زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۳۹۶
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۳۶ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(26 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مساله همزمانی در آماده سازی پیتزا و سیب زمینی و پنیر!
بنظرم واسه حل مسئله همگام سازیش از روش Butterfly Barrier واسه حلش استفاده کنی به نتیجه بهتری میرسی Big Grin
دفعه بعد که رفتی رستوران بهشون بگو از روش باترفلای بریر استفاده کنید. نتیجه رو هم همینجا بنویس. Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۳۴۳۹۷
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۰ ق.ظ
من امروز فهمیدم که انسانیت نه به نماز هست و نه به مذهب
امروز کسی را که همه نفی اش میکردند از همه انسان تر دیدم. فهمیدم انسانیت یعنی کمی درک
فهمیدم اصلا نمیتوان کسی را با ظاهرش قضاوت کرد
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness , SepidehP , diligent , ele , d_felfelak , sss
ارسال: #۳۴۳۹۸
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۲۳ ق.ظ
هیچ‌وقت وارد گذشتهٔ هیچ آدمی نشو و زیر و روش نکن
حتی عزیزترینت
زیباترین باغچه را هم که بیل بزنی
حداقل یه کرم توش پیدا می‌کنی.

حاج اسماعیل دولابی
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless , ele , elhamgh , 8_8 , Riemann
ارسال: #۳۴۳۹۹
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۰۵ ق.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من امروز فهمیدم که انسانیت نه به نماز هست و نه به مذهب
امروز کسی را که همه نفی اش میکردند از همه انسان تر دیدم. فهمیدم انسانیت یعنی کمی درک
کاملا درسته حرفتون و خیلی ها هم هستن که ظاهرا نماز میخونن و ... اونقدر بد هستن که آدم فک میکنه اینا چطوری روشون میشه نماز بخونن. اما اینم هست که بر اساس یه بازه ی کوتاه از زندگی آدما و رفتارشون توی اون بازه نمیشه قضاوتشون کرد.
کلا هیچ کسی رو نمیشه قضاوت کرد. حتی خودت رو :|

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , moslem73421 , ele , The BesT , Behnam‌
ارسال: #۳۴۴۰۰
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۳ ق.ظ
دوستان را در دل رنج ها باشد که آن به هیچ دارویی خوش نشود - نه به خفتن نه به گشتن و نه به خوردن - الا به دیدار دوست.

مولانا- فیه ما فیه- در تاثیر همنشینی

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , stateless
ارسال: #۳۴۴۰۱
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
چرا h-index استادای ایرانی انقدر پایینه؟ (یا لااقل من کسی با h-index خوب نمیشناسم)
غیر از یکی، همه زیر ۳۰ هستن. اون یکی هم کلا ایران نبوده، تازه اومده.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴۴۰۲
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۵:۵۲ ق.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۱۶ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا h-index استادای ایرانی انقدر پایینه؟ (یا لااقل من کسی با h-index خوب نمیشناسم)
غیر از یکی، همه زیر ۳۰ هستن. اون یکی هم کلا ایران نبوده، تازه اومده.
خب چون ضعیفن! Big Grin
یا پیپر کنفرانسی کم میتونن بدن!
یه نمونه ش که بالای ۳۰ هست:

سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۴۴۰۳
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۷:۵۱ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۵:۵۲ ق.ظ)crevice نوشته شده توسط:  خب چون ضعیفن! Big Grin
یا پیپر کنفرانسی کم میتونن بدن!
یه نمونه ش که بالای ۳۰ هست:

بیشتر دنبال دلایلش هستم. به طور خاص اگه این اساتید در یه کشور دیگه بودن با همین مقدار تلاش اوضاع بهتری داشتن یا نه؟ (اثر روابط و اسم دانشگاه و ...)
سوالم در مورد اساتید رشته کامپیوتر بود. ایشون مقالات برقی هم دارن.

ارسال: #۳۴۴۰۴
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۳۵ ب.ظ، توسط mostafaheydar1370.)
(۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۳۳ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  منظورتون رو نگرفتم. اینا میرن و پشت سرشون رو هم نگاه نمی‌کنند، پس پایگاه نظامی‌ای به درد نخوری هست.
اگه منظورتون از این مباحث نفوذ دشمن و اینا هست که اتفاقاً چند تا از سناتورهای آمریکا طرحی برای جلوگیری از نفود سازمان یافته‌ی ایرانی‌ها رو دادند. از نظرشون این حجم از مهاجرت تحصیلی یک نفود عقاید هست که در طولانی مدت دردساز میشه. پس اگه بخوایم از این نقطه‌نظر برچسب بزنیم باید بگیم دم جمهوری اسلامی گرم.
منظورم اینه که دانشگاه شریف شده عملا اماده کننده نیرو برای دانشگاه های امریکا واینکه مریکا تونسته همچنین سیستمی دیزاین کنه که از دشمنش هم نیرو برا پیشبرد اهداف شومش جذب کنه دستمریزاد داره و باید بهش افرین گفت
در مورد نفوذ عقاید هم فکر می کنید کسی که می ره اونجا چقد می تونه عقایدش رو حفظ کنه بعد هم بتونه اون ها رو نشر بده
اتفاقا دم جمهوری اسلامی هم نه گرم برا اینکه عرضه ی حفظ کردن ۴ تا دانشجویی که ۱۰۰ درصد به درد خودش و هدف های ارمانی ش و غیرو می خوره رو نداره یا حداقل ادم های که پرورش داده براش سودمند نبوده ونتونسته اونا را نگه داره و ازشون استفاده درجهت اهدافش بکنه و به اصطلاح پرشون داده !!!
ولی خیلی از این واقعیت ناشی میشه از این مثال که "مرغ همسایه غازه " یعنی که فکر می کنند که شهر ارمانیشون اونجاقرار داره یا شهر ارمانیشون رو منطبق بر اون شهر هاساختن وفکر میکنن همه ی ارزوهاشون اونجا براورده میشه. یعنی اینجا اونقدر تو خفقان رشدکردند که نتونستند کشوری مثل امریکا رو درک کنند@
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۴۴۰۵
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۱:۴۷ ق.ظ
دیوانه و دلبسته ی اقبال خودت باش
سرگرم خودت عاشق احوال خودت باش
یک لحظه نخور حسرت آن را که نداری
راضی به همین چند قلم مال خودت باش
دنبال کسی باش که دنبال تو باشد
اینگونه اگر نیست به دنبال خودت باش
پرواز قشنگ است ولی بی غم و منت
منت نکش از غیر و پروبال خودت باش
صد سال اگر زنده بمانی گذرانی
پس شکر هر لحظه و هر سال خودت باش

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا
 سپاس‌گزاری شده توسط: elhamgh , Riemann , SepidehP , moslem73421 , shenia_mana
ارسال: #۳۴۴۰۶
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۴۶ ب.ظ
همش فک می کنم هارد ssd خیلی گرونه ولی وقتی به هزینه ۱ گیگ ترافیک فک می کنم می بینم از این ارزونتره!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۴۰۷
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۰ ب.ظ
تو دانشگاه همه دقیقه نودی هستن از دانشجوها بگیر تا استادا. آدم دیوونه میشه :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: mostafaheydar1370
ارسال: #۳۴۴۰۸
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۳۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۳۸ ب.ظ، توسط Riemann.)
(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  همش فک می کنم هارد ssd خیلی گرونه ولی وقتی به هزینه ۱ گیگ ترافیک فک می کنم می بینم از این ارزونتره!
من که هارد SSD واسه لپتاپم خریدم و به جرات میتونم بگم بهترین خریدی بوده که تا الان داشتم اگه لپتاپتون SATA III داره و همچنین core i7 هست،‌یه SSD سامسونگ ترجیحا ۸۵۰ یا ۷۵۰ بزارید کنارش و از لپتاپتون لذت ببرید.

(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  فهمیدم اصلا نمیتوان کسی را با ظاهرش قضاوت کرد
با ظاهر قضاوت کنید چون که با ظاهر قضاوت میشید Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۴۴۰۹
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۴۴ ب.ظ
(۲۷ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۰۵ ق.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  
(27 آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۲۰ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من امروز فهمیدم که انسانیت نه به نماز هست و نه به مذهب
کاملا درسته حرفتون و خیلی ها هم هستن که ظاهرا نماز میخونن و ... اونقدر بد هستن که آدم فک میکنه اینا چطوری روشون میشه نماز بخونن. اما اینم هست که بر اساس یه بازه ی کوتاه از زندگی آدما و رفتارشون توی اون بازه نمیشه قضاوتشون کرد.
کلا هیچ کسی رو نمیشه قضاوت کرد. حتی خودت رو :|

مساله واقعا با نماز خوندن حل میشه، اگر نمازمون نماز باشه. ینی ما میتونیم در مورد کسی که واقعا «نماز» میخونه بگیم که آدم خوبی هست ولی برعکسشو نمی‌تونیم نظر بدیم، یا قضاوت کنیم یا هر چیز دیگه‌ای. من الان از ۵ سالگی دارم نماز میخونم ولی باور کنید دو رکعتش هم به معنای واقعی نماز، نماز نبود. نمازی که توش حضور قلب داشته باشم، نمازی که بدونم در مقابل کی وایستادم، چی دارم میگم، چرا سجده؟ چرا رکوع؟ چرا تشهد و سلام؟ نمازی که بعد از سلام، جواب سلام را نشنوی که نماز نیست. حالا حتما هم نباید انتظار داشته باشیم با گوش هامون جواب رو بشنویم. آدم خودش متوجه میشه که ارزش این نمازی که خوند چقدر بود، آیا همون نمازی بود که "ان الصلاة تنهى عن الفحشاء والمنکر"؟ یا نه، پنج دقیقه ای خمو راست شدیم و تمام!

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam , SepidehP , stateless
ارسال: #۳۴۴۱۰
۲۷ آذر ۱۳۹۵, ۰۴:۰۱ ب.ظ
از نظر من کسانی که فکر می کنند می تونن برن و توانمندیش رو دارن برن

دست و پا زدن مشکلی رو برطرف نخواهد کرد !

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۰ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۱۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۱۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close