زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۰:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۰۸۶
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۴۹ ب.ظ
عجیبه این ۴ سالی که طبقه‌ی شش هستم و حداقل ۲سالش رو میدونستم چهره‌ی ادمین چطوری هست یه بار هم ندیده بودمشون (با اینکه آزمایشگاه اونا هم همین طبقه بوده) ولی دیروز و امروز چند بار همدیگه رو رؤیت کردیم بالاخره!
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: Pure Liveliness
ارسال: #۳۲۰۸۷
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۳۲ ب.ظ
دوباره شروع می کنیم...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Menrva
ارسال: #۳۲۰۸۸
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۰۱ ب.ظ
ادمها رو ببخشین
اما جایگاهشون رو پس ندین!

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Iranian Wizard , shahlaj , Innocence , mahyamk
ارسال: #۳۲۰۸۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۸ ب.ظ، توسط ستاره ی صبح.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
نقل قول: حالا کاریه که شده و هر چند که جای ملامت زیادی داره ولی فایده نداره.
معماری این دانشگاه خوب نیست. ۴ تا هیئت علمی داره که به جز یکی‌ش که جوان هست و از دانشگاه تهران اومده و بدک به نظر نمیاد، بقیه شوت هستند. یکی مربی هست، یکی اسمش رو توو گوگل سرچ کردم کلاً ارور not found داد، اون یکی هم خدا بهش بیشتر طول عمر بده ولی هنوز یه پابلیکشن نتونستم ازش پیدا کنم. تصمیم و انتخاب خودتون هست ولی به نظرم اصلاً نمی‌ارزه از تهران کسی پاشه بره جایی که نه دانشگاهش خوب هست و نه مثلاً جای صنعتی هست (باز مثلاً معماری علم و صنعت قبول می‌شدید می‌شد بیشتر فکر کرد).
با آدم‌هایی که این مشکل رو داشتند صحبت کنید. اونایی که مجبور شدند به خاطر این اشتباهشون یک سال بیشتر صبر کنند و از تجربه‌شون در اون یک سال اعم از ورود به کارهای صنعتی (شغل)، ریسرچ یا یادگیری مهارت‌های جانبی در کنارِ تنظیم وقت و نحوه‌ی مطالعه که در ۲ سال خسته نشید، استفاده کنید. یا کسایی که از نرم‌افزار وارد معماری شدند مثل مدیر The Best اگه اشتباه نکنم.

راستش امروز که خیلی ناامید شدم از دانشگاه البته می گن برقش خوبه ولی کامپیوتر نه ....
سنجشم رفتم ماشالله جواب نمی دن درست ولی گفتن ۱۴ام یه سری موضوع جدید می زنیم توی سایت حالا چیه و به مساله من ربط داره یا نه الله اعلم ....
کلا منگم فعلا نمی دونم چکار کنم ..........
Confused

کاش بشه نرم برگردم سر برنامه ی خودم

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
ارسال: #۳۲۰۹۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۵ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
دلم هوای درس و دانشگاه رو کرده...شدید...
و شاید هوش مصنوعی...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۰۹۱
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۱۵ ق.ظ، توسط sixsixsix.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۲ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  بابا حالا نمیخوای که بمب خنثی کنی تمرکز تمرکز Dodgy
ژلوفن به معده‌ی خیلی‌ها نمی‌سازه. یه بسته کپسول نوافن بگیر، هر ۸ ساعت یا ۶ ساعت یکی بخور. از ژلوفن هم بهتر هست.
یا برو داروخونه اورژانس، بگو دو تا آمپول دگزامتازون بده بهم. احتیاط واجب این هست که دستت رو بذاری روی دندونت جیغ بزنی باور کنه و اگه پرسید چرا نمی‌ری دندون پزشک بگو که رفته مسافرت شنبه میاد Cool
باز اگه نداد، برو یه اورژانس دیگه بگو که فردا سوئیس کنفرانس دارم و شب ساعت ۴ پرواز دارم (فردا توو سوئیس یه کنفرانس کامپیوتر هست و هواپیماهای قطر و ترکیه هم ساعت ۴ می‌پرن، مستقیم هم نداریم حواست باشه مچت رو نگیره) و نمی‌تونم با دندون درد ارائه برم آبروی مملکت میره زود دگزا بده بهم Big Grin
به ازای هر درجه که سرت رو به سمت شونه کج می‌کنی هم ۱ درصد احتمال باور کردن حرفت بیشتر میشه Big Grin

بابا خونت آباد Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مردم از خنده Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
چقدر راهنمایی های مفیدی، آدم واقعا باید با تو بره دزدی، اگر بگیرن هم اینقدر دلیل و برهان میاری پلیس میگه بفرما Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
بدبختی با ژلوفن هم معده م بهم میریزه، البته الان دردش التیام یافت

خواهشا بیاید همگی در مصرف آب صرفه جویی کنیم ، خواهشا Heart
ارسال: #۳۲۰۹۲
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۳۴ ق.ظ
(۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۱۱ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  من تا حالا اصلاََ کسی رو به لیست دوستانم اضافه نکردم (البته همۀ مانشتی ها دوستان من هستن) اما الآن اتفاقی دیدم تو لیست دوستانم اسم سه نفر هست. چطور ممکنه؟
I dont know!Undecided

دوست دارم یه فیلم ترسناک ببینم ولی جرئت نمیکنم.
سرچ کردم قیافه هاشون وحشتناک بود.
فیلم ترسناکی که یکسال پیش دیدم هنوزم یادمه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۰۹۳
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۵ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  دلم هوای درس و دانشگاه رو کرده...شدید...
و شاید هوش مصنوعی...
دکترا شرکت کنیدBig Grin

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , Skyrim
ارسال: #۳۲۰۹۴
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۷ ق.ظ
سلام دوستان
یک کنفرانسی کامپیوتر هست که توی ایران برگزار میشه ، فکر کنم دانشگاه شریف باشه .. که هم isi هست و هم میگن اندازه کنفرانس های خارجی ارزش داره- امکان داره هر چندتاش توی ایران برگزار میشه رو آدرس لینکش رو برام بفرستید؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۲۰۹۵
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ق.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان
یک کنفرانسی کامپیوتر هست که توی ایران برگزار میشه ، فکر کنم دانشگاه شریف باشه .. که هم isi هست و هم میگن اندازه کنفرانس های خارجی ارزش داره- امکان داره هر چندتاش توی ایران برگزار میشه رو آدرس لینکش رو برام بفرستید؟

هیچ کنفرانسی ISI نیست. برخی از کنفرانس ها ادعا میکنن که مقالات برتر رو به یه سری ژورنال ISI میفرستن که حدود ۹۰% دروغه، حدود ۱۰% هم به یک ISI بسیار ضعیف و بی ارزش میفرستن. ممکنه استثنا هم به وجود بیاد ولی خیلی خیلی کمه

مراقب این تبلیغات دروغ کنفرانس ها باشید. مهم هم نیست کجا برگزار میشه. خیلی دل نمیشه به محل برگزاریش خوش کرد. (جاهای بد قطعا بده، جاهای خوب شاید خوب باشه!!)

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۲۰۹۶
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۳۱ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان

هیچ کنفرانسی ISI نیست. برخی از کنفرانس ها ادعا میکنن که مقالات برتر رو به یه سری ژورنال ISI میفرستن که حدود ۹۰% دروغه، حدود ۱۰% هم به یک ISI بسیار ضعیف و بی ارزش میفرستن. ممکنه استثنا هم به وجود بیاد ولی خیلی خیلی کمه

مراقب این تبلیغات دروغ کنفرانس ها باشید. مهم هم نیست کجا برگزار میشه. خیلی دل نمیشه به محل برگزاریش خوش کرد. (جاهای بد قطعا بده، جاهای خوب شاید خوب باشه!!)

یعنی شما هیچ کدامش رو تایید نمی کنید، یکی اش هست هر ساله شریف یا نمی دونم دانشگاه تهران برگزار می کنه و بیستمین سالش هم هست..
مثلا چند مدت پیش یکی از دوستانم آدرس این جا رو داد و کلی تعریف کرد .. شما چی می گید در خصوص این یکی

...
بعضی از کنفرانس ها هم هستند که مقاله فارسی می دی بعد میگن این قابلیت isi شدن داره و می تونی به همدن کنفرانس پول بدی و برات توی اون ژورنال چاپ کنه .. من این ندلی هم توی ایران دیدم . همایش ملی و بین المللی بود. ولی خب نمی فهمیدم که میگن هر مقاله توی یک ژورنال حق چاپ داره حالا چطور این می خواست توی دو تا چاپ شه ..
یک ایرانی و یک خارجی ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۲۰۹۷
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۲:۵۳ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۳۱ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۵۶ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  
(10 شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۷ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام دوستان

یعنی شما هیچ کدامش رو تایید نمی کنید، یکی اش هست هر ساله شریف یا نمی دونم دانشگاه تهران برگزار می کنه و بیستمین سالش هم هست..
مثلا چند مدت پیش یکی از دوستانم آدرس این جا رو داد و کلی تعریف کرد .. شما چی می گید در خصوص این یکی

...
بعضی از کنفرانس ها هم هستند که مقاله فارسی می دی بعد میگن این قابلیت isi شدن داره و می تونی به همدن کنفرانس پول بدی و برات توی اون ژورنال چاپ کنه .. من این ندلی هم توی ایران دیدم . همایش ملی و بین المللی بود. ولی خب نمی فهمیدم که میگن هر مقاله توی یک ژورنال حق چاپ داره حالا چطور این می خواست توی دو تا چاپ شه ..
یک ایرانی و یک خارجی ...

این کنفرانس خوبیه اما ببینید میگه پیپراش رو به کجاها میده. اگه دقت کنید همه کیفیت پایینی دارن ولی خب باز ISI هستن و این خودش خوبه. اما مشکل دیگه ای هم اضافه میشه. مثلا این ژورنالJIST بسیار بی نظم هست و من حاضر نیستم حتی ۱ بار یه چیزی براش بفرستم چون ۱ بار یک مقاله ارسال کردم و بعد ۱ سال گفت ریجکت و گفته بود داور گفتن رد بشه!!!
بهشون ایمیل زدم که عیبی نداره منتهی کو متن داورا؟ من میخوام ببینم از چی ایراد گرفتن. این خیلی بدیهی هست که پیپری که داوری شده، پس از داوری نظر داورها رو بهتون بگن که اینجا اینکار رو نکرد و حتی جواب ایمیلم هم نداد دیگه.

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۳۲۰۹۸
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۷ ب.ظ
وااای چه خوبه آدم پایان نامه شو نوشته باشه و منتظر روز دفاعش باشه....Rolleyes

+ یه کم بده هم اتاقی ش باشی... Blush

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۲۰۹۹
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۸ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۷ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  وااای چه خوبه آدم پایان نامه شو نوشته باشه و منتظر روز دفاعش باشه....Rolleyes

+ یه کم بده هم اتاقی ش باشی... Blush

واقعاً خوش به حال آدم‌موردنظر. Rolleyes
خودشم باورش نمی‌شد، با رتبهٔ نزدیک ۱۰۰۰، حقوق جزا و جرم‌شناسی قبول شده تو دانشگاه تهران. Smile
ارسال: #۳۲۱۰۰
۱۰ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۳۷ ب.ظ
(۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۸ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  ______________
یکی از دوستام بهم پیام داد می‌تونم برای ناهار دعوتت کنم؟ به مناسب قبولیم تو دانشگاه.
خودشم باورش نمی‌شد، با رتبهٔ نزدیک ۱۰۰۰، حقوق جزا و جرم‌شناسی قبول شده تو دانشگاه تهران. Smile
چه دوست باحالی ایول! Big Grin

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۰۹۰ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۱۹ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۳۹ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close