زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۴۰ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۳۱۲۱۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۱۵ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
کامنتی که بهنام گذاشت و من صبحی خوندمش چندتا اشتباه کوچیک از نظر من داشت اما به خاطر اینکه بطن حرفش که "ارجاع به قانون " بود یکی از عقاید راسخ خودم هست از بیانشون صرف نظر کردم , تا بحث بیخودی کش نیاد !
اما شما که دوباره اومدی کامنت گذاشتی , راستش از صرف نظر خودم پشیمون شدم!
ایرادایی که داشت اینا بود :
اول اینکه مثال هایی که بهنام زد کاملاً اشتباه بود و ربط چندانی با بحث من نداشت ! سگ و موسیقی و این حرفا منظورمه !
بهنام جان , کسی که سگ با خودش میاره بیرون فارغ از اینکه کارش درست هست یا غلط , اگه بری ازش سوال کنی لااقل یه استدلال درپیتی واست میاره ! که مثلاً سگ حیوون وفاداریه ! پس یه ذره منطق پشت کارش هست تا آدم به این دل خوش کنه که از باب سلیقه و اعتقاد شخصی خودش این کا رو کرده !
اما این آقا (زبونم نمیچرخه که بگم آقا ! ) که مورد بحث ما هست به ضرس قاطع هیچ منطقی وهیچ سلیقه ای پشت کارش نیست الا دهن کجی به عرف جامعه ! که ریشه اش و انگیزش رو خبر ندارم
یا با حکومت غالب مشکل دارن
یا با عرف جامعه
یا با دین
یا با تمدن
یا با مردم ....
نمی دونم
فقط میدونم که با بی احترامی به اجتماعی که من و شما هم درش سهیم هستیم میخوان انتقامشون رو بگیرن ! که بیجا می کنن !
مطمئن باش اگه عرف جامعه پاشنه بلند می پوشیدن این جناب واسه اینکه برای اجتماع شاخ و شونه بکشه با کفش ملی میومد بیرون !

اما اشتباه مهمتری که بهنام جان واسه ما تراشیده
اینه که یه جوری از قانون حرف زده که انگار من این بابا رو وسط اون فروشگاه گرفتم به باد کتک و حد رو برش جاری کردم !
نه عزیز من ! من همچین آدمی نیستم ! والا آی اَم نات پانیشر !
من اگه تو خیابون با همین آقایی که پاشنه بلند پوشیده روبه رو بشم , خیلی راحت از کنارش می گذرم و اعتنایی نمی کنم !
چون به من هیچ ربطی نداره مجازات و سرزنشش ! ارشاد و منکرات هم نیستم که کسی رو امر به معروف کنم !
اما در فضای مجازی و به طور غیر مستقیم حق دارم که به کنش های اجتماع واکنش نشون بدم و از هنجار های جامعه به سهم خودم حراست کنم . و با این کار اعتراض خودم رو نشون بدم . اونم درست در مملکتی که مردمش همیشه سکوت رو علامت رضا تعبیر میکنن ! پس با سکوتم به ریختن قبح این ناهنجاری ها کمک نخواهم کرد ! و شما انگار کلاً تعریف "هنجار" رو از یاد بردی فدات شم !
اگه اینطور باشه که شما می گید باید تمام صفحات جنایی و .. از جراید حذف کنن چون که قانون هست و به بقیه ملت مربوط نیست که تو اجتماع چی میگذره !
پس قانون کارش مجازات و تعریف حدود هست نه نقادی اجتماع !
من هم نقد کردم و نه مجازات !

ما که از حرفای شما قانع نشدیم , وشما هم همینطور !
پس مار راه خودمون رو میریم , شما هم راه خودت رو .

ما سکوت نخواهیم کرد
اگر اشتباه نکنم از فرمایشات حضرت رسول هست که می فرمایند :
سکوتی که خالی از اندیشه باشد خطاست .

یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۳۱۲۱۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۴ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۶ ق.ظ، توسط Behnam‌.)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ما که از حرفای شما قانع نشدیم , وشما هم همینطور !
ما سکوت نخواهیم کرد
همان طور که حدس زدید قطعاً از حرف‌های شما قانع نشدم چون اونجوری که خودتون دوست داشتید از پست من برداشت کردید تا بهانه‌ای بشه بلکه ده بیست خط بی‌ربط در جواب پست من جور کرده باشید.
منم همین عقیده رو دارم که هر کدوم راه خودمون رو بریم فقط بی‌زحمت از حضرت رسول مایه نذارید و حدیث رو هم تفسیر به رأی نکنید لطفاً.
شما نقد نمی‌کنید، توهین و مسخره می‌کنید. همین الان هم در این پست گفتید که "زبونم نمی‌چرخه بگم آقا" و میدونیم معنی این حرف یعنی چی. نه اولین مرحله و نه آخرین مرحله از امر به معروف یا نهی از منکر این نیست که عکس کسی رو دست به دست کنید و آبروش رو ببرید؛ شاید اون شخص اولین و آخرین اشتباه عمرش بوده. شما که حرف‌شنوی خوبی از حضرت رسول دارید یه سرچ بزنید ببینید چند تا آیه و حدیث در مذمت عیب‌جویی و تأکید بر عیب‌پوشی اومده. همه‌ی ما در عمرمون گناهانی کردیم که فقط در لحظه‌ی آخر برملاء نشده و مدل کفش این آدم در مقابلش صفر هست. یک لحظه فکر کنید عکس همون گناه شما در مانشت اگر دست به دست می‌شد.
اگر باز اصرار به درستی کارتون دارید، می‌تونیم نظر یک جامعه‌شناس و نظر یک مرجع تقلید رو بپرسیم تا ببینیم کار شما چقدر از نظر علمی و دینی، صحیح و سازنده هست.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , codin , sss , Pure Liveliness
ارسال: #۳۱۲۱۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۶ ب.ظ)hamideh1371 نوشته شده توسط:  دلم یک دوست می‌خواهد
که اوقاتی که دلتنگم
بگوید خانه را ول کن
بگو من کِی کجا باشم؟
من در حسرت همچین دوستایی هستم
به ظاهر دوست زیادد دارم ولی فقط اسمش یدک میکشن
یکی از صمیمی ترین و بهترین دوستان چن وقتیه کارش نمک پاشیدن رو زخم منه

باز میشه این در..صبح میشه این شب..صبر داشته باش
ارسال: #۳۱۲۱۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۰۶ ق.ظ
در هیاهوی زندگی دانستم
.
.
.
.
.
که بحث کردن تو مانشت هیچ فایده ای نداره!
الکی خودتون رو خسته نکنید Big Grin Tongue

آرزوی دل من، حل هر مشکل من
ای همه حاصل من، دورم از خویش مکن
 سپاس‌گزاری شده توسط: ezra
ارسال: #۳۱۲۲۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۵ ق.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۰۶ ق.ظ)phd-stu نوشته شده توسط:  در هیاهوی زندگی دانستم
.
.
.
.
.
که بحث کردن تو مانشت هیچ فایده ای نداره!
الکی خودتون رو خسته نکنید Big Grin Tongue

بستگی داره فایده رو به چی ببینید. اگر منظور از فایده این باشه که راه تو غلطه، راه من درسته، باید همین الان با یه پست من، از از راهت دست بشویی و به راه من ایمان بیاری. بله فایده ایی نداره!
اما از زوایای دیگه خیلی فایده داره. ساده ترینش اینه که، چه جالب همچین دیدی هم وجود داره. یا چه بد همچین دیدی هم وجود داره باید خودمو برای مواجهه باش توی دنیای واقعی آماده کنم.
جمله هر کسی برای یک لحظه هم ما رو به فکر فرو ببره خودش یه فایده است. حتی اگر قبولش نکنیم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss
ارسال: #۳۱۲۲۱
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۷ ب.ظ، توسط aamitis.)
.....

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
ارسال: #۳۱۲۲۲
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ
(۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۲۳ ب.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  سخنی از ناپلئون :

هرگز اشتباه نکن ....
اگر اشتباه کردی ... تکرار نکن
اگر تکرار کردی ... اعتراف نکن
اگر اعتراف کردی ... التماس نکن
اگر التماس کردی ... دیگر زندگی نکن

من که مطمئن نیستم کی این حرفو زده ولی قطعا اگه به اشتباهت اعتراف نکنی هیچ موقع درس نمیگیری...

هی ایـــــــــــــــــــــــــــــــــزد...
Angel
 سپاس‌گزاری شده توسط: afrooz-OMD
ارسال: #۳۱۲۲۳
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۲۰ ق.ظ
دوستان ممنون میشم اینجا نظراتتون رو بگین
ببخشید اینجا گفتم اخه عجله دارم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

멈추지 말고

My Dream is to fly
ارسال: #۳۱۲۲۴
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۵۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۵ ب.ظ، توسط ezra.)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۴ ق.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۱۵ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  ما که از حرفای شما قانع نشدیم , وشما هم همینطور !
ما سکوت نخواهیم کرد
همان طور که حدس زدید قطعاً از حرف‌های شما قانع نشدم چون اونجوری که خودتون دوست داشتید از پست من برداشت کردید تا بهانه‌ای بشه بلکه ده بیست خط بی‌ربط در جواب پست من جور کرده باشید.
منم همین عقیده رو دارم که هر کدوم راه خودمون رو بریم فقط بی‌زحمت از حضرت رسول مایه نذارید و حدیث رو هم تفسیر به رأی نکنید لطفاً.
شما نقد نمی‌کنید، توهین و مسخره می‌کنید. همین الان هم در این پست گفتید که "زبونم نمی‌چرخه بگم آقا" و میدونیم معنی این حرف یعنی چی. نه اولین مرحله و نه آخرین مرحله از امر به معروف یا نهی از منکر این نیست که عکس کسی رو دست به دست کنید و آبروش رو ببرید؛ شاید اون شخص اولین و آخرین اشتباه عمرش بوده. شما که حرف‌شنوی خوبی از حضرت رسول دارید یه سرچ بزنید ببینید چند تا آیه و حدیث در مذمت عیب‌جویی و تأکید بر عیب‌پوشی اومده. همه‌ی ما در عمرمون گناهانی کردیم که فقط در لحظه‌ی آخر برملاء نشده و مدل کفش این آدم در مقابلش صفر هست. یک لحظه فکر کنید عکس همون گناه شما در مانشت اگر دست به دست می‌شد.
اگر باز اصرار به درستی کارتون دارید، می‌تونیم نظر یک جامعه‌شناس و نظر یک مرجع تقلید رو بپرسیم تا ببینیم کار شما چقدر از نظر علمی و دینی، صحیح و سازنده هست.

ای بابا داداش بیخیال
ما هرچی میگیم شما باز میری سر خونه اولت
ما هی میگیم نره , شما هی میگی بدوش !
آبروریزی چیه ؟ تجسس کدومه ؟ تفسیر به رأی یعنی چی ؟ جمله به این صراحت اصلاً تفسیر پذیر نیست , چه برسه به تفسیر به رای !
فقط میخوای برچسب به ما بزنی !
ته ته حرفات اینه که ما یه متحجر مربوط به عصر paleozoic هستیم ! یا از این جماعت الافی که به سفارت خونه ها شبیخون میزنن !

ما سعی کردیم که یه جوری بفهمونیم
انتشار عکس مثلاً یه دختر بد حجاب , با انتشار عکس یه پسری که پاشنه بلند پوشیده , یکی نیست و فرق می کنه !
و فکر نکنم درک حرفم خیلی سخت باشه!
اما شما هی داری فید بک میزنی به حرفای قبلیت !
هی داری گارد میگیری !

مهم برای من این بود که جلوی این کارا سکوت نکنم و اعتراض خودم رو نشون بدم
و برای شما هم مهم این بود که جلوی کار من گارد بگیرید و به من اعتراض کنید
حالا که هر دو طرف به اهدافمون رسیدیم اگر صلاح میدونید این پرونده ی جنایی (!) رو دیگه مختومه اعلام کنیم !

ارسال: #۳۱۲۲۵
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۳۷ ب.ظ
(۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  این آگهی یه کم متفاوت‌تر از بقیه آگهی‌های شرکت‌های داخلیه! Dodgy
هم در مورد کمیت تخصص‌های درخواستی و ردیف نکردن کلی زبان و تکنولوژی (استفاده از "یا" به جای "و") و هم شرایط کاریش؛

------------------------------------------------------------

شرکت فن آوا ماهواره (سهامی عام) از سال ۱۳۸۳ در زمینه ارایه سرویس اینترنت ماهواره‌ای فعالیت خودش رو شروع کرده. ما در حال گسترش تیم توسعه نرم‌افزار هستیم و به همین جهت به دنبال همکارهای شاد و باهوش در یکی از حوزه های کاری زیر می‌گردیم:

۱/ PHP در قالب فریمورک Laravel یا هر فریمورک به درد بخور دیگه.
۲/ طراح رابط کاربری مسلط به HTML & CSS با توانایی کار با Backbone.js یا AngularJS یا jquery
۳/ Node.js و Python در قالب یکی از فریمورک‌های تحت وب خودشون.

* شرایط کاری:
مکان شرکت میدان آرژانتین هست.
فشار کاری و استرس به هیچ وجه نداریم.
بیمه تکمیلی داریم.
حقوق در مقیاس رقابتی با دیگر شرکت‌ها است.
هر هفته استخر، فوتسال و هر روز بعد از ظهر تنیس داریم.
کسانی که ساکن تهران نیستند هم می‌تونند اپلای کنند (دور کاری یا فراهم کردن شرایط اسکان در تهران).

مشخصات، شرایط و مهارت خودتون رو به Jobs@Fanavasat.com ارسال کنید تا باهاتون تماس بگیریم و برای مصاحبه و آشنایی بیشتر هماهنگ کنیم.

------------------------------------------------------------

پشتیبان نیاز ندارید؟
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۱۲۲۶
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۴ ب.ظ
چرا این تلگرام مثل آب هک میشه ؟؟Sad
آخه اینم شد برنامه HuhHuh

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۱۲۲۷
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۸ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  چرا این تلگرام مثل آب هک میشه ؟؟

میشه منظورتون رو از هک توضیح بدین؟؟؟
آیا نصب تلگرام روی یک دیواس دیگه رو هک تلقی می کنید؟؟

Angel
ارسال: #۳۱۲۲۸
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۸ ب.ظ)explorer نوشته شده توسط:  
(06 مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۴ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  چرا این تلگرام مثل آب هک میشه ؟؟

میشه منظورتون رو از هک توضیح بدین؟؟؟
آیا نصب تلگرام روی یک دیواس دیگه رو هک تلقی می کنید؟؟

نه عزیز اینکه ساده هست اینکه با تلگرام میشه کل اطلاعات تارگت رو با تلگرام دانلود کرد منظورم هستConfused

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...
ارسال: #۳۱۲۲۹
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۰ ب.ظ، توسط explorer.)
(۰۶ مرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ب.ظ)s90211006 نوشته شده توسط:  نه عزیز اینکه ساده هست اینکه با تلگرام میشه کل اطلاعات تارگت رو با تلگرام دانلود کرد منظورم هست

خو جالبه
کامل تر بگین تا بقیه هم مطلع شن و مراقب باشن
شما خودتون دیدید که کسی این کارو بکنه؟

Angel
ارسال: #۳۱۲۳۰
۰۶ مرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۶ ب.ظ
خو جالبه
کامل تر بگین تا بقیه هم مطلع شن و مراقب باشن
شما خودتون دیدید که کسی این کارو بکنه؟
[/quote]

فقط میتونم بگم حواستون به تلگرام و واتس باشه که راحت هک میشه و باهاش میشه کل اطلاعات گوشی رو دانلود کرد Confused
اره دیدم Cool
اگه میخواهید تا بگم یه کوچولو هک تون کنن Big Grin
پ.ن : حواس تون باشه دوستان عزیز Shy

ببخش باران ....

تو می باری و ما

هی شسته نمی شویم ...

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۳۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۱۹,۹۴۷ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۷ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۷۸۳ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۱ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۲۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۲۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۰ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close