زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۲:۴۴ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۹۶۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۰۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۳:۴۳ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۲۶ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  البته یه چیز دیگه هم بود که احتمالا بهش دقت نکردین...[تصویر:  biggrin.gif]
عوضش یه چیز دیگه هم بود که اونم شما بهش دقت نکردید: گوشی سونی‌تون Angel

باید دقت می کردم؟؟!!!...Blush... قابل مقایسه نیست این با اون!Big Grin

وقتی درباره تو حرف می زنم
صورتم را
دوست دارم...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۹۶۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۴:۵۳ ب.ظ
غمگینم.
خیلی غمگینم.
داود رشیدی بزرگ و دوست داشتنی برای همیشه رفتن.
همین چند روز پیش یه فیلم ازشون دیدم که زندان بودن. یه پسر نابینا هم داشتن که آرزوش آزادی پدرش بود و واسه همین ازدواجش رو عقب انداخته بود تا پدرش هم تو جشن عروسیش باشه. قرار بود روز اول پائیز پدرش آزاد بشه و فرداش هم جشن عروسیش برگزار بشه. پدر، کت و شلوار دامادی پسرش رو هم خودش دوخت. اما دقیقاً روز قبلش تو زندان کشتنش. به خاطر اینکه یقۀ مأموری که تو زندان به یک جوون مواد مخدر فروخته بود رو گرفته بود و باهاش درگیر شده بود. دادنش همون مأمور شکنجه اش کنه. اونم کشتش. به همین سادگی.
چقدر زمانی که همسرش و پسرش رفته بودن استقبالش و همسرش به جای همسرش، وسایلش و آدرس مزارش رو تحویل گرفت غمناک بود.
ارسال: #۳۱۹۶۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۸ ب.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۴:۰۵ ب.ظ)SepidehP نوشته شده توسط:  باید دقت می کردم؟؟!!!...[تصویر:  blush.gif]... قابل مقایسه نیست این با اون![تصویر:  biggrin.gif]
نه فقط خواستم دقتم رو به رخ حریفان بکشم Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۹۶۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۲۸ ب.ظ
سلام
دوستان توی این سایت github.com چطور میشه ایمیل یک پژوهشگر رو پیدا کرد؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۱۹۷۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۴۰ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام

پروفایلش رو چک کن مثل
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

شایدم تو readme license قرار بده ایمیلش رو
ارسال: #۳۱۹۷۱
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۰ ب.ظ
سرما خوردم :|

همه در حسرت یک پروازند؛
من به پرواز نمی اندیشم؛
به تو می اندیشم؛
تو که زیباتر از اندیشه یک پروازی..
ارسال: #۳۱۹۷۲
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ب.ظ
در همین github حجم کل فایل ها رو از کجا می شه فهمید؟ مثلا این:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۱۹۷۳
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  در همین github حجم کل فایل ها رو از کجا می شه فهمید؟ مثلا این:

فقط یه دونه ستاره داره.

regex از اون ابزارهایی هست که هر برنامه نویسی (و حتی غیربرنامه نویس ها) باید بدونن. یه وقتایی کار آدم رو خیلی سریع راه میندازه.

ارسال: #۳۱۹۷۴
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  در همین github حجم کل فایل ها رو از کجا می شه فهمید؟ مثلا این:

من دانلود زیپ رو میزنم و لینک رو کپی میکنم به دانلود منیجر، اونجا مینویسه. مثلاً اینی که شما دادید کلش ۱۲۱/۷ مگابایت هست.
می‌تونید یه .api اول آدرس و یه repos بعد از .com بذارید، یه سری اطلاعات دیگه از جمله size میده ولی فکر کنم در حالت بدون فشرده هست و کلاً دقیق نیست. یعنی آدرس بالا رو تبدیل کنید به
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۹۷۵
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۷ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۴۳ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  در همین github حجم کل فایل ها رو از کجا می شه فهمید؟ مثلا این:

فقط یه دونه ستاره داره.

regex از اون ابزارهایی هست که هر برنامه نویسی (و حتی غیربرنامه نویس ها) باید بدونن. یه وقتایی کار آدم رو خیلی سریع راه میندازه.
Big Grin به اونش کاری ندارم شاید موضوع تزم بره اون سمتی.
regex برای چیه؟
ارسال: #۳۱۹۷۶
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۰ ق.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  
ما فردا انتخاب واحد داریم ولی برای ورودی ما فعلا فقط مهندسی اینترنت ارائه شده! یکی از درس ها هم نمرش نیومده . شما باید برید خدارو شکر کنید که درسی ارائه شده که بردارید
من تربیت بدنی اصلا برنداشتم ترم ۷ که این ترمه میخوام بردارم ولی چون درس هامون ارائه نشده نمیدونم چه ساعتی بردارم و درس تربیت هم میدونید که اولش برنداریم دیگه نمیرسه. حالا موندم این ترم نتونم بردارم میشه ترم ۸ تربیت و ورزش رو هم نیاز کرد؟ Big Grin
به نظر من با اون استادی که بهتره بردارید هر ساعتی که در حال حاضر میتونید. بعد از اومدن لیست دروس این ترم، اگر ساعتتون نخورد، یه ساعت دیگه را برید.استاد قبول میکنه.
من چند تا از درسا را این کار رو کردم.
ارسال: #۳۱۹۷۷
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۰ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  Big Grin به اونش کاری ندارم شاید موضوع تزم بره اون سمتی.
regex برای چیه؟
regex یه پست دیگه بود. ربطی به پست شما نداشت.

ارسال: #۳۱۹۷۸
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۳۳ ب.ظ، توسط fo-eng.)
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۰ ب.ظ)jazana نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۲۸ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام

پروفایلش رو چک کن مثل

شایدم تو readme license قرار بده ایمیلش رو

من که چیزی نمی بینم.دوستان شما مشاهده بفرمایید ببینید شاید چیزی داشته باشند
خدا کنه ایرانی باشه ...

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۳۱۹۷۹
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۰۵ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۶ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(05 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۷ ب.ظ)gogooli نوشته شده توسط:  Big Grin به اونش کاری ندارم شاید موضوع تزم بره اون سمتی.
regex برای چیه؟
regex یه پست دیگه بود. ربطی به پست شما نداشت.
فهمیدم برای پست من نبود. کلی پرسیدم.
ارسال: #۳۱۹۸۰
۰۵ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ب.ظ
(۰۴ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۷ ق.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  خدا کنه حال پدرم خوب بشه Huh

تا الان بیمارستان بودم.

واقعا زندگی خیلی خیلی مسخره و غیر قابل پیش بینی هست.
از صمیم قلب بهتون میگم که سعی کنید همیشه و حتی اگر شده با اجبار و اصرار هر چند ماه یک بار پدر و مادراتون رو ببرید بدنشون رو چک کنن.Sad

انشالله پدرتون زودی خوب می شن
یادم افتاد دبیرستانی که بودم مامانم هی خون دماغ می شد هرچیم می گفتیم بیا بریم دکتر پشت گوش می انداخت تا اینکه یه روز عصر به زور رفتیم دکتر آخر حوصله اش سر رفت و از مطب اومدیم بیرون فرداش که از مدرسه اومدم حالش بد شده بود برده بودنش بیمارستان یه لخته خون توی مغرش بود سه ماه بیمارستان بود خیلی خدا بهمون رحم کرد جمله آخرتون منو یاد اون موقع انداخت بدترین روزهایی زندگیم بود.

من سالهای سال مردم
تا اینکه یک دم زندگی کردم
تو می توانی
یک ذره
یک مثقال
مثل من بمیری؟

قیصر امین پور
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP , RASPINA , stateless

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۴۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۰ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۵ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close