زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۳ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۷۶۱
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۵۵ ب.ظ
خیلیا مریض میشن چون پول ندارن حالا هرکی یه جور
یکی پول نداره ازدواج کنه یکی پول نداره بره دکتر یکی پول نداره درست غذا بخوره
خیلی از مشکلا و بیماریا به خاطر مشکلات روحیه مثل ام اس دخترعموی منم همین بیماریو داره
با اینکه هنوز علتشو نمیدونم دقیق چیه اما فکر میکنم بیشتر مشکلات روحی باشه
به خدا هیچی ارزش ناراحتی نداره مخصوصا سلامتی
تا سالمیم قدر بدونیم و ایشالا یه روز این بیماری درمان پیدا کنه
تما اینارو گفتم چون میخواستم اینو بگم
از سال ۹۱ با کارایی که اقای احمدی نژاد کرد مردم ایران خوردن تو دل زمین
حالا نمیدونم با چه رویی دوباره میخواد کاندید بشه
یعنی میخواد چیکار کنه
میخاد مردم از گرسنگی بمیرن تا راضی بشه

در پی یافتن خویش گم شدم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , d_felfelak , *tarannom*
ارسال: #۳۵۷۶۲
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۲:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۲:۴۱ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
در آمریکا با یک جوانی که صحبت می کنید شاد است مثلاً فرض کنید که طرف شانزده سالش است، درسش معمولی است و به او می گویم که نمی خواهی بروی کنکور بدهی یعنی اینکه نمی خواهی دانشگاهت خیلی خوب بشود؟ می گوید نه. دوست نداری در دانشگاه ام آی تی یا هاروارد درس بخوانی؟ می گوید نه ام آی تی یا هاروارد جای من نیست. یعنی با اعتقـاد قوی می گوید، نه اینکه ما را راه نمی دهند. «ما را راه نمی دهند» عبارتی است که یعنی من دوست دارم بروم، می گوید که من اصلاً دوست ندارم بروم من دوست ندارم دانشگاه برکلی یا استنفورد بروم، من دوست دارم دانشگاه درجه دو بروم چون سطح علمی آنجا سطح من است و من در آن محیط شاد هستم. یعنی این انرژی ای که من دارم که معدلم چهارده است با معدل چهارده ام شاد هستم و اگر معلمم یا پدر مادرم هر روز بیایند و به من بگویند که چرا تو معدلت ۱۸ نیست شادی ام از بین می رود. اگر بروم جایی که با معدل چهارده پانزده ام من را بیاندازند ناراحت می شوم پس می روم جایی که مرا با معدل چهارده بپذیرند. این تفکر خیلی تفکر خوبی است.
ما به همه می گوییم که المپیاد خیلی خوب است و بیایید المپیاد امتحان بدهید. ما به همه می گوییم که کنکور خیلی خوب است و به همه می گوییم که بروید فـلان دانشگاه درجه یک درس بخوانید در حالی که آن دانشگاه برای همهٔ بچه ها ساخته نشده و فقط برای آن ده درصد بالای جامعه ساخته شده. هول دادن بقیه برای اینکه بروند در یک دانشگاه، از قبل یک انگ شکست به بچه هاست. کسی که اینهمه درس خوانده و بعد در آن دانشگاه قبول نمی شود درحالی که همیشه دوست داشته که قبول بشود از آن لحظه به بعد احساس شادابی ندارد. این چیزی است که خود بحث رقـابت به وجود آورده است.

منبع:‌
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

یکی از مشکلات تلگرام برای من این بوده که ذهنم رو از یکپارچگی خارج کرده. احساس می کنم باعث سطحی شدن میشه. شاید بهتر باشه فقط در زمان های مشخص و از پیش تعیین شده ای بهش سر بزنم و بقیه زمان ها بسته باشه. تازه من منابعم رو خیلی گلچین می کنم و چند وقت یه بار کانال ها و گروه هایی که عضو هستم رو کاهش میدم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam5 , Skyrim , M a h d i , elhamgh , RASPINA , kilookiloo , RangiRangi , James Sullivan , Hopegod , sss , d_felfelak , ele , fo-eng , afrooz-OMD , stateless
ارسال: #۳۵۷۶۳
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۰۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۵۵ ب.ظ)Hopegod نوشته شده توسط:  با اینکه هنوز علتشو نمیدونم دقیق چیه اما فکر میکنم بیشتر مشکلات روحی باشه

واسه سلامتی شاید زندگی مدرن هم تاثیر داشته باشه.Exclamation آب و هوا، گرد و غبار آلودگی، سر و صدا و نویز، آب خوردن از شیر آب بدون تصفیه، پارازیت ماهواره ای و ....

مخصوصا در دوران حاملگی که شونصد بیماری جدید و بیشتر رو در جنین نمایان میکنه. اعصاب هم که هیچی، تقریبا همه مشکل روحی/عصبی دارن، متاسفانه تو اکثر جوامع مثل پزشکی بهشون بها نمیدن.

چیکار میشه کرد، ایشالا تو آینده درست شه

در مورد احمدی نژاد و جلیلی و امثالهم نه اصلا، اول اینکه حق دارند کاندیدا بشن، حق هر کسی هست که بتونه بشه، اگر مردم بهش رای دادن لیافتمون همونه. ولی اگه بیان خیلی خوبه، بلکه با رای کمتری که میگیرند از شرشان خلاص شیم.

رئیس جمهورهای ایران بعد از ریاست جمهوری همگی(به جز رجایی که شهید شد و رهبر) توسط بدنه نظام! به حاشیه رانده شده اند.

احتمالا این روحانی هم بعد از چهار سال سرنوشتش به این قبلیا دچار میشه و ممنوع التصویری فتنه گری، نفوذی ای چیزی میشه.
ارسال: #۳۵۷۶۴
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۴:۳۸ ب.ظ
روز مهندس به اونایی که از مهندسی خیری دیدن مبارک باشه

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , *tarannom* , khayyam , ele
ارسال: #۳۵۷۶۵
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۷:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۷:۴۷ ب.ظ، توسط crevice.)
روز ملت ایران مبارک! Big Grin

کاش میشد عقل الان رو ۳ سال زودتر داشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: d_felfelak , The BesT , shahlaj , elhamgh , *tarannom* , RangiRangi , khayyam , sss , ele , afrooz-OMD
ارسال: #۳۵۷۶۶
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۴ ب.ظ، توسط RASPINA.)
نمی دونم الان زمان بریدن هست
یا بلند شدن.......

یا نمی دانم مراد وی چه بود از این ساختنم

ولی ............خدایا شکرت
عاشقتم..........
با تمام وجودم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand , *tarannom* , RangiRangi
ارسال: #۳۵۷۶۷
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۰:۰۷ ب.ظ
تریلی از رو آدم رد بشه ولی "مجبور" نباشه با یه آدم بی منطق بحث کنه Angry

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafaheydar1370 , RangiRangi , ele
ارسال: #۳۵۷۶۸
۰۵ اسفند ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۰۵ اسفند ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  نمی دونم الان زمان بریدن هست
یا بلند شدن.......

یا نمی دانم مراد وی چه بود از این ساختنم

ولی ............خدایا شکرت
عاشقتم..........
با تمام وجودم
بلند شدن
بریدن راحته اما با ادامه دادنه که به هدف میرسین

think positive
 سپاس‌گزاری شده توسط: RangiRangi , James Sullivan
ارسال: #۳۵۷۶۹
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۴۲ ق.ظ
حس میکنم آدم هر وقت تو شرکت گوگل و مایکروسافتو اینا مشغول به کار شد ،اونوقت خیلی لذت بخشه که بهش بگن "مهندس روزت مبارک"..Rolleyes
نمیدونم چرا این تفکر منو رها نمیکنهBig GrinTongueSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: sara9009 , nlp@2015 , RASPINA , ele
ارسال: #۳۵۷۷۰
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۱۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ب.ظ، توسط The BesT.)

سپاس‌گزاری شده توسط: MarkLand
ارسال: #۳۵۷۷۱
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۱:۲۹ ق.ظ
(۰۶ اسفند ۱۳۹۵ ۰۱:۱۴ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  

۴۰۴ Confused

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT
ارسال: #۳۵۷۷۲
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۳:۴۹ ب.ظ
نمی دونم چرا استاد علاقمند است حتما آدم رو ۵ ترم نگه داره...تا حرف از شهریور به میون می آد شاکی می شه...برای ما هم که نمره مقاله حذف شده خب بعد از ارشد هم می شه مقاله خوب داد دیگه.
ارسال: #۳۵۷۷۳
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۵:۳۹ ب.ظ
شنیدن جواب منفی خیلی از انتظار کشیدن و بلاتکلیفی بهتره، حداقل آدم وضعیتش روشن میشه. Undecided
هی تمدید هم میشه این انتظار ... Dodgy

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , kilookiloo , codin , ele , blackhalo1989 , James Sullivan , fo-eng
ارسال: #۳۵۷۷۴
۰۶ اسفند ۱۳۹۵, ۰۶:۲۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ ۱۰:۴۸ ق.ظ، توسط RASPINA.)
.......................

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Hopegod
ارسال: #۳۵۷۷۵
۰۷ اسفند ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ق.ظ
ای کاش ادم مثل بچگیا بود
نه عاشق بود نه احساس تنهایی میکرد نه ارزوهای بزرگ داشت
نه دلش برا دوستاش تنگ میشد
زود دوست میشد بازی میکرد خوشحال بود و فراموش میکرد
سر کلاس درس تمرکزش جمع جمع بود و نه غصه ی خوش تیپ بودن داشت نه خوش قیافه بودن
اگر ناراحت میشد گریه میکرد بعد زود خوشحال میشد
ما ادما کی بزرگ شدیم نمیدونم

در پی یافتن خویش گم شدم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , sajad90 , RASPINA , razani.n , khayyam , *tarannom*

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۱۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۵۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close