زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۵۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۵۴۷۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۵:۵۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۱ اسفند ۱۳۹۵ ۰۳:۴۸ ب.ظ، توسط Innocence.)
مرد نبرد باش که در این کهن سرا
کاری محال در بَرِ مردِ نبرد نیست

مهدی اخوان ثالث
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: James Sullivan , RASPINA , sss , MarkLand , Milestone
ارسال: #۳۵۴۷۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۶:۳۸ ب.ظ
چرا دوستان دارن میرن؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , delete4all
ارسال: #۳۵۴۷۸
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
فهمیدم جواب سوالم رو.
گاهی به یه چیز عجیبی که برمیخورم بدون تحقیق بیشتر میام اینجا می پرسم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۴۷۹
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۴:۱۲ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  اگر اینجا استادانی هستند، دقت کنند که دانشجوها ازشون استیکر نسازند.
استیکر برخی از اساتید ما را ساختند.

خوبه که! Big Grin
اتفاقاً بچه‌های دانشگاه کارشناسی من، استیکر یکی از استادای سختگیرمون رو ساختن! انقدر قشنگ بود! Tongue Big Grin
ارسال: #۳۵۴۸۰
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۱۹ ب.ظ
.....
ارسال: #۳۵۴۸۱
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۸:۴۱ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۶:۳۸ ب.ظ)James Sullivan نوشته شده توسط:  چرا دوستان دارن میرن؟

good question!

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: delete4all
ارسال: #۳۵۴۸۲
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۲۴ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  دو روزه دندون عقلمو جراحی کردم، ۱/۵ کم کردم، سال ها کابوس شبانه ام از دست دادن دندون بود، حالا میبینم که ضمیر ناخودآگاه طفلکم، خیلی هم آگاه بوده
چقدر سوسول Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۵۴۸۳
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۴۲ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خوبه که! Big Grin
اتفاقاً بچه‌های دانشگاه کارشناسی من، استیکر یکی از استادای سختگیرمون رو ساختن! انقدر قشنگ بود! Tongue Big Grin
از شما که خودتون هم تدریس را به عنوان شغل آینده انتخاب کردید، بعیده همچین نظری داشته باشید. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۵۴۸۴
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۰۹:۵۳ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۴۲ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۵ ۰۷:۵۵ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  خوبه که! Big Grin
از شما که خودتون هم تدریس را به عنوان شغل آینده انتخاب کردید، بعیده همچین نظری داشته باشید. Smile

چرا؟!
اتفاقاً من اصلاً ناراحت نمی‌شم اگه متوجه بشم باهام شوخی کردند. Smile
تعریف از خود نباشه! من از اون استادای خوبی می‌شم که با دانشجوهاشون رفیقن! از اون استاد تو دل برو ها! Tongue Big Grin
مثل بعضی اساتید خودم که در عین حال که حد و حدود رو رعایت می‌کنند، خیلی هم با دانشجوهاشون رفیقن. اتفاقاً تجربه نشون داده دانشجوها درس‌ها و کلاس‌های این اساتید رو بیشتر دوست دارند و بیشتر هم می‌خونند و براش تلاش می‌کنند. Smile

البته اینی که گفتم، اصلاً به معنای عدم توجه به جایگاه دانشجو و استاد نیستا! قطعاً باید حد و حدود و حرمت‌ها و احترام متقابل بین دانشجو و استاد حفظ بشه.
اما خب به نظر من دیگه گذشت دورهٔ خشک و جدی و عبوس و عصاقورت‌داده بودن.
باید در عین رعایت حد و حدود، با هم صمیمی باشند استاد و دانشجو.
طبق تجربیات شخصی بنده، اینطوری بهتر نتیجه می‌ده.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , codin , sss , elhamgh , MarkLand
ارسال: #۳۵۴۸۵
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
زمانی که عکس و فیلمهای مراسم تحلیف ترامپ پخش شد، رفتار او با ملانی همسرش، مورد مقایسه با رفتار اوباما قرار گرفت.

اوبامایی که در سخنرانی آخرش در حضور دنیا به میشل گفت که در ٢٥ سال گذشته تو نه تنها همسر و مادر فرزندان من، بلکه بهترین دوست من بوده ای و در مقابل دوربین ها اشک خود را پاک کرد.

در روز تحلیف نیز بوسه ای بر دستان همسرش زد تا زشتی نگاه بالا به پایین ترامپ به همسرش، در کنار زیبایی عشق آن دو بیش از پیش به چشم بیاید.

انگشت های مقایسه به سمت اوباما و ترامپ رفت به عنوان دو مرد با دو دیدگاه متفاوت راجع به زنها.

اگرچه این نیز هست و تردیدی نیست، اما آنچه توجه من را جلب می کند زنانی هستند که در مقابل این دو مرد ایستاده اند. ملانی در استانداردهای غرب احتمالا زیباست، ظریف است، کلکسیون جواهرات دارد؛ اما میشل در جامعه ای که امروزه بیشتر مشخص شده رگه های نژادپرستی آن بس قوی است، سیاه پوست و کمی تپل است و لباس هایش هم خیلی به درد کاخ نشینی نمی خورد.

اما میشل احترام برانگیز است و به نوعی اوباما چاره ای ندارد که به او احترام بگذارد.
میشل فارغ التحصیل هاروارد است، در حالیکه در مدرک تحصیلی ملانی تردیدهای جدی وجود دارد؛
میشل فعال اجتماعی است و بطور مثال دغدغه اش این است که نسل جدید آمریکا غذای سالم بخورد، ملانی مدل بوده و عکس های نیمه برهنه اش در جامعه ای مثل آمریکا هم به عنوان ابزاری علیه کاندیداتوری شوهرش استفاده شد (هرچند جواب نداد) و از اولین اخباری که در موردش اعلام شد تخصیص یک اتاق به آرایشگرش در کاخ سفید بود.

نمی خواهم بگویم "ملانی" بودن حتما بد است، نه، این انتخاب هر زنی است، اما دنیا برای "میشل" بودن احترام بیشتری قایل است.

زن هایی که شخصیت های مستقل دارند، خودشان فکر می کنند و مسیولیت افکارشون را به عهده میگیرند، می توانند مقابل صدها و هزاران نفر بایستند و صحبت کنند و تاثیرگذار باشند .

جهان برای دغدغه های متعالی زنها بیشتر و ماندگارتر احترام قایل است تا برای صورت ها و
بدنهایشان.

در روز تحلیف میشل زیباتر به نظر می رسید و خوشبخت تر ....

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , sss , kilookiloo , elhamgh , Hopegod , *tarannom* , neda_Network
ارسال: #۳۵۴۸۶
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۱۰:۵۱ ب.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  اگرچه این نیز هست و تردیدی نیست، اما آنچه توجه من را جلب می کند زنانی هستند که در مقابل این دو مرد ایستاده اند. ملانی در استانداردهای غرب احتمالا زیباست، ظریف است، کلکسیون جواهرات دارد؛ اما میشل در جامعه ای که امروزه بیشتر مشخص شده رگه های نژادپرستی آن بس قوی است، سیاه پوست و کمی تپل است و لباس هایش هم خیلی به درد کاخ نشینی نمی خورد.

خیلی عالی بود.

البته این نوع نگاه، متأسفانه فراتر از جامعه ی غرب رفته.

و مهم تر از همه ی استانداردها و سلیقه ها و برداشت ها اینه که خودمون از هرچه که هستیم رضایت داشته باشیم. در واقع برای خودمون زندگی کنیم نه برای خوشآمدِ دیگران.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , Pure Liveliness , elhamgh
ارسال: #۳۵۴۸۷
۱۷ بهمن ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ، توسط codin.)
یکی از چیزهایی که بیشتر آدم ها ازش بدشون میاد ترس از جواب رد شنیدن یا rejection هست . اکثر ما آدم ها به خاطر ترس از جواب رد خیلی از فرصت ها را از دست میدیم یا خیلی کارها را نمی کنیم. به دختری که دوستش داریم پیشنهاد نمیدیم، به آدمای خفن درخواست همکاری نمیدیم (من خودم یادمه دوره لیسانس به بچه های خیلی قوی درخواست نمیدادم که باهم هم گروه بشیم الان که فکر میکنم شاید ریشه اش در این موضوع بود) و غیره.
این داستان آدمی هست که طی یک برنامه ۱۰۰ روزه ، ۱۰۰ درخواست با احتمال رد شدن بالا را امتحان میکند و بعد صد روز کلا نسبت به جواب رد شنیدن بی تفاوت شده است : ) بعضی هاش خنده داره مثلا درخواست از آدمای غریبه که نظرشونو در مورد قیافه اش بگن : )) یا درخواست از پیتزا دومینو که به مدت یک روز پیکشون باشه : )

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , nlp@2015 , jazana , sss , The BesT , moslem73421 , kilookiloo , neda_Network , elhamgh , Milestone
ارسال: #۳۵۴۸۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ
ژاوی الان ۴ تا گوسفند نذر کرده که زنده برگرده خونش !

سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۵۴۸۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۱۲:۵۷ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ب.ظ)sss نوشته شده توسط:  ----------------------------------------------------
دو روزه دندون عقلمو جراحی کردم، ۱/۵ کم کردم، سال ها کابوس شبانه ام از دست دادن دندون بود، حالا میبینم که ضمیر ناخودآگاه طفلکم، خیلی هم آگاه بوده

منم چهار تا دندون عقلم نهفتس باید جراحی شه، از ترسم انقد میگن سخته سراغش نمیرمUndecided

ارسال: #۳۵۴۹۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۵, ۰۱:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۰۱:۱۰ ق.ظ، توسط sss.)
(۱۷ بهمن ۱۳۹۵ ۰۹:۲۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  چقدر سوسول [تصویر:  biggrin.gif]
سوسول نیستم Smile
دندون عقل نهفته با سه تا ریشه عمیق بود و دو روزه فقط یکم بستنی و پوره سیب زمینی تونستم بخورم.الان دستم میلرزه
دعا می کنم سر کسی نیاد هیچ وقت
(۱۸ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۵۷ ق.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  منم چهار تا دندون عقلم نهفتس باید جراحی شه، از ترسم انقد میگن سخته سراغش نمیرم[تصویر:  undecided.gif]
زودتر برو، دکتر گفت اگر تا ۲۲ سالگی دربیاری استخون رشد می کنه و جاشو پر میکنه ولی سن بالاتر احتمال داره دندون کناری اش تحلیل بره و اگر مثل مال من ریشه دندون با عصب فک درگیر بود، خیلی رو انتخاب دکتر دقت کن چون احتمال بی حسی لب وجود داره
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۳۵۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۶۷۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۲۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۳ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close