زمان کنونی: ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۲۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۲۰۵۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۵:۵۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
من از دندون‌پزشکی میترسم...SadConfused این چیزا رو که تعریف میکنید عین فیلم ترسناک میمونه برام!!!!Tongue

بی ما تو به سر بری همه عمر...
من بی تو گمان مبر که یکدَم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۲۰۵۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۰۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۳ ب.ظ، توسط shirin0101.)
چرا هزینه جراحی دندون عقل انقد گرون؟
گفته هر کدوم میشه ۶۰۰ ت یعنی دوتا باید ۱۲۰۰ بدم Huh
چ خبرررررررررررررر Dodgy
جالب این گفته چون عقل زیبایی هست شامل بیمه نمیشه ...خدایی این دندون ته حلق ادم چی چی زیبایی محسوب میشه Dodgy
پ.ن: موقع اعلام نتایج ب چ چیزایی فکر میکنم SmileSmileBig GrinBig GrinTongueTongue

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  من از دندون‌پزشکی میترسم...SadConfused این چیزا رو که تعریف میکنید عین فیلم ترسناک میمونه برام!!!!Tongue

عزیزم تنها نیستی...من اون امپول فلزی ک میاد سمتم قشنگ دیگه دست و پام حس نمیکنم انگار رفتم تو خلا Big GrinTongue

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: stateless , ele
ارسال: #۳۲۰۵۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۹ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  چرا هزینه جراحی دندون عقل انقد گرون؟
گفته هر کدوم میشه ۶۰۰ ت یعنی دوتا باید ۱۲۰۰ بدم [تصویر:  huh.gif]
چ خبرررررررررررررر [تصویر:  dodgy.gif]
جالب این گفته چون عقل زیبایی هست شامل بیمه نمیشه ...خدایی این دندون ته حلق ادم چی چی زیبایی محسوب میشه [تصویر:  dodgy.gif]
پ.ن: موقع اعلام نتایج ب چ چیزایی فکر میکنم [تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif][تصویر:  tongue.gif]
چه خبره؟؟؟ من ۵- ۶ سال پیش جراحی کردم، زیر بیست تومن شد. مگه میخوان چیکار کنن؟ :| چه پولای مفتی میگیرن این دندون پزشکا!

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۲۰۵۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۵۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۴۹ ب.ظ)diligent نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  چرا هزینه جراحی دندون عقل انقد گرون؟
گفته هر کدوم میشه ۶۰۰ ت یعنی دوتا باید ۱۲۰۰ بدم [تصویر:  huh.gif]
چ خبرررررررررررررر [تصویر:  dodgy.gif]
جالب این گفته چون عقل زیبایی هست شامل بیمه نمیشه ...خدایی این دندون ته حلق ادم چی چی زیبایی محسوب میشه [تصویر:  dodgy.gif]
پ.ن: موقع اعلام نتایج ب چ چیزایی فکر میکنم [تصویر:  smile.gif][تصویر:  smile.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif][تصویر:  tongue.gif]
چه خبره؟؟؟ من ۵- ۶ سال پیش جراحی کردم، زیر بیست تومن شد. مگه میخوان چیکار کنن؟ :| چه پولای مفتی میگیرن این دندون پزشکا!

نمیدونم چ خبر والاBig GrinBig Grin من ۵ -۶ سال پیش درنیومده بود دندون عقلم TongueBig GrinSmile
پول مفت و پول زورSmile
یعنی گفت زیبایی خندم گرفت..Smile

سرنوشت توسط کفش هایی که پوشیده ایم رقم نمیخورد...بلکه به قدم هایی که بر میداریم وابسته است.
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent
ارسال: #۳۲۰۶۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۲ ب.ظ)sixsixsix نوشته شده توسط:  حالا که بحث آزاد هست
من هم یه سوال دارم که نگرانشم و خیلی دارم اذیت میشم
تا حالا کسی از دوستان دندون عقلشو جراحی کرده ؟ ؟ (جراحی کرده باشه و درش آورده باشه)
تا چند روز بعدش درد داشته ؟ ؟

من الان سه روز هست کشیدمش ، درد کمی دارم و ولی همین درد کم، تمرکز و حواسمو ریخته بهم، هیچکاری نمیتونم بکنم
دلم میخواد سرم رو بزنم تو دیوار
ژلوفن هم که زیادی میخورم، معده م رو بهم میریزه

چند روز دیگه هم ثبت نام دانشگاه شروع میشه، هیچی دیگه ترم اولی میشه مایه دردسر
بابا حالا نمیخوای که بمب خنثی کنی تمرکز تمرکز Dodgy
ژلوفن به معده‌ی خیلی‌ها نمی‌سازه. یه بسته کپسول نوافن بگیر، هر ۸ ساعت یا ۶ ساعت یکی بخور. از ژلوفن هم بهتر هست.
یا برو داروخونه اورژانس، بگو دو تا آمپول دگزامتازون بده بهم. احتیاط واجب این هست که دستت رو بذاری روی دندونت جیغ بزنی باور کنه و اگه پرسید چرا نمی‌ری دندون پزشک بگو که رفته مسافرت شنبه میاد Cool
باز اگه نداد، برو یه اورژانس دیگه بگو که فردا سوئیس کنفرانس دارم و شب ساعت ۴ پرواز دارم (فردا توو سوئیس یه کنفرانس کامپیوتر هست و هواپیماهای قطر و ترکیه هم ساعت ۴ می‌پرن، مستقیم هم نداریم حواست باشه مچت رو نگیره) و نمی‌تونم با دندون درد ارائه برم آبروی مملکت میره زود دگزا بده بهم Big Grin
به ازای هر درجه که سرت رو به سمت شونه کج می‌کنی هم ۱ درصد احتمال باور کردن حرفت بیشتر میشه Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: ماه بانو , sixsixsix
ارسال: #۳۲۰۶۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۵۶ ب.ظ
این راسته که قانون جدیدی مبنی بر عدم تأثیر نمره پایان‌نامه در معدل وضع شده؟
ارسال: #۳۲۰۶۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۱ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۵۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  این راسته که قانون جدیدی مبنی بر عدم تأثیر نمره پایان‌نامه در معدل وضع شده؟

واسه ۹۴یا اینطوریه، نمی دونم واسه ۹۵یا هم ادامه پیدا می کنه یا نه...Undecided
خیلی قانون بدیه...فرض کن ۶ واحد با نمره مثلا ۱۹/۵ رو از دست بدی بعد به جاش با عالی، خیلی خوب، نیاز به تلاش بیشتر!! Smile پایان نامه ت ارزیابی بشهConfused

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
ارسال: #۳۲۰۶۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۲ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  چرا هزینه جراحی دندون عقل انقد گرون؟
چ خبرررررررررررررر Dodgy
جالب این گفته چون عقل زیبایی هست شامل بیمه نمیشه ...خدایی این دندون ته حلق ادم چی چی زیبایی محسوب میشه Dodgy
پ.ن: موقع اعلام نتایج ب چ چیزایی فکر میکنم SmileSmileBig GrinBig GrinTongueTongue

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۵:۵۵ ب.ظ)stateless نوشته شده توسط:  من از دندون‌پزشکی میترسم...SadConfused این چیزا رو که تعریف میکنید عین فیلم ترسناک میمونه برام!!!!Tongue

عزیزم تنها نیستی...من اون امپول فلزی ک میاد سمتم قشنگ دیگه دست و پام حس نمیکنم انگار رفتم تو خلا Big GrinTongue
دندون عقل شاید تو جوونی به دردنخوره. ولی دوروز دیگه از افتادگی گونه جلوگیری میکنه.حالا هعی برین بکشین

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۲۰۶۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۳ ب.ظ
پنیر تست همون پنیر چداره؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۲۰۶۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۰۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۳ ب.ظ)ezra نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۲۰ ق.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  یعنی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
. با
اشتباه نشود.

بله پوپولیست یعنی مردم گرا . یعنی کسی که فقط دنبال حرفای مردم پسنده ! دیگه گور پدر علم و منطق و اخلاق ! فقط دنبال یه چیزه : یه دست یه هـورا !

البته من تعریف دقیق تری نسبت به تعریف بهنام دارم :
پوپولیست یعنی پرزیدنت سابق !
یعنی من خیلی خنگم که بازم نفهمیدم معنیشو Big Grin Big Grin

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۲۰۶۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۶ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۱ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  خیلی قانون بدیه...فرض کن ۶ واحد با نمره مثلا ۱۹/۵ رو از دست بدی بعد به جاش با عالی، خیلی خوب، نیاز به تلاش بیشتر!! [تصویر:  smile.gif] پایان نامه ت ارزیابی بشه[تصویر:  confused.gif]
از یه طرف بد شد چون تمرکز روی نمره گرفتن بیشتر میشه (به جای همون چندرغاز ریسرچ یا کارهای عملی) به منظور افزایش معدل بیشتر میشه، اونم به هر نحوی که شده! در حالی که به نظرم نمره گرفتن واسه لیسانس هست. الان ماشالا دانشجو دکتری‌های ما هم واسه اینکه آزمون جامع ندهند چند ترم اول عین کنکور کارشناسی فقط درس می‌خونند در حالی که دانشگاه‌های درست حسابی نصف دکتری‌ها رو توو امتحان کوئال‌شون میندازن بیرون.
از طرف دیگه فرقی نکرد. داوریِ پایان‌نامه‌ها بسیار بسیار ضعیف هست و حداقل توو شریف که نمره‌ها بین ۱۹ و ۲۰ می‌شد انگار امتحان نقاشی هست! به نظرم دانشگاه تهران از این بابت بهتر هست، هر چند که داوری هم در اونجا تخیلی هست ولی مدت زمان ارشد بیشتر هست و کار بیشتری (امیدوارم) می‌کشند (البته دقیق خبر ندارم، شاید اونجا هم بچه‌ها یا اساتید می‌پیچونند). دفاع‌های شهید بهشتی هم که دیگه نهایتِ فان هست!

(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۴ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  یعنی من خیلی خنگم که بازم نفهمیدم معنیشو [تصویر:  biggrin.gif] [تصویر:  biggrin.gif]
لینک قرار داده بودم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۲۰۶۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۲۱ ب.ظ
برای بعضیا ارشد و نتایج ارشد چقدر جذابیت داره !
ارسال: #۳۲۰۶۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۰۲ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۵ ۰۶:۰۲ ب.ظ)shirin0101 نوشته شده توسط:  چرا هزینه جراحی دندون عقل انقد گرون؟
چ خبرررررررررررررر Dodgy

دندون عقل شاید تو جوونی به دردنخوره. ولی دوروز دیگه از افتادگی گونه جلوگیری میکنه.حالا هعی برین بکشین
آخرش این گونه و پوست شل میشه ها. من دندونای عقل بالا و پایین یه طرف رو کشیدم ینی گونه ام بعدا به صورت یکطرفه میوفته؟ Big Grin

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
 سپاس‌گزاری شده توسط: sixsixsix
ارسال: #۳۲۰۶۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ
ارشد قبول نشدم ConfusedConfused

یه راهنمایی میخواستم به نظرتون برم سربازی یا کنکور تجربی بدم یا اینکه دوباره ارشد بدم ؟؟HuhHuhConfused
تا بهمن وقت دارم نرم سربازی

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۲۰۷۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۰ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  ارشد قبول نشدم ConfusedConfused

یه راهنمایی میخواستم به نظرتون برم سربازی یا کنکور تجربی بدم یا اینکه دوباره ارشد بدم ؟؟HuhHuhConfused
تا بهمن وقت دارم نرم سربازی
برو سربازی

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۵۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۳۸۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۸۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۷,۰۸۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۵ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۷ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۹۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۸۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close