زمان کنونی: ۰۸ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۱۱:۰۶ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۸۶۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۴۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما که یه این قسمتو گفتید، تقسیم کار پیامبر در مورد کار حضرت علی و فاطمه رو هم بگید.
اگر به اون تقسیم کار عمل شه آقا خیلی زود دادش در میاد و پشیمون میشه Big Grin
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۸۶۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۴۹ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  پیش‌گوئی شاه نعمت‌الله ولی، واقعیه آیا؟
من قدیم خیلی از جزواتشون رو خوندم. خیلی خوب بوده منتها خیلی هم به ایشون و سلسله شون نقد وارد میکنن.
امکان تحریف توی صحبتا و شعراشون هم زیاده.

وَه که جدا نمی شود، نقش تــو از خیال من
ارسال: #۳۱۸۶۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۵ ب.ظ، توسط karbar.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  شما که یه این قسمتو گفتید، تقسیم کار پیامبر در مورد کار حضرت علی و فاطمه رو هم بگید.
مشکل از جایی شروع میشه که تعدادی از آقایون خسیس هستن و نکته مهم اینه که درکی از خرج های خانم ها ندارن و به نظرشون زائده، اسرافه یا تجملات بیخوده. خرج هایی که اگر نشه اولین کسی که ممکنه خاطرش از نبود نتایج اون خرج ها مکدر بشه، خود آقاست.
یا از پول به عنوان ابزار تنبیه استفاده می کنند.
وگرنه بشخصه معتقدم کارهای مهندسی بیرون، خیلی برای خانم سخت و سنگینه. (از خود کارش و محیط مردونه اش که بگذریم، ساعت وزارت کار واااقعا برای یک خانم مجرد بالاست، چه برسه خانم متاهل!!)

همین امروز دختری پیشم گریه می کرد. پدرش میلیاردره و خوب خرج نمیده و به عنوان تنبیه دو هفته خوراکی برای خونه نخریده. مادرش ٤ سالی که می شناسیمشون یک لباس تنشه تو خونه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۶۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۵۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۵۱ ب.ظ)samane .gh نوشته شده توسط:  من پایه ام بریم ؟Cool Tongue
بریییییم Smile :-*

ارسال: #۳۱۸۶۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۴ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا سرد شدن؟

چه میدونم والا ... هر کدوم به یه دلیلی تریپ دپ برداشته Undecided . فکر میکنم انگیزه شون رو از دست دادن. اون حس و حال اوایل رو ندارن. حس منم میپرونن. بعد ۲-۳ ساعت کار کردن میریم میشینیم پا فیفا Big Grin
من حدس میزدم یه همچین مشکلی پیش بیاد. برای همین هم دوست داشتم تمام سعی خودمون رو بکنیم که یه دموی خوب برای همون مسابقه بفرستیم که حداقل از نظر حمایت مالی یه انگیزه بشه برای هممون.
آیا همروند با حفظ صمیمت، اساسنامه شرکت نوشتید و سمت ها رو مشخص کردید؟
ارسال: #۳۱۸۶۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۸ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  الان تازه میفهمم نبودن امکانات توی شهرستان یعنی چی. این که به خاطر هر چیزی آدم مجبور باشه بره تهران.

عصبانی ام و نیازمند یک عدد پارک بانوان رفتن تنهایی. :|
سمانه جون بیا بریم SmileHeart
من پایه پارک بانوانم دخترای مانشتی تهرانی عزیز اعلام آمادگی کنن من میام

کامیابی و شادمانی تو در درونت قرار دارد، اراده کن که شاد بمانی، آن زمان، تو و شادمانی‌ات، میزبان نامریی دشواریها خواهید بود.((هلن کلر))Big GrinBig Grin
ارسال: #۳۱۸۶۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۰۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  مشکل از جایی شروع میشه که تعدادی از آقایون خسیس هستن و نکته مهم اینه که درکی از خرج های خانم ها ندارن و به نظرشون زائده، اسرافه یا تجملات بیخوده. خرج هایی که اگر نشه اولین کسی که ممکنه خاطرش از نبود نتایج اون خرج ها مکدر بشه، خود آقاست.
وگرنه بشخصه معتقدم کارهای مهندسی بیرون، خیلی برای خانم سخت و سنگینه. (از خود کارش و محیط مردونه اش که بگذریم، ساعت وزارت کار واااقعا برای یک خانم مجرد بالاست، چه برسه خانم متاهل!!)

همین امروز دختری پیشم گریه می کرد. پدرش میلیاردره و خوب خرج نمیده و به عنوان تنبیه دو هفته خوراکی برای خونه نخریده. مادرش ٤ سالی که می شناسیمشون یک لباس تنشه تو خونه.
در کنار این تقسیم کار ساده زیستی هم اومده.
این موردایی که شما بیان می کنید حداقل تو نزدیکای من جزو استثنا هاست. نمیشه بر اساس اینها قاعده کلی گذاشت.
از اونور قضیه وقتی آقا ببینه خانم خودش پول در میاره کمتر برای پول درآوردن تلاش می کنه. همچنین نظر شخصی من اینه که استقلال مالی زن به زندگی متاهلی آسیب میزنه.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۶۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۲ ب.ظ، توسط karbar.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۵۶ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  مشکل از جایی شروع میشه که تعدادی از آقایون خسیس هستن و نکته مهم اینه که درکی از خرج های خانم ها ندارن و به نظرشون زائده، اسرافه یا تجملات بیخوده. خرج هایی که اگر نشه اولین کسی که ممکنه خاطرش از نبود نتایج اون خرج ها مکدر بشه، خود آقاست.

در کنار این تقسیم کار ساده زیستی هم اومده.
این موردایی که شما بیان می کنید حداقل تو نزدیکای من جزو استثنا هاست. نمیشه بر اساس اینها قاعده کلی گذاشت.
ساده زیستی با خست فرق داره، که البته زیاد دارم می بینم آقایون دارن مترادف استفاده می کنند معمولا، برای عدم ایجاد حس منفی اولیه.
ولی من خیلییی زیاد دیدم. تو همسایه های متنوع، توی آشنایان محل کار اطرافیان، که سر و کارشون با مردمه. حتی بین متمولین (مثل مثالم)
نکته اش هم اینجاست که شما که آقایی متوجه نمیشید. چون معمولا یکم خانواده درست و حسابی باشند و خانم خانه با درایت باشه نمی ذاره کسی بفهمه. چون شوهر هر چقدرم بد باشه (تو این کیس، خست) آبروش رو بردن، مترادفه با آبروی خود و بچه هات رو بردنه.
الان این کیسی که مثال زدم مثلا لباس مهمونی هاشونو از دیگران قرض می گیرن و نمی گذارن کسی از جمله آقای خونه متوجه بشه!!
آقایون که نمیان جار بزنند ما خسیسیم و افتخار کنند که! باید پای درد دل خانم و بچه هاشون بشینید. (یا اگر از قضاوت یک طرفه می ترسید، به جای نشستن پای درد دل، باید "ببینید")
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , RASPINA , stateless
ارسال: #۳۱۸۶۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۲۱ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  آیا همروند با حفظ صمیمت، اساسنامه شرکت نوشتید و سمت ها رو مشخص کردید؟

نوپا هستیم. نخواستیم فعلا خودمون رو درگیر این مسائل و کاغذبازی ها کنیم. بعد یه دوره مطالعه و مشاوره امکان سنجی، شروع کردیم به پیاده سازی.
شرکت ، محدودیت ایجاد میکنه که معمولا باب میل کمتر کسی هست. طرف میگه میرم تو فلان شرکت بیشتر برام منفعت داره. یا میگه اصلا خودم مستقل کار میکنم راحت ترم. سیستم کاری ما تقریبا استارت آپ هست و پر از ریسک. ولی همین که محدودیت های خیلی کمی ایجاد میکنه شاید، یکی از دلیل های اصلی انگیزه حضور افراد میشه.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
ارسال: #۳۱۸۷۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۳ ب.ظ
توکل به خدا Heart

شجاعت، همیشه فریاد زدن نیست؛ گاهی صدای آرامی است که در انتهای روز می گوید : فردا دوباره تلاش خواهم کرد.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Excel , RASPINA , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۷۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۲ ق.ظ، توسط karbar.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  در کنار این تقسیم کار ساده زیستی هم اومده.
از اونور قضیه وقتی آقا ببینه خانم خودش پول در میاره کمتر برای پول درآوردن تلاش می کنه. همچنین نظر شخصی من اینه که استقلال مالی زن به زندگی متاهلی آسیب میزنه.
امکانش هست از دیدگاه یک آقا متوجه بشیم چرا فکر می کنید آسیب میزنه؟ من در وهله اول چیزی که به ذهنم میرسه اینکه دیگه آقا نمی تونند از پول به عنوان اهرم به جهت ایجاد احترام، محدودیت، اقتدار و... استفاده کنند.(غلیظش میشه همون تنبیه در هر زمان دلخواه) چون شما مشکلتون کم گذاشتنِ مثلا زمانی، ناشی از اشتغال هم نیست. دقیقا به "استقلال" مالی اشاره کردید. استقلالی مالی ایی که می تونه با ارث و یا کمک پدر و مادرِ خانم بهشون ایجاد بشه، نه فقط با سرکار.

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۲۱ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۴ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  آیا همروند با حفظ صمیمت، اساسنامه شرکت نوشتید و سمت ها رو مشخص کردید؟

نوپا هستیم. نخواستیم فعلا خودمون رو درگیر این مسائل و کاغذبازی ها کنیم. بعد یه دوره مطالعه و مشاوره امکان سنجی، شروع کردیم به پیاده سازی.
شرکت ، محدودیت ایجاد میکنه که معمولا باب میل کمتر کسی هست. طرف میگه میرم تو فلان شرکت بیشتر برام منفعت داره. یا میگه اصلا خودم مستقل کار میکنم راحت ترم. سیستم کاری ما تقریبا استارت آپ هست و پر از ریسک. ولی همین که محدودیت های خیلی کمی ایجاد میکنه شاید، یکی از دلیل های اصلی انگیزه حضور افراد میشه.
به نظر من طرح این جمله "طرف میگه میرم تو فلان شرکت بیشتر برام منفعت داره" خطرناکه، و عواقب متعددی برای یک استارت آپ داره. بهتره اعضا در رابطه با این موضوع اولش با هم جدی کنار بیان. بعد با حذف این فرض کارشونو شروع کنند.
ارسال: #۳۱۸۷۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۱:۵۶ ب.ظ
این دیگه چه خوابی بود من دیدمConfused
خواب دیدم یه جادوگر با سوال احمقانه ی من، به ی چیزی پی برد و من و یارامو با عصاش کشت.ConfusedConfused
نکته آموزشی: آدم باید قبل پرسیدن سوال فکر کنه.
ارسال: #۳۱۸۷۳
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۰۹ ق.ظ، توسط Pure Liveliness.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۰۸ ب.ظ)samaneh@90 نوشته شده توسط:  
(02 شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۱ ب.ظ)Pure Liveliness نوشته شده توسط:  الان تازه میفهمم نبودن امکانات توی شهرستان یعنی چی. این که به خاطر هر چیزی آدم مجبور باشه بره تهران.

عصبانی ام و نیازمند یک عدد پارک بانوان رفتن تنهایی. :|
سمانه جون بیا بریم SmileHeart
من پایه پارک بانوانم دخترای مانشتی تهرانی عزیز اعلام آمادگی کنن من میام
تشریف بیارید شما هم خوشحال میشیم. Heart Heart
کرج بیاید فقط. من تا تهران نمیام Blush این چه شهر شلوغیه که دارید DodgySmile
البته یه میتینگ باشه جالب هست و استقبال میکنم. Smile
پی نوشت: امروز حسااابی از مترو مستفیض شدم. :| البته ۴سال مترو سواری کردم. ارشد خوابگاه میگیرم حتما.

سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۳۱۸۷۴
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۰۷ ق.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۱:۴۸ ب.ظ)karbar نوشته شده توسط:  امکانش هست از دیدگاه یک آقا متوجه بشیم چرا فکر می کنید آسیب میزنه؟ من در وهله اول چیزی که به ذهنم میرسه اینکه دیگه آقا نمی تونند از پول به عنوان اهرم به جهت ایجاد احترام، محدودیت، اقتدار و... استفاده کنند.(غلیظش میشه همون تنبیه در هر زمان دلخواه) چون شما مشکلتون کم گذاشتنِ مثلا زمانی، ناشی از اشتغال هم نیست. دقیقا به "استقلال" مالی اشاره کردید. استقلالی مالی ایی که می تونه با ارث و یا کمک پدر و مادرِ خانم بهشون ایجاد بشه، نه فقط با سرکار.
زندگی مشترک رو مثل جنگ نبینید که کسی بخواد از چیزی به عنوان اهرم فشار استفاده کنه. عبارت «اهرم فشار» تو سیاست استفاده میشه نه تو زندگی مشترک.
یکی از دلایلش اینه که نقش مرد رو تو زندگی مشترک کمرنگ می کنه. انقدر کمرنگ که تعادلش به هم میخوره.

پ.ن: اینجا تاپیک ازدواج نیست. من هم از یه مدت قبل دیگه تو تاپیک ازدواج پستی نمیذارم. شاید برای دونستن جواب سوالتون بهتره به نزدیکانتون مراجعه کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۸۷۵
۰۳ شهریور ۱۳۹۵, ۱۲:۲۶ ق.ظ
اینجا کسی گوشی Xiaomi نداره ؟

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۱۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۲ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۳۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۸۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۵ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۱۸ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۵ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۴ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close