زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۲۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۳۷۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۳:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۰۴ ق.ظ، توسط mina95.)
نمیدونم تصمیم درست چی پردیس دانشگاه شیراز قبول شدم ولی با توجه به هزینه بالا نمیدونم ثبت نام کنم یا نه؟؟
اگه شما جای من بودین چکار می کردین ؟؟؟
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۳۷۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  نمیدونم تصمیم درست چی پردیس دانشگاه شیراز قبول شدم ولی با توجه به هزینه بالا نمیدونم ثبت نام کنم یا نه؟؟
تازه شیرازی هم نیست پس نیاز به خوابگاه و رفت امد هم هست.....که پردیس خوابگاه نداره .........خیلی سر در گمم کمک کمک
یه سال دیگه بخونید شاید بهتر قبول شید
ارسال: #۳۲۳۷۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۲۴ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۱ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۵۲ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  نمیدونم تصمیم درست چی پردیس دانشگاه شیراز قبول شدم ولی با توجه به هزینه بالا نمیدونم ثبت نام کنم یا نه؟؟
تازه شیرازی هم نیست پس نیاز به خوابگاه و رفت امد هم هست.....که پردیس خوابگاه نداره .........خیلی سر در گمم کمک کمک
یه سال دیگه بخونید شاید بهتر قبول شید
امسال هیچی نخونده بودم نمیدونم اگه یکسال بخونم چی میشه شرایط بدتر یا بهتر.....یعنی اگه یکسال بخونم بهتر میشه؟؟
ارسال: #۳۲۳۷۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۷ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  امسال هیچی نخونده بودم نمیدونم اگه یکسال بخونم چی میشه شرایط بدتر یا بهتر.....یعنی اگه یکسال بخونم بهتر میشه؟؟
بشین یه سال دیگه بخون، مگه چیکار میخوای بکنی که اینقدر عجله داری ؟؟؟
ارسال: #۳۲۳۷۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۱۳ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۵۷ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(18 شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۲۴ ب.ظ)mina95 نوشته شده توسط:  امسال هیچی نخونده بودم نمیدونم اگه یکسال بخونم چی میشه شرایط بدتر یا بهتر.....یعنی اگه یکسال بخونم بهتر میشه؟؟
بشین یه سال دیگه بخون، مگه چیکار میخوای بکنی که اینقدر عجله داری ؟؟؟
SmileSmileعجله که ندارم RolleyesBlush
ارسال: #۳۲۳۷۶
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ
خدا کنه ثبت نام آزمونای استخدامی، بعد از گرفتن مدرکم باشه که بتونم ثبت نام کنم.
خدایا اینجا پیش این همه کس گفتم که دعام رو برآورده کنی.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , fatemesoleimani , SepidehP
ارسال: #۳۲۳۷۷
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۶ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۵۲ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  هر چی از من می خواهید بخواهید ولی این ی مورد را نخواهید.
همین نفس و غروره دیگه Smile البته ادم باید سعی کنه خطا نکنه که مجبور به معذرت خواهی بشه ولی بالاخره پیش میاد و این جور مواقع چه خوبه که از خودمون بگذریم و معذرت خواهی که می کنی حست خوب میشه. خودم که این طوریم. راحت میشم.

آره . مخصوصا همون جمله ی پیامبر خیلی سخته. امیدوارم خدا کمک کنه بتونیم جبران کنیم. بعضی وقتا به خدا میگم کمک کنه یک راهی سر راهم قرار بده برای اینکه بتونم حلالیت بگیرم. نمی دونم امیدوارم راهی باشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , stateless
ارسال: #۳۲۳۷۸
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۶ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  همین نفس و غروره دیگه Smile البته ادم باید سعی کنه خطا نکنه که مجبور به معذرت خواهی بشه ولی بالاخره پیش میاد و این جور مواقع چه خوبه که از خودمون بگذریم و معذرت خواهی که می کنی حست خوب میشه. خودم که این طوریم. راحت میشم.

آره . مخصوصا همون جمله ی پیامبر خیلی سخته. امیدوارم خدا کمک کنه بتونیم جبران کنیم. بعضی وقتا به خدا میگم کمک کنه یک راهی سر راهم قرار بده برای اینکه بتونم حلالیت بگیرم. نمی دونم امیدوارم راهی باشه.
آخه یه سری هاش تقصیر خودشونه.
مثلا یکی از TA هامون جواب سوالامو نمیداد.Angry
منم اعصابم خورد شد بهش بد و بیراه گفتم.Sleepy
یاد یکی از ارسالهای بنده خدا کاربر Reiman افتادم، اگه اسمشونو درست نوشته باشم البته. که تو ی ارسالی، توی همین تاپیک، از اینکه به ایمیلشون زود جواب داده بودن، خوشحال بود.

دوستان من ی سوال دارم.
به من گفتن مدرکم رو آخر شهریور میدن.
از طرفی هنوز یکی از نمره هام نیومده.
میشه کاری کرد که مدرکم را زود بگیرم؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , stateless
ارسال: #۳۲۳۷۹
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۲ ب.ظ
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  منم اعصابم خورد شد بهش بد و بیراه گفتم.[تصویر:  sleepy.gif]
ببین مثلا زمان پایان نامه نویسی ام بود، به خیلی ها ایمیل می زدم. یکسری جواب میدادن، یکسری چند بار جواب میدادن بعد دیگه جواب نمی دادن، یکسری هم کلا جواب نمی دادن. اونایی که جواب نمی دادن، همه اش می گفتم چرا مگه جواب بدی چی میشه و اینا. تا اینکه رسید به خودم یکسری بهم ایمیل می زدند، دقیقا یاد زمان دانشجویی خودم می افتادم. بعضی وقتا خسته بودم میگفتم یادت باشه بعدا جواب بدی که کلا یادم می رفت، بعضی وقتا بلد نبودم میگفت بگذار باشه بعدا میگم که بلد نیستم و همین طوری می شد که کلا جواب نمی دادم و یاد خودم می افتادم و یاد اون هایی که خیلی از من پرمشغله تر بودند. یه موقع قضاوت زود ما می زنه همه چیز رو خراب می کنه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , sss
ارسال: #۳۲۳۸۰
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۰۲ ب.ظ
چرا تو همه استخدامی ها علوم کامپیوتر را نمی خوان.مگه این رشته چشه؟Angry
الآن رشته هایی که آموزش پرورش پارسال می خواست نگه کردم.
آموزش و پرورشم رشته من رو نمی خواد.
خب پس من کجا کار کنم.Angry
یعنی ممکنه امسالم نخوان؟
ارسال: #۳۲۳۸۱
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۰ ب.ظ
دلم گرفته Sad

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۳۸۲
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ، توسط barca.)
پیشنهاد دانلود بدین تا فردا فرصت دارم ۴ گیگ هم ترافیک داریم!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
ارسال: #۳۲۳۸۳
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۶ ب.ظ
خستمه! حوصلمم سر رفته..!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۲۳۸۴
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۹ ب.ظ، توسط αɾια.)
(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۱ ب.ظ)barca نوشته شده توسط:  پیشنهاد دانلود بدین تا فردا فرصت دارم ۴ گیگ هم ترافیک داریم!

minions 2015
Bride wars
jennifers body
neighbors
spring breaks

که خودم دوتای اولو میپسندم + فیلم های تیم برتون که اکثرا خوبه

(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۲۶ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  خستمه! حوصلمم سر رفته..!

منم

(۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۰۲ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  چرا تو همه استخدامی ها علوم کامپیوتر را نمی خوان.مگه این رشته چشه؟Angry
الآن رشته هایی که آموزش پرورش پارسال می خواست نگه کردم.
آموزش و پرورشم رشته من رو نمی خواد.
خب پس من کجا کار کنم.Angry
یعنی ممکنه امسالم نخوان؟

کلا تو استخدامی ها هیچی نمیخوان
حقوق پرستاری حسابداری کارگزار بیمه .
همین

آدم های کوچک و حقیر با عقده های بزرگ ترسناکند،
زیرا از صدمه زدن به دیگران...
هراسی ندارند!
 سپاس‌گزاری شده توسط: barca
ارسال: #۳۲۳۸۵
۱۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۵ ب.ظ
نمیدونم چرا یه سوالی چند روزی ذهنم مشغول کرده و تمام انگیزه ادامه تحصیلم رو کم می کنه.........
سوال اینه مدرک کارشناسی ارشد به چه درد من میخوره در واقع هدفم چی ؟؟؟////یه گوشه ذهنم به تدریس مشغول میشه ولی بازم بجز تدریس چی ؟؟////
دوستان میشه انگیزه تون رو واسه ادامه تحصیل بگین ؟//// مرسی
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۵۶ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۴ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close