زمان کنونی: ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۰۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۸۴۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۶:۴۱ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۸ ق.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  دوستان ی راهنمایی میخوام
من یک سیستمی دارم روی virtualBox نصب میکنم بعد خطای کمبود فضا میده!
الان یعنی باید حافظه ی مجازی ایجاد شده روی ماشین مجازی رو زیاد کنم یا جایی که خودvirtualرو نصب کردم با کمبود فضا مواجه شده؟

احتمال بسیار مشکل از کمبود ظرفیت خود هارد اصلی سیستموتون باشه چون ماشین مجازی در نهایت یک فایل است مثل سایر فایل های دیگه !
و در نظر داشته باشید که موقع نصب هر ماشین مجازی خود برنامه مجازی ساز مقدار رم و حافظه مورد نیاز را پیشنهاد می دهد !
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۸۴۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۶ ب.ظ
خیلی وقتا باید سکوت کرد و ادامه داد ....
 سپاس‌گزاری شده توسط: SepidehP
ارسال: #۳۱۸۴۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۰۹ ب.ظ
میدونی نصف بیشتر دلخوریات از آدما برمیگرده به خودت ؟ اشکال کار درست از جایی شروع میشه که توو یه رابطه طرف مقابلتو شبیه خمیر بازی میبینی و میخوای اونو به شکلی در بیاری که دوست داری ... شکل دادن یه خمیر لذت بخشه اما شکل دادن به یه آدم ، غیر ممکن ... فرسوده ات میکنه و البته اون آدم رو هم ... اینو یاد بگیر هر آدمی شکل خودشه ... برچسب بد و خوب نزن رو آدما ... اگر میتونی به همون شکل دوستش داشته باش اگر نمیتونی بی دلخوری ، بی قضاوت بزارش کنار ...
آدما مشابه خودشون رو پیدا میکنن ... شاید آدمی که الان کنارته و همیشه ازش دلخوری مشابهت نیست ... به جای تغییر دادنش رهاش کن ... یا اگه کنارش میمونی به همون شکلی که هست دوستش داشته باش ... ساده بگم دوست داشتن به حرف راحته ولی در عمل سخت ... دوست داشتن گاهی کنار یار بودنه ، گاهی ازش دور بودن و به یادش بودن ... دوست داشتن یعنی پذیرفتن خمیر مایه وجودی یه آدم بدون دست بردن به اصلش ... نگاهتو به دوست داشتن عوض کن

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
ارسال: #۳۱۸۴۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۱۱ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۱:۴۰ ب.ظ)nlp@2015 نوشته شده توسط:  دقیقا! هرچی میخوای به حرفای بقیه بی تفاوت باشی و زندگیتو کنی باز اذیتت میکنن. هرکی دوس داره یجور زندگی کنه یکی دوس داره زودتر ازدواج کنه، بچه داشته باشه، خونه داری کنه و یکی دیگه خرجشو بده و منم به سلیقه اونا احترام میذارم. قرار نیس همه یه چیزو بخوان. ولی بضیا یجوری رفتار میکنن انگار دختر هرچقدم درس بخونه اینا اصن مهم نیس، باز اگه ازدواج نکرده باشه کمبود داره. مهمترین فایده رفتن ازینجا اینه ک آدم از دست این حرفا و فکرا راحت میشه
من بدم میاد که بعضیا فکر میکنن دختر هم باااید بره سرکار
مثلا میگید دوساله درسم تموم شده.اینو هنوز نگفتید میگن کار کار
چرا نرفتی سرکار؟
انگار آدم ایرادی چیزی داشته
خب چی بگم ؟بگم کار نیست؟کارخوب نیست؟
اصلا کی گفته خانم ها باید کارکنند .

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۳۱۸۵۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۱۷ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۲:۳۲ ب.ظ)RASPINA نوشته شده توسط:  من بدم میاد که بعضیا فکر میکنن دختر هم باااید بره سرکار
مثلا میگید دوساله درسم تموم شده.اینو هنوز نگفتید میگن کار کار
چرا نرفتی سرکار؟
انگار آدم ایرادی چیزی داشته
خب چی بگم ؟بگم کار نیست؟کارخوب نیست؟
اصلا کی گفته خانم ها باید کارکنند .
دختر باید کار کنه. این رو از همه خانم های هم نسل خودمون که سه چهار سال از ازدواجشون گذشته می تونید بپرسید .
تمام دوستان من بعد از ازدواج برای کار کردن مصر تر شدن. چون برای هم نسلی های ما شاید وابسته بودن خیلی سخت و غیر قابل تحمل باشه.
همین امروز شاهد دعوای زن و شوهری بودم که دقیقا اختلافشون سر مساله سر کار رفتن خانم بود. اونقدری این مساله براشون بغرنج شده که دارن به طلاق فکر میکنن.
به هر سختی شده قبل از ازدواج کار ثابت پیدا کنید.
امام على علیه السلام :هرکس بر رنج کسب وکار صبر نکند ، باید رنج ندارى را تحمّل کند .

امام حسن عسکری (ع) : جدال مکن تا احترامت برود و شوخی مکن تا بر تو گستاخ شوند.
 سپاس‌گزاری شده توسط: clint , RASPINA
ارسال: #۳۱۸۵۱
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۷:۳۹ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۷:۱۷ ب.ظ)targol نوشته شده توسط:  دختر باید کار کنه. این رو از همه خانم های هم نسل خودمون که سه چهار سال از ازدواجشون گذشته می تونید بپرسید .
تمام دوستان من بعد از ازدواج برای کار کردن مصر تر شدن. چون برای هم نسلی های ما شاید وابسته بودن خیلی سخت و غیر قابل تحمل باشه.
همین امروز شاهد دعوای زن و شوهری بودم که دقیقا اختلافشون سر مساله سر کار رفتن خانم بود. اونقدری این مساله براشون بغرنج شده که دارن به طلاق فکر میکنن.
به هر سختی شده قبل از ازدواج کار ثابت پیدا کنید.
امام على علیه السلام :هرکس بر رنج کسب وکار صبر نکند ، باید رنج ندارى را تحمّل کند .
شما که یه این قسمتو گفتید، تقسیم کار پیامبر در مورد کار حضرت علی و فاطمه رو هم بگید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۵۲
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۸:۴۹ ب.ظ
پیش‌گوئی شاه نعمت‌الله ولی، واقعیه آیا؟
ارسال: #۳۱۸۵۳
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۱۴ ب.ظ
خوب بود اگه میتونستم کار تیمی انجام بدم، البته زیر نظر کسی که بدونه کار تیمی چیه. و همینطور خوب بود اگه تو یه محیط واقعا حرفه ای (هم از لحاظ فنی و هم اخلاق حرفه ای) کار می کردم. و چه بهتر که مسیر شغلی مشخصی داشتم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , sss , Nesyan , stateless , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۵۴
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۳ شهریور ۱۳۹۵ ۱۲:۱۴ ق.ظ، توسط Milestone.)
کارآفرینی تو سطح شهرستان‌ها یه سری مشکلاتی داره، از جمله اینکه ممکنه بعد از مدتی آدم از کار تخصصی خودش به سمت کارهای عمومی‌تر گرایش پیدا کنه، چرا که بیشتر از تخصص فنی، چیزی به اسم "بازاریابی" بولد می‌شه! همین قضیه باعث می‌شه دست‌ها زیادتر بشن و این وسط کلی آدم غیرمتخصص و بی‌سواد هم وارد ماجرا می‌شن و قیمت‌شکنی می‌کنند. یه مشکل دیگه هم اینه که در یک سطح عمومی که کارآفرینی انجام می‌شه، آدم هم باید مشاوره بده! هم مذاکره کنه! هم فاکتور صادر کنه! هم چک نقد کنه! هم کد بزنه! هم آموزش بده! هم پشتیبانی کنه و کلی مسائلی که که اصلا به تخصصش مربوط نیست! با تمام این مسائل من نظرم اینه که این نوع کار خصوصا در سطح شهرستان با این میانگین‌های افتضاح پرداختی حقوق، باز بهترین گزینه ممکن هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim , afrooz-OMD , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۵۵
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۴۳ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب بود اگه میتونستم کار تیمی انجام بدم، البته زیر نظر کسی که بدونه کار تیمی چیه. و همینطور خوب بود اگه تو یه محیط واقعا حرفه ای (هم از لحاظ فنی و هم اخلاق حرفه ای) کار می کردم. و چه بهتر که مسیر شغلی مشخصی داشتم.

تو این یک ماه گذشته فراز نشیب خیلی داشتیم. تجربه جدید و جالبی بود. ولی خب به هیچ وجه ایده آل نبود. یعنی ایده آل که هیچی من اصلا از روال کار راضی نبودم. تازه کلی هم ضرر کردم تا الان کلی پول صبحونه و چیپس و دلستر دادم Dodgy
گاهی اوقات افراد واقعا از نظر دانش فنی خیلی قوی هستن ولی متاسفانه همون اخلاق حرفه ای رو ندارن. به نظرم اکثر استارت آپ ها که به فرجام نمیرسه یا نیمه کاره رها میشه دلیلش همین نداشتن اخلاق حرفه ای هست.
نمیدونم شاید چون تو کار خودشون وارد هستن دچار یه جور غرور میشن و با شرایط، اضطرارها و زمانبندی که براشون تعیین میشه کنار نمیان. شرکتی هم در کار نیست و طبیعتا رییس بازی ها مرسوم و به قولی اعمال قدرت هم وجود نداره.
برای اینکه یه کار گروهی به فرجام برسه باید فرد از کمی خودش گذشت داشته باشه، برای اینکه گروه به منافعش برسه. که قطعا با برآورده شدن منافع گروه منافع اون شخص هم تامین میشه. قطعا براش منفعت یا جذابیتی داشته که وارد گروه شده دیگه.
بزرگترین مشکلی که من درگیرش شدم همینه.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , SepidehP
ارسال: #۳۱۸۵۶
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۰۹:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۵ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  برای اینکه یه کار گروهی به فرجام برسه باید فرد از کمی خودش گذشت داشته باشه، برای اینکه گروه به منافعش برسه. که قطعا با برآورده شدن منافع گروه منافع اون شخص هم تامین میشه. قطعا براش منفعت یا جذابیتی داشته که وارد گروه شده دیگه.
این بحث ظریفیه. یا سیستم استارت آپیه با تمام مزایا و معایبش یا سیستم کارمندیه بازم با تمام مزایا و معایبش. نمیشه وقت عقب افتادن پروژه توقع داشته باشن که زیردستشون استارت آپی عمل کنه و تا دیروقت کار کنه اما وقت مرخصی دادن مقید به همون ۲.۵ روز مرخصی در ماه باشن.

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۴۳ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  گاهی اوقات افراد واقعا از نظر دانش فنی خیلی قوی هستن ولی متاسفانه همون اخلاق حرفه ای رو ندارن. به نظرم اکثر استارت آپ ها که به فرجام نمیرسه یا نیمه کاره رها میشه دلیلش همین نداشتن اخلاق حرفه ای هست.
نمیدونم شاید چون تو کار خودشون وارد هستن دچار یه جور غرور میشن و با شرایط، اضطرارها و زمانبندی که براشون تعیین میشه کنار نمیان. شرکتی هم در کار نیست و طبیعتا رییس بازی ها مرسوم و به قولی اعمال قدرت هم وجود نداره.
...
بزرگترین مشکلی که من درگیرش شدم همینه.
مشکل شما تیم سازی (یعنی انتخاب افراد درست برای تیم) و بعدش مدیریت تیم بوده؟

ارسال: #۳۱۸۵۷
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۲ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ....
این بحث ظریفیه. یا سیستم استارت آپیه با تمام مزایا و معایبش یا سیستم کارمندیه بازم با تمام مزایا و معایبش. نمیشه وقت عقب افتادن پروژه توقع داشته باشن که زیردستشون استارت آپی عمل کنه و تا دیروقت کار کنه اما وقت مرخصی دادن مقید به همون ۲.۵ روز مرخصی در ماه باشن.
درسته من هم قبول دارم این بحث سیستم کارمندی رو. ولی سیستم استارت آپی ما کلا محدودیت های خیلی کمی داشت. ما فقط باید میتونستیم یه دمو اولیه رو واسه یکی از دانشگاه ها که یه مسابقه برگزار کرده بود میفرستادیم تا درصورت تایید، برای ادامه کار اونها از ما حمایت مالی میکردن.

(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۰۹:۵۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  ....
مشکل شما تیم سازی (یعنی انتخاب افراد درست برای تیم) و بعدش مدیریت تیم بوده؟

بله دقیقا مشکل همین مدیریت تیم هست. حقیقتش ما (اعضای تیم) خیلی وقته همو میشناسیم و باهم جفت و جور هستیم. شاید همین صمیمی بودن باعث شد که نتونیم خوب قضیه رو مدیریت کنیم. اولش خیلی اشتیاق نشون دادن. ولی هرچی گذشت سرد شدن.

ارسال: #۳۱۸۵۸
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۱۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  بله دقیقا مشکل همین مدیریت تیم هست. حقیقتش ما (اعضای تیم) خیلی وقته همو میشناسیم و باهم جفت و جور هستیم. شاید همین صمیمی بودن باعث شد که نتونیم خوب قضیه رو مدیریت کنیم. اولش خیلی اشتیاق نشون دادن. ولی هرچی گذشت سرد شدن.
چرا سرد شدن؟

خیلی خوب بود:

سپاس‌گزاری شده توسط: stateless
ارسال: #۳۱۸۵۹
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۲ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  چرا سرد شدن؟

چه میدونم والا ... هر کدوم به یه دلیلی تریپ دپ برداشته Undecided . فکر میکنم انگیزه شون رو از دست دادن. اون حس و حال اوایل رو ندارن. حس منم میپرونن. بعد ۲-۳ ساعت کار کردن میریم میشینیم پا فیفا Big Grin
من حدس میزدم یه همچین مشکلی پیش بیاد. برای همین هم دوست داشتم تمام سعی خودمون رو بکنیم که یه دموی خوب برای همون مسابقه بفرستیم که حداقل از نظر حمایت مالی یه انگیزه بشه برای هممون.

ارسال: #۳۱۸۶۰
۰۲ شهریور ۱۳۹۵, ۱۰:۳۶ ب.ظ
(۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۳۲ ب.ظ)Skyrim نوشته شده توسط:  چه میدونم والا ... هر کدوم به یه دلیلی تریپ دپ برداشته Undecided . فکر میکنم انگیزه شون رو از دست دادن. اون حس و حال اوایل رو ندارن. حس منم میپرونن. بعد ۲-۳ ساعت کار کردن میریم میشینیم پا فیفا Big Grin
من حدس میزدم یه همچین مشکلی پیش بیاد. برای همین هم دوست داشتم تمام سعی خودمون رو بکنیم که یه دموی خوب برای همون مسابقه بفرستیم که حداقل از نظر حمایت مالی یه انگیزه بشه برای هممون.
از pomodoro استفاده کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۷۵۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۳۶ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۴۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۱ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۱۶ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۵۶ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close