زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۲۴۱
۳۰ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۵۸ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
صفحهٔ مجازی یک هنرمند واقعی

نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , Hopegod
ارسال: #۳۶۲۴۲
۳۰ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۱۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۲۸ ب.ظ، توسط Milestone.)
همیشه تو ذهنم دوست داشتم محیط زندگی و کاریم یه جای ناشناخته و صدها متر زیر زمین باشه، ترجیحا خارج از شهر و جاهایی مثل قطب شمال یا اگه تو ایران باشه تو جنگل یا اعماق کوه که از طریق یه دریچه مخفی استتار شده با پوشش گیاهی می‌شه بهش وارد شد! Shy شامل یک بخش برای زندگی و یک بخش کاری، بعد تو محیط کاری کلی مونیتور روی دیوار و سقف نصب باشه، حداقل دو تا مونیتور سینک شده که واسه برنامه‌سازی لازمه (کد / گرافیک)، چند تا از مونیتورها امنیتی (برای نظارت محیط اطراف) و چند تا هم برای رصد رویدادهای نجومی و آزمایش‌های علمی. یه سری تجهیزات هم مثل دوربین شکاری، تلسکوب، میکروسکوپ، لوازم اندازه‌گیری و آزمایشگاهی هم لازمه و البته یک ماشین جیپ + بالن و قایق پارویی.

ای بابا فکر کنم خیلی رویاپردازانه شد! Smile ولی این مدل برای محیط زندگی و کاری من خیلی ایده‌آله و واقعا دوست دارم چنین مکانی رو داشته باشم، مثلا شش ماه داخل شهر باشم و شش ماه هم اونجا واسه اکتشافات علمی اسرارآمیز! Smile واسه یه آرامش عمیـــق تو سکوت شب که می‌شه ستاره‌هارو نزدیک‌تر از همیشه لمس کرد و صدای جیرجیرک‌هارو با بالاترین دقت شنید! حالا با این همه امکانات یا زیر زمین هم نشد نشد، فقط یه جای بکر و ناشناخته باشه که فقط دو نفر موقعیت جغرافیاییش رو بدونند.

--------------------------------------------------------------------------------

راستی عید مبارک، سال خوبی برای خودتون بسازین!
واسه ساختن بمب‌های بزرگ برنامه‌ریزی کنید و تا نترکوندنش شب و روز نداشته باشید! CoolWink
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin , Hopegod , Iranian Wizard , khayyam , SepidehP , فاطمه سلیمانی , RASPINA , sss
ارسال: #۳۶۲۴۳
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۲۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۲۴ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
(۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  تلسکوب،
یاد خاطرات نوجوونیم افتادم
با ذوق و شوق با ۱۳۵ تومن یه تلسکوپ گرفتم و شبا میذاشتمش تو حیاط و ترک های ماه رو میدیدم و کفم می برید
گردنم می شکست تا تنظمیش کنم و بتونم درست حسابی یه رصد الکی داشته باشم با لنز ۴۰۰ x
خیلی دوست داشتم برم نجوم بخونم یه کتاب نجوم از هبه الدین شهرستانی گرفته بودم چاپ سال ۳۰ شمسی که خیلی قدیمی بود همه بهم میگفتن دیوونه شدم
عاشق بودیم عاشق نجوم بعدش اومدیم کامپیوتر ولی همچنان عاشق نجوم

دیر زمانیست که بارانی ام (محمد علی بهمنی)

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , SepidehP , ماه بانو , فاطمه سلیمانی , *tarannom* , RASPINA , elhamgh
ارسال: #۳۶۲۴۴
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۲۰ ق.ظ
بعضی وقتا از خدا میپرسم خدایا چرا انقد ساکتی باهام یه جوری حرف بزن

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , shahraz , Happiness.72 , *tarannom* , RASPINA , elhamgh
ارسال: #۳۶۲۴۵
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۳۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۴۹ ق.ظ، توسط SepidehP.)
عیدتون مبااارک

آرزوی سلامتی، موفقیت و برکت

لحظه هاتون پر از آرامش

خوب باشید همیشه

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , فاطمه سلیمانی , RASPINA , Hopegod
ارسال: #۳۶۲۴۶
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ، توسط SepidehP.)
(۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۱۶ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  راستی عید مبارک، سال خوبی برای خودتون بسازین!
واسه ساختن بمب‌های بزرگ برنامه‌ریزی کنید و تا نترکوندنش شب و روز نداشته باشید! CoolWink
به به...چه تلنگر پرانرژی ای!.کلی حس خوب بهم داد، کلی انرژیک شدم!! ممنوووووونRolleyes
فقط یه سوال استادددد!!! تا نترکوندن بمب شب و روز نداشته باشیم یا ترکوندنش؟؟!!!Big Grin

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , Hopegod , Milestone
ارسال: #۳۶۲۴۷
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۳۹ ب.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  دیر زمانیست که بارانی ام (محمد علی بهمنی)

سلام
ببخشید
این رو چطور با ایران نستعلیق نوشتید؟
کشیدگی رو هم مگه میشه نوشت ؟ Big Grin
ارسال: #۳۶۲۴۸
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۰۹ ب.ظ
(۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۹ ب.ظ)ماه بانو نوشته شده توسط:  
(01 فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۲۰ ق.ظ).MIT نوشته شده توسط:  دیر زمانیست که بارانی ام (محمد علی بهمنی)

سلام
ببخشید
این رو چطور با ایران نستعلیق نوشتید؟
کشیدگی رو هم مگه میشه نوشت ؟ Big Grin
سلام
بله نسخه جدید ایران نستعلیق این ویژگی رو داره

...Let it Go
ارسال: #۳۶۲۴۹
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۱ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۱۳ ب.ظ، توسط *tarannom*.)
Brick هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
SadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSadSad
ارسال: #۳۶۲۵۰
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۲۳ ب.ظ
سال جدید تصمیمات جدید!
اگر می خواهید خوشبخت باشید، زندگی را به یک هدف گره بزنید.
نه به آدم ها و اشیاء …
- آلبرت اینشتین

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , فاطمه سلیمانی , SepidehP , elhamgh
ارسال: #۳۶۲۵۱
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۱۷ ب.ظ
سلام از جنس بهار
عیدتون مبارک

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: فاطمه سلیمانی , Hopegod , khayyam , SepidehP
ارسال: #۳۶۲۵۲
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۰:۲۲ ب.ظ
یعنی "خوب، بد، جلف" روده‌برمون کرد از خنده!
چند سکانس آخر فیلم عالی بود!
ارسال: #۳۶۲۵۳
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۱۴ ب.ظ
الهی آن را که عقل دادی چه ندادی؟
و آن را که عقل ندادی چه دادی؟

از مناجات خواجه عبدالله انصاری

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۶۲۵۴
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۳ ب.ظ
وقتی حس میکنم با اکثر افرادی که توی زندگیم هستن حرف مشترکی ندارم که بزنم باید چیکار کنم ؟ خیلی وقته ی مکالمه چند ساعته سر یه موضوع خاص با یه نفر نداشتم. اگه درس و اینارو بزارم کنار حتی خیلی وقته یه مکالمه نیم ساعته هم (راجع به یه موضوع) نداشتم

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , elhamgh
ارسال: #۳۶۲۵۵
۰۱ فروردین ۱۳۹۶, ۱۱:۴۷ ب.ظ
شبا پابرهنه تو ساحل برو
از این حال و روزم تو غافل برو

گمونم که الآن تو فکر منی
که اینجوری آروم قدم میزنی

مازیار فلاحی

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۵۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۴۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close