زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۲:۱۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۵۵۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۲ ب.ظ
وای چ حس خوبیه که میام مانشت مدام از طراحی سایت صحبته
چیزیه که همیشه عاشقشم و با اینکه یکسال کار نکردم ولی الانکه برمی گشتم همه چیز برام تازه است
امیدوارم که به زودی به ایده آلم توی وب دست پیدا کنم

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , Ametrine , Milestone
ارسال: #۳۲۵۵۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۱ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Ametrine , stateless , Skyrim
ارسال: #۳۲۵۵۳
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۴۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶ ب.ظ، توسط stateless.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۲۹ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  یه وقتایی برای ناامید شدن زود هست یه وقتایی هم باید هر چه ساخت را رها کرد و رفت تا یه روزی شاید برگردیم سراغ داشته هامون یه وقتایی هم باید برای همیشه گذاشت و رفت وپشت سر را هم نگاه نکرد

اگه بشه...

(۲۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۰ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ۱/ دانلود کتاب خلاصه طراحی امور گرافیکی با رایانه >>
/ زمان تقریبی برای مطالعه: ۶ ساعت

پیرو این لینک، برم سراغِ بحثِ تکراریِ اینکه: چه مطالب کاربردی و مفیدی در فنی‌حرفه‌ای و کاردانش تدریس میشه... ما این همه رفتیم دبیرستان و دانشگاه، دیفرانسیل و انتگرال و فیزیک و شیمی خوندیم!!!Big GrinBig GrinBig Grin

پی‌نوشت: من عاشق ریاضیاتم! اصلا معتقدم در همه‌ی ابعادِ زندگی تأثیر گذاره و فراتر از درس و کتاب و این حرفهاست.HeartHeart

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , ماه بانو , SepidehP
ارسال: #۳۲۵۵۴
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۸ ب.ظ، توسط Ametrine.)
Dear Mind, please stay focused. I need to get a life !
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , sss
ارسال: #۳۲۵۵۵
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۶ ب.ظ
خسته شدم انقد گزارش نوشتمSad
ارسال: #۳۲۵۵۶
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۰ ب.ظ، توسط shirin0101.)
دارم به امیرکبیر علاقه مند میشمHeart
البته اولش خیلی جدی نگیرینBig GrinTongue

(۲۱ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  
(21 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۷ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  ی فیلم طنز غیرایرانی معرفی کنین لطفا ب من ک الان ببینم..البته با نت اینجا الان نیت کنم فردا شب دان میشهBig Grin
اصلا ویتامین طنز خونم افت کرده شدیدSad
خنگ و خنگ تر غیر ایرانیه ولی من فارسی نوشتمش
این هم لینک مستقیم دانلود:

عهه خیلی ممنون..انقد حرصم داد نت اینجا..همون ب ایرانسل برگردم بهتر فکر کنم ..همش سراب بود سرابBig Grin

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
ارسال: #۳۲۵۵۷
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۱ ب.ظ
آدم گاهی دلش از دیگران می گیره ...
گاهی هم از خودش ...
یدفعه دلم از خودم گرفت Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP , stateless
ارسال: #۳۲۵۵۸
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۲ ب.ظ، توسط shirin0101.)
فیلم خواسته بودم چند تا دوستان پیشنهاد دادن خواستم تشکر کنمSmile پیام ها چند صفحه پیش هستن....خلاصه نمیگفتم عذاب وجدان داشتمBig GrinHeartSmile

(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۱ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  آدم گاهی دلش از دیگران می گیره ...
گاهی هم از خودش ...
یدفعه دلم از خودم گرفت Sad

دارم سعی میکنم راه حل بدم یکم فکر کردم دیدم خودمم دلم گرفته ای بابا من دلم واسه خونه تنگ شدهHuhHuh

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: shahlaj
ارسال: #۳۲۵۵۹
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
من چرا درس معرفی به استادم رو تا الآن کِشِش دادم آخه.Sad
حالا من موندم و این همه وویس غیرِ واضح.Sad
کتاب مرجع هم که خیلی قلمبه و سلمبه گفته. حالا از این بگذریم، می ترسم اشکال تایپی داشته باشه.
استادمون خیلی تاکید میکنه که زبان اصلی بخونید و کتابهای ترجمه شده یه سری اشکالات تایپی دارند.

خواهش میکنم Smile فیلم رو دیدین؟ خوب بود؟
(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۰ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  دارم سعی میکنم راه حل بدم یکم فکر کردم دیدم خودمم دلم گرفته ای بابا من دلم واسه خونه تنگ شدهHuhHuh
ای بابا...
باید تازه رفته باشید که Dodgy
اولش همینطوریه عادت می کنی
دانشگاه به اون خوبی ...دیگه چی می خوای؟ Smile
ارسال: #۳۲۵۶۰
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۲ ب.ظ، توسط Skyrim.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ...
...

(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۳۸ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(23 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۳۹ ق.ظ)barca نوشته شده توسط:  کاربر Milestone ایول به توضیحات کامل جالب بود کلن پستات کامله و مشخصه وقت می ذاری واسش

آرههههههه، من موندم چطوری این همه تایپ و دقت می کنه!! واسه مطالب هر پست روشون تحقیق می کنه :دی

فقط بدیش اینه که تو این تاپیک بحث کردند و بین پستای اینجا گم خواهد شد.

سوالایی که کاربر بلک مطرح کرد واقعا واسه من و شاید خیلی های دیگه سوال بود. و Milestone هم واقعا برای جواب دادن سنگ تموم گذاشت.
اما واقعا حیف که بحثهای به این مهمی اینجا شکل گرفت ... ای کاش یه تاپیک دیگه بود تا میشد بیشتر در موردش اظهار نظر کرد. شاید خیلی از کاربرا نپسندن این بحث بیشتر از این تو این تاپیک ادامه پیدا کنه. الان من میخام سوالات جدید بپرسم ولی نمیدونم کار درستی هست یا نه؟

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۵۶۱
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۴ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  سوالایی که کاربر بلک مطرح کرد واقعا واسه من و شاید خیلی های دیگه سوال بود. و Milestone هم واقعا برای جواب دادن سنگ تموم گذاشت.
اما واقعا حیف که بحثهای به این مهمی اینجا شکل گرفت ... ای کاش یه تاپیک دیگه بود تا میشد بیشتر در موردش اظهار نظر کرد. شاید خیلی از کاربرا نپسندن این بحث بیشتر از این تو این تاپیک ادامه پیدا کنه. الان من میخام سوالات جدید بپرسم ولی نمیدونم کار درستی هست یا نه؟
با مدیرا در میون بگذارید. به نظرم بتونن براش تاپیک بزنن و پست های مربوطه رو به تاپیک مذکوره منتقل کنن. Smile

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۲۵۶۲
۲۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۹ ب.ظ
(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با مدیرا در میون بگذارید. به نظرم بتونن براش تاپیک بزنن و پست های مربوطه رو به تاپیک مذکوره منتقل کنن. Smile

من نسبت به بقیه تازه وارد محسوب میشم Big Grin احتمالا مدیرا به نظراتم توجه چندانی نکنند. Sleepy از شماها که پیشکسوت هستید انتظار میره پا پیش بذارید Cool

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989
ارسال: #۳۲۵۶۳
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۸ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۲۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  با مدیرا در میون بگذارید. به نظرم بتونن براش تاپیک بزنن و پست های مربوطه رو به تاپیک مذکوره منتقل کنن. [تصویر:  smile.gif]
والا من چندین بار علناً در این تاپیک گفتم که بحث‌ها و سؤالات علمی رو در تاپیک مناسب بپرسید. حتی در این پست مستقیم به یکی از کاربرا هم گفتم

آخیراً هم تصمیم گرفتم سؤالاتی که اینجا پرسیده میشه رو اگه بلد باشم هم جواب ندم.
علتش هم این هست که مثلاً تاپیکی مثل "به اشتراک گذاری مقالات پابلیش شده closed access توسط Research Gate" که crevice زده و خیلی هم تخصصی هست (یعنی به درد عده‌ی محدودی میخوره) حدود ۱۷۰ تا بازدید داشته ولی مطمئن نیستم که ۱۷۰ نفر بحث شما (که قطعاً خیلی عمومی‌تر هست و به درد افراد بیشتر میخوره ) در صفحه‌ی ۲۲۰۷ تاپیک هر چه می‌خواهد دل تنگت بگو رو امروز دیده باشند (و کلاً به بایگانی خواهد رفت).

پی‌نوشت: من دسترسی ندارم ولی به آقای مسعود میگم چک کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , blackhalo1989 , Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۵۶۴
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۷ ق.ظ
شیر پگاه چقد بیمزه ست! :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۲۵۶۵
۲۴ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۵ ق.ظ
(۲۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۲۷ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  شیر پگاه چقد بیمزه ست! :|
من جایی خوندم که این شیرهای استرلیزه و کلا شیر های پاکتی خوب نیستند.
علتش رو یادم نیست متاسفانه.
ما که از این شیرهای کیلویی می خریم. یه ربع هم می جوشونیم.خیلی هم عالی Tongue

هیچ کس مثل من انقدر نمیاد مانشت.
فکر کنم معتاد شدم.Dodgy
حتی با وجود این همه مشغله بازم از همه بیشتر میام مانشت.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , stateless , Aurora

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۲۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۸۳۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۸ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۹ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۳ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۸ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close