زمان کنونی: ۰۹ فروردین ۱۴۰۳, ۱۱:۲۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۲۵۶
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۰۰ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  وقتی حس میکنم با اکثر افرادی که توی زندگیم هستن حرف مشترکی ندارم که بزنم باید چیکار کنم ؟ خیلی وقته ی مکالمه چند ساعته سر یه موضوع خاص با یه نفر نداشتم. اگه درس و اینارو بزارم کنار حتی خیلی وقته یه مکالمه نیم ساعته هم (راجع به یه موضوع) نداشتم
تو اینجور مواقع برای خودت بنویس و نوشته هاتو بردار.
من اگر نوشته هایی که برا خودم نوشتمو جمع کنم کتابی میشه

در پی یافتن خویش گم شدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۲۵۷
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۰۲ ق.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  وقتی حس میکنم با اکثر افرادی که توی زندگیم هستن حرف مشترکی ندارم که بزنم باید چیکار کنم ؟ خیلی وقته ی مکالمه چند ساعته سر یه موضوع خاص با یه نفر نداشتم. اگه درس و اینارو بزارم کنار حتی خیلی وقته یه مکالمه نیم ساعته هم (راجع به یه موضوع) نداشتم
اینکه کسی باشه که باهات همفکر باشه خیلی حس بهتری داره تا توی کاغذ بنویسی , منم توی گوشیم نت مینویسم بعضی وقتا

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , *tarannom* , sss
ارسال: #۳۶۲۵۸
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۰۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۰۰ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  خیلی وقته ی مکالمه چند ساعته سر یه موضوع خاص با یه نفر نداشتم
سالهاست تشنه ی یک صحبت طولانی ام (محمدعلی بهمنی)

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , *tarannom*
ارسال: #۳۶۲۵۹
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۰۵ ب.ظ، توسط Hopegod.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۲ ق.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(02 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  وقتی حس میکنم با اکثر افرادی که توی زندگیم هستن حرف مشترکی ندارم که بزنم باید چیکار کنم ؟ خیلی وقته ی مکالمه چند ساعته سر یه موضوع خاص با یه نفر نداشتم. اگه درس و اینارو بزارم کنار حتی خیلی وقته یه مکالمه نیم ساعته هم (راجع به یه موضوع) نداشتم
اینکه کسی باشه که باهات همفکر باشه خیلی حس بهتری داره تا توی کاغذ بنویسی , منم توی گوشیم نت مینویسم بعضی وقتا

هیچکس صد در صد همفکر نیست. ادما ب حرفای هم گوش میدن نتیجه گیری میکنن یاد میگیرن. بعضی وقتا انقد از حرف زدن یکی خوشت میاد که عاشقش میشی حالا هر کی باشه. دیروز خونه عمم بودم. شوهرعمم با صدای بلندش همش حرف زد و من تا اخر فقط حرفای اونو گوش دادم با اینکه نمیدیدمش و کنارم همه خانوم بودن و سرگرم حرفای خودشون من فقط ب حرفا ایشون گوش میدادم. اخر سر دخترعمم گفت تو فکر درساتی انقد ساکتی گفتم نه دارم حرفا احمد آقارو گوش میدم. بعد بهم گفت حرفا اونو گوش نده. بنده خدا احمد اقا که الان پیر شده یک عمر با کسانی زندگی کرده که نه دخترش ن همسرش نه پسرش همفکرش نبودن. اصلا انگار حرفاش براشون اهمیت نداره. از لباس میگن از خرید میگن از ارایش میگن اما حرفای یه پیرمرد که همش از تاریخ و ادب و پزشکی میگه گوش نمیدن. حاضرم تا اخر عمرم تنها و مجرد زندگی کنم اما با همسری که حرفامو دوس نداره نباشم. اگر اینجورم بشه زود جدا میشم. زندگی خیلی کوتاهه . ادم باید یا هم صحبت داشته باشه یا کلا نداشته باشه. خودت و خودت تنها.

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahraz , Milestone , SepidehP , sss , codin , kilookiloo , 10:30
ارسال: #۳۶۲۶۰
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  فقط یه سوال استادددد!!! تا نترکوندن بمب شب و روز نداشته باشیم یا ترکوندنش؟؟!!![تصویر:  biggrin.gif]

اول اینکه اُستاد خودتون هستید! Dodgy
دوم هم اینکه من هرچی به این جمله نگاه می‌کنم احساس می‌کنم گزاره درستی رو به کار بردم ولی نمی‌تونم درستیش رو اثباتش کنم! Big Grin واقعا شما منو دچار یه پارادوکس فلسفی بزرگ کردین با این حرفتون! Tongue ذهنم درگیر شده! Smile))

(۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۵۳ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

اگه از چیزی ناراحتین یا دلتون گرفته و گفتنیه بگین خب! Shy
اینجا کلی می‌تونیم براتون انرژی‌های مثبت بفرستیم! Smile

(۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  وقتی حس میکنم با اکثر افرادی که توی زندگیم هستن حرف مشترکی ندارم که بزنم باید چیکار کنم ؟

خب این نشون می‌ده که شاید شما باید آدمای جدیدی رو وارد کنید تو زندگیتون،
و در واقع: شما باید ازدواج کنید! Big Grin

به تیپ درون‌گرا یا برون‌گرا بودن افراد هم بستگی داره البته، شما و افراد نزدیک اگه همگی درون‌گرا باشین خب این تقریبا یه مشکل به حساب نمیاد ولی اگه مثلا یکی درون‌گرا باشه و یکی برون‌گرا و اون وقت این وسط حرف مشترکی وجود نداشته باشه اوضاع سخت می‌شه، مثلا شما اگه برونگرا باشین و دوست داشته باشین حرف بزنین براتون نامطلوب می‌شه دیگه احتمالا؛ چون با پاسخ‌های کوتاه، سطحی و غیرعمیق مواجه می‌شید. پیدا کردن نقطه اشتراک خیلی مهمه، مثلا وقتی دو نفر هر دو اهل یادگیری باشن کلی می‌تونن در مورد یادگیری یک زبان جدید، یک غذای جدید، یک رویکرد جدید با هم صحبت عمیق کنن. خیلی کم پیش میاد که افرادی که در کنار هم هستن واقعا نقطه مشترکی تو یه حوزه‌ای (عقیدتی، تحصیلی، کاری و...) با هم نداشته باشن که بتونن توش بحث عمیق داشته باشن و اگه حس کنیم با افراد دور و برمون هم‌فکر نیستیم ممکنه تو کلیات اینطور به نظر بیاد ولی جزئیاتی وجود داشته باشه ولی ما نتونسته باشیم اون نقاط مشترک رو شناسایی کنیم.

من معمولا وقتی می‌خوام یک فرد کم‌حرف یا درون‌گرا رو به حرف بیارم اول از نقاطی شروع می‌کنم که حس می‌کنم می‌شه به درونش وارد شد! Shy حالا ممکنه لزوما خودم هم دوست نداشته باشم اون نقاط اولیه رو، مثلا یه همسایه نزدیک دارم که مدتی هست پیداش کردم، رشته‌ش ریاضی محضه که تا مدت‌ها به نظر میومد فقط ریاضی محض رو می‌شناسه و دوست داره و هیچ حرف‌دیگه‌ای جز اون نمی‌زنه ولی من حس می‌کردم ویژگی‌هایی داره که می‌تونه دوست خوبی برای من باشه! دیدم نمی‌تونم اینطوری باهاش وارد صحبت بشم. بعد رفتم یه سری مطالعه در مورد یه سری از مباحث ریاضی که می‌دونستم داره روش تحقیق می‌کنه کردم، واقعا جواب داد!

کم کم تونستم هر روز بیشتر و عمیق‌تر باهاش صحبت کنم و هر بار که جواب کوتاه می‌داد روی اون جواب بازم یه سوال جزئی‌تر می‌پرسیدم و دیدم خوشش میاد و واسش جذابه جواب دادن بهش. تو آخرین دیدار قبل از عید تونستم ببرمش پیاده‌روی و صحبتمون که همیشه در حد یک یا دو دقیقه در روز بود به حدود ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه رسید! Smile اونم نه سر مسائل ریاضی که به جاهایی که هر دو نفر برامون جذاب بود و فهمیدم ما خیلی با هم از نظر نگرشی نزدیکیم ولی مدت زیادی از هم دور بودیم. به نظر یکی از طرفین باید در این زمینه یه اقدام جدی انجام بده! وگرنه اگه هیچ‌یک از طرفین نخوان هیچ اتفاقی ممکنه نیفته؛ رفتن به پیاده‌روی، ورزش، مسافرت و کلا جاهایی که افراد مجبورند بیشتر روی هم تمرکز کنند تا روی موارد دیگه (کتاب، تلفن، وب، شبکه‌های اجتماعی و...) هم می‌تونه یه شروع خوب باشه واسه صحبت‌های عمیق! Wink
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , فاطمه سلیمانی , *tarannom* , Saman , Hopegod , kilookiloo
ارسال: #۳۶۲۶۱
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۴۸ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  عمیق
Deep is full of Hazardous; Don't be involve in it without light of wise
عمق پر از خطراته ; بدون نور خرد واردش نشین

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , SepidehP
ارسال: #۳۶۲۶۲
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۴۱ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(02 فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  عمیق
Deep is full of Hazardous; Don't be involve in it without light of wise
عمق پر از خطراته ; بدون نور خرد واردش نشین
مثلا چه عمقی؟

در پی یافتن خویش گم شدم.
ارسال: #۳۶۲۶۳
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۵:۰۸ ب.ظ، توسط Milestone.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  تا نترکوندن بمب شب و روز نداشته باشیم یا ترکوندنش؟؟!!!
================
این جمله را این گونه میتوان تفسیر کرد[تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif] :
تا زمانی که تمام بمب ها سالم هستند انسان هایی وجود دارند که شب و روز ندارند
یا
تمام بمب ها باید ترکیده باشند که انسان هایی وجود داشته باشند که شب و روز داشته باشند

تو اون لحظاتی که با این پارادوکس فلسفی مواجه شدم اولین کسی که یادش افتادم خودت بودی! جدی می‌گما! Big Grin
گفتم کاش که بودی و نجاتم می‌دادی! که یهویی مثل یه فرشته نجات پیدات شد! Big GrinTongue

(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۱۲ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  اینم بگید که چرا توی جمله ی دوم "اگر و آنگاه" نذاشتم [تصویر:  biggrin.gif]

منظورت اینه که سور عمومی باید با ترکیب شرطی همراه بشه نه عطفی؟ Dodgy من جواب این سوال رو می‌دونم ولی نمی‌گم! (الکی) Big Grin می‌سپرمش به کسی که آغازگر این بحث فلسفی بود. کاربر Sepideh شروع بحث مسئولیت داره، کجا رفتین؟ تشریف بیارین و پاسخ‌گو باشید! Big Grin

(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۴۸ ب.ظ).MIT نوشته شده توسط:  عمق پر از خطراته ; بدون نور خرد واردش نشین

بله بله، درست می‌فرمایید... DodgySmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۶۲۶۴
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۳۲ ب.ظ، توسط gogooli.)
سوریلند هم دیگه گفت Smile

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015 , *tarannom*
ارسال: #۳۶۲۶۵
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۵۸ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۰۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  [quote='*tarannom*' pid='433532' dateline='1490091780']
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad

اگه از چیزی ناراحتین یا دلتون گرفته و گفتنیه بگین خب! Shy
اینجا کلی می‌تونیم براتون انرژی‌های مثبت بفرستیم! Smile

دچار استرس قبل از کنکور شدم فکر کنم به گل گاو زبون باید رو بیارمSad
اگه میشه عکس قبلیه پروفایلتون که یه پسرچی بود با این عکس جدیده رو آپ کنید من دان کنم....خیلی خوبن Big Grin
این حرکتو بعد کنکورم جهت تخلیه انرژی انجام میدم، تصورشم بهم انرژی میدهSmile
ارسال: #۳۶۲۶۶
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط RASPINA.)
.................................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۶۲۶۷
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۰۹:۱۹ ب.ظ
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۱:۴۲ ق.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  از لباس میگن از خرید میگن از ارایش میگن اما حرفای یه پیرمرد که همش از تاریخ و ادب و پزشکی میگه گوش نمیدن.
دقیقا همچین حسی دارم ولی ترجیح میدم وقتی کسی حرفمو نمیفهمه حرفی نزنم!

(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  و در واقع: شما باید ازدواج کنید! Big Grin
حداقل باید دو سه سال کسی رو بشناسم تا مطمئن شم میتونه منو تحمل کنه Big Grin

(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۲۲ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  به تیپ درون‌گرا یا برون‌گرا بودن افراد هم بستگی داره البته، شما و افراد نزدیک اگه همگی درون‌گرا باشین خب این تقریبا یه مشکل به حساب نمیاد ولی اگه مثلا یکی درون‌گرا باشه و یکی برون‌گرا و اون وقت این وسط حرف مشترکی وجود نداشته باشه اوضاع سخت می‌شه، مثلا شما اگه برونگرا باشین و دوست داشته باشین حرف بزنین براتون نامطلوب می‌شه دیگه احتمالا؛ چون با پاسخ‌های کوتاه، سطحی و غیرعمیق مواجه می‌شید.
به نظر من دلیل اصلی درونگرایی همینه که کسی پیدا نمیشه همفکر ما باشه. من وقتی از علایقم با کسی صحبت میکنم و به قول شما جواب سطحی میشنوم چه دلیلی داره که حرفمو ادامه بدم؟ متاسفانه یا خوشبختانه گول هم نمیخورم که طرفم بخواد وانمود کنه که علاقه ای به شنیدن داره.
اینکه شما میگید نقطه اشتراک پیدا کنید و اینجور چیزا , برای شروع دوستی خوبه . من دوستای زیادی دارم و وقتمم زیاد باهاشون میگذروندم ولی کم کم این وقتو کم کردم (نمیدونم میشه اسمشو گوشه گیری گذاشت یا نه)
اگه دقت کرده باشید من "یه موضوع" رو Bold کردم که منظورم رو بهتر برسونم , یعنی یه بحث مشترک که هر دو طرف واقعا از ته دل علاقه ای به شنیدنش داشته باشن. اگه عاشق طرف مقابل باشی حتی شنیدن اتفاقای ساده ای که توی روز براش افتاده هم شیرین و خوشحال کنندست , و اگه ببینی طرف مقابلت هم همین حس رو داره دوست داری حتی سوار تاکسی شدنت رو هم براش تعریف کنی. ولی اگه این حالت نباشه باید موضوع مورد بحث مورد علاقه ی دوطرف باشه . یکی از موضوعاتی که من میتونم توش هم صحبت پیدا کنم فوتباله Smile ولی روی بیشتر موضوعات مورد علاقم هم صحبتی پیدا نمیکنم

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , SepidehP , codin
ارسال: #۳۶۲۶۸
۰۲ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۱۰:۵۲ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۴۱ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  مثلا چه عمقی؟
کلا هر عمقی ^_^

(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  بله بله، درست می‌فرمایید... [تصویر:  dodgy.gif][تصویر:  smile.gif]
خودم میدونم Smile

من
خونه
تنها
به همراه کنکور ۹۲ آی تی و ۳۳۳ لغت پرکاربرد GRE
دور همیم خوش میگذره

پارادوکس به این میگن
نه به اون "تنها" نه به این "دور همیم"

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , Hopegod
ارسال: #۳۶۲۶۹
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۴۸ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۴۱ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  دچار استرس قبل از کنکور شدم فکر کنم به گل گاو زبون باید رو بیارم[تصویر:  sad.gif]

من فکر می‌کنم که ما ایرانی‌ها استعداد خاصی در شروع‌های عالی ولی پایان‌های بد داریم؛
خیلی‌ها این آخرا می‌برن ولی همین مسئله می‌تونه واسه هر آدم هوشمندی به یک فرصت و انگیزه تبدیل بشه که به جای اینکه خودش به دسته بازنده‌ها اضافه بشه، اتفاقا بیاد و با کلی انرژی بیشتر حتی از خیلی از اون افرادی که تاحالا بیشتر ازش کار کردن هم جلو بزنه! می‌گن کسب مدال طلای افراد تو دوی صد متر المپیک بیشتر بر اساس قدرت فیزیکی بدنشون هست ولی تو دوی استقامت چیزی که نقش مهم‌تری رو داره هوش افراده، ممکنه اونی که آخرسر مدال طلا رو می‌گیره اون اوایل بین بقیه دوندگان آخر یا اون وسطا باشه اما نهایتا وقتی بقیه داره انرژی‌شون تحلیل می‌ره میاد با یک حرکت طوفانی و انفجاری بقیه رو جا می‌زاره و اول می‌شه! کنکور هم دقیقا شبیه به دوی استقامته؛

از همین الان شما ۳۶ روز یعنی ۸۶۴ ساعت زمان تمیز و دست نخورده در اختیار دارین، ۸۶۴ ساعت خیلی هستا! حتی اگه ۱/۳ رو کنار بزاریم (واسه خواب و...) ۵۷۶ ساعت مفید داره، یعنی ۱۶ تا کلاس ۳۶ ساعته کامل می‌شه توش برگزار کرد! الان دیگه باید کوبید و رفت جلو، بدون نگاه به تقویم، بدون نگاه به عقربه‌های ساعت، بدون توجه به استرس‌های بازنده‌های مسیر، بدون وقت تلف کردن (اینترنت و تلویزیون و...)، کسی که می‌خواد برسه دیگه واسش "آخر هفته‌ست یکم استراحت کنم" و "ساعت ۱۰ شب شده ببندم کتابو" و... معنی نداره؛ انقدر درجه یک و عالی کار می‌کنه و حتی دو ساعت بیشتر می‌مونه از برنامه خودش هم جلو می‌زنه که حتی اگه یه روز دیر از خواب بیدار شد یا خدای نکرده مریض شد دیگه استرس براش به وجود نمیاد، واقعا چقدر آدم احساس اعتماد به نفس و آرامش می‌کنه اگه اینطوری باشه، اصلا کِیف می‌کنه از این همه عالی بودن و بازدهی شگفت‌انگیز... Smile

البته نباید از نقش احتمالی گل‌گاوزبون هم گذشت! Smile)))

(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۴۱ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  اگه میشه عکس قبلیه پروفایلتون که یه پسرچی بود با این عکس جدیده رو آپ کنید من دان کنم....خیلی خوبن

بله، بفرمایید؛

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Hopegod , *tarannom* , delete4all , RASPINA , RangiRangi
ارسال: #۳۶۲۷۰
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۵۶ ق.ظ
کسی کتاب عقاید یک دلقک رو خونده؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۵,۶۶۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۰۳,۹۵۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۳۱۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۲۹,۷۱۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۵۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۲۹۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۲۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۳۱۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۱۷۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۵۳۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close