زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۳:۵۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۴۲۳۱
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ
ایییین حجم از متن رو نقل قول پشت سر هم نکنید خب ConfusedDodgy

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , تولد آفتاب , sss , Behnam‌
ارسال: #۳۴۲۳۲
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۰۹ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۰ ق.ظ، توسط barca.)
خیلی از جملات رو تو خبراها هم می بینیم مثلا استغفا مدیرا و نوع معذرت خواهیشون یا نداشتن نفت و گاز یا زیاد کار کردن نداشتن تورم

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۲۳۳
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۳ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  خیلی از جملات رو تو خبراها هم می بینیم مثلا استغفا مدیرا و نوع معذرت خواهیشون یا نداشتن نفت و گاز یا زیاد کار کردن نداشتن تورم
حتی اگه بعضیاشم درست باشه بازم دلیل نمیشه. من نمیخوام این متن رو به طور خاص نقد کنم، به طور کلی میخوام بگم. بعضا افراد حق و باطل رو مخلوط می کنن. صرفا به خاطر بعضی از ادعاهای درست نمیشه اعتماد کرد.

پ.ن: بازم تاکید می کنم منظورم این متن خاص و این کاربر خاص نیست. منظور دید بهتر و سواد رسانه ای و اینجور چیزاست.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , moslem73421 , sss
ارسال: #۳۴۲۳۴
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(18 آذر ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  پیشرفت ژاپن
پس منم یه سری گزاره از خودم اختراع می کنم راجع به آلمان:
آلمانی ها ۲۵ ساعت در روز کار می کنند.
آلمانی ها ۷.۱ روز در هفته کار می کنند.
دقت کار هر کارگر ساده آلمانی از کامپیوتر بهتر است.
سیستم آموزش و پرورش آلمان بهترین سیستم آموزش و پرورش دنیاست.
بعضی از کودکان آلمانی به خاطر علاقه زیاد به مدرسه شب ها در کلاس درس میخوابند.
آلمانی ها خیلی خفنگ هستند. TongueBig Grin

منبع: پیشرفت آلمان

می خوای منم یه توصیف هایی درباره ایران کنم که هممون می بینیم !؟
یا آمار می خوای بهتره برم یه آمار از مرکز آمار ایران بگیرم بیام این دفعه قبول می کنی ؟
ارسال: #۳۴۲۳۵
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۱۶ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۲ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  حتی اگه بعضیاشم درست باشه بازم دلیل نمیشه. من نمیخوام این متن رو به طور خاص نقد کنم، به طور کلی میخوام بگم. بعضا افراد حق و باطل رو مخلوط می کنن. صرفا به خاطر بعضی از ادعاهای درست نمیشه اعتماد کرد.
اره مثلا ممکنه پس انداز هم بکنن Big Grin
ولی کلن ادمایی هستن خیلی وجدان کاری دارن به خاطر همینم هم کیفیت هر چیزی که بسازن بالا هست

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۴۲۳۶
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۲ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۱۶ ق.ظ)khayyam نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

می خوای منم یه توصیف هایی درباره ایران کنم که هممون می بینیم !؟
یا آمار می خوای بهتره برم یه آمار از مرکز آمار ایران بگیرم بیام این دفعه قبول می کنی ؟
یعنی قبول نکردن حرفی که منبعش مشخص نیست اشکالی داره از دید تو؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۴۲۳۷
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۲ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۱۲:۰۵ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  

منبع خاصی ندارد .. یک تکست در اینترنت بود .. ولی خب پیشرفت چشم گیر اینها کمابیش نشون دهنده قضیه هست ..
والبته احتمال می دم نویسنده اکثر اینها رو از کل مطالبی که درباره ژاپن در اینترنت وجود دارد منتشر کرده باشد .
همچنین درباره آلمان صحبت کردید اینکه در زندگی اونکه زرنگ تره و از فرصت هاش بیشتر استفاده می کنه برنده است، ممکنه آلمان چیزی بهتر از این باشه که شما می گید ولی ژاپنی گوی رقابت رو فعلا در دست گرفتند و یکه تاز می روند Smile
در ادامه فایل هایی که در آرشیو داشتم به اشتراک می گذارم:

۱/ ژاپن ۱۹۶۴...
مردم خسته از کار روزانه در راه بازگشت به خانه ...
کار سخت دلیلی برای پیشرفت امروز ژاپن ...

-------------------------------------------------------
۲/ این تصویر خیابانی در ژاپن است که رسانه ها می گویند ظرف ۴۸ ساعت تعمیر و بازسازی شده

۳/کارشبانه روزی ۷ روزه برای بازسازی فرونشستی به عرض ۳۰ و عمق ۱۵ متر در شهر فوکوئوکای ژاپن

۴/ ‏مراسم شستشوی پای والدین در مدارس کره جنوبی و ژاپن
در این کشورها تربیت، فرهنگ و ارزشهای اجتماعی مقدم بر آموزش است

۴/ فیلمی بی نظیر از سیستم آموزشی ژاپن

۵/ آموزش بچه های ژاپنی،در بازی گروهی پیچیده.
نتیجه این آموزش و کار تیمی را امروز در اقتصاد و اجتماع ژاپن می بینیم.

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۴۲۳۸
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۱:۳۹ ق.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  منبع خاصی ندارد .. یک تکست در اینترنت بود .. ولی خب پیشرفت چشم گیر اینها کمابیش نشون دهنده قضیه هست ..
والبته احتمال می دم نویسنده اکثر اینها رو از کل مطالبی که درباره ژاپن در اینترنت وجود دارد منتشر کرده باشد .
همچنین درباره آلمان صحبت کردید اینکه در زندگی اونکه زرنگ تره و از فرصت هاش بیشتر استفاده می کنه برنده است، ممکنه آلمان چیزی بهتر از این باشه که شما می گید ولی ژاپنی گوی رقابت رو فعلا در دست گرفتند و یکه تاز می روند Smile
در ادامه فایل هایی که در آرشیو داشتم به اشتراک می گذارم:

۱/ ژاپن ۱۹۶۴...
مردم خسته از کار روزانه در راه بازگشت به خانه ...
کار سخت دلیلی برای پیشرفت امروز ژاپن ...

...
توقع من از قشر دانشجو بیشتر از اینهاست...

سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , moslem73421
ارسال: #۳۴۲۳۹
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۱:۳۲ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  منبع خاصی ندارد .. یک تکست در اینترنت بود .. ولی خب پیشرفت چشم گیر اینها کمابیش نشون دهنده قضیه هست ..
همچنین درباره آلمان صحبت کردید اینکه در زندگی اونکه زرنگ تره و از فرصت هاش بیشتر استفاده می کنه برنده است، ممکنه آلمان چیزی بهتر از این باشه که شما می گید ولی ژاپنی گوی رقابت رو فعلا در دست گرفتند و یکه تاز می روند [تصویر:  smile.gif]
این متن یه سری گزاره‌ی عمومی داشت که کم و بیش می‌دونستیم، مثل فقر ژاپن از نظر منابع طبیعی، ولی وسطش کلی اطلاعات ناقص یا غلط هم چپونده شده. مثلاً این حقوق ۷۵۰۰ دلار در ماه معلم نمیدونم چه قضیه‌ای هست دیگه؛ قبلاً هم در این تاپیک گذاشته بودند، یا اینکه نظافتکاراشون ماهانه ۵ هزار تا ۸ هزار دلار میگیرند. تأخیر قطارها در ژاپن به خاطر اتکا به جابجایی ریلی کم هست (البته نه هفت ثانیه) ولی عوضش فشار مضاعفی روی کارکنان راه‌آهنش هست.

در کل لازم نیست و نباید این کشور رو این همه بولد کرد. موارد مربوط به فرهنگ بالای مردم ژاپن درست هست، ولی مردم کره و سنگاپور هم پایین‌تر نیستند. حتی چینی‌ها هم بسیار فروتن و سخت‌کوش هستند (دقیقاً برعکس ما ایرانی‌ها که ژنتیکاً فقط هارت و پورت‌اش رو بلدیم). شاید چون ژاپن از جنگ خودش رو ساخت به این خاطر معروف‌تر شده ولی آلمان هم همینطور. اون ربودن گوی سبقت رو هم متوجه نشدم از چه منظر. از نظر اقتصادی که آمریکا و چین با فاصله اول هستند و بعید میدونم ژاپن و مثلاً آلمان خیلی از هم فاصله داشته باشند. از نظر سهم در پیشرفت و تولید علم، وضع بهداشت عمومی و ورزش و ... هم همینطور.

قسمت ناراحت کننده‌تر داستان (در کنار انتشار و باور اکاذیب توسط کسانی که انتظارش نمیره) این هست که همین مطالب (هر چند غلط) توو گروه‌های تلگرامی پخش میشه و توو مهمونی‌های خانوادگی خونده میشه و همه سرشون رو نشانه‌ی احسنت تکون میدن، بعدش تا ساعت ۳ نصف شب درگیر ماهواره و تلگرام هستند و میخوابن تا ۲ی ظهر روز بعد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: moslem73421 , blackhalo1989 , so@ , ele , s90211006 , Pure Liveliness , sss , neda_Network
ارسال: #۳۴۲۴۰
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ب.ظ
تو از تبار بارانی
و من کویر محضم
یقین دارم به موقع نازل می شوی!
با گلویی خشکیده چشم به آسمان توام،
که یقین دارم وعده خدا حق است:
فَأحیا بِه الأرضَ بَعدَ مَوتِها...

آغاز امامت مبارکتان و مبارکمان...
Heart

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , shahlaj , afrooz-OMD , stateless , sara9009
ارسال: #۳۴۲۴۱
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۱۳ ب.ظ
(۱۸ آذر ۱۳۹۵ ۰۴:۵۹ ب.ظ)afrooz-OMD نوشته شده توسط:  خیلی از دخترای دور و برم رو که میبینم فقط به عشق اون جشن عروسی و آرایشگاه و لباس عروس و آتلیه و سناریوی رویایی واسه میکس و مسافرتا و عکسای دو نفره رومانتیک و پر کردن پیج اینستا و رو کم کنی و ازین دست انگیزه ها هلاک ازدواج هستن
هیچ درک و تصوری از بعدش و وظایف و مسئولیت هایی که در قبال احساس و آرامش شوهرشون دارن توی ذهن اینا وجود نداره

متاسفانه چیزی که من دارم میبینم بین هم سن و سالامون همین انگیزه های الکی واسه ازدواجه که نهایتن به جدایی ختم میشه و بزرگ ترین دلیلش هم بدبختانه شده "خیانت"...
ایده آل ها خیلی عوض شده همه تو حاشیه هستن
بزرگی آدم ها رو از دغدغه هاشون بشناسید. آدم ها به اندازه دغدغه هاشون بزرگن نه آرزوهاشون.

سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD , ele , shahlaj , neda_Network
ارسال: #۳۴۲۴۲
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۶ ب.ظ
فکر کنم تو دنیا کاری خسته کننده تر از نوشتن voice کلاس ها وجود نداره!
مخصوصا اگر جلسات بین افراد تقسیم شده باشه و تعهد کرده باشی که voice جلسه ای که برداشتی رو تا آخر هفته بنویسی و بذاری تو گروه!
ارسال: #۳۴۲۴۳
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ، توسط stateless.)
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بزرگی آدم ها رو از دغدغه هاشون بشناسید. آدم ها به اندازه دغدغه هاشون بزرگن نه آرزوهاشون.

مرز دقیقِ دغدغه و آرزو کجاست؟ مگه نه اینکه خیلی از دغدغه ها در راستای رسیدن به آرزوهاست؟

(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  فکر کنم تو دنیا کاری خسته کننده تر از نوشتن voice کلاس ها وجود نداره!
مخصوصا اگر جلسات بین افراد تقسیم شده باشه و تعهد کرده باشی که voice جلسه ای که برداشتی رو تا آخر هفته بنویسی و بذاری تو گروه!

در موردِ من اینجوریه که سرِ کلاس تقریبا بیشتر از ۹۰ درصد حواسم به درس و صحبتهای اساتیده ولی خارج از کلاس حواسم هزار و یک جا هست!Blush برای همین بازدهی که از کلاس به دست میاد برام خیلی بیشتر از خارج از کلاسه. حالا هر جا باشه: کتابخونه، خونه،.. فرقی نداره.

قبول دارم کلاً گوش دادن به voice کلاسها کسل کننده است.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: s90211006 , mostafaheydar1370 , neda_Network
ارسال: #۳۴۲۴۴
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ
نمیدونم واقعا بعضی لحظات خجالت آوره یا من خجالتی هستم. الان دهنم سرویس شد تا به یکی از شاگردای سابقم بگم پول کلاسو نریخته :|
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj , diligent , Milestone , s90211006 , sss , neda_Network
ارسال: #۳۴۲۴۵
۱۹ آذر ۱۳۹۵, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۱۹ آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۵۷ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  
(19 آذر ۱۳۹۵ ۰۲:۱۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  بزرگی آدم ها رو از دغدغه هاشون بشناسید. آدم ها به اندازه دغدغه هاشون بزرگن نه آرزوهاشون.

مرز دقیقِ دغدغه و آرزو کجاست؟ مگه نه اینکه خیلی از دغدغه ها در راستای رسیدن به آرزوهاست؟
لااقل برای بعضی ها آرزو هاشون چیزیه که به زبون میگن و دغدغه شون چیزیه که تو رفتارشونه.

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , SepidehP , moslem73421

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۹ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۷۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close