زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۰۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۶۸۱
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۳۶ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۲۵ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  الان شد ۲۸ تا Big Grin حالاااااااا کی شیرینیئیییی میدیییییینننننن
فقط شیرینیش خشک نباشها ازون شیرینیهای ترِ ملااات وخفن باشه بی زحمت من چون باعث بانی خیرشدم یه دوکیلو جداگانه به من تقدیم کنین کادوی عروسیتون هم به خانومتون میدمTongue
چرااا بی خبرررررررر پروفسور اما اینقدر گفتما اخر شدا یوهاهاهاهاها حالشو‌ببرین

مینروا مینروا مینروااااااا تک خوری!!هووووم؟؟ اینه رسمش آررره؟؟ شیرینیـــــــــــــــــــارو بیار اونور باهم نوش جان کنیمTongue
آقا بهنام تبریکات فرااااوان Smile به پای هم جوراب بپوشید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Behnam‌ , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۶۸۲
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۴۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۵۴ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  مینروا مینروا مینروااااااا تک خوری!!هووووم؟؟ اینه رسمش آررره؟؟ شیرینیـــــــــــــــــــارو بیار اونور باهم نوش جان کنیمTongue
آقا بهنام تبریکات فرااااوان Smile به پای هم جوراب بپوشید Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
=)))) یوهاهاهاها نه نه نه افااااااق چون خیلی عزیزین برام میارم اونور باهم بخوریم تعدادمونم که کمه که چ بهتر بیشتر میمونه Big Grin : ))) فقط عروسا کم بخورنا چاق نشن من و خانوم معلم زیاد میخوریم موجکلی نداره Big GrinTongueCool اون شکلکه چشم قلبیو بوس قلبیو ایناBig Grin: )))

افاق جوراب گفتیا منفجرشدممممممممم خیلییییی=)))))))))))

دومااآآاااد بهنوم بااآآااااازم تبریکااآااااااااااااات فراوووووؤؤووون به همراه مخلفااااااات ویژه تبریکیجااااآااتی
خوشبخت بشییئیئئیییننننن پیرشین ب پای هممممم عرووووس عروووس مبااارکهههه تبریکااات فراووون

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: Behnam‌ , Pure Liveliness , so@
ارسال: #۳۴۶۸۳
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۵ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۶۸۴
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۱۲:۳۰ ق.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  خواهرم گفت: یادم نمیاد.. من:[تصویر:  biggrin.gif] :|........... .
"خودکارآبی "
#مینروا

[ این خودکارها خب باهم که مقایسه کردما تفاوت اورجینال و تقلبی را حس کردم: )))) خودکاری که عاشقششم خودکار بیک نیست ..اما اینا گرفتن بیک روگذاشتن توی جلد اون خودکاره [تصویر:  confused.gif] این خودکاری که هنوز از دبستان دارمش خشک نشده و همونجوری مونده و رنگم داره خلقت خدا[تصویر:  biggrin.gif]..و من در شوک ب سر میبرم [تصویر:  biggrin.gif]..
دوستانیکه مثل من احساسشون از این متن جریحه دار شده خواهشا به ایشون منفی بدید حتی شده نام کاربری جدید درست کنید که فقط به منیروا منفی بدیدم بن بشه.
Smile
با این خودکار آبیت

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Menrva , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۶۸۵
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۳ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۱:۴۹ ب.ظ)Menrva نوشته شده توسط:  
(07 دى ۱۳۹۵ ۰۱:۳۶ ب.ظ)so@ نوشته شده توسط:  مینروا مینروا مینروااااااا تک خوری!!هووووم؟؟ اینه رسمش آررره؟؟ شیرینیـــــــــــــــــــارو بیار اونور باهم نوش جان کنیمTongue
=)))) یوهاهاهاها نه نه نه افااااااق چون خیلی عزیزین برام میارم اونور باهم بخوریم تعدادمونم که کمه که چ بهتر بیشتر میمونه Big Grin : ))) فقط عروسا کم بخورنا چاق نشن من و خانوم معلم زیاد میخوریم موجکلی نداره Big GrinTongueCool اون شکلکه چشم قلبیو بوس قلبیو ایناBig Grin: )))

افاق جوراب گفتیا منفجرشدممممممممم خیلییییی=)))))))))))

دومااآآاااد بهنوم بااآآااااازم تبریکااآااااااااااااات فراوووووؤؤووون به همراه مخلفااااااات ویژه تبریکیجااااآااتی
خوشبخت بشییئیئئیییننننن پیرشین ب پای هممممم عرووووس عروووس مبااارکهههه تبریکااات فراووون
من از همین الان به عروس خانم میگم مواظب باشه دقیقا چی میگه چون آقای داماد حافظه بسی قوی در به خاطرسپردن حرفای گفته شده در زمان های دور داره ... تجربه ثابت کرده اگه عروس میگه نه بیاد این پست دوماد رو ببینه...
بزنم به تخته

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Behnam‌ , Pure Liveliness
ارسال: #۳۴۶۸۶
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۲:۳۹ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۵۷ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  پ.ن. فعلاً همین بسه، ببینم reaction چیه [تصویر:  biggrin.gif]
عااااالی بود کل این مدتی که تو مانشت بودم برام مرور شد
واقعا تبحر خوبی در خلاصه نویسی دارید

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , Behnam‌
ارسال: #۳۴۶۸۷
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ
واقعا فاجعه ی بزرگی هست که ۱۶سال در این نظام اموزشی درس بخونی اونوقت ی فیلم اموزشی به زبان انگلیسی رو عین این بی سوادا فقط بهش زل بزنیو هیچی ازش نفهمی!!!!!

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , RASPINA
ارسال: #۳۴۶۸۸
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۰۶ دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بارون بارون.....................
اینجا از دیروز بارون میاد

روزهای بارانی من به یاد تو تمام کوچه های شهر قدم میزدم ولی اینار
تمام خاطراتت را زیر باران بردم
همه راشست حال من ماندم ویه ذهن خالی
چه قدر آسوده ام امروز

الکی همین الان یعنی من شعر گفتم

فی البداهه بدون هیچ ویرایشی.دوستان اگه دوست داشتن شعر را ادامه بدن
حق کپی رایت محفوظه البته فقط برای این انجمن

خیلی هم عالی...

من که از این نوع چالش ها خیلی خوشم میاد. چرا دوستان استقبال نکردن نمیدونم. ایرانی ها که به ذاته یا شاعرن یا شاعرها رو دوست دارن! Big Grin مثلاً خودِ من خیلی به شعر و ادبیات علاقه دارم ولی اصلاً استعداد شعر گفتن رو ندارم! حالا اینبار گفتیم بختی بیازماییم!Big Grin

چه قدر آسوده ام امروز
...و فردا که خورشید می تابد
یادم می افتد که گفته بودی:
"این شهر سالهاست رنگین کمان را ندیده..."
...
کجایی که ببینی...؟!

Big GrinBig GrinBlushBlush
خواستم بگم خاطرات با بارون که هیچ با هزار و یک ترفندِ دیگه هم نِمیرن!! ذهن خالی بشو نیست!! Big Grin

البته از شنیدنِ انتقادات خوشحال میشم.Smile حتی بیاید بگید بی خیالِ ادبیات بشم هم ناراحت نمیشم ها!Big Grin

میگم حالا که بحثِ رفتارشناسیِ کاربرهاست، دوستان درموردِ کاربرانِ جدید هم نظر بدن ببینیم کجای کاریم!! Angel

امروز میخواستم برم یه سخنرانی، دیگه هوا بارونی شد گفتم حتماً قسمت نیست نرفتم!!! حالا از این جلسات بازم هست!Tongue (همیشه توجیهی هست!)

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , Menrva , RASPINA
ارسال: #۳۴۶۸۹
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ تیر ۱۳۹۷ ۱۱:۱۲ ب.ظ، توسط moslem73421.)
.....
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , s90211006
ارسال: #۳۴۶۹۰
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۴:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۰ ق.ظ، توسط khayyam.)
........................
ارسال: #۳۴۶۹۱
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ ب.ظ
چقدر سردر قبلی شریف زاقارت و زشت بود.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴۶۹۲
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۵:۳۲ ب.ظ، توسط Menrva.)
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۳۳ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  دوستانیکه مثل من احساسشون از این متن جریحه دار شده خواهشا به ایشون منفی بدید حتی شده نام کاربری جدید درست کنید که فقط به منیروا منفی بدیدم بن بشه.
Smileبا این خودکار آبیت
‎: ))) هدف ازنوشتنم همین بود Big Grin
یوهاهاهاهاها Big Grin
چه قشنگگگ گفتی شعر باران راسپینا جون باریکلا

(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(06 دى ۱۳۹۵ ۰۹:۳۷ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  بارون بارون.....................اینجا از دیروز بارون میاد
چه قدر آسوده ام امروز
الکی همین الان یعنی من شعر گفتم

فی البداهه بدون هیچ ویرایشی.دوستان اگه دوست داشتن شعر را ادامه بدن
حق کپی رایت محفوظه البته فقط برای این انجمن
خیلی هم عالی...
من که از این نوع چالش ها خیلی خوشم میاد. چرا دوستان استقبال نکردن نمیدونم. ایرانی ها که به ذاته یا شاعرن یا شاعرها رو دوست دارن! Big Grin مثلاً خودِ من خیلی به شعر و ادبیات علاقه دارم ولی اصلاً استعداد شعر گفتن رو ندارم! حالا اینبار گفتیم بختی بیازماییم!Big Grin
چه قدر آسوده ام امروز
کجایی که ببینی...؟!

Big GrinBig GrinBlushBlush
خواستم بگم خاطرات با بارون که هیچ با هزار و یک ترفندِ دیگه هم نِمیرن!! ذهن خالی بشو نیست!! Big Grin
البته از شنیدنِ انتقادات خوشحال میشم.Smile حتی بیاید بگید بی خیالِ ادبیات بشم هم ناراحت نمیشم ها!Big Grin
میبینیییییی چرا اخه چرا استقبال نکردییین بچه هاااا من با ذوق و‌شوق گذاشتمممم براتووون اما فقط خانوم zarisa سپاس زدBig Grin پسرا که کلا توی شعرو متنای این مدلی تعطیلن Big Grin اوه ببخشید بعضی پسراBig Grin
چه قشنگ گفتی ادامشششش ؛چراا استعدادش داریییییی دختررر

من چون بارون دوست ندارم ازبارون خوشم نمیاد نمیتونم ادامشُ بگمBig Grin.. اما هردوووو ماشااا بهتووون ،طبع شعر دارینننن خیلی قشنگ گفتین منکه کیف کردم..

(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۳۴ ب.ظ)moslem73421 نوشته شده توسط:  برای من بسیار بسیار لذت بخش بود خوندن متنشون
خیلی هاااا خیلی ، انقد که یه سپاس کم بود واسش ، به همین خاطر سپاس نزدم Smile
وای مرسی خیلی ممنوووون لطف دارید Shy

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , RASPINA
ارسال: #۳۴۶۹۳
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۶ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  ....(همیشه توجیهی هست!)
بعضی وقتا واقعا نیست...هیچ طوره نمیشه خودتو گول بزنی!Undecided... مثلا من الان خیللللللللی دلم میخواااد برم بیرون، قدم بزنم و اینا ولی کارامم تموم نشده و باید تموم شه تا امشب Dodgy... میشه بگی چطور می تونم خودمو گول بزنم که نتیجه ش این باشه که برم ددر؟!!Big Grin

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , stateless , khayyam
ارسال: #۳۴۶۹۴
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۱۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۵۱ ق.ظ، توسط khayyam.)
دقیقا همین الان داره بارون می باره ...!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۴۶۹۵
۰۷ دى ۱۳۹۵, ۰۵:۲۰ ب.ظ
(۰۷ دى ۱۳۹۵ ۰۳:۱۳ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  روزهای بارانی من به یاد تو تمام کوچه های شهر قدم میزدم ولی اینار
چه قدر آسوده ام امروز
...
کجایی که ببینی...؟!
خیلی خوب بود که!... اعتماد به سقف داشته باش دختر...Smile

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۷۲ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۶۲۵ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۲۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۱ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۲ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close