زمان کنونی: ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۶:۳۰ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۹۳۲۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۰۴ ب.ظ
سلام.
دوستان کسی آموزش نتورک پلاس فارسی ویدئویی سراغ نداره که بتونم دانلو کنم و خوب باشه؟

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۲۹۳۲۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۱:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۱۲ ب.ظ، توسط RangiRangi.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  آره من باورم میشه [تصویر:  biggrin.gif]
خدا رو شکر یه نفر باورش شد : )))))))
آخه به دوستام میگم میگن الکی میگی که رتبت رو نگی به ما : )))
+چقدر از فعل گفتن استفاده کردم :دی
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara**
ارسال: #۲۹۳۲۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۲:۱۴ ب.ظ، توسط kilookiloo.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۱:۰۴ ب.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  سلام.
دوستان کسی آموزش نتورک پلاس فارسی ویدئویی سراغ نداره که بتونم دانلو کنم و خوب باشه؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
موجوده ولی من خودم چند وقت پیش ی نگاهی بهش انداختم خوشم نیومد

امسال بدون مطالعه ( همچنین معدل پایین و اینکه ترم ۶ ام ) توی کنکور شرکت کردم رتبه ی نرم افزارم شد ۱۰۵۰ Smile یعنی میشه سال بعد با مطالعه رتبمو دو رقمی کنم ؟ AngelAngel

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۲۹۳۲۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۲:۴۹ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۰ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  الان یه مسئله جدید تو ذهنم شکل گرفته ... کاربر بلک طرفدار کدوم تیم تو یورو هست؟ قضیه مشکوکه ... به همه تیکه میندازه HuhHuh
سوال خوبیه Big Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۹۳۳۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۳ ب.ظ

رکوردهای الکیHuhHuh واقعا خوشحالی ایتالیایی ها و اینکه تو این جام به کجا میرسه چه ربطی به بازی های رو در روی ایتالیا-آلمان داره؟؟ اصن فرض کنیم ایتالیا تو مرحله گروهی حذف میشه، خوب ربطش چیه؟ شما ۱مزاحی فرمودید و گفتید: منتظرم بازی آلمان ایتالیا بشه ببینم بازم تعصب دارین. من خواستم یادآوری کنم این آلمانی که شما ازش دم میزنید و همه ازش میترسن در طول تاریخ همیشه به دست ایتالیایی ها سلاخی شدهBig Grin هرچند که اینها دلیل بر این نمیشه آلمان تیم خوبی نباشه. آلمان ها همیشه قابل احترام بودن و هستن. ما ایتالیایی ها هیچ مشکلی باهاشون نداریم. یکی از دلایلی که ایتالیا رو محبوب کرده همینه که با هیچ کشوری دشمنی نداره، درعین حال همیشه هم موفق بوده.
[/quote]

سلام
ربطش اینه که شما آمار بازی های رو در روی آلمان و ایتالیا رو به عنوان رکورد برای ایتالیا گذاشتین من هم رکوردهایی که همین دیشب توسط خود تیم محبوبتون شکسته شد گذاشتم که یه وقت به خاطر این رکوردها جو نگیرتتون

درسته ایتالیا با کشوری مشکلی نداره ولی یه فوتبال مردونه از ایتالیا من که ندیدم. اون از جام جهانی که با رو مخ زیدان رفتن و اخراجش قهرمان شدن از فساد های باشگاهیش هم نگم بهتره اینم از بازی دیشب که تا ضد حمله میشد یه خطا میکردن
واقعا هیچ جوره تو دل نمیره

«اللهم اغننی بحلالک عن حرامک و بطاعتک عن معصیتک ؛
خدایا مرا بی نیاز کن با حلالت از حرامت و با فرمانبرداریت از نافرمانیت»
ارسال: #۲۹۳۳۱
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۰۷ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام
ربطش اینه که شما آمار بازی های رو در روی آلمان و ایتالیا رو به عنوان رکورد برای ایتالیا گذاشتین من هم رکوردهایی که همین دیشب توسط خود تیم محبوبتون شکسته شد گذاشتم که یه وقت به خاطر این رکوردها جو نگیرتتون

درسته ایتالیا با کشوری مشکلی نداره ولی یه فوتبال مردونه از ایتالیا من که ندیدم. اون از جام جهانی که با رو مخ زیدان رفتن و اخراجش قهرمان شدن از فساد های باشگاهیش هم نگم بهتره اینم از بازی دیشب که تا ضد حمله میشد یه خطا میکردن
اگر در دیده مجنون نشینی
به غیر از خوبی لیلی نبینی
Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۹۳۳۲
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۱۷ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  خوب وقتی میبینی انگلیس کلا تیم داغونیه عوضش کن. ازش بچه که نداری که نتونی طلاقش بدی. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
اگر در دیده مجنون نشینی
TongueTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۹۳۳۳
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۲۹ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۱۷ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  اگر در دیده مجنون نشینی
TongueTongue
پس من شما رو با تیم بی افتخارتون (همون لیلی) تنها میذارم. Big GrinTongue

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI , samaneh@90
ارسال: #۲۹۳۳۴
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۱ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس من شما رو با تیم بی افتخارتون (همون لیلی) تنها میذارم. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
باز من همون تیم بی‌افتخار رو دارم Tongue Tongue هنوز به مرحله‌ی تشکیل تیم نرسیدی Tongue Tongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: samaneh@90
ارسال: #۲۹۳۳۵
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۱ ب.ظ)behnam5670 نوشته شده توسط:  
(25 خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۲۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس من شما رو با تیم بی افتخارتون (همون لیلی) تنها میذارم. [تصویر:  biggrin.gif][تصویر:  tongue.gif]
باز من همون تیم بی‌افتخار رو دارم Tongue Tongue هنوز به مرحله‌ی تشکیل تیم نرسیدی Tongue Tongue
آدم به مرحله تشکیل تیم نرسیده باشه بهتر از اینه که طرفدار انگلیس باشه. لااقل از بقیه تیکه نمیشنوه. Tongue

سپاس‌گزاری شده توسط: pezhman.m-AI
ارسال: #۲۹۳۳۶
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۳:۳۷ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۳۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  آدم به مرحله تشکیل تیم نرسیده باشه بهتر از اینه که طرفدار انگلیس باشه. لااقل از بقیه تیکه نمیشنوه. [تصویر:  tongue.gif]
تیکه‌ی آدمای ترسو دوشواری نداره که Tongue
ارسال: #۲۹۳۳۷
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۰۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ، توسط Skyrim.)
یه سری سیریش و کنه هم هستن هرچی جوابشون رو نمیدی نمیفهمن ...
برادر من وقتی زنگ میزنی جوابتو نمیدم یعنی نمیخام باهات حرف بزنم.
یعنی دقیقا روز اعلام نتایج یاد من افتادی که حال واحوال منو بپرسی ...

سرشارم از خیال ولی این کفاف نیست
در شعرِ من حقیقت یک ماجرا کم است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: gogooli , salam5
ارسال: #۲۹۳۳۸
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۱۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۱۳ ب.ظ، توسط pezhman.m-AI.)
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۳:۰۳ ب.ظ)salam az ma نوشته شده توسط:  سلام

سلام؛ خیالتون راحت ما با برد بلژیک جو گیر نمیشیم. اوکراین رو که نبردیم بخوایم عروسی بگیریم؛ بلژیک بود.
خوب اینکه شما فوتبال مردونه از ایتالیا ندیدی چیزی به ایتالیا کم یا زیاد نمیکنه. همگان به اندازه کافی دیدن..
راجب بازی دیشب هم بگم که این سبک بازی رو خیلیا میپسندن؛ فوتبال سلیقه ایه. ایتالیا قرار نیست شما رو راضی کنه، طرفداراش راضی باشن بسه.
اما فساد باشگاه ها: همین باشگاه های فاسد بزرگترین اسطوره ها رو ساختن... ۱سوال میپرسم، انصافا کسانی که اطلاعات فوتبالی دارن بگن کدوم کشوری باشگاهاش این بازیکنان رو دارن؟

پائلو مالدینی: ۲۵ سال حضور در لباس آ.ث میلان (رکورد دار حضور با لباس یک تیم در تاریخ فوتبال) ایشون هرگز لباس تیمی باشگاهی غیر از میلان رو بر تن نکرده.
خاویار زانتی: ۲۰ سال حضور در اینتر و خداحافظی با این تیم.
فرانچسکو توتی: ۲۴ سال در رم و همچنان در این باشگاه ...
جان لوئیجی بوفون: ۱۶ سال حضور در یوونتوس، جی جی حتی وقتی یووه رفت سری ب با بچه های تیم رفتن سری ب و دوباره اومدن سری آ.
مثال خیلی زیاده. دقت کنید نکته ی مهم اینه که این بازیکنا با همین تیما خداحافظی میکنن، شما کدوم کشوری رو سراغ دارید باشگاهاش اینطوری باشن؟ طرفدارای رئال لقب پسر طلایی مادرید رو به رائول گنزالس اسطوره باشگاهشون میدن، اما ایشون میره شالکه از اونجا هم السد!! و امثالهم که خیلی زیادن...
دوستان فوتبالی، دوست داشتن دل میخاد نه دلیل. اینا دلایلی برای دوست داشتن ایتالیا نیست. اما شاید کمکتون کنه که درک کنید چرا ما اینجوری اسیر ایتالیا شدیم...
بقول عادل: "هیچ قلبی نمیتونه به محض گرفتار شدن به کامشون اونا رو به راحتی از قلبش بیرون کنه"

عجیب است که باز هم این همان دهکده جهانیست که در زیر نور آسمانش بسیجیان رمل های فکه زیسته اند، همان دهکده جهانی که در نیمه شب هایش ماه هم بر کازینو های لاسوگاس می تابیده، هم بر حسینه دو کوهه و هم بر گورهایی که در آن بسیجیان از خوف خدا و عشق به او می گریستند. دنیای عجیبی است نه؟
سید مرتضی آوینی
ارسال: #۲۹۳۳۹
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۶:۲۳ ب.ظ
(۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۶:۰۷ ب.ظ)reza.kh نوشته شده توسط:  یه سری سیریش و کنه هم هستن هرچی جوابشون رو نمیدی نمیفهمن ...
برادر من وقتی زنگ میزنی جوابتو نمیدم یعنی نمیخام باهات حرف بزنم.
یعنی دقیقا روز اعلام نتایج یاد من افتادی که حال واحوال منو بپرسی ...
دقیقا دو تا از دوستای من برای اینکه به خیال خودشون تابلو نشه چند روز بعد از اعلام نتایج زنگ می زدن. طرف در یک سال گذشته اصلا سراغی ازم نگرفته بود بعد از اعلام نتایج دلش تنگ شده بود. بقیه هم که زنگ و sms ندادن برای این بود که از آن ها می شنیدن.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Skyrim
ارسال: #۲۹۳۴۰
۲۵ خرداد ۱۳۹۵, ۰۷:۲۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۵ خرداد ۱۳۹۵ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط ezra.)
اسرائیلم شد رئیس کمیته حقوقی سازمان ملل !
حالا که اینطوره ریاست دانشگاه شریف هم باید بدن به من ! تا عدالت برقرار بشه !

سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng , NP-Cσмρℓєтє , salam az ma

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۴۶۱ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۲۰,۲۱۲ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۴۶۹ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۴,۸۶۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۱۹۲ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۴۳ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۵۲ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۵۳۶ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۳۴۷ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۶۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close