زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۳۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۷۴۶
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ
بعضی از اساتید راهنما از صد تا اُستاد داور بدترن.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۲۷۴۷
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  حالا بیشتر هم می‌شه! زیاد نگران نباشید! Big Grin طبیعیه! Big Grin

نه دیگه بهش گفتم هزار تومن بیشتر بشه باید از جیب خودش پرداخت کنه ، سارا مصممCool.

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  سایت ساده؟ ۵۰ میلیون ریال یا تومان؟ Confused یعنی اگه دومی باشه من همین الان برم یه بلایی سر خودم بیارم! Big Grin
۵۰ میلیون تومان ، اخه مشتری برای سایت ساده اومده بود نمیدونست با قرارداد اتوماسیون برمیگرده Big Grin حالا اگه دوست دارید میتونم اسم شرکتو براتون پ.خ کنم. قیمت ها بالاست مهندس بالاااااااSleepy .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone
ارسال: #۳۲۷۴۸
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۰ ب.ظ
اینقدر بدم میاد از اینکه یکی پیغام خصوصی بزنه در حالی که می تونست تو تاپیک یا بخش عمومی مربوطه بپرسه
ارسال: #۳۲۷۴۹
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۹ ب.ظ
وقتی هیچ کس اطراف تو نیست و از کسی انتظاری نداری
تو تنها نیستی
آزادی

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , Saman
ارسال: #۳۲۷۵۰
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۳ ب.ظ، توسط barca.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۰ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  تحصیلاتِ رایگان جایی دیدید به ما هم اطلاع بدید!!!
پردیس مفته! Big Grin
کسی که میاد ترمی ۱۲ تومن شهریه دکتری میده درس نمی خونه پول خرج میکنه! شایدم واسه ما خیلی هست Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۷۵۱
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۰ ب.ظ، توسط SepidehP.)
......
ارسال: #۳۲۷۵۲
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۷ ب.ظ
هنوز هم اوراکل و گوگل ما رو تحریم کردن. پس کدوم تحریما برطرف شده؟
تو مسایل بانکی میتونیم مثلا پولی که از فروش یه نرم افزار بدست آوردیم رو بدون استفاده از صرافی های اینترنتی نقد کنیم؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۷۵۳
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط zarisa.)
ما نه سر پیازیم، نه ته پیازUndecided
پس حرف نزنExclamation
ارسال: #۳۲۷۵۴
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۴۲ ب.ظ، توسط Ametrine.)
ﻏﻤﮕﯿﻦ ﺗﺮ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﺑﯿﺎﯾﯽ ﻭ ﮐﺴﯽ ﺍﺯ ﺍﻭﻣﺪﻧﺖ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ نشه
اینه که ﺑﺮﯼ ﻭ ﮐﺴﯽ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﺭﻓﺘﻨﺖ ﻧﺸﻪ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۷۵۵
۲۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۹ ب.ظ، توسط Innocence.)
به کائنات اعتماد کنید چون کائنات تا حدی نظام مند و دقیق عمل میکنه که شما رو در بهترین زمان در بهترین مکان قرار میده تا اتفاقی که بهترینه بیفته.

در مورد زمان و مکان بی تابی نکنید و کائنات رو با فرکانس های منفی دلسرد نکنید.

مطمئن باشید که کائنات بهتر از شما کار خودشو بلده.
لحظه هایی که تلاش میکنید از کار کائنات سر در بیارید میتونید دعا کنید ،سپاسگزاری کنید و با فرکانس های مثبت کائنات رو بمباران کنید.

وظیفه ی شما اعتماد و مثبت اندیشیه. 
سعی کنید فقط وظیفه ی خودتون رو انجام بدید تا کائنات هم با آزادی بیشتری اتفاقات رو سرو سامون بده.

به خدا ایمان داشته باشید
ارسال: #۳۲۷۵۶
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ
نمی دونم چرا ارتباط با دیتابیسم مشکل بهم زده!! ماکروسافت فک راضیش نیست مفت استفاده کنیم Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۲۷۵۷
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ، توسط Ametrine.)
Don't you ever judge a book by its cover
ارسال: #۳۲۷۵۸
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۱ ق.ظ
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  هنوز هم اوراکل و گوگل ما رو تحریم کردن. پس کدوم تحریما برطرف شده؟
تو مسایل بانکی میتونیم مثلا پولی که از فروش یه نرم افزار بدست آوردیم رو بدون استفاده از صرافی های اینترنتی نقد کنیم؟

یک صرافی آنلاین هم بزن، پرداخت های کردیت کارتی ملت رو انجام بده ریال بگیر Big Grin
ارسال: #۳۲۷۵۹
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط Milestone.)
(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۰۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  پ.ن: البته تو انجام هیچ پروژه ای حاضر نیستم از فوتوشاپ استفاده کنم !! اصلا دوست ندارم یاد بگیرمش !!

کلا بعضی از افراد فعال در حوزه وب این انجمن (که بهتره نام نبرم! Big Grin) بر علیه این فتوشاپ مظلوم در حال توطئه هستند! DodgyBig Grin

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۱۴ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  بهترین روز های زندگیم وقتیه که کلا موبایل ندارم.

نمی‌گم "بی" ولی منم کم‌موبایلی، کم‌تلویزیونی و کلا کم‌رسانه‌ای رو خیلی دوست دارم، یعنی عاشق لحظاتی هستم که شبا برق می‌ره و قراره شمع روشن کنیم! Big Grin در همین راستا کتابی داریم با عنوان "The Shallows" که یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌های حوزه خودش تو دنیاست و در ایران هم با عنوان "کم‌عمق‌ها" ترجمه و چاپ شده و به این مسئله پرداخته که رسانه‌ها دارن چه بلایی سر مغز انسان میارن، من خوندن این کتاب و کلا کتاب‌هایی در حوزه" سواد رسانه‌ای" رو به افرادی که خیلی درگیر تلویزیون، کامپیوتر، موبایل، تبلت، بازی‌ها و... هستند توصیه می‌کنم، مطمئنا تاثیرگذاره، حتی خیلی کم!

(۲۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۲ ب.ظ)sara9009 نوشته شده توسط:  ۵۰ میلیون تومان ، اخه مشتری برای سایت ساده اومده بود نمیدونست با قرارداد اتوماسیون برمیگرده [تصویر:  biggrin.gif] حالا اگه دوست دارید میتونم اسم شرکتو براتون پ.خ کنم. قیمت ها بالاست مهندس بالااااااا[تصویر:  sleepy.gif] .

پنج تا شرکت که می‌تونن چنین پروژه‌ای رو بگیرن رو می‌تونم حدس بزنم، ولی حالا شما یواشکی اسمش رو بگید شاید یه نیروی نفوذی اون تو پیدا کردیم! Big Grin من بعضی مواقع قیمت‌های تهران رو حداقل با شهرستان مقایسه می‌کنم واقعا با خودم می‌گم ما داریم چیکار می‌کنیم اینجا؟ حالا الان خیلی مهم نیست ولی بعد از تموم شدن دانشگاه چی؟ و این تصمیم که باید تو تهران ادامه داد یا نداد...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , blackhalo1989 , zarisa , Skyrim , sara9009 , s90211006
ارسال: #۳۲۷۶۰
۲۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۹ ق.ظ
تا حالا به لحظه تحویل سال ۱۴۵۰ فکر کردید!!! ؟؟
همه بلند میشن، روی همدیگر رو می بوسن ، و فرا رسیدن سال نو رو بهم تبریک میگن و ...
اون وسط یک مهربون از جمع جدا میشه و قاب عکسی را می‌بوسه و روش دست می‌کشه و میگه روحت شاد مامان بزرگ، روحت شاد پدر بزرگ !!!
میدونید اون عکس کیه ؟
اون عکس من و شماست!!!
تبدیل شدیم به یک خاطره ...
آنهم شاید اگر خیلی خوش شانس باشیم...

این واقعیت روزگار من و توست...
۵۰ سال دیگر فقط یک خاطره ایم
تو یک قاب عکس خاک گرفته...
شاید هم نه عکسی و نه قابی ...
همین و واقعا همین !!....

پس چرا حرص ؟؟
چرا دل شکوندن ؟؟
چرا تظاهر ؟؟
چرا چاپلوسی ؟؟
چرا دروغ ؟؟
چرا تعصبات بیهوده ؟؟
چرا ادعای جاهلانه ؟؟
چرا بی‌مهری ؟؟
چرا ....؟؟

بیاید مهربون باشیم ،
شاد باشیم ،
به مردممون بیشتر برسیم ،
کینه ها رو دور بریزیم ،
همین الان دلی بدست بیاوریم،

اون سالها چه بخواهیم چه نخواهیم بزودی فرا خواهند رسید...
پس بهتره خاطره ای خوش و یادی از انسانی شایسته بجا گذاشته باشیم..

با خواهرت
شوخی کن، ماچش کن، بغلش کن، حمایتش کن واحترامش رو حفظ کن.

داداشتو
محکم بزن به سَر شونش وبگو مخلصیم ، هواشو داشته باش خصوصا وقتی تنهاست وکمک نیاز داره .

مامانتو
کاری کن پیش دوستاش پُزتو بده، کیف کنه از داشتنت ، واسش هدیه بخر ، ازش بخواه دعات کنه ،و گاهی یواشکی پاهاشو ببوس

دوستت
اگه تنهاست، اگه غم داره تو دلش ،اگه مشکلی داره، تو هواشو داشته باش و تنهاش نذار...

همسرت
رو بغل کن بهش بگو چقدر دوستش داری، اگه از دستش دلگیری به این فکر کن که اون توی تمام آدمای دنیا تو رو برای ادامه زندگی انتخاب کرده،
پس ببوسش ، ازش تشکر کن و بهش وفادار باش.

باور کنیم
روزی هــــــــــــــزار بار میمیره، کسی که فکر میکنه برای کسی مهم نیست...
هوایِ هم رو داشته باشیم ..
حتما بهـــــــــــتر میشه ...
شاید یه روز دیگه وقت نباشه ...
شاید ما نباشیم
شاید اون نباشه...
و دیدنش آرزومون بشه‌...
وقت کمه.
زندگی کوتاه ست !!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , zarisa

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۸۴ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۷۸۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۹۳ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۲۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۶۲ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۰۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close