زمان کنونی: ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۴۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۳۵۸۶
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
من مولانا را خیلی دوست ندارم.به نظرم ادبیات ساده ای به کار میبره. حافظ واقعا چیز دیگست. البته سعدی هم یک درون مایه زیبایی با این مضمون که "مهم رضایت معشوق هست و رضای عاشق در گرو رضای معشوق است" در بعضی اشعارش داره که خیلی دوستش دارم.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۳۵۸۷
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۰۷ ب.ظ
حرف ها زده می شود می خورد به کسی که باید بخورد
ارسال: #۳۳۵۸۸
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۱۳ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
[ترسم که اشک در غم ما پرده‌در شود

وین راز سر به مهر به عالم سمر شود

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۵۸۹
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۱۸ ب.ظ
(۱۵ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۷ ب.ظ)codin نوشته شده توسط:  من مولانا را خیلی دوست ندارم.به نظرم ادبیات ساده ای به کار میبره. حافظ واقعا چیز دیگست. البته سعدی هم یک درون مایه زیبایی با این مضمون که "مهم رضایت معشوق هست و رضای عاشق در گرو رضای معشوق است" در بعضی اشعارش داره که خیلی دوستش دارم.
کتاب "پیر بلخ" نوشته ی "محمدجعفر مصفا" باعث میشه لذت بیشتری از شعر مولانا آدم ببره ، هرچند من کم مولانا خوندم ولی این کتاب حس خیلی خوبی به آدم میده و تاثیر عجیبی میذاره. صوت کتاب هم هست که خیلی خوبه.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
 سپاس‌گزاری شده توسط: codin
ارسال: #۳۳۵۹۰
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۳۸ ب.ظ
ایده جالبیه:
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۳۵۹۱
۱۵ آبان ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
اگه یه نفر باشه که از کامپیوتر تو ایران داره پول در میاره نمایندگی ایسوس تو ایرانه

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۳۵۹۲
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۱۲:۴۷ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
عجب رنگ خفنیه این طلایی. به همه چی هم میاد: آبی، سبز، بنفش.

react و vue کجا رسیدن! گفته بودم این vue‌ امید بخشه.

سپاس‌گزاری شده توسط: zarisa
ارسال: #۳۳۵۹۳
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۱:۴۷ ق.ظ
قشنگ بود:

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۳۵۹۴
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۱۹ ب.ظ
(۱۶ آبان ۱۳۹۵ ۰۱:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  قشنگ بود:
تاثیرگذار بود مخصوصا صحنه ی آخرش.
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۳۵۹۵
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۵۶ ب.ظ
بعضی از این آگهی‌های استخدام خیلی جالبن. مثلا یکیشون عنوان زده: "به یک همکارِ خوب و باهوش نیازمندیم Smile"

شکلک هم جزو عنوان بود!

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: jazana , diligent
ارسال: #۳۳۵۹۶
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۷:۱۹ ب.ظ
قابل پیش‌بینی بود که میشه تصاویر تار شده رو شناسایی کرد.

هی میگن عکستون رو هرجا نذارید، ما گوش نمیدیم.

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
ارسال: #۳۳۵۹۷
۱۶ آبان ۱۳۹۵, ۰۹:۱۶ ب.ظ
کاربرانی که کارشون یادگیری ماشین/پردازش تصویر/بینایی ماشین هست، تو فیلد شما کتابخانه ها بیشتر به چه زبان برنامه نویسی ای هستن؟
مثلا تو لرنینگ تا جایی که من دیدم اکثرا با پایتون و سی++ هستن و بعضیا هم با جاوا.

ارسال: #۳۳۵۹۸
۱۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۰۰ ق.ظ
فصل دوم بهترین مستند طبیعت ساخته شده، Planet Earth اومد.
چه شود.
ایوللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللل
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۳۳۵۹۹
۱۷ آبان ۱۳۹۵, ۰۲:۰۹ ق.ظ
آدم تو معاملۀ "خونه ای که به چند نفر فروخته شده" سرش کلاه بره اما تو مهلکه "چند ظرفیت محدود استادی که به تعداد بیشتری وعده داده شده" گرفتار نشه ...
دنبال استاد و مدیرگروه و اعضای گروه دویدن سهم من
اونوقت به خاطر یه کم دقتی، بقیه که تازه از راه رسیدن و همه شون به واسطۀ من با استاد آشنا شدن بیان و بشن رقیبم و مترصد قاپیدن ظرفیتی که متعلق به منه ...
ارسال: #۳۳۶۰۰
۱۷ آبان ۱۳۹۵, ۱۲:۰۱ ب.ظ
(۱۷ آبان ۱۳۹۵ ۰۲:۰۹ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  اونوقت به خاطر یه کم دقتی، بقیه که تازه از راه رسیدن و همه شون به واسطۀ من با استاد آشنا شدن بیان و بشن رقیبم و مترصد قاپیدن ظرفیتی که متعلق به منه ...
نمی دونم چرا وقتی ما دیر تر به جایی میرسیم هیچی نصیبمون نمیشه و فرصته کلا میسوزه و نیست و نابود میشه بعد هرجا ما تلاش کردیم و بقیه آخرای راه رسیدن کل موضوع را یه جا به نام خودشون کردند(چ قدر هم ادبیات نوشتاری من قویه.واضح نوشتم دیگه!)

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۲۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۱,۹۶۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۴۰۵ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۹ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۷۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close