli
ارسال: #۳۸۸۱۹
۰۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)

تجربه های مشابهی هم بنده و دوستان داشتیم. Undecided

یادگیری ماشین کم کم داره وحشتناک میشه. Confused

سپاس‌گزاری شده توسط: NP-Cσмρℓєтє
ارسال: #۳۸۸۲۰
۰۴ مهر ۱۳۹۶, ۰۱:۵۸ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ۰۱:۵۹ ق.ظ، توسط diligent.)
(۰۳ مهر ۱۳۹۶ ۰۶:۲۰ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(03 مهر ۱۳۹۶ ۰۵:۴۶ ب.ظ)kimya_r نوشته شده توسط:  

توی سنندج، بانه و یه شهر دیگه از کردستان مردم توی خیابون ریختن و شادی کردن..

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۰۰۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۲۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close