زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۲۹ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۳۳۱
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۱۷ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  این که هیچی نیست چند وقت پیش یکی از همکلاسیام بعد دو سال ب من زنگ زد و احوالپرسی کرد و ازم سوالی پرسید همین که من جوابشو دادم گوشیو گذاشت حالا من داشتم حرف میزدم. تلفن خونشونم بود . بعد ب من اس داده میگه ببخشید شارژ تلفن خونمون تموم شد. خواستم بهش بگم خودتی گفتم ولش کن چه اهمیتی داره. یعنی انقد پول تلفن خونشون مهم بود که نتونست خدافظی کنه. واقعا بعضیا بی شخصیتن. در حدی ناراحت شدم که چند روز گوشیمو خاموش کردم. اینجور آدما زیادن بیخیال.
منم پارسال ب یکی پیام دادم ۴ روز بعد جواب داد
امسال دیگه بهش پیام ندادم حس میکنم سوخت
از چشمم افتاد دیگه
آدم نباید اسیر این تیپ آدما بشه
بعضی هاشون عقده حقارت دارن و جنبه محبت ندارن
خلاصه اینکه قدر خودمونو بهتر بدونیم

...Let it Go
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Hopegod , *tarannom* , ele
ارسال: #۳۶۳۳۲
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۱۹ ب.ظ
غصه این چیزا رو نخورید، گاهی پیش میاد، من هم پیام های روز عید رو نتونستم جواب بدم،بعدش هم ۲ ، ۳ روز حالم خوب نبود، به کلی یادم رفته بود جواب بدم
...........
با خانواده رفتیم بیرون، پیتزا زبان خوردیم، تلفیق سنت و مدرنیته در فست فود
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۳۳۳
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۴۴ ب.ظ
بعد از دو سال هنوز هیچی از پولم رو پس نداده، روزی ۱۰۰۰ تومن هم گذاشته بود کنار الان حداقل بیشتر پولم رو می تونست پس بده...همون موقع سه جا کار می کرد حقوق یک ماه یکی از اون جاها رو می داد به من بدهی اش صاف شده بود...اگه اون پول رو داده بودم خیریه اینقدر حرص نمی خوردم چون از اولش می دونستم اون ها قرار نیست پس بدهند ولی این قرار بوده یک ماهه پس بدهد، آدم رو ... فرض کرده
باید ازش سفته می گرفتم:|
ارسال: #۳۶۳۳۴
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۵۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۴۴ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  بعد از دو سال هنوز هیچی از پولم رو پس نداده، روزی ۱۰۰۰ تومن هم گذاشته بود کنار الان حداقل بیشتر پولم رو می تونست پس بده...همون موقع سه جا کار می کرد حقوق یک ماه یکی از اون جاها رو می داد به من بدهی اش صاف شده بود...اگه اون پول رو داده بودم خیریه اینقدر حرص نمی خوردم چون از اولش می دونستم اون ها قرار نیست پس بدهند ولی این قرار بوده یک ماهه پس بدهد، آدم رو ... فرض کرده
باید ازش سفته می گرفتم:|
بضی وقتا رفاقت زیادی دوستی رو بهم میزنه! Big Grin
مثال موردی دوستی که هر روز حال و احوالمونو میپرسید. ما یه پولی بهش قرض دادیم؛ دیگه از اون روز به بعد یه شات از سایه اش هم نمیتونم بگیرم Big Grin
البته من هیچ وقت حتی حرفی از پولم نزدما! اما خودش شاید موذبه و یا فکر خاصی میکنه اینجوری شده ستاره سهیل.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , salam5 , Hopegod , ele
ارسال: #۳۶۳۳۵
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۱۴ ب.ظ، توسط sss.)
رفتم الان جواب دادم پیام ها رو،یه کم وجدانم راحت شد
گاهی هم دیر جواب دادن پیام ها برای اینه که نمی دونم چی جواب بدم........

اوایل یه جا ساعتی کار میکردم، رییسمون گفت فعلا پول ندارم و این حرفا، باشه ماه بعد، منم قبول کردم، بعد همون روز یکی اومد براش فال قهوه گرفت تو چند دقیقه، اندازه ۸ ساعت من، نقدی گرفت رفت با چه عزت و احترامی
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Hopegod
ارسال: #۳۶۳۳۶
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۱۴ ب.ظ
خداییش اینو جدی میگم .بهتر نیست به کسی که اگر ۴ روز پیامتونو دیر جواب بده اینقدر ازش متنفر میشید کلا پیام ندین؟ چون این وضعیت قاعدتا بین دو نفری که با هم "دوست " هستند پیش نمیاد تحت هیچ شرایطی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , *tarannom* , shayesteNEY
ارسال: #۳۶۳۳۷
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۲۳ ب.ظ
اینجا یه چیزایی هست که وقتی باهاش کار نداری
باهات کار دارن، روت رو که ازش بر می گردونی
میاد و از روت رد میشه....
یه جبر جغرافیایی که توخصوصی ترین
لحظه هامون نفس میکشه...
ارسال: #۳۶۳۳۸
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۲۹ ب.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۱۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خداییش اینو جدی میگم .بهتر نیست به کسی که اگر ۴ روز پیامتونو دیر جواب بده اینقدر ازش متنفر میشید کلا پیام ندین؟ چون این وضعیت قاعدتا بین دو نفری که با هم "دوست " هستند پیش نمیاد تحت هیچ شرایطی.

با یکی دو بار نمیشه اینطوری استدلال کرد. نمونه اش دیدم که فرد مدت ها جواب نداده و بعدا فهمیدم دلیلش کاملا موجه بوده. ولی اگر اون طرف این رفتار رو همچنان ادامه داد، میشه بنظرم دیگه بهشون پیام نداد ولی رابطه رو نباید تمام شده فرض نکرد. یعنی با حالت قهر و دعوا رابطه رو بنظرم نباید تمام کرد تا اگر در آینده اتفاقاتی افتاد و اون طرف پشیمون شد، یه راه برگشت برای هر دو طرف باز باشه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , *tarannom*
ارسال: #۳۶۳۳۹
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۳۸ ب.ظ، توسط salam5.)
من که تصمیم گرفتم با هرکی مثه خودش رفتار کنم، احساس میکنم یکم زیادی همه رو تحویل میگرفتم
کسی که مودب و مهربونه رو سرم جا داره ولی از کسی بی محبتی یا رفتار بد ببینم همون رفتار و بهش تحویل میدم
بی خیال روح بزرگ و سخاوت مند

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , *tarannom* , ele
ارسال: #۳۶۳۴۰
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۴۷ ب.ظ
(۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۲۹ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(05 فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۱۴ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  خداییش اینو جدی میگم .بهتر نیست به کسی که اگر ۴ روز پیامتونو دیر جواب بده اینقدر ازش متنفر میشید کلا پیام ندین؟ چون این وضعیت قاعدتا بین دو نفری که با هم "دوست " هستند پیش نمیاد تحت هیچ شرایطی.

با یکی دو بار نمیشه اینطوری استدلال کرد. نمونه اش دیدم که فرد مدت ها جواب نداده و بعدا فهمیدم دلیلش کاملا موجه بوده. ولی اگر اون طرف این رفتار رو همچنان ادامه داد، میشه بنظرم دیگه بهشون پیام نداد ولی رابطه رو نباید تمام شده فرض نکرد. یعنی با حالت قهر و دعوا رابطه رو بنظرم نباید تمام کرد تا اگر در آینده اتفاقاتی افتاد و اون طرف پشیمون شد، یه راه برگشت برای هر دو طرف باز باشه.

دقیقا منظورم همینه. میگم آدم اگر "واقعا" با یکی دوسته که با یک همچین اتفاقی نباید اینقدر جبهه بگیره.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman
ارسال: #۳۶۳۴۱
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۴۸ ب.ظ
من اما معتقدم هرگز کسی با "بزرگ منشی" کوچیک نمیشه.
ارسال: #۳۶۳۴۲
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط jazana.)
مسئولان نظام ذره ای شعور داشته باشن ترافیک داخلی و حداقل سایت هایی مثل آپارات رو رایگان می کنند.

----------------

developer های برخی سایتا خیلی عجیبن

طرف میلیاردها واسه سرویسش خرج می کنه ولی یک ایمیل ساده رو وریفای نمی کنه، بعد ملت مثلا با ایمیل admin@google.com رجیستر می کنند و از سرویس رایگان لذت میبرن. شکلک زبان درازی

خدا زیاد کنه از این سوتی ها
ارسال: #۳۶۳۴۳
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۵۵ ب.ظ
کلا تو فضای مجازی و پیامک و چت، سوء تفاهم زیاد پیش میاد. اینکه چرا دیر جواب داد، یا چرا کوتاه و با بی‌حوصلگی و مثلا در حد یه اوکی جواب داد، یا کلا یه برداشت دیگه از حرف. واسه من شخصا زیاد پیش اومده. بهتره آدم زیاد جدی نگیره.

سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , delete4all , SepidehP
ارسال: #۳۶۳۴۴
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۰۰ ب.ظ
کلا ما ادما عادل نیستیم. بخششمون ب اندازه دوست داشتنمونه. هرچی بیشتر دوست داشته باشیم بیشتر میبخشیم.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , Innocence , kilookiloo , SepidehP
ارسال: #۳۶۳۴۵
۰۵ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
من کلا خییلییی دل رحمم .همش مثبت فکر میکنم..چند بار این حرکتو در تایمای کمتری دیدم ازش.قبلا که تلگرام داشتم آنلاین بود ولی مثلا سه ساعت بعد جواب میداد.واقعا من به عنوان یه دوست که دوسش داشتم ازش دلگیر نمیشدم.همش میگفتم سرش شلوغه کار داره و فلان.بااینکه میدونستم هیچ کاری نداره و نیم ساعت یه بار انلاینه. سراغم نمیگرفتم اخر هفته ها میگفت چرا نیستی چرا سراغ نمیگیری کم پیدایی و فلان.منم به شوخی و خنده رد میکردم.ولی الان واقعا بهم برخورد چون دیگه احساس میکنم کار از مثبت نگری گذشته. داره از مهربونی و یکرنگی من سوء استفاده میکنه.
تصمیم گرفتم باهاش صحبت نکنم و پیامم ندم دیگه مگر اینکه بیاد توضیح بده دلیل این رفتاراشو....
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۴۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۹۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close