زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۸۴۴۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۸ ب.ظ، توسط pioneer01.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  فلسفش اینه که اینجا نمیشه پستو پاک کرد مجبوریم اینجوریش کنیمSmile

خب سوال اینجاس که چرا از اول میذارن پست؟!Big GrinTongue

(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  فلسفه ش همون نقطه هاست دیگه، یعنی بریم با خودمون معمای نقطه چین حل کنیم Big Grin
حالا اینا خوبه یه عده هستن پست هاشون رو پاک میکنن.نچ نچ نچ، عجب آدمایی پیدا میشه هااااBig GrinBig GrinConfused

بله واقعا قدرت چه کارها که نمیکنه Big GrinSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , ANGEL*
ارسال: #۳۸۴۴۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۳۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ، توسط Riemann.)
UndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecidedUndecided
ارسال: #۳۸۴۴۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۳۷ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۶ ۰۶:۳۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  لایسنس اصلشو میگم که صد و خورده ایه.
همون، منم ۱۰۰ واسه بازی پیاده شدم Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
خب وضعیت فیفا چطوریه؟ مثلا فیفا ۱۲۰ تومان بدم حله یا بازم باید پول بدم؟ بعد هیتلر شکن میخواد موقع بازی؟ هر ساعت بازی چقدر دیتا مصرف می کنه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۴۴۹
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۳۸ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خب وضعیت فیفا چطوریه؟ مثلا فیفا ۱۲۰ تومان بدم حله یا بازم باید پول بدم؟ بعد هیتلر شکن میخواد موقع بازی؟ هر ساعت بازی چقدر دیتا مصرف می کنه؟
مصرف دیتا که خیلی کمه، من با مودم ۴g ایرانسل بازی میکردم، بازی ههای RPG و فوتبالی خیلی ping بالایی نمیخواد ..
ردیفه ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۸۴۵۰
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۴۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۹ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۳۸ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  مصرف دیتا که خیلی کمه، من با مودم ۴g ایرانسل بازی میکردم، بازی ههای RPG و فوتبالی خیلی ping بالایی نمیخواد ..
ردیفه ...
از خودت میگی یا میدونی؟ فیفا رو میگما. Smile

مساله فقط پولش نیست. میترسم سیستمم نکشه یا وسط سال سرم شلوغ بشه دیگه بازی نکنم. Exclamation

ارسال: #۳۸۴۵۱
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۵۱ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۴۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مساله فقط پولش نیست. میترسم سیستمم نکشه یا وسط سال سرم شلوغ بشه دیگه بازی نکنم. [تصویر:  exclamation.gif]
پس نخر
ارسال: #۳۸۴۵۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۰۹:۵۵ ب.ظ
یه کشورایی هستن که منم نمیدونم کجان هاااااا، قانون اساسی رو که نوشتن اون رو به رفراندوم گذاشتن Big Grin

واقعا چقدر بده جامعه ای که سواد سیاسی نداشته باشه!!
ارسال: #۳۸۴۵۳
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۱۱ ب.ظ
سال ها طول کشید تا من تقریباً فهمیدم معنی واژه ی ریاضی یعنی چی !!!
البته فقط در این حد که فهمیده بودم احتمالاً از ریاضت میاد !!
هنوزم نمی دونم درست حدس زدم یا نه !!!

یادمه اولین باری که تو امتحان ریاضی دوران مدرسه - درست یادم نیست چه مقطعی - یکی از سوالا بعد کلی طول و تفسیر نوشته بود مثلاً مطلوب است x , من همینجور خشکم زده بود یعنی چی مطلوب است ایکس ؟!!!
خدایا مطلوب یعنی چی ؟!!!
یعنی حال و هواش خوبه؟!!!
یعنی بچه خوبیه ایکس ؟!!!
خب إن أحسنتم أحسنتم لأنفسکم ! اگه خوبه خوش به حال خودش , به ما چه !!!

خلاصه وضع طوری بود که یا کسی ریاضی یاد نمیگرفت , یا اگه یاد میگرفت ریاضی و ادبیات و عربی رو همه رو باهم یاد میگرفت!

همیشه عادت داشتیم برای کشف یه نیوتون بقیه رو قربانی کنیم .

اوج این ولنگاری واژه ها , درس ریاضی گسسته هست !
هر نویسنده ای اومده واسه خودش یه اسم رو مؤلفه ها گذاشته !
اصلاً معلوم نیست فیلتری واسه این قضیه وجود داره یا نه !
شما علاوه بر ریاضی گسسته , یه لغت نامه ی گسسته هم یاد میگیری بعد از پاس شدن

واسه چی باید کسی که اومده ریاضی یاد بگیره باید باب افعال عربی هم کنارش یاد بگیره
خب اینا کلی تمرکز کش میرن , کلی وقت کش میرن
این اسمش دیکته کردنه

سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA
ارسال: #۳۸۴۵۴
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۱ ب.ظ، توسط RASPINA.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی نمی آید => به ستوه نمی آید، نمی رنجد، نمی رود، فیف میزنه با رفقا [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اتفاقا چون به ستون اومده میره فیفا با رفقا میزنه مگر غم نبودنش کمتر برنجونش

(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  من گاهی میام میخونم اینجارو ولی خیلی کم چیزی مینویسم
ولی فلسفه ی اینایی که میان نقطه ... میذارنو نمیفهمم[تصویر:  blush.gif][تصویر:  exclamation.gif]
احتمالا خیلی حرف برا گفتن دارن حال نوشتن ندارن

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۸۴۵۵
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۲۸ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی نمی آید => به ستوه نمی آید، نمی رنجد، نمی رود، فیف میزنه با رفقا [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اتفاقا چون به ستوه اومده میره فیفا با رفقا میزنه مگر غم نبودنش کمتر برنجونش
احسنت. دقیقا! یه جورایی برای خودش دلخوشی درست می کنه که به مسایل اصلی فکر نکنه. چاره ای هم نداره. لااقل اینطوری زندگی ساده تر میگذره.

سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۳۸۴۵۶
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط ANGEL*.)
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۹:۲۱ ب.ظ)SamanBeigmiri نوشته شده توسط:  فلسفه ش همون نقطه هاست دیگه، یعنی بریم با خودمون معمای نقطه چین حل کنیم Big Grin

حالا اینا خوبه یه عده هستن پست هاشون رو پاک میکنن.نچ نچ نچ، عجب آدمایی پیدا میشه هااااBig GrinBig GrinConfused

اگه بازیه منم بازیBig GrinTongue

(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۰ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  
(22 شهریور ۱۳۹۶ ۰۲:۳۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یکی نمی آید => به ستوه نمی آید، نمی رنجد، نمی رود، فیف میزنه با رفقا [تصویر:  tongue.gif][تصویر:  biggrin.gif]
اتفاقا چون به ستون اومده میره فیفا با رفقا میزنه مگر غم نبودنش کمتر برنجونش

(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۰۸:۱۲ ب.ظ)angel* نوشته شده توسط:  من گاهی میام میخونم اینجارو ولی خیلی کم چیزی مینویسم
ولی فلسفه ی اینایی که میان نقطه ... میذارنو نمیفهمم[تصویر:  blush.gif][تصویر:  exclamation.gif]
احتمالا خیلی حرف برا گفتن دارن حال نوشتن ندارن
پس منم از این به بعد ....... Big Grin

سفری به طول هزارفرسنگ با یک گام آغاز می شود...
ارسال: #۳۸۴۵۷
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۰:۵۵ ب.ظ
بچه ها ، بازی سوپرماریو را یادتون هست ؟ که کوچیک بودیم با دستگاههای میکرو و سه گا بازی میکردیم؟ چندروز پیش یادش افتادم یه سرچی کردم دیدم بازی ویندوزش هم اومده . حتما نصب کنید بازی کنید خیلی حال میده.
تمام کودکی ام با دوتا داداشهام مینشستم نوبتی سوپرماریو بازی میکردیم.صبحها هم زود هرکدوم بیدار میشدیم میرفتیم جلوی تلویزون جا میگرفتیم اون یکی نتونه بیاد. خیلی خوبه .همش این دو روز تو فراغت میرم بازی میکنم ناخودآگاه وقتی اون اون اردکها و میکروبها منو میخورن جیغ میزنم. بعضی کارهایی که در کودکی میکردیم هنوز تو وجودمون مونده. حتما تجربه اش کنید از همه بازیهای امروزی که اومده به بازار قشنگتره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , diligent
ارسال: #۳۸۴۵۸
۲۲ شهریور ۱۳۹۶, ۱۱:۱۰ ب.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۵۵ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  بچه ها ، بازی سوپرماریو را یادتون هست ؟ که کوچیک بودیم با دستگاههای میکرو و سه گا بازی میکردیم؟ چندروز پیش یادش افتادم یه سرچی کردم دیدم بازی ویندوزش هم اومده . حتما نصب کنید بازی کنید خیلی حال میده.
تمام کودکی ام با دوتا داداشهام مینشستم نوبتی سوپرماریو بازی میکردیم.صبحها هم زود هرکدوم بیدار میشدیم میرفتیم جلوی تلویزون جا میگرفتیم اون یکی نتونه بیاد. خیلی خوبه .همش این دو روز تو فراغت میرم بازی میکنم ناخودآگاه وقتی اون اون اردکها و میکروبها منو میخورن جیغ میزنم. بعضی کارهایی که در کودکی میکردیم هنوز تو وجودمون مونده. حتما تجربه اش کنید از همه بازیهای امروزی که اومده به بازار قشنگتره.
تمومش کردم Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۸۴۵۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۶, ۱۲:۰۴ ق.ظ
(۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ۱۰:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  احسنت. دقیقا! یه جورایی برای خودش دلخوشی درست می کنه که به مسایل اصلی فکر نکنه. چاره ای هم نداره. لااقل اینطوری زندگی ساده تر میگذره.
آخی ...ببخشید منظور بدی نداشتم
درست می گید همین طوره......
چ کار میشه کرد زندگی همینه.
ولی درست میشه همه چی درست میشه یه روز .شاید از مسیری که ما فکر می کنیم نه، از یه راه دیگه شاید یه راه بهتر

پ ن : برای مدتی مانشت نمیام .
پ ن :با آرزوی موفقیت برای همه دوستان. خدا نگهدار

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۸۴۶۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۶, ۰۱:۰۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۶ ۰۱:۰۲ ق.ظ، توسط salam5.)
چندین ماه از یه اتفاقی بدجور میترسیدم، گاهی کابوس شو میدیدم، امشب بالاخره اون اتفاق افتاد

ولی نمیدونم چرا خیلی احساس سبکی میکنم، فک میکنم دیگه چیزی نیست که نگرانش باشم، هرچی بود تموم شد
شاید هنوز گرمم

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , pioneer01

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۱۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۱۶۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۲۰۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۴ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۴۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۶۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close