زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۵:۲۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۶۲۷۱
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۰۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۱۱ ق.ظ، توسط Riemann.)
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  کسی کتاب عقاید یک دلقک رو خونده؟
بله من خوندم پارسال این کتاب رو.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این یه قطعه فوق العاده از شوپن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۶۲۷۲
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۱۲ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۵۶ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  کسی کتاب عقاید یک دلقک رو خونده؟
بله من خوندم پارسال این کتاب رو.

سلام.
سال نو مبارک.
۱) کلیات کتاب در چند سطر قابل بیانه؟ (برای آشنایی با موضوع)
۲) از اون کتاباست که بعد از خوندنش یک غم عمیق برای آدم می‌مونه؟ (به خاطر صاحب عقاید)
در کل خوندن‌شو پیشنهاد می‌کنید؟

(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۰۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

این یه قطعه فوق العاده از شوپن.

بسیار زیبا.
مرسی بابت اشتراک‌گذاری لینک.
ارسال: #۳۶۲۷۳
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ۱) کلیات کتاب در چند سطر قابل بیانه؟ (برای آشنایی با موضوع)

(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۱۲ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ۲) از اون کتاباست که بعد از خوندنش یک غم عمیق برای آدم می‌مونه؟ (به خاطر صاحب عقاید)
غم عمیق به نظر من هیچ کتابی نمیتونه واسه آدم بیاره مگر اینکه اون غم رو داشته باشی و اون کتاب تشدیدش کنه ..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi
ارسال: #۳۶۲۷۴
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۲۷ ق.ظ، توسط Happiness.72.)
۳۶ روز بعد اینجا گرد هم می آییم
ما کنکوری های ۹۶ + الباقی
امیدوارم هممون خوشحال باشیم
مهم تلاشی است انجام داده ایم و اینکه رها نکرده باشیم
این آخری خیلی ها می برن
نباشیم جزو اون دسته ما ان شا الله

بی قرارم بی قرارم ...
مازیار فلاحی

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod , *tarannom*
ارسال: #۳۶۲۷۵
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۲۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۵۶ ق.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
شهیدی که همیشه بهش ارادت داشتم ودارم ، درواقع عاشقشم
شهید۱۸ساله لبنانی مدافع حرم حسین محمد حسین اهل بنهران شهری در شمال لبنان
برای شادی روح شهید صلوات بفرستید

سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72 , RangiRangi
ارسال: #۳۶۲۷۶
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۱۲:۳۱ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  من فکر می‌کنم که ما ایرانی‌ها استعداد خاصی در شروع‌های عالی ولی پایان‌های بد داریم؛
خیلی‌ها این آخرا می‌برن ولی همین مسئله می‌تونه واسه هر آدم هوشمندی به یک فرصت و انگیزه تبدیل بشه که به جای اینکه خودش به دسته بازنده‌ها اضافه بشه، اتفاقا بیاد و با کلی انرژی بیشتر حتی از خیلی از اون افرادی که تاحالا بیشتر ازش کار کردن هم جلو بزنه! می‌گن کسب مدال طلای افراد تو دوی صد متر المپیک بیشتر بر اساس قدرت فیزیکی بدنشون هست ولی تو دوی استقامت چیزی که نقش مهم‌تری رو داره هوش افراده، ممکنه اونی که آخرسر مدال طلا رو می‌گیره اون اوایل بین بقیه دوندگان آخر یا اون وسطا باشه اما نهایتا وقتی بقیه داره انرژی‌شون تحلیل می‌ره میاد با یک حرکت طوفانی و انفجاری بقیه رو جا می‌زاره و اول می‌شه! کنکور هم دقیقا شبیه به دوی استقامته؛

از همین الان شما ۳۶ روز یعنی ۸۶۴ ساعت زمان تمیز و دست نخورده در اختیار دارین، ۸۶۴ ساعت خیلی هستا! حتی اگه ۱/۳ رو کنار بزاریم (واسه خواب و...) ۵۷۶ ساعت مفید داره، یعنی ۱۶ تا کلاس ۳۶ ساعته کامل می‌شه توش برگزار کرد! الان دیگه باید کوبید و رفت جلو، بدون نگاه به تقویم، بدون نگاه به عقربه‌های ساعت، بدون توجه به استرس‌های بازنده‌های مسیر، بدون وقت تلف کردن (اینترنت و تلویزیون و...)، کسی که می‌خواد برسه دیگه واسش "آخر هفته‌ست یکم استراحت کنم" و "ساعت ۱۰ شب شده ببندم کتابو" و... معنی نداره؛ انقدر درجه یک و عالی کار می‌کنه و حتی دو ساعت بیشتر می‌مونه از برنامه خودش هم جلو می‌زنه که حتی اگه یه روز دیر از خواب بیدار شد یا خدای نکرده مریض شد دیگه استرس براش به وجود نمیاد، واقعا چقدر آدم احساس اعتماد به نفس و آرامش می‌کنه اگه اینطوری باشه، اصلا کِیف می‌کنه از این همه عالی بودن و بازدهی شگفت‌انگیز... Smile

البته نباید از نقش احتمالی گل‌گاوزبون هم گذشت! Smile)))

(۰۲ فروردین ۱۳۹۶ ۰۷:۴۱ ب.ظ)*tarannom* نوشته شده توسط:  اگه میشه عکس قبلیه پروفایلتون که یه پسرچی بود با این عکس جدیده رو آپ کنید من دان کنم....خیلی خوبن

بله، بفرمایید؛

عالی بود بسیار انگیزمند شدمSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۶۲۷۷
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۲۶ ب.ظ
خونهٔ مامان‌بزرگ بعد از خودش چقدر خالیه...
من بعد از مامان‌بزرگ انقدر کم اومدم خونه‌اش که هنوزم بعد از نزدیک دو سال که از رفتنش می‌گذره، نبودنش هنوز برام عادی نشده و تا پامو می‌ذارم تو خونه‌اش و یادم میفته که دیگه تو این خونه منتظرمون نیست، یهو یاد دیدار آخرمون تو این خونه میفتم... و تمام غم دنیا به قلبم هجوم میاره...
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all , RASPINA , RangiRangi
ارسال: #۳۶۲۷۸
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۱:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ، توسط Happiness.72.)
آقا یه کم انرژی تزریق کنید به من لطفا
این بهار آدمو میندازه

یا شاید این تنبلی منه

...Let it Go
ارسال: #۳۶۲۷۹
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۲:۰۷ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۱:۴۲ ب.ظ).MIT نوشته شده توسط:  آقا یه کم انرژی تزریق کنید به من لطفا
این بهار آدمو میندازه

یا شاید این تنبلی منه

استراحت کن یکم میکشی خودتو
زیاده روی و سماجت روش نتیجه منفی میده بهت
برو بیرون با چهارتا دوست یا یه فیلم ببین یکم هوات عوض بشه
 سپاس‌گزاری شده توسط: Happiness.72
ارسال: #۳۶۲۸۰
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۳:۲۹ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
نزدیک ۱۰۰ هزارتومن برای یه آزمون آزمایشی واقعا خیلی گرونه Sad
---------------------------------------------------------------------------------------
ایشالا امروز ایران قطر رو هم ببره و مخالفای کی روش یه ذره ساکت بشن . البته میدونم اگه ایران ببره هم باز میان میگن شانسی بوده Big Grin

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۳۶۲۸۱
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۴:۲۰ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  استراحت کن یکم میکشی خودتو
چشم
میرم بیرون حال و هوام عوض شه
آخه خونه تنهام یه جوری میشه آدم
خانواده که خونه باشن بیشتر میخونم نمیدونم چرا

...Let it Go
ارسال: #۳۶۲۸۲
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۵:۴۰ ب.ظ
امروز گزارش ها و شکایات کاربران رو بررسی کردم. واقعا جای تاسف داره که چرا اینقدر بعضی از افراد کوتاه فکر هستن. درگیری هایی بین افراد رخ میده که واقعا دور از شان افراد تحصیل کرده هست. اینکه بیاید ناراحتیاتون رو با گذاشتن پست های توهین آمیز و یا منفی ها متوالی جبران کنید هرگز جنبه برخورد عاقلانه و منطقی با مشکلات رو نداره.
واقعا ناراحت کننده بود که دیدم این همه افراد از هم دلخوره هستن و دارن ناراحتیاشون رو با بی احترامی بیان میکنن.
کمی فکر...

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa , RangiRangi , Milestone
ارسال: #۳۶۲۸۳
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۶:۴۴ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۴:۲۰ ب.ظ).MIT نوشته شده توسط:  
(03 فروردین ۱۳۹۶ ۰۲:۰۷ ب.ظ)delete4all نوشته شده توسط:  استراحت کن یکم میکشی خودتو
چشم
میرم بیرون حال و هوام عوض شه
آخه خونه تنهام یه جوری میشه آدم
خانواده که خونه باشن بیشتر میخونم نمیدونم چرا
من تا وقتی خانواده هستن غر میزنم سرو صدا نکنین نمیتونم بخونم وقتیم نیستن نمیتونم مثل شما نمیتونم بخونم
این یه ماهم تموم میشد همه از دست من راحت میشدن
ارسال: #۳۶۲۸۴
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۷:۱۶ ب.ظ
(۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۶:۴۴ ب.ظ)نگینی نوشته شده توسط:  من تا وقتی خانواده هستن غر میزنم سرو صدا نکنین نمیتونم بخونم وقتیم نیستن نمیتونم مثل شما نمیتونم بخونم
من چون از بچگی تو خانواده شلوغ بزرگ شدم فقط تو شلوغی و جنگ و دعوا مثل بلبل میخونم میرم جلو
جدی میگم و حق میدم بهتون اگه تعجب کنید
واقعا تو شلوغی خوب میخونم
تنهایی جالب نیست کلا

...Let it Go
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۶۲۸۵
۰۳ فروردین ۱۳۹۶, ۰۸:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ فروردین ۱۳۹۶ ۰۸:۲۹ ب.ظ، توسط MarkLand.)
در دنیا هیچ چیز پایدار نیست
و اگر انسان توقعِ بقای
چیزی را داشته باشد،
احمق است.
اما اگر از آنچه که برای
مدتِ کوتاهی دارد لذت نبرد،
از آن هم احمق‌تر است.
ویلیام سامرست

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , Hopegod , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۹۸ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close