زمان کنونی: ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۱:۱۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۳۵۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ق.ظ
دعای روز نهم ماه مبارک رمضان :

بسم الله الرحمن الرحیم
اللَّهُمَّ اجْعَلْ لِی فِیهِ نَصِیبا مِنْ رَحْمَتِکَ الْوَاسِعَةِ وَ اهْدِنِی فِیهِ لِبَرَاهِینِکَ السَّاطِعَةِ وَ خُذْ بِنَاصِیَتِی إِلَى مَرْضَاتِکَ الْجَامِعَةِ بِمَحَبَّتِکَ یَا أَمَلَ الْمُشْتَاقِینَ

خدایا براى من در این ماه بهره اى از رحمت گسترده ات قرار ده، و به جانب دلایل درخشانت راهنمایى کن، و به سوى خشنودى فراگیرت متوجه کن، به مهرت اى آرزوى مشتاقان.
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: salam az ma , samaneh@90 , RASPINA , alirezaei
ارسال: #۲۹۳۵۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۴:۱۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۴:۳۲ ق.ظ، توسط blackhalo1989.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۴۸ ق.ظ)codin نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  طرف یه وبلاگ داره یه کامنت انتقادی ازش گذاشتم حتی کامنت رو تایید هم نکرد!
هنوز خیلی ها درک نکردن که وقتی کسی ازشون انتقاد می کنه یعنی داره زمان و انرژیشو به اونها هدیه می کنه. اون فرد میتونست انتقاد نکنه و راحت به زندگیش ادامه بده بدون اینکه ایرادات بقیه براش مهم باشن اما از وقت خودش زده تا به اونا انتقاد کنه.
هنوز خیلی ها نفهمیدن انتقاد یه هدیه است.
البته خب طرف انتقادتونو دیده و هدیتونو دریافت کرده و چه بسا براش مفید بوده. منتشرش میکرد و همه میدیدن چه سودی بهش میرسید؟ با این فرض که هدف شما صرفا آگاهی طرف بوده قطعا.
من توقع جواب داشتم. میخواستم بدونم آیا چیزی که تو نظرمه درسته یا دلیلی برای رفتاری که از دید من غلطه وجود داره. وقتی کامنت میذارم یعنی برای دیدن همه و جواب از طرف مدیر و بقیه. اگه میخواستم خصوصی بگم به مدیر سایت میل میزدم. به همه این دلایل اضافه کنید که چند روز بعد به مدیر سایت میل زدم که کامنت من کجا رفته که تا الان حتی جواب اون ایمیل رو هم نداده.

با این حال بازم امیدوارم من زود قضاوت کرده باشم.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۲۹۳۵۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۸:۵۹ ق.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۱:۳۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  یه وقتایی آدم میاد یه حرفی رو بزنه میبینه حرفش ممکنه برنامه، امید و ... بعضیا رو به هم بریزه. ترجیح میده چیزی نگه بذاره تو دنیای خودشون بمونن حتی اگه احتمالا نتیجه خوبی در انتظارشون نباشه.

به شخصه کنجکاو شدم حرفها و نظراتتون رو بدونم. اکثرا افرادی که دارند بازی شطرنج یک نفر دیگه رو می بینن، با دید بازتری در مورد حرکات می تونن نظر بدن. به خصوص اگر خودشون شطرنج باز با تجربه تری باشن.

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۲۹۳۵۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۱:۳۳ ق.ظ
سلام
از بچه های ارشد ایا کسی توو زمینه trustکار کرده؟یا کسی رو بشناسه ک دراین زمینه کارکرده باشه؟؟؟

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۹۳۶۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۰۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۰۴ ب.ظ، توسط salam5.)
خدارو شکر رتبه ها اومد،کلی جوون از برزخ خلاص شدن

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۴۸ ق.ظ)ezra نوشته شده توسط:  بوفون

چه کاریزمایی داره این بوفون،نمیشه دوسش نداشت

"یارب نظر تو برنگردد"
ارسال: #۲۹۳۶۱
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۱۲:۴۱ ب.ظ
تیم فوتبال فقط ولز ....
ارسال: #۲۹۳۶۲
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۲۶ ب.ظ
از سر ظهر دارم پیام خصوصی و ایمیل جواب میدم. مچ دستم پوکید تند تند تایپ کردم.
ارسال: #۲۹۳۶۳
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۳۱ ب.ظ
کل دوره ارشد یعنی اینکه گیر یه استادی بیفتی ادم باشه باهات کار کنه هرچقدر هم ضعیف باشی پشتت باشه بکشت بالا.
متاسفانه خیلی ها ندانسته رکب می خورن
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann
ارسال: #۲۹۳۶۴
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  کل دوره ارشد یعنی اینکه گیر یه استادی بیفتی ادم باشه باهات کار کنه هرچقدر هم ضعیف باشی پشتت باشه بکشت بالا.

الآن من به عنوان درس اختیاری دوره کارشناسی یکی از دروس ارشد رو برداشتم , روال کلاس هم اینظوره که :
۱ - استاد توقعی به جز اینکه درسی که دیکته میکنه رو دانشجو بشینه بخونه نداره و درس میده و درس میده و درس
۲ - دانشجو هم راه اول ابتدایی تا پایان کارشناسیش رو ادامه میده و جزوه مینویسه و جزوه میخونه و امتحان میده و اگه قبول شه یه بای بای با درس میکنه .
اینطور میشه که دانشجو میبینه ارشدش رو گرفته ولی براش کار نیست . غرغرش هم به خدا میکنه که چرا من تلاش کردم و نشد !
برادر من خواهر من تلاش میکنی توی راه درست و حساب شده تلاش کن.

پ.ن ۱: حالا من توی دانشگاه سراسری یه استان نسبتا بزرگ درس میخونم و وضع اینه
پ.ن ۲: من خودم به شخصه تصمیم دارم یا بعد دوره کارشناسی ادامه تحصیل ندم یا توی ی دانشگاه تراز اول که توی فیلد مورد علاقه من شناخته شده است ادامه بدم ( البته تا الآن Big Grin )

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: ele
ارسال: #۲۹۳۶۵
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۶ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۳۱ ب.ظ)خانه سبز نوشته شده توسط:  کل دوره ارشد یعنی اینکه گیر یه استادی بیفتی ادم باشه باهات کار کنه هرچقدر هم ضعیف باشی پشتت باشه بکشت بالا.

Big GrinBig Grin

استادت که بد نیست فقط برات وقت نمیزاره Big Grin . تا جایی که دیدم تهش حداقل خوب نمره میگیره برای دانشجوهاش. اگه استادت مثل همونی باشه که نمیخوام اسم بیارم چی؟ یا همون استاد دیگه ای که تو خوشت نمیاد. Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: خانه سبز , crevice
ارسال: #۲۹۳۶۶
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۸ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگه استادت مثل همونی باشه که نمیخوام اسم بیارم چی؟ یا همون استاد دیگه ای که تو خوشت نمیاد. Big Grin
همونی که همه از درساش فراری ن استاد من بود UndecidedBig Grin
ارسال: #۲۹۳۶۷
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۷ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  طرف یه وبلاگ داره یه کامنت انتقادی ازش گذاشتم حتی کامنت رو تایید هم نکرد!
هنوز خیلی ها درک نکردن که وقتی کسی ازشون انتقاد می کنه یعنی داره زمان و انرژیشو به اونها هدیه می کنه. اون فرد میتونست انتقاد نکنه و راحت به زندگیش ادامه بده بدون اینکه ایرادات بقیه براش مهم باشن اما از وقت خودش زده تا به اونا انتقاد کنه.
هنوز خیلی ها نفهمیدن انتقاد یه هدیه است.

دوست عزیز شما که با تجربه هستی. رفتار افرادی که به قول خودت غیر حرفه ای عمل میکنن که نباید اینقدر برات مهم باشه. شما نهایتا وظیفه اجتماعی/اخلاقیت این بود که بهش تذکر بدی. دیگه بقیه اش رو بیخیال باش.

شاید هم انتقاد مهلکی ازش کردی طرف هنگ کرده Big Grin

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: blackhalo1989 , ele
ارسال: #۲۹۳۶۸
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ
بچه ها یه سوال. اگه واسه دکتری، استادی بهمون زنگ بزنه و بگه که من اسم تورو به عنوان نفر اول رد کردم واسه دکتری و یکمی هم بپرسه که میای یا نه؛ ینی دگ تمومه؟!
ارسال: #۲۹۳۶۹
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۳ ب.ظ، توسط Masoud05.)
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۸ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  
(26 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۵ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  اگه استادت مثل همونی باشه که نمیخوام اسم بیارم چی؟ یا همون استاد دیگه ای که تو خوشت نمیاد. Big Grin
همونی که همه از درساش فراری ن استاد من بود UndecidedBig Grin

واقعا برات ناراحتم. استاده بنده خدا خیلی تلاش میکنه خوب درس بده اما نمیشه. نمره هم که نمیده. کار هم که از دانشجو میکشه. این هست که حسابی موقعیت ناراحت کننده ای داشتید Big Grin

البته بگم این فرد چندتا حرکت زد که واقعا برام جالب بود و بهش امیدوارم تر شدم Big GrinBig Grin

(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  بچه ها یه سوال. اگه واسه دکتری، استادی بهمون زنگ بزنه و بگه که من اسم تورو به عنوان نفر اول رد کردم واسه دکتری و یکمی هم بپرسه که میای یا نه؛ ینی دگ تمومه؟!

مبارکه آقا. معلومه که تمومه. تبریک. پس باز رفتی با همون استاد قبلی ت درس برداشتی. تز ارشدت چی بود؟

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: crevice
ارسال: #۲۹۳۷۰
۲۶ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۴۳ ب.ظ
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  این هست که حسابی موقعیت ناراحت کننده ای داشتید Big Grin
الان اینا رو که گفتی اشکام حلقه زد تو چشام واسه خودم Big Grin ولی خدایی از شخصیت و اصول اخلاقی اکادمیکشون خیلی خوشم میاد ( هر چند به ضررم بود و هیشکی یه نمره مفت مثل دکتر X و به خصوص دکتر Y Big Grin نداد بهم Undecided )
(۲۶ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  مبارکه آقا. معلومه که تمومه. تبریک. پس باز رفتی با همون استاد قبلی ت درس برداشتی. تز ارشدت چی بود؟
مرسی مسعود جان. ایشالا شیرینی دکتری خودتون Tongue
من تزم کلودی بود.
نه نه؛ دانشگاه بغلیه! Big Grin

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۶۳۷ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۲,۱۴۹ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۷۸ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۵,۶۷۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۰۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۷ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۵ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۵۴ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۸۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۷۸ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close